ostatni:jidlo:dobre_jidlo

Dobré jídlo

www.lasadelitas.cz Slavek_xxx: pokud chcete v Praze zajít na mexické jídlo, doporucuju tuto malou hospůdku v Americké ulici číslo 8. Kapacita asi 25 míst, maličké stoly, stylové vybavení původem zřejmě ze Španělska. Obsluha umí Česky, ale jsou to zřejmě rovněž Španělé. Pivo je obligátní točená Plzeň za 38,- nebo výběr latinských lahvových piv. Co je ovšem na této restauraci super je atmosféra u baru (spíš než Češtinu uslyšíte Španělštinu nebo Angličtinu) a pak jídlo, které vypadá a chutná opravdu jako v Mexiku. Ceny za jídlo jsou víc než přijatelné. Otevřeno do 23:00, což je asi ústupek místním nařízením.

Restaurace Holiday

www stránky iaacek: Brno - Komin - u zastavky saliny Svratecka - restaurace Holiday. Chlubi se tim, ze delaji nejlepsi zebra v Brne. Mohu jen potvrdit, nekecaji, jsou opravdu zuzo-labuzo =). Byva tam sice dost plno a to pak ma obsluha co delat a trochu to trva, ale to je vicemene stejne vsude. Kazdopadne velmi doporucuj šintr: Jo, žebra dělají dobrý, ale pivo jsem dostal po 40 minutách a navíc natočený do zbytku žlutý limonády. Míra : Stejně dobrý žebra jsou i U Putny na Václavské. Hospody má stejný majitel. Dělají i rozvoz žeber. Ale teď poslední dobou se mi zdá, že je tam jinej kuchař, protože občas ten oběd stojí za úplný prdlajs. Třeba vůbec neumí rajskou. Naposled byla moc řídká a kyselá až hrůza a to hovězí bylo tuhý jak žvejkačka pro psy. Takže hotovky k obědu nic moc.

Sportovní centrum North Point - mráčovo

tango: No a pak bych řek , že Hrádek je jasnej MRÁČOVO

Hostinec Na Rychtě

www stránky RallyCAD: Jedna z našich nejoblíbenějších restaurací a navíc v krásném kraji je „Hostinec na Rychtě“ v Jestřebí u silnice mezi Starými Splavy a Zahrádkami u České Lípy. Vaří tam naprosto úžasné recepty ze staročeské kuchyně, včetně králíků, kachen, jehňat, hus, krůt, zvěřiny, atd. Ceny jsou sice o maličko vyšší než v nějaké vesnické hospodě, ale stojí to za to. Jako přílohy mají různé druhy knedlíků, šťouchané brambory a další „domácí“ věci. Kuchyně je špičková, prostředí úžasné - je to stará poloroubená stavba. Pro děti je upravená zahrada, kde maj různé prolézačky a jsou pod dohledem. Opravdu krásné a příjemné prostředí. Můžu jen chválit a doporučit!

Studánecký medvěd

www stránky tango: hospoda která stojí za to ji povznést je Medvěd v Krásné Studánce

Boučkův statek

www stránky Tomáš1002: Tradiční česká kuchyně, relativně jednoduchá a „nenafrněná“, velmi příjemný interiér. Jediným mínusem je malá kapacita, bez rezervace si v sezóně nesednete. V létě funguje poměrně velká zahrádka, tak je to přeci jen o něco lepší

Restaurace Korzo

www stránky AndreaM: výborné polední menu, prostředí i obsluha OK.

Coyote Bar

www stránky shnilej_richard: Vyborna restaurace v Liberci, v motelu za libereckym tunelem ve smeru na Prahu. Da se zajet (i zaparkovat) take shora, vjezd naproti nadrazi CD. Vyborne obedy a hlavne skutecne a dobre hamburgery (zadnej smazenej salam v koblize jako u mekace). Pekne prostredi, dobra obsluha, domaci zazvorova limonada. Toci Staropramen 11, Staropramen Granat a nejaky lahvovy (myslim ze Stella).

Indická restaurace

www stránky joedog: Výborná indická restaurace, hlavně doporučuji sýrové placky. Mají též provozovny v Táboře, Písku a ČB, ty ale nemám vyzkoušené. Je potřeba rezervace, v nouzi se ptejte obsluhy na „nouzovku“ - malý stolek pro 1,5 člověka v chodbě k záchodu…

  • ostatni/jidlo/dobre_jidlo.txt
  • Poslední úprava: 26.02.2013 15:53
  • autor: joedog