Muzika a hudební tipy

Odpovědět
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4943
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od Makovica »

Tiez tu reklamu nevidim.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od sima »

Hoši jen si počkejte chvíli, ono to začne, vlastní zkušenost...pak se vám ty hlučné reklamy uprostřed songu tak zákonitě zprotiví, že budete hodně nervní, jako já, za to dám teda krk. Kdo by ostatně vydržel poslouchat muziku a pak jí najednou přeruší ukřičená reklama na kdejakou píčovinu, tj opravdu mega zážitek... Pravdu má náčelník, jedině si spotify zaplatit, i jsem s ním měl o tom řeč, taky nevěděl o těchhle reklámách, které nevinně a postupně gradují do jasné volby, spotify buď placené, anebo nikdy.
Spotify jsou boží a chápu, že musí nějak fungovat, tak to tak i beru, ber, neber, uvidíte sami, že jiná volba než cálnout není, taky mě to zpočátku fungovalo jak popisujete...
Možné je, že v čase ty reklamy dávkují Spotify vzestupně pomaleji, oni tohleho umí, klasický přístup, čapnout, očarovat a plať. Jsem za tu možnost rád, sice jsem zatím z principu nezaplatil, nepotřebuji to tolik, taky díky mému starému founu a jeho párování s novým rádiem ve forestru, ale chybí mě to už teď, třeba ve fitku ve sluchátkách.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4943
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od Makovica »

Tiez si myslim, ze ti kapitalisti to tak maju nastavene.
Prva davka zdarma a potom pritvrdia.
Ale ratam s tym, ze duo premium platit budem skor ci neskor.
Pripadne zvazim este YT music.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od sima »

Jj, určitě k tomu dojdeš a rychle :-) ;) ta reklama je pak téměř furt, teda ucho to fakt nedává, to není poslech, ale trýznění, muka. A navíc nemůžeš listovat, přeskakovat, jak tu už bylo psáno, něco se ti do toho prostě furt sere, záměrně samozřejmě, i myslím náhodné volby muziky, teď už přesně nevím.
YT music asi zajímavá volba, nejeden mlaďoch třeba ve fitku mě jí tu doporučoval, ale opravdu nevím, zkušenosti nula.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49227
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od VDC »

Yt music neznám. Tak to nedokážu porovnat.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1309
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od PeteBiggy »

Vsak ja si nedelam iluze. Jak jsem psal, na reklamy jsem byl pripraven a verim, ze to je s nima opruz. Ale zatim nejsou, takze jsem mile prekvapen. Ovsem nejspis opravdu jen zatim. Zajimala me predevsim ta kvalita hudby...
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4331
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od OZP »

Ve free verzi spotify myslim nelze ani poslouchat cela alba poporade, hraje to jen napreskacku. Pokud se teda dobre pamatuju, uz je to dlouho, co si to platim.

Reklamam v nekterych, hlavne zahranicnich, podkastech se nevyhnes, protote to na prasaka perou rovnou do toho podcastu a neni uniku. Casto ten reklamni text rika stejny mluvci, co prednasi ten podcast, to je extra zlo- nez ti dojde, ze poslednich 20vtetin neposlouchas novou kapitolu podcastu, ale reklamu na nejakou pojistovnu... to je pro me duvod pro unsubscribe. Proto neposloucham treba World Beneath, ktery by me jinak tutove zajimal.
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od sima »

Celé alba popořadě, jako že si je navolíš jedno album za druhým? To jsem ani nezkoušel, sotva jsem poslechl to jedno vždy, teda myslím tím celé album v jeden čas. Jestli ale myslíš songy popořadě, což asi nemyslíš? tak ty šly i ve verzi free, mě tehdy jo.
Jinak navazuji z vlákna vtipů zde na Plexis, ten jejich song jsem si musel znovu celý pustit, fakt nádhera a přiznám se i trocha té nostalgie na mě padla, vzpomínky se vybavily :-/ :-) taky jsem se tehdy jak jinak než inspiroval v tom našem tehdejším muzicírování, ten song má originální, nádhernou atmosféru.
Pak jsem narazil na onu smutnou událost, možná to tady už bylo, moje hlava prd podrží, ale tohle je teda aspoň poslední rozloučení!!! ,,,,| (*_^) |,,,, za mě naprosto na místě a moc fajn! To řekne o tom člověku už jen samo o sobě vše, hodně teda.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Augi
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 970
Registrován: stř črc 27, 2016 9:52 am
Jméno a příjmení: Michal Augustýn
Bydliště: okolí Prahy

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od Augi »

Na Plexis jsem chodil léta, ale v poslední době bylo na Sidovi vidět, že jeho punkový život má devastující účinky na jeho tělo :-(

Jinak snad ti to nezkazím, ale ta písnička je předělávka Pet Sematary od Ramones, která je na základě horroru od Stephena Kinga. Proto ta atmosféra :-)
WRX STI 2018
Outback Field 2023
a další japonský škopky

ex: WRX STi 2004, Levorg GT-S 2016
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od sima »

Hele, jak vy tam u vás říkáte ;) žil jak žil a že toho jistě zažil a prožil.
Nezkazíš, už jak jsem to psal, uvědomil jsem si, že je to předělávka, to vůbec nevadí, má to jejich pořád Plexis styl.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Tsakabaru
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4463
Registrován: pon pro 06, 2021 6:11 pm
Jméno a příjmení: Míla
Bydliště: Sokolovsko

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od Tsakabaru »

VDC píše: pát pro 08, 2023 7:34 pm Dneska na mě Spotify vyplivlo mojí letošní statistiku. Musím říct, že to jsou celkem zajímavý čísla. Přehrál jsem 7886 skladeb od 1447 interpretů. Odposlouchal jsem celkem 55856 minut, což je prý 38 dní v kuse. :-)
Až na In Flames, o nichž jsem si nemyslel, že je hraju tak moc, mě nepřekvapil žebříček mých pěti nejhranějších interpretů. 1.Slayer, 2.Fear Factory, 3.In Flames, 4.Lamb of God, 5.Gojira. :-)
tak uz mam taky 2023 sjetinu od last.fm =)

12951 prehrani, 3769 ruznych skladeb z 682 alb od 494 interpretu
coz dalo nejakych 42 dni v kuse, coz by pry vystacilo na naplneni 671 kazet nebo 13 cest na mesic :-D
nejcasteji pry posloucham kolem desate dopoledne, v ten cas jsem prehral 980 skladeb
nejvic jsem toho prehral 19. zari, a to 248 skladeb, tipuju prave na den se Silent Hilly - relativne kratke skladby a s velkou pravdepodobnosti byla venku mlha :-DDD =)

co se tyce slozeni hudby a nejakych topu, prekvapeny nejsem, protoze se na tom dost podepsala nekdy v pulce roku spustena revize knihovny

interpreti:
1. Akira Yamaoka a soundtracky k Silent Hillum (1436)
2. 2Pac (887)
3. ATB (679)
4. Apollo 440 (671)
5. Aphex Twin (656)

skladby:
1. 2Pac - California Love (neprekvapilo, hodne si oblibil Milousek) (43)
2. Rowen Clark - Noción Del Tiempo (39) tady bych cekal i vic, ale hodnekrat to projelo mixakem, o kterym last.fm nevi
3. Akira Yamaoka - Magdalene (37)
4. Diego Barrera - Libertad (Extended Mix) (37) to me prekvapilo trochu =)
5. Gletzzi - La Laguna (36)

letos asi novy objevy moc nebudou, budu dal prevazne probirat knihovnu, je tam toho podle me dost co jsem nepustil jak jsou roky dlouhy a naopak vim i o nejakych restech 8-?
Legacy BP 3.0 H6 '05 - "Shogun" - vlakno
Impreza GG 2.0 '03
Forester SF 2.0 '01
Niva 1.7 '06
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49227
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od VDC »

Pěkný čísla
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
gerda
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2247
Registrován: ned srp 29, 2010 6:46 pm
Jméno a příjmení: Michal Gerych
Bydliště: rozmezí Valašského království, Slovácka a Hané

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od gerda »

Jak jsem nahrával videa s SMWčkem ma Youtubko a uviděl staré dobré písničky, tak jsem si je musel pustit :) Poslední dobou jsem poslouchal rádia a teď už zase hrají mé oblíbené songy [BANANA] [COFFEE] :-o
Člověk by se měl učit celý život. Všechno jde, když se chce. Když nemůžeš, tak přidej. Nebojte se ničeho.

Subaru Outback 3.63R 191 kW, MY11
Honda FR-V 1.8 i-VTEC 103 kW, MY08
Honda Civic Anglán liftback 1.4 66 kW, MY00
Cheza
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1234
Registrován: úte úno 14, 2017 10:32 am

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od Cheza »

Včera večer mě přepadla nostalgie:



1998 to byly časy - tepláky, píšťalky, žádné mobily, většina holek bez tetování... :-)
Subaru Impreza WRX MY 2008
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4943
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Muzika a hudební tipy

Příspěvek od Makovica »

Tak uz som zazil prve dve reklamy na free Spotify. Dcera to pouziva viac, tej uz nedovoli ani vypnut random prehravanie v playlistoch.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Hobby, sport“