Šímův Forejs

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
gerda
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2247
Registrován: ned srp 29, 2010 6:46 pm
Jméno a příjmení: Michal Gerych
Bydliště: rozmezí Valašského království, Slovácka a Hané

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od gerda »

Tak to tě s ženou plně chápu touto podrobnou vyčerpávající odpovědí 👍 Tož snad na duben vymyslíme nějakou akci, co by kamenem dohodil 🙂 Držte se =)(=
Člověk by se měl učit celý život. Všechno jde, když se chce. Když nemůžeš, tak přidej. Nebojte se ničeho.

Subaru Outback 3.63R 191 kW, MY11
Honda FR-V 1.8 i-VTEC 103 kW, MY08
Honda Civic Anglán liftback 1.4 66 kW, MY00
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od sima »

Dík, zrovna teď jsme o tom zase mluvili, hlavou mě lítají už delší dobu myšlenky utéct někam jinam, úplně jinam, ale jsou to jen vzdušné zámky, zatím jo, no tj zas jiná řeč, tak nic. Nicméně mám to tu rád, moc, moc rád, hlavně zdejší paseky teda, to nejvíc, tak se to mě ve mě vše tak nějak míchá bouří, co vlastně dál...takže zase nic a to právě už nechci, nic končím s tímto, tohle je přeci vlákno mého nej lesníka, tak mu to tu nebudu kazit :-)
Jinak opravdu si nestěžuji, to nemá přeci žádný smysl :-) je to jen o nás, co chceme a co děláme, jen jsem se snažil odpovědět nějak rozumně na ty mé věčné neúčasti na srazech, je tak skvělé, že se tu ta komunita udržuje i na živo, o tom teda žádná!
Nicméně, trochu se mě stal časem i občasný rádoby introvert a vypínám ode všech a ode všeho. Byl jsem takový vždy a zároveň jsem byl taky vždy na podiu někde a rád se ukazoval třeba s kapelou, bije se to ve mě, stejně jako jsem rád chodíval do "společnosti" i na víc než jeden den v kuse :-)
Tož uvidíme, kdy se zas uvidíme, třeba i na větším plejádo srazu.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49227
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od VDC »

Šímo tak to gratuluji !!
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5168
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od petr »

Taky gratulace i když to se dalo očekávat u takového povozu ,,,,| (*_^) |,,,,
jinak hodně síly a pevné nervy , nedejte se a držte se , taky mě často drtí ty všemožné nesmysly a výmysly co se v práci dějí, čím dál víc, člověk se někdy nestačí divit , ale nenecháme se zlomit my zlomíme je ;-D
Uživatelský avatar
Tsakabaru
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4463
Registrován: pon pro 06, 2021 6:11 pm
Jméno a příjmení: Míla
Bydliště: Sokolovsko

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od Tsakabaru »

Radku parada! (*_^) |,,,,
ze i fundovany clovek z venku uzna, ze je auto dobry vzdycky potesi a naprosto chapu tu vuli "si ho nechat naporad", mam to se svoji flotilou uplne stejne =)
jediny auto, do kteryho zatim moc casu, energie a penez nevrazim je reza, protoze porad zamyslim mit doma nejakeho toho turbo bloba, ale reza asi zustane a turbo proste bude zase +1 a rezy budou tim padem dve >:-& :-D
navic jsem sam nekolikrat verejne prohlasil, ze uz svoje auta proste neprodavam, jen hromadim dalsi :-DDD

s praci/presem je to tak no, jednou pohoda, jindy masakr - sam se s tim v ramci sveho zamestnani dost potykam, protoze si casto neco naplanuju, ale dopadne to az neprijemne casto ve finale uplne jinak, aniz bych to byl schopnej nejak zasadne ovlivnit, a to dokaze opravdu hodne sklicit a vycerpavat
zrovna minuly rok byl typicka ukazka velkych planu a "hovna z toho", mam obrovkou radost, ze klapnul sraz, do posledni chvilky jsem byl jako na trni, co do toho vleze a nakonec pohoda (byt jsem si s sebou vezl notes pro jistotu :-D)

je dobry ze se muzete s drahou polovickou podpirat, mam taky zenskou do nepohody, a to je proste uzasna vec ,,,,| (*_^) |,,,,
Legacy BP 3.0 H6 '05 - "Shogun" - vlakno
Impreza GG 2.0 '03
Forester SF 2.0 '01
Niva 1.7 '06
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od sima »

Kluci, děkuji!
Pozitivní na té STK byla i úspora času. Ráno jsem před kanclem předal kámošovi lesníka, on měl po noční a před jeho odpo šichtou mě přistavil forejska zase před kancl, po STK a po výměně oleje. Pro mě naprostý ideál.
Já bych si vlastně musel vzít volno a to by teď už nešlo, teď tak měsíc či víc ne, max možná utéct z práce dřív, ale já si to nemůžu vždy taky předem naplánovat, situace mé plány někdy zhatí, stejně jako v práci mé ženě, teď zrovna příští úterý, jediný den potřebovala odejít dřív, po dlouhé době a jiní jí to překazili, přesně jak píše-š Tsakabaru- Míla.
Nicméně Petře jak říkáš, my se nenecháme zlomit, my je zlomíme =) :-) o těch naprostých zbytečnostech, co jen otravují, v práci i mimo ní škoda mluvit, představy ouředníků a jejich totální odcizení vůči realitě jsou neměnné a neskutečné, jiný vesmír...
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od sima »

Tak jsem už zase konečně čtyřpacka! :-) Po nedávné výměně prasklé zadní lišty kufrové, jsem dnes konečně dvojsložkou lepidlem okrásnil mého forejska. Ten nápis AWD mě tam moc chyběl :-D =) díky Vrťasovi jsem koupil lištu originální, seč bez onoho nápisu, nechápu to, ale jistě se to dá nějak vysvětlit, nicméně jde o absolutní hovno, šlo mě hlavně o tu lištu a ta díky Vrťasovi byla za moc pěkný peníz, levně, opět díky Vrťas!
Ještě jsem využil rozdělaného lepidla a své ženě přilepil magnet na její oblíbený chalupářský otvírák piva :-) a drží to teda jak býk. Přitom lepidlo už bylo dřív otevřeno, dobrý tip na něj, myslím zde od puschpulla.
Ještě musím příště popsat ty mé nové skvělé dny ježdění s lesníkem, ouplně jiná liga je to, ale to až příště, plejáda, forester je moje srdíčko, přímo srdce, je vidět, že když vše slouží jak má, tak je to vážně silně návykové ježdění. Proč říkám, že když vše slouží jak má, protože u 22 let starého auta to nebývá rozhodně zvykem (*_^) |,,,,
Přílohy
IMG_20240406_200207.jpg
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Tsakabaru
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4463
Registrován: pon pro 06, 2021 6:11 pm
Jméno a příjmení: Míla
Bydliště: Sokolovsko

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od Tsakabaru »

no vidis to, uz muzes zase do terenu! 8-? (*_^) |,,,,
tu radost z bezprobemoveho provozu dvacetiletych aut naprosto chapu =)
Legacy BP 3.0 H6 '05 - "Shogun" - vlakno
Impreza GG 2.0 '03
Forester SF 2.0 '01
Niva 1.7 '06
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49227
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od VDC »

Super !!!
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Šímův Forejs

Příspěvek od sima »

Tak mě pro změnu po ručním mytí upadl nápis 2.0 X. A to si dávám na vzdálenost pistole od káry pozor, dávám raději trochu dál, holt sem tam už něco s auta odpadne :-) Pozitivní na té prkotince je, že to viselo na posledních mm písmena, celé dolů dvě cesty, přežilo to i noc, až jsem si toho všiml, jen jsem do toho lehce drbl a šlo to dolů.

Tak dle předpokladu se tam vlezl, teda vlezla matračka ze starého gauče cirka 2x1 metr. Pojede k čalouníkovi.
Jo a dokonce mám i hlavu nakonec rovně :-) nemusím matračce uhýbat.
Nemusím matračku balit, vézt ji na vozíku.
Přílohy
IMG_20240414_135746.jpg
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“