Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Odpovědět
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24354
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od sima »

No vidíš to, já nad tímhle nikdy takhle vůbec nepřemýšlel, zatím jsem díky bohu neměl tu čest :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4943
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Makovica »

No tak popici. Zlomene posledne clanky (2/prst?) na dvoch prstoch. Ako povedal Standa, len znehybnit, neoperuje sa, nesadruje sa, vo stvrtok na kontrolu. Idem hladat, ci mam okrem poistky proti smrti a trvalym nasledkom aj urazovu. O par mesiacov mam velky servis :)
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19169
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od hamoun »

nevim, jak se tomu da predejit .. mi to taky stahli paskou a po uvolneni uz mam prst natrvalo bez toho posledního kloubu .. srostlo to ..
chvili trvalo, nez me to prestalo omezovat :(
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3662
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od StandaB »

A do chuje,..tak to mas minimal 2X horsi nez jsem to mel ja. >:-& Preji ti hodne trpelivosti /°b"\ a brzke uzdraveni bez komlikaci. *_*=*_*
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4943
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Makovica »

Som si teraz spomenul, ze si mozem precitat spravu a je to na kazdom prste len posledny clanok - phalangis distalis. Hned mi je 2x lepsie :) Uz stacilo na tu temu :)
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
JRJ
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2463
Registrován: pát úno 25, 2011 3:04 pm
Jméno a příjmení: ヤン ヤクビーク
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od JRJ »

Němci. Uvízli jsme na 6 hodin na dálnici za Norimberkem. Němci kvůli nehodě uzavřeli dálnici a 6 hodin jsme memohli ani dopředu ani dozadu. V rádiu traffic info žádné informace. Na ADACu jen strohá informace, že dálnice je kvůli nehodě uzavřená. Na Stau.Info genauso. Po té co si lidi začali stěžovat, že to trvá nějak moc dlouho a že nemají bližší informace, kdy se to celé konečně pohne, Stau.Info celé vlákno zrušil, takže to vypadalo, že tam vlastně žádná uzavírka není. <:-< Když nás konečně policie laskavě nechala se otočit a jet zpět a ven z dálnice, nevím proč s tím otáleli 5 hodin, Waze nás navigoval zpět na uzavřený úsek. [FUCK PC]
You cannot imagine the immensity of shit I do not give
Subaru Legacy wagon MY2004
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10660
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od podvlada »

Tak to je teda hustý.
Měl jsem za to, že zrovna Němci maj tyhle uzavírky zmáknutý - zavřou dálnici, všichni na sjezd a ti z fronty postupně otočit a sjet předešlým výjezdem... To muselo bejt něco velkýho, ne?
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
Uživatelský avatar
JRJ
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2463
Registrován: pát úno 25, 2011 3:04 pm
Jméno a příjmení: ヤン ヤクビーク
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od JRJ »

Jo taky jsem si myslel, že to mají Němci zmáklý. Podle neoficiálních informací z Facebookové skupiny založené nějakým dobrákem na začátku kolony, audista ve zúžení dálnice srazil motorkářku. Motorkářka nepřežila a audista se psychicky zhroutil. Záchrannou uličkou jako poslední projížděl funebrák asi 2 hodiny po nehodě. Nevím co jim další 3 hodiny bránilo začít rozebírat kolonu zezadu.
You cannot imagine the immensity of shit I do not give
Subaru Legacy wagon MY2004
Uživatelský avatar
Cliffer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: sob lis 21, 2015 6:24 pm
Jméno a příjmení: Tadeáš Pospíchal
Bydliště: Praha

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Cliffer »

Má tu někdo zkušenost s J Dobiáš Krejčovství z Mikovcový v Praze? Respektive z poslední doby, kdy zaplatil, chlapík nasliboval a skutek utek? Už jsem náhodou narazil na dalšího zákazníka a chlapík přiznal že je takových zákazníků víc. Ozvěte se mi prosím.
Prosím o sdílení, ať se to dostane dál.
Děkuji :-)
Subaru Outback 3.0R "Démon"
- Skotsko 2022 (5567 km)
- Rumunsko 2021 (3574 km)
- Norsko 2020 (7007 km)
- Ukrajina 2019 (4060 km)
Subaru Outback 2.5i-prodán
- Balkán 2018 (4457 km)
- Balkán 2017 (5884 km)
- Skandinávie 2016 (8300 km)
Š.Felda 1.6
- Istanbul 2012 (6100 km)
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3092
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Šaman »

Sem sa poránu zas nervnul:
Škoda, že řidiči velkých dodávek a amalých kamionů když vypnou klíček, vypnou i mozek. Nechat takovou krávu stát těsně před přechodem pro chodce, to by snad zasloužilo úvahu. Buď brzdím na poslední chvílu, bo aj ten pěšák hovno vidí a vlaze tam nebo přiBRZdím před přechodem a když tam nikdo není, schytám koncert od zadních motoristů, že někoho vybržďuju....chjo....
A miluju, když před ústavem/pracovištěm (poměrně úzká obousměrná ulice) najdu pěkný (velký) plac pro parking, couvnu si tam (spíš bych tam rád couvnul....) ale ten polovodič v černém ofroutu se slunečníma brýlama na držce, tričkem balencyjága které taktak kryje nasypané svalstvo stejně těch 5 vteřin nepočká než ten mánévr dokončím - to by mu asi splasklo nebo se mu uvařil mozek? Hm.
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Uživatelský avatar
krum
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 497
Registrován: čtv zář 10, 2009 10:24 pm
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od krum »

2Šaman: Tohle mě taky dokáže rozžhavit do běla. Na nejrušnější ulici v Sedlčanech je takhle u přechodu/křižovatky bankomat. Samozřejmě se těch idiotů, co musí auto nechat přímo před bankomatem, najde nepočítaně. Nejen, že zacloní přechod, ale musí se objíždět protisměrem přímo do křižovatky, kde se napojuje vedlejší.

Podobně mě vytáčí, když se napojuju u táty na pražském Žižkově z vedlejší na hlavní Hartigovu, dříve Koněvovu. Je tam tramvajovej pás, při velkým provozu není jednoduchý se napojit, tudíž pro zlepšení výhledu je vlevo před řadou podélně parkujících aut na té hlavní kus místa vyšrafovanej, aby bylo z tý vedlejší vidět aspoň trochu. Ve třetině případů, kdy tam jedu, tam na tom šrafování někdo stojí. Vidět je prd, člověk pomalu sune čumák auta do neznáma a doufá, že z tramvaje jedoucí zleva uvidí aspoň pantograf... >:-&
ex :-( Subaru Impreza 2,0 WRX wagon (prodrive) MY 03, exex Impreza 2,0 GX wagon MY 01, exexex Libero 1,2 MY 92, exexexex Š 110R coupe MY 71
http://moje.auto.cz/krum/bestie.html
Rover Mini 1,3 MPI, MY 1997
http://moje.auto.cz/krum/mr-silver.html
Volvo V70 D3, MY 2015
Mini Cooper S R56, MY 2007
Uživatelský avatar
cleo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 6347
Registrován: čtv lis 20, 2014 11:38 am
Jméno a příjmení: Pavel Klofáč
Bydliště: Poddžbánsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od cleo »

Jsem totálně bezradnej.
V pracovně začal být divný puch, říkám, to je jasný, chcíplá myš. Kdysi dávno jsme to tam už měli. Tenkrát byl ještě barák v rekonstrukci, takže provizorní strop byl rozebraný během chvilky, chcíplotina nalezena, vyhozena, vyvětráno a byl pokoj.
Ale teď to znamenalo rozebrání již hotového stropu. Nakonec to nebylo tak hrozné. Ale hrozné je, že jsem neobjevil žádnou chcíplotinu a smrdí to čím dál víc a pomalu to začíná pronikat do obýváku. Prohlédnuty všechny skříňky, skříně, odtaženo od zdí - nic!
Absolutně nevím co s tím :-/ . Větrání zatím nepomáhá, spíš se to tím ještě zhorší.
Žena se asi brzo odstěhuje a já se X-& .
MY2020 Subaru Outback 2.5i Active - otouš Obrázek
ex 2016 Subaru Forester 2.0i-L Comfort CVT - modrásek
Levis29
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 205
Registrován: čtv srp 26, 2021 11:34 am
Bydliště: Opava

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Levis29 »

Co podlaha ?
Nam chcipla mys v dutine pod podlahou, dodnes nevim kudy se tam dostala, rozebirani nepripadalo v uvahu (nalepene lino), tak nezbyvalo nez cekat az "seschne" nastesti to bylo v lete kdy tu mistnost skoro nepouzivame a jsme porad venku
Uživatelský avatar
cleo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 6347
Registrován: čtv lis 20, 2014 11:38 am
Jméno a příjmení: Pavel Klofáč
Bydliště: Poddžbánsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od cleo »

Podlaha je beton a plovoučka, tam nemá šanci
MY2020 Subaru Outback 2.5i Active - otouš Obrázek
ex 2016 Subaru Forester 2.0i-L Comfort CVT - modrásek
Uživatelský avatar
Tsakabaru
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4463
Registrován: pon pro 06, 2021 6:11 pm
Jméno a příjmení: Míla
Bydliště: Sokolovsko

Re: Kdo nebo co vám nadzvedlo mandle?

Příspěvek od Tsakabaru »

Levis29 píše: stř bře 06, 2024 8:23 am Co podlaha ?
Nam chcipla mys v dutine pod podlahou, dodnes nevim kudy se tam dostala, rozebirani nepripadalo v uvahu (nalepene lino), tak nezbyvalo nez cekat az "seschne" nastesti to bylo v lete kdy tu mistnost skoro nepouzivame a jsme porad venku
:-DDD ,,,,| (*_^) |,,,,
Legacy BP 3.0 H6 '05 - "Shogun" - vlakno
Impreza GG 2.0 '03
Forester SF 2.0 '01
Niva 1.7 '06
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“