Přání

Odpovědět
outback
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3096
Registrován: ned pro 20, 2015 8:40 am

Re: Přání

Příspěvek od outback »

dtto
Subaru XV 2.0 Exclusive r.v.2018, facelift EyeSight CVT nonhybrid
Busík Hyundai H1
Fendt Platin 470 (ne, není to traktor)
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3662
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Přání

Příspěvek od StandaB »

Vsem chlapum a jedinecnym divkam teto komunity preji "Stastnej a veselej!!" :-)
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7831
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: Přání

Příspěvek od mnov »

Přdávám se s přáním, Vám všem vše nejlepší do nadcházejícího roku.
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Přání

Příspěvek od sima »

Tsakabaru píše: ned pro 31, 2023 6:32 pm jsem tu nedavno nasel tohle vlakno, tak ho vyuziju, dokud jeste vidim na pismenka na klavesnici :-D =)

vsem vam za svoji rodinku a "hveznou flotilu" preji do toho dalsiho roku vse nej, at se dari plneni snu a planu, zdravicko at slouzi, stesti at je stale na blizku a je ho vzdycky dost a vsem plechovym milackum at to jezdi, nedre a hlavne nerezne (ale to uz je vesmes ve vasich rukach a penezenkach :-DDD)

jsem rad, ze jsem tu s vami, jste super badna skvelych lidi! ,,,,| (*_^) |,,,, [THNX] :-o [SUBARU]


Reza.jpg
Krásně napsáno a ten finiš (*_^) |,,,, tak se nebudu zase opakovat, Tsakabaru řekl jsi vše za mě, děkuji :-) (*_^) |,,,,
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Cliffer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: sob lis 21, 2015 6:24 pm
Jméno a příjmení: Tadeáš Pospíchal
Bydliště: Praha

Re: Přání

Příspěvek od Cliffer »

Přeju všem zde Subaru věrným (a i některým již nevěrným) ať se máte v dalším roce fajn a vždy dojedte kam potřebujete :-)
Subaru Outback 3.0R "Démon"
- Skotsko 2022 (5567 km)
- Rumunsko 2021 (3574 km)
- Norsko 2020 (7007 km)
- Ukrajina 2019 (4060 km)
Subaru Outback 2.5i-prodán
- Balkán 2018 (4457 km)
- Balkán 2017 (5884 km)
- Skandinávie 2016 (8300 km)
Š.Felda 1.6
- Istanbul 2012 (6100 km)
Uživatelský avatar
culda84
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 195
Registrován: pát lis 18, 2022 7:14 am
Jméno a příjmení: Petr Culek
Bydliště: Ždírec nad Doubravou

Re: Přání

Příspěvek od culda84 »

Též se přidáme s přáním všeho nejlepšího do nového roku a hlavně hodně zdraví
Subaru Levorg
Volvo XC60
VW Golf IV
Uživatelský avatar
vita1kulisek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2304
Registrován: stř dub 13, 2016 9:18 pm
Jméno a příjmení: Víťa Kulíšek
Bydliště: Město Touškov 330 33

Re: Přání

Příspěvek od vita1kulisek »

Taktéž se připojuji s přáním ať se vám splní vše to, co sami chcete, hlavně zdraví, pohodu a ať nám ty naše vozidla dělají samou radost a jim taky jen kvalitní benzín s minimem biosraček.
Víťa Kulíšek 🍸🍷☕️
Subaru Outback 2,5i, 124kW, 2022, Field
Subaru Impreza 2,0i, 115kW, 2018 Comfort
Subaru Forester 2.0i, 110kW, 2016 Comfort
Š100-120-Favorit- Lada 1300- Felicia-Fabia Combi-Rapid.
[WINNER]
Uživatelský avatar
martinant
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2217
Registrován: úte čer 28, 2011 8:12 am
Jméno a příjmení: Martin Antoš
Bydliště: Rokytnice n. Jiz.

Re: Přání

Příspěvek od martinant »

Přeji všem hodně zdraví štěstí v novém roce.
Odesláno z rozežranýho jabka.

Subaru Impreza 2.0 GH MT MY 08. 11,2l/100km
ex. Subaru Impreza 2.0 gl MT MY96.
Uživatelský avatar
Jackylle
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2070
Registrován: stř pro 11, 2013 10:52 pm
Jméno a příjmení: Lucka
Bydliště: Ostrava

Re: Přání

Příspěvek od Jackylle »

Přeji všechno nejvíc nejlepší, ať nám Plejády svítí na cestu a dělají jen radost.
:-o
IMG20231203114642.jpg
Lucka

"Postarej se o svého koně a tvůj kůň se postará o tebe."

Subaru Forester "Sněžný Lišák" SG BiFuel
Ex Subaru Legacy GX 2.5 4AT zůstává na dohled
American Quarter Horse, all hoof ride off road
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Přání

Příspěvek od sima »

Tak to máme za s sebou :-) a už opět neúprosně tiká zase čas do dalšího nového roku 2025 :-) Na monitoru vidím 01.01.2024 :-) Tak asi jo, dle toho našeho kalendáře teda :-) jinak u nás den jako každý jiný a to doslova, jen díky bohu za to volno, to zase jooo, tj velké plus :-) snad to třeba náš náčelník dá tu službu jakž takž v normě, jak je na silvestra už zvyklý. A co nejméně debilů bude blbě oslavovat nevím co a nevím proč.
Trochu mě teda chytne vždy nějaké to zhodnocování, úvahy nad tím dalším uplynulým rokem, potažmo těch všech minulých už, ale jen nakrátko, prošel jsem se v devět večer za tmy tu na pasekách, nikde ani žíváčka a přál jsem si- nám tu doma i světu stejně nakonec zase to jediné, jako vždy...
Musím zde postovat, krátce před půlnocí jsem si psal se švagrovou a i jsme mimo jiné vzpomenuli naše kdysi rodinné oslavy silvestrovské, asi jen dvě teda, jinak vážně jsme nikdy moc neslavili, spíš teda vůbec.
Zpočátku to vypadalo zcela normálně, nevinně, všedně, jen jsme se sešli, rodina dvojí a jedni známí, sranda teda byla a plno řečí, keců od počátku, seděli jsme u šváry v paneláku a pak samozřejmě frrr do hospy pár metrů vzdálené, to až po půlnoci.
V bodech jen stručný výtažek:
z docela běžného večírku se stala slušná divočina, halekání, zpěvy, řev mnohdy 8() :-D zdravice se známými i neznámými co už byli najednou jako vlastní bratr, tanečky u jukeboxu, já se švagřicí jsme to trochu víc rozjeli, já mého valašského dupáka a pak jsem nechtěně, jak jinak složil ten obrovský, těžký, starý juke box na zem... a najendou zavládlo ticho v hospodě, mtrvolné, všichni se otočili na mě, nasraně, i obsluha, těžký moment, jedni řízci se opravdu na mě dívali hodně nepěkně, tak jsem jen zavelel jedem dál a juke box postavil zpět a rozchodil ho ihned, vlastně on začal hrát sám, po tom dopadu, jak orchestrion v chalupářích po úderu.
Zabralo to, všichni se začli smát a šli tančit i ti co dosud seděli, no rozjeté sfině hadra.
Pokračování: došli jsme domů, já se snažil opravdu, bylo už tak tři čtyři ráno, ale přemohlo mě to a vzdal jsem se další konverzace a jal se jen nakrátko a zlehoučka odpočinout si do lůžka nocležny, zabral jsem švargovi jeho flek, švára že mu to nevadí, ale pak se vrátil k našim ženám, nadávajíc, že kurva tohleto se nedá vydržet, řežu jak hovado...a zvalil se na gauč v obýváku. Teda mě se spalo dobře, nevěděl jsem, že jsem někoho omezil nějak...
Naše ženy: po příchodu domů si začli povídat, moje žena už ospalá, ne opitá, to ne, ona se vždy drží, tak neměla problém, když švagrová jí vyzvala na další dialog u další decky, či kolik alkoholu. Tak moje žena povídá a povídá a Renča švagrová zpočátku i reaguje, ale pak už jen sem tam přikývne a pak najednou zcela rychle třískne čelem o stůl v kuchyni a totálně natvrdo, toho si má žena ale všimla až za delší čas, fakt jo :-D
Pak mě nějak vzbudili, medvěd hadra a kráčíme domů dole valmezem a moje žena říká, ty boty mě dnes tak tlačí...druhý den švagrová volá, ty Díťi, ty máš asi moje boty :-)
Tož bylo toho víc, zážitků, i shledání s jedním dvojníkem mého kámoše apod, vím, že je to takový zcela běžný průběh pijatiky, ale musel jsem se podělit, dnes mě švagrová na to napsala, jo ty můj tanečníku, to byly zlaté staré časy :-D
Dnes jsem si šel jen s mou krásnou ženou připít o půlnoci, jak jinak, než ohnivkou, ta umí věci se ženou teda ;) a apk jsem jí vzal při nějaké té dechovce, mrchotrubcům dokolečka dokola, u nás v obýváku na chalupě. Prýýý ne, to nedělej, zase ten tvůj šlapák valašský, no jak byla samozřejmě nakonec za něj ráda!!! :-D a smála se. Jen mě řekal, co to tančíš, správně polka má být přes celou místnost dokolečka dokola, tak jsem to vzal, ale od rohu do rohu, jinak mě to nešlo, ale pak začal peklo taneček kulatý, až se nám zatočila hlava. Tak prý dobré, nakonec jo a rtěnku její mám doteď na hubě a tj vše, už nebudu pít, přísahám, fakt ne, jinak bych tohle nesdílel zde už víckrát, mějte se tu všichni jen dobře =) :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
gerda
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2247
Registrován: ned srp 29, 2010 6:46 pm
Jméno a příjmení: Michal Gerych
Bydliště: rozmezí Valašského království, Slovácka a Hané

Re: Přání

Příspěvek od gerda »

Dobré novoroční jitro 2024 s příspěvkem 2024 🙂 Přeji hlavně pevné zdraví, splněná přání a ať hrabete pokud možno všema 4 kolama, když je to potřeba ✨🥳😉

Je to tady skvělá banda lidí ^_~|^_^ :-o a jsem opravdu rád, že už můžu prožívat i všechny zážitky spojené s autem značky [SUBARU] [THNX]

Mějte dneska klidné ráno [COFFEE] a brzy snad na nějakém srazu [3GEARS] ^_~|^_^
Přílohy
PXL_20231223_092946548~3.jpg
Člověk by se měl učit celý život. Všechno jde, když se chce. Když nemůžeš, tak přidej. Nebojte se ničeho.

Subaru Outback 3.63R 191 kW, MY11
Honda FR-V 1.8 i-VTEC 103 kW, MY08
Honda Civic Anglán liftback 1.4 66 kW, MY00
Uživatelský avatar
zdenek675
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 261
Registrován: sob říj 27, 2018 8:14 pm
Jméno a příjmení: zdenek kozák
Bydliště: zeleneč

Re: Přání

Příspěvek od zdenek675 »

0 f.jpg
[SUBARU]
Uživatelský avatar
Tsakabaru
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4462
Registrován: pon pro 06, 2021 6:11 pm
Jméno a příjmení: Míla
Bydliště: Sokolovsko

Re: Přání

Příspěvek od Tsakabaru »

:-DDD (*_^) |,,,,
Legacy BP 3.0 H6 '05 - "Shogun" - vlakno
Impreza GG 2.0 '03
Forester SF 2.0 '01
Niva 1.7 '06
RudaK
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 759
Registrován: úte zář 03, 2019 6:34 am
Bydliště: Ostrava

Re: Přání

Příspěvek od RudaK »

Krásný nový rok 2024 a šťastné kilometry nejen s plejádami ;-)
Subaru Levorg 1.6 2019
Suzuki Swift 2015 mama car
Holaňďanka
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5610
Registrován: stř kvě 03, 2017 9:41 pm
Jméno a příjmení: Zuzka Wolfová

Re: Přání

Příspěvek od Holaňďanka »

Tak kluci moji a teda i dívky 😊, přeji Vám všem parádní vstup do nového roku a užívejte ho plnou měrou. Zdravíčko a štěstíčko samozřejmě udržujte celoročně ❤️
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“