už někde sněží ?

Odpovědět
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4943
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: už někde sněží ?

Příspěvek od Makovica »

Kde ten sneh beriete ? U nas par dni sucho a jasno. Predtym dazd.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
Dušan
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1376
Registrován: stř zář 02, 2009 8:44 pm
Jméno a příjmení: Dušan Šindel
Bydliště: Ostrava

Re: už někde sněží ?

Příspěvek od Dušan »

Rudo, znám to jenom trošičku. Byl jsem tam párkrát, ale už je to dost dlouho. Myslím dvakrát i na pivních slavnostech. Zámeček je sympatické místo.
Tam je jakoby cesta .....

Forester 2003 - manuál, zvýšený, oplechovaný
Toyota Land Cruiser 95 - r.2001, Ironman 2", šnorchl
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: už někde sněží ?

Příspěvek od sima »

vita1kulisek píše: ned led 21, 2024 8:46 am Jojo, Svijany. Tak před 20 lety je tu taky zkoušeli v naší hospůdce zavést, ta 11⁰ nebyla špatná. Ale kvůli enormní spotřebě hajzl papíru a permanentně obsazeným kabinkám WC tenhle experiment brzy skončil a byl slavný návrat zpět ke Gábince.
Víťa Kulíšek
Tohle slýchávám často, oni měli prý teda kdysi v historii jeden skutečný problém ohledně nějaké závadnosti piv- urychlovák střev či co to bylo, nicméně slýchávám to pořád od kámošů :-) mě to nic nedělá, nikdy, ani jen náznakem sebemenším.
Puschpull, Dux vůbec neznám, tu se němu asi nedostanu.
Rudo fakt tam máte sněhu, u nás to za ty dva slunečné dny dostalo na prdel, zbytky ještě jsou, ale hlavně ledovka, hotové klužiště tu.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
RudaK
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 759
Registrován: úte zář 03, 2019 6:34 am
Bydliště: Ostrava

Re: už někde sněží ?

Příspěvek od RudaK »

Viťo , fotka není aktuální , sněhu je méně a spíše všude led. Těším se jak to roztaje. Zimu mám rád, ale chce to včas uklízet sníh jinak je to zbytečný hazard se zdravím … když vidím důchodce jak se trápí …
Subaru Levorg 1.6 2019
Suzuki Swift 2015 mama car
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22764
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: už někde sněží ?

Příspěvek od spm »

Ono nebylo zavadny, je to narazka na to, ze svijany od zacatku nebyly pasterovany, takze to pivo bylo zivy a nebyla to obarvena voda jako ty ostatni... nevyhodou nicmene je, ze to nema trvanlivost 5 let a kdyz jich do sebe nekdo nalame 20, tak se posere :-)

Odesláno z mého SM-F926B pomocí Tapatalk

Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: už někde sněží ?

Příspěvek od sima »

Ano, to vše je ve známosti, o tom jejich větším problému jsem opravdu slyšel, ale opravdu jen slyšel, nic kloudného nikdy nedohledal, jen dohady a nepodložené obvinění.
Trvanlivost neřeším, jááá ne :-) ;) u mě se pívo nikdy neohřeje, teda nezkazí.
A ani větší množství není pražádný problém :-) střeva oukej :-D =)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: už někde sněží ?

Příspěvek od sima »

Vedle jsem viděl vedle ve vlákně Petrovo sněhobrodění, tu na chalupě už to teda je ten led, jak se obává Doro a je to pěkný mazec, to už není na klouzání- zkoušení, jediný úkol je vyjet, sjet, prostě dojet do cíle. A to jsem mimořádně jel objížďkou, vynechal dvě záživné cesty, dnes opravdu jo a moc rád, jednu bych nedal a maximálně- minimálně tak rozmlátil auto a druhou nevím, možná jo, ale nebylo těsně před setměním čas na stezky odvahy, mimochodem jedno auto jsem viděl zdálky, zarazilo se na horizontu, nějaká pomalu spíš limuzína, jsem si říkal, to nemyslíš vážně, cesta přes les, srázy, čistá ledovka, no jestli pokračoval nevím.
Jedno velké kluziště, jel jsem s max opatrností a při vyhýbání se, zastavení v kopci na ledovce jsem byl teda fest rád za plejádu, dvě kola jsem opřel do hraně sněhu u krajnice a pak se i teda znovu rozjel, takových manévrů bylo víc. Taky ty sjezdy stály za to, sem tam jsem měl celkem co dělat auto zastavit a to jsem měl redukci 1, max sem tam 2.
Vtipné je, že člověk s úlevou z auta vysedne, že je teď už na svých, na nohách teda, ale i tam při nej opatrnosti se ty nohy povážlivě rozjedou, nebo jedeš jinam než jsi kráčel :-D
Chtěl jsem brát sekačku do servisu, na to jsem rychle zapomenul.
Foto je jen rovinka, to je pohoda.
Přílohy
IMG_20240124_155634.jpg
IMG_20240124_155640.jpg
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19168
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: už někde sněží ?

Příspěvek od hamoun »

tak to je poradna klouzačka!
škoda superb
ex WRX 2008
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5168
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: už někde sněží ?

Příspěvek od petr »

parádni kluziště tam máte ,,,,| (*_^) |,,,, dávej mi na forynka pozor ne že mi ho někde naboříš :-D řetezy hezky na kola
Doro
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4042
Registrován: ned zář 06, 2009 7:00 pm
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: už někde sněží ?

Příspěvek od Doro »

Jj, vypadá to, že zas přimrzne a bude superkluziště. O víkendu už to bylo taky místy kluziště a to bylo riziko, že to hodím do potoka na střechu, jak to po cestě dolů prostě jelo bokem - dost nepříjemné. SJ6 neňá na led to pravé, obzvláště, dyž už sú asik 6. rok. Navrch to ide eště v pohodě, ale dolů je to mazec. Nakonec sem tedy vyměk a zašel aspoň kúšček před mostem obsypať popelem. Na pásy už mi dorazily nové hřeby, tak sun je pořešený - smykovať po ledě na pásoch je eště věčí zážitek než s autem :-DDD .

....sem přidal foto. Vypadá to tak nevinně, ale jak je to z kopca a eště klopené na stranu, je to kolikráte prdel. Jak je ten led úplně hladký, tak na tem prostě ta SJ nedrži. Gumy, co má Lucka sú v pohodě aj na totem. Další dny sa led protáh až k mostu a nahoře taky o kúšček vyšej. Ty škrábance sú od hřebů na sunovi - na každém pásu je jich 7, bo věc už nemám a staré sem vyndal. Až dám nové, bude to zas držať jako na asfaltě ;-D .
Přílohy
DSC08972.JPG
DSC08977.JPG
DSC08979.JPG
Forester 2.0 SG Comfort 2003
Forester 2.0 SG Active 2003
Impreza combi 1,8 76kW, 1993 (zrušeno)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49227
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: už někde sněží ?

Příspěvek od VDC »

Pěkná klouzačka..
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Tsakabaru
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4463
Registrován: pon pro 06, 2021 6:11 pm
Jméno a příjmení: Míla
Bydliště: Sokolovsko

Re: už někde sněží ?

Příspěvek od Tsakabaru »

jo, tohle jsme tu taky meli ted par dni na prijezdovce, autem to neni problem ale pesmo to je krute o hubu :-D
Legacy BP 3.0 H6 '05 - "Shogun" - vlakno
Impreza GG 2.0 '03
Forester SF 2.0 '01
Niva 1.7 '06
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5168
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: už někde sněží ?

Příspěvek od petr »

kousek ledu no, zavřeš na chvíli oči a jsi dole , autoklempíři a lakýrníci chcou taky žrát ;-D
Holaňďanka
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5611
Registrován: stř kvě 03, 2017 9:41 pm
Jméno a příjmení: Zuzka Wolfová

Re: už někde sněží ?

Příspěvek od Holaňďanka »

Doro píše: stř led 24, 2024 11:56 pm Jj, vypadá to, že zas přimrzne a bude superkluziště. O víkendu už to bylo taky místy kluziště a to bylo riziko, že to hodím do potoka na střechu, jak to po cestě dolů prostě jelo bokem - dost nepříjemné. SJ6 neňá na led to pravé, obzvláště, dyž už sú asik 6. rok. Navrch to ide eště v pohodě, ale dolů je to mazec. Nakonec sem tedy vyměk a zašel aspoň kúšček před mostem obsypať popelem. Na pásy už mi dorazily nové hřeby, tak sun je pořešený - smykovať po ledě na pásoch je eště věčí zážitek než s autem :-DDD .

....sem přidal foto. Vypadá to tak nevinně, ale jak je to z kopca a eště klopené na stranu, je to kolikráte prdel. Jak je ten led úplně hladký, tak na tem prostě ta SJ nedrži. Gumy, co má Lucka sú v pohodě aj na totem. Další dny sa led protáh až k mostu a nahoře taky o kúšček vyšej. Ty škrábance sú od hřebů na sunovi - na každém pásu je jich 7, bo věc už nemám a staré sem vyndal. Až dám nové, bude to zas držať jako na asfaltě ;-D .
Jeeee to znám, u nás to bylo teď 2 dny taky krásné 😂
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: už někde sněží ?

Příspěvek od sima »

petr píše: stř led 24, 2024 10:20 pm parádni kluziště tam máte ,,,,| (*_^) |,,,, dávej mi na forynka pozor ne že mi ho někde naboříš :-D řetezy hezky na kola
Snažím se, samozřejmě jen kvůli tobě :-) jen začínám být smutný, že jsi už zvlčil z dustera a já se snažím zbytečně :-/
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“