Prodam lyže

Inzerce všeho, co nespadá do předchozích kategorií.
Uživatelský avatar
unbreakable
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: úte črc 06, 2010 11:19 pm
Jméno a příjmení: Vladimir
Bydliště: Praha město :)
Kontaktovat uživatele:

Prodam lyže

Příspěvek od unbreakable »

Nabízíme použité lyže od značkových výrobců. Naše zboží pochází z test-centru a půjčoven. Nabízíme minimálně jeté lyže, většina modelů jsou z loňské a předloňské lyžařské sezóny. Mají výborný poměr kvality a ceny, u nás si každý vybere nejlépe vyhovující model. Mame lyže jak pro malé začínající lyžaře, tak i pro zkušené závodníky. U nás můžete nejenom koupit lyže ale i pronajmout na celou sezónu za velmi příznivou cenu. Toto je výhodné pro začínající lyžaře které nechtějí utrácet hodně peněz za nákup nového vybavení.


http://www.lyzena.cz

tel: +420 774 051 218
tel: +420 608 605 209
Rychlej trakturek Subaru XV
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10679
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Prodam lyže

Příspěvek od Mira »

Tý jó. To jsi měl napsat před sezónou, ne až teď. Já bych si hned vybral. Buď od Atomicu ty slalomky, nebo Salomony Crossmax. Tak až na příští zimu se určo na Tebe obrátím, moje SX 10 mě už tak moc neberou, rád bych si vypiloval krátkej oblouk.

Mimochodem. nechcete toto vlákno rozšířit i o Vaše zkušenosti s lyžema? Ať si rozšířím obzory.
Uživatelský avatar
unbreakable
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: úte črc 06, 2010 11:19 pm
Jméno a příjmení: Vladimir
Bydliště: Praha město :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodam lyže

Příspěvek od unbreakable »

S radosti, ale ja jsem spiš na prkna... ruzné testy a zkušenosti budu doplnovat na e-shopu průběžně a po statnicích :)
Rychlej trakturek Subaru XV
tango
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 6393
Registrován: sob srp 08, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Ondřej Oplt
Bydliště: U Sila 1201,Liberec

Re: Prodam lyže

Příspěvek od tango »

Vláďo, ty woe to je super :657: Už mám vybráno :845: Hele co Volkle Race Tiger SL :690: nemáš? Prostě nějaký dobrý SL. Koukal jsem na ty Blizzard a ještě se chci zeptat na hodnocení je to jako ve škole? Jo ptám se blbě, ale člověk chce mít jasno :845:
Naposledy upravil(a) tango dne úte kvě 17, 2011 2:57 pm, celkem upraveno 1 x.
Toyota Auris, 2,0D4-D 125k,300nm.
Srdcem JEN A JEN SUBARÁK!!!
http://www.spritmonitor.de/en/detail/525277.html
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10679
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Prodam lyže

Příspěvek od Mira »

Vláďo, jsou ty lyže někde k prohlídnutí? Od rána mi nedají pokoj ty slalomky Atomic SL Ti. 153 cm. A kolik dělá sleva pro členy? :845:

K nižšímu příspěvku - jednou jsem byl na testování Atomic v Bílé a hned na jaře v slevě jsem koupil SX10 za pouhých 12 a půl litru (prodejka byla 16). Už to nikdy neudělám, jsou to vyhozený peníze, protože po 2 letech už člověk chce vyzkoušet něco novýho, jinýho. Navíc právě v Bílé jsem si asi 2 roky potom trošku rozbil tělo a od té doby jezdím pomaleji, ale na těch SX10 to moc nejde. Je to holt sportovní lyže na střední oblouk. Proto chci teď slalomky, abych si mohl cmrndat ty krátký obloučky v klídku. Ale nový už nikdy. Za ty prachy mi to nestojí, kór když na tom stojím tak 20 dnů za sezónu (i když - jak jsem vyrazil na svah s novýma SX, to bylo závistivých pohledů :850: ).
Naposledy upravil(a) Mira dne úte kvě 17, 2011 12:40 pm, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
M.Z.
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 709
Registrován: pát led 29, 2010 8:14 pm
Jméno a příjmení: Marek Zrak
Bydliště: FM

Re: Prodam lyže

Příspěvek od M.Z. »

S bazarovýma prknama mám dobré zkušenosti, poslední K2 mám už 8let, z toho jsem 2 poslední sezony, bohužel nikam nevyrazil :655:
ex STI 257kw 470Nm
M2
Coupe JCW
Uživatelský avatar
unbreakable
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: úte črc 06, 2010 11:19 pm
Jméno a příjmení: Vladimir
Bydliště: Praha město :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodam lyže

Příspěvek od unbreakable »

Mira píše:Vláďo, jsou ty lyže někde k prohlídnutí? Od rána mi nedají pokoj ty slalomky Atomic SL Ti. 153 cm. A kolik dělá sleva pro členy? :845:

K nižšímu příspěvku - jednou jsem byl na testování Atomic v Bílé a hned na jaře v slevě jsem koupil SX10 za pouhých 12 a půl litru (prodejka byla 16). Už to nikdy neudělám, jsou to vyhozený peníze, protože po 2 letech už člověk chce vyzkoušet něco novýho, jinýho. Navíc právě v Bílé jsem si asi 2 roky potom trošku rozbil tělo a od té doby jezdím pomaleji, ale na těch SX10 to moc nejde. Je to holt sportovní lyže na střední oblouk. Proto chci teď slalomky, abych si mohl cmrndat ty krátký obloučky v klídku. Ale nový už nikdy. Za ty prachy mi to nestojí, kór když na tom stojím tak 20 dnů za sezónu (i když - jak jsem vyrazil na svah s novýma SX, to bylo závistivých pohledů :850: ).
K prohlidnuti jsou v Praze Kobylisich. ja na ně mrknu dneska večer a dam vědět stav přesnějic než je uvedeno na eshopu. Sleva pro členy je možná akorat na tom nemam obrovské zisky tak že sleva bude v řadě stovek korun (třeba u těch atomicu jsem schopen udělat 2500 s dopravou v ceně) nebo doprava zdarma. jestlí mate nejakou svojí cilovou cenu nebo chcete koupit třeba lyže i pro svoje děti tak se da samožrejmě jednat o větší slevě.
Rychlej trakturek Subaru XV
Uživatelský avatar
unbreakable
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: úte črc 06, 2010 11:19 pm
Jméno a příjmení: Vladimir
Bydliště: Praha město :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodam lyže

Příspěvek od unbreakable »

M.Z. píše:S bazarovýma prknama mám dobré zkušenosti, poslední K2 mám už 8let, z toho jsem 2 poslední sezony, bohužel nikam nevyrazil :655:
Prkna taky mame akorat nejsou ještě v nabidce...
Rychlej trakturek Subaru XV
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3096
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Prodam lyže

Příspěvek od yeti »

Čau,
mě se docela líbí ty salomony GC- Předpokládám, že před sezónou (září-říjen) bude nový zboží, ne? Dej pak určitě vědět!
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Prodam lyže

Příspěvek od Slavek_xxx »

yeti> tak jelikoz jde o kusy z testu a pujcoven, pred sezonou asi nebude uz nic... :845:
Jinak moje kamaradka byla letos par dnu v Dolomitech testovat (jako kazdy rok). Dostavas denne 2 pary lyzi, o kterych musis vecer napsat report. Nemuze to delat kdejakej smuk, jednak hodnoceni musi byt v AJ/NJ a druhak tech hodnoticich parametru je celkem dost a navic ta firma vyzaduje instruktorak. Nevim, s kym tam jela, ale budto to bylo komplet zdarma, nebo s nejakym symbolickym poplatkem za dopravu a ubytovani... Bohuzel prijela s oteklym cenichem (asi od slunicka) ::-DDD:
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3096
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Prodam lyže

Příspěvek od yeti »

Slavek_xxx píše:yeti> tak jelikoz jde o kusy z testu a pujcoven, pred sezonou asi nebude uz nic... :845:
Jinak moje kamaradka byla letos par dnu v Dolomitech testovat (jako kazdy rok). Dostavas denne 2 pary lyzi, o kterych musis vecer napsat report. Nemuze to delat kdejakej smuk, jednak hodnoceni musi byt v AJ/NJ a druhak tech hodnoticich parametru je celkem dost a navic ta firma vyzaduje instruktorak. Nevim, s kym tam jela, ale budto to bylo komplet zdarma, nebo s nejakym symbolickym poplatkem za dopravu a ubytovani... Bohuzel prijela s oteklym cenichem (asi od slunicka) ::-DDD:
No tak já myslím, že nový modely se dávají do prodeje na sezónu, takže musí být otestovaný a musí už být napsaný pozitivní recenze, takže si myslím, že ty testy nových modelů probíhají právě takhle před sezónou. Co se k nám, dostává po sezóně to je vyřazený z půjčoven a na těch už je to hodně vidět, což ale asi není tento případ. Každopádně bych byl rád, kdyby se Unbrekable ozval, jak bude mít nový zboží. Já mám Salomony, první lyže s monoque technologií jsou naprosto geniální, ale už je na nich vidět věk okolo 20 let .o((, takže bych i vyměnil. Nový se mi kupovat nechce, nejsem blázen abych dal za lyže 10-15tis. Už jsem se byl dívat v bazaru, něco se mi i líbilo, ale když můžu udělat kšeftík kolegovai subaristovi, tak z toho mám pak větší radost :-) Třeba pak zas někdy budu moct pro někoho něco udělat já ... :pr:
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10679
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Prodam lyže

Příspěvek od Mira »

Vláďo, jestli ty Atomici mají v pořádku hrany a skluznici, tak je beru. Jestli jsou poškrábaný z fronty u vleku, to neřeším, stejně mi je někdo hned přejede v Dalečíně u vleku. Zatím pokaždý, když jsem tam byl, bylo nějaký dítko šikovný. Ty lyže jsou tvrdý, po závodních D2 s flexí jsou druhý nejtvrdší takže nemyslím, že by je někdo prošlápl. Pokud je to model 2010.
Takže pokud je budeš prohlížet, zkus udělat lepší fotky a poslat. Pokud budou v pohodě, tak si je prodal.
Uživatelský avatar
unbreakable
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: úte črc 06, 2010 11:19 pm
Jméno a příjmení: Vladimir
Bydliště: Praha město :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodam lyže

Příspěvek od unbreakable »

Ano, mate pravdu, před sezonou už bude všechno vyprodané.
Rychlej trakturek Subaru XV
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3096
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Prodam lyže

Příspěvek od yeti »

A další už nebudou?
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
unbreakable
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 329
Registrován: úte črc 06, 2010 11:19 pm
Jméno a příjmení: Vladimir
Bydliště: Praha město :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodam lyže

Příspěvek od unbreakable »

další budou až v březnu 2012...bohužeĺ...
Rychlej trakturek Subaru XV
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“