Star Fleet Legacy BP H6 aka "Shogun"

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49484
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Fleet Legacy BP H6 aka "Shogun"

Příspěvek od VDC »

http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
.dundee.
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2948
Registrován: stř kvě 18, 2011 1:08 am
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Praha

Re: Star Fleet Legacy BP H6 aka "Shogun"

Příspěvek od .dundee. »

Krásná zimní fotka ze 115. ledna 2024 :-)
Subaru Impreza WRX STi MY04
ex Subaru Legacy 2.0D MY09
Uživatelský avatar
Tsakabaru
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4737
Registrován: pon pro 06, 2021 6:11 pm
Jméno a příjmení: Míla
Bydliště: Sokolovsko

Re: Star Fleet Legacy BP H6 aka "Shogun"

Příspěvek od Tsakabaru »

:-D tam je ten leden stabilne tak nejak delsi =)
Legacy BP 3.0 H6 '05 - "Shogun" - vlakno
Impreza GG 2.0 '03
Forester SF 2.0 '01
Niva 1.7 '06
Uživatelský avatar
Tsakabaru
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4737
Registrován: pon pro 06, 2021 6:11 pm
Jméno a příjmení: Míla
Bydliště: Sokolovsko

Re: Star Fleet Legacy BP H6 aka "Shogun"

Příspěvek od Tsakabaru »

no pockal jsem si, ale konecne se mi tu sesly vany, srouby, podlozky, prubezne se schazej jeste vsemozny trubky chlazeni, ale to je na dalsi akci...

vany01.jpg

jeste jsem jim dal tri vrstvy kryci barvy, na prip. dotaz proc proboha cervena - je to barva na brzdy co se celkem osvedcila a mam ji zasobu (ano strikal jsem s ni i ramena na Forejsu) =) 8-? pod autem stejne neni videt, tak co...
navic na ni asi lip budou videt prip. otluky a oderky k osetreni

vany02.jpg

takze rano na dilnu a budou se konecne menit oleje, filtry ,,,,| (*_^) |,,,,
Legacy BP 3.0 H6 '05 - "Shogun" - vlakno
Impreza GG 2.0 '03
Forester SF 2.0 '01
Niva 1.7 '06
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22104
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Star Fleet Legacy BP H6 aka "Shogun"

Příspěvek od HonzaCZ »

Dobrý, červený bude líp držet ten olej, zlepší se chlazení, sání a stopro to zamezí i odtékání způsobenému setrvačnými silami. 😁👌🏻

A přidává 15 klokanů 🦘, pokud to převrátíš na střechu. 😎
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
Tsakabaru
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4737
Registrován: pon pro 06, 2021 6:11 pm
Jméno a příjmení: Míla
Bydliště: Sokolovsko

Re: Star Fleet Legacy BP H6 aka "Shogun"

Příspěvek od Tsakabaru »

no chtel jsem dodat, ze to jeste jako bonus zlepsi aerodynamiku a prida dvacet koni, ale na komunitu je spoleh :-D ,,,,| (*_^) |,,,,

editr: kurna kdybych tam jeste lipnul tu samolepu od Milleru toz mozna aj petadvacet :-DDD
Legacy BP 3.0 H6 '05 - "Shogun" - vlakno
Impreza GG 2.0 '03
Forester SF 2.0 '01
Niva 1.7 '06
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22104
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: Star Fleet Legacy BP H6 aka "Shogun"

Příspěvek od HonzaCZ »

✌🏻😁

Ne, ale máš to pěkný. Každej repasovanej díl se počítá. 👏🏻
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3719
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Star Fleet Legacy BP H6 aka "Shogun"

Příspěvek od StandaB »

Joo, tahle cervena drzi a dela divy i na brzdovejch bubnech. :-DDD :-DDD
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20773
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Star Fleet Legacy BP H6 aka "Shogun"

Příspěvek od námořník »

👍
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
Tsakabaru
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4737
Registrován: pon pro 06, 2021 6:11 pm
Jméno a příjmení: Míla
Bydliště: Sokolovsko

Re: Star Fleet Legacy BP H6 aka "Shogun"

Příspěvek od Tsakabaru »

dneska rano jsem nadsene dorazil k tatkovi na dilnu s plnou vybavou a dal se do toho, vysavac a kosmetika se ukazaly jako hodne optimisticke, ale vzal jsem to pro pripad, kdyby slo vsechno zbytecne moc hladce, clovek nikdy nevi, co kdyby nahodou... :-D

shogun_-_vany_oleje_filtry_03.jpg

nejdriv jsem dal s tatkou caj, pokec, pak jsme mu ozivili tiskarnu novejma naplnema, nainstaloval jsem mu DAC prevodnik k telce a sel jsem dat "krvacet" motor, rozebrat sani k revizi a vycisteni, vyndat baterku, abych se dostal k filtru oleje AT a kdyz uz jsem byl v tom fofru, sundal jsem "klinak" abych omrknul napinak, kladku, remenice...

remen nevytahanej, alespon podle napinaku, nicmene ho vymenim, stejne tak napinak a kladku, na obou jsou vule, na napinaku vetsi
puvodni vypada i PCV ventil, takze pujde na vymenu taky...

shogun_-_vany_oleje_filtry_04.jpg

pak jsem sel sundat filtr z motoru a vanu, ktera uz proste byla zasazena hloubkovou korozi - ty se teda vubec nechtelo dolu, nakonec se ale podvolila...
prijemne bylo zjisteni, ze na magnetu nebylo temer nic a nic jsem ani nenasel "prstovym" pruzkumem ,,,,| (*_^) |,,,,
sundal jsem i saci kos, tam bylo natazenejch par prouzku silikonu a jedna hrudka tvrdsiho cehosi, ale vzhledem k tomu, ze se mi to rozdrolilo v ruce, tak nic vylozene spatnyho, hodil jsem pod to tacek, vyplachl a ocistil saci kos a sel pucovat sani a vzduchovej filtr (protoze KN)

shogun_-_vany_oleje_filtry_05.jpg
shogun_-_vany_oleje_filtry_06.jpg
shogun_-_vany_oleje_filtry_07.jpg
shogun_-_vany_oleje_filtry_08.jpg
shogun_-_vany_oleje_filtry_09.jpg

sani zasvineny (vim, ze to nicemu nevadi, ale nedavam to proste :-D), ve sbernym kosi spousta hmyzu a mj. - zatresenim mi byla zodpovezena otazka, kam zmizela jedna ta plastova prichytka, co mela drzet ten prvni dil sani - normalne se ten motor pokousel o autokanibalismus :-DDD
celkovy vsledek meho snazeni ohledne sani dam zitra, opoustel jsem to jeste cely mokry

no na radu prisly chutovky
na vane AT nesel sundat vypustak a tak trochu jsem doufal, ze mi vana AT prijde i se sroubem, jako vana motoru - prdlajs
po xyz pokusech jak ho prirozene i mene prirozene (majzlik a kladivo) povolit doslo na navareni matky
stejnym zpusobem se (to uz planovane) resily srouby na zadnim diffu, tam to neboli, bo mam koupeny novy i s tesnenima
vsechno nakonec povolilo, a tak jsem mohl nechat krvacet vanu AT a zadni diff...
pristup pro vareni byl teda ultra nahovno ve vsech trech pripadech, ale drzel jsem matky, tatka varil - no nejak se nam to povedlo naslintat aby to drzelo a dalo se povolit (ona tam nejvic prace stejne udela ta teplota, ale horkovzduchem tohle proste nenafoukas :-/)

shogun_-_vany_oleje_filtry_10.jpg
shogun_-_vany_oleje_filtry_11.jpg

dnesni finale bylo pokud mozno nedestruktivni "odmordovani" vany AT (protoze ta se jeste da zachranit, sice mam novou, ale "vyhodit to umi kazdej blbec" ze =)), ta sla o neco lip nez vana motoru (ze servisnich protokolu z Dobran vim, ze tam uz nejaky servis probihal), i toho manipulacniho prostoru bylo vic, coz bylo jenom dobre, protoze se mi mezitim vratila rodinka z vyletu a bylo treba prace utnout a vyrazit domu...

shogun_-_vany_oleje_filtry_12.jpg

bajecne straveny cas s tatkou, se kterym jsme v mezicase jeste mordovali T5, udelanej nejakej ten kus prace... paradni relax
"abstak" jsem mel uz delsi dobu, jen teda jsem netusil, jak moc mi ta mastna spina chybela... :-D =)

zitra ma Milousek narozky, tak to rano supem smontuju at se muzu venovat oslave, kosmetika pocka, kazdopadne uzasne straveny den ,,,,| (*_^) |,,,,
Legacy BP 3.0 H6 '05 - "Shogun" - vlakno
Impreza GG 2.0 '03
Forester SF 2.0 '01
Niva 1.7 '06
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3719
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Star Fleet Legacy BP H6 aka "Shogun"

Příspěvek od StandaB »

Milo parada. Jste sikovni, (*_^) |,,,, A Milouskovi vsechno nejlepsi. *_*=*_*
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24518
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Star Fleet Legacy BP H6 aka "Shogun"

Příspěvek od sima »

Mílo paráda, zvládli jste to a v klidu, šikovní, jj (*_^) |,,,,
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49484
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Star Fleet Legacy BP H6 aka "Shogun"

Příspěvek od VDC »

Mílo krásnej kus práce !!
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Tsakabaru
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4737
Registrován: pon pro 06, 2021 6:11 pm
Jméno a příjmení: Míla
Bydliště: Sokolovsko

Re: Star Fleet Legacy BP H6 aka "Shogun"

Příspěvek od Tsakabaru »

vcera jsem zapomnel jeste zminit, ze jsem nalozil srouby z van a par dalsich do DEOX-C, o kterem jsem si precetl tu na foru, no sice jsem zapomnel blejsknout vysledek, ale bude k videni na finalnim fotu akce - je to super vec, nadchla me ,,,,| (*_^) |,,,,

shogun_-_vany_oleje_filtry_13.jpg

no rano jsem jeste jednou preblejsknul sani, jeste jednou prepral filtr a dal to vsechno susit na slunicko, dokud bylo, bo odpoledne se prihnala bourka

shogun_-_vany_oleje_filtry_14.jpg

a zacal jsem pucovat prevodovku a stredovou vanu motoru od staryho silikonu, coz mi teda zabralo nejvic casu a rekl bych, ze to byl vrchni voser cely akce, protoze tam parchant drzel neskutecne a k me spokojenosti jsem to dovedl az nehtama na palcich :-DDD
paradne zasvineny silikonem byly i ty srouby, takze jsem na sloupovce na dratu filcoval asi ctyricet sroubu - no pet kousku pred koncem jsem dostal krec do obou rukou a musel dat technologickou pauzu :-D
kazdopadne jsem mel vyblejskano a bylo poledne, coz znamenalo kavicku, jednohubky, prijezd deti a pribuznych a Milouskovo oslavu patych narozenin, o te se mozna jeste rozepisu v jinem vlakne, protoze to byl silny zazitek =)

shogun_-_vany_oleje_filtry_15.jpg
shogun_-_vany_oleje_filtry_16.jpg

co tedy v planu nebylo, byla mamcina poznamka, ze ji na golfu nejdou otevrit zvenci dvere ridice a nastupuje dost komplikovane
nabuzeni cukrem z dortu a kofeinem jsme si v jednu chvili s tatkou rekli, ze se na to mrknem - to byl asi nejvetsi ulet dne, mozna celyho vikendu
rozebrali jsme komplet cely dvere a objevovali co tam jak soudruzi z NDR vymysleli, po ceste za uspechem jsme navarovali jeden sroub na prednim ukotveni okna, protoze byl KO a kdyz jsme celym tim procesem slavnostne prosli, zjistili jsme ze je ta klika vyhakla, ten zaves stoji za uplny hovno a hlavne, ze to slo vyresit s mensi namahou, rychleji a jednoduseji
staveli jsme destnik nad COcko, protoze prisla bourka a prutrz zrovna kdyz jsme byli "v nejlepsim" - no pobavili jsme se, dost nasmali, zanadavali na koncern, proste pohoda (*_^) |,,,,
kazdopadne mam skvele nachozeny predni dvere na ctyrkovym golfu + kliku vrat a cumak T5, coz pri dvoudenim hopsani kolem subaru neni vubec spatnej vysledek, no ne? :-DDD

pak jsme jeste chvili posedeli, deti se s Luckou vydaly jeste k jedny babicce a domu a ja sel konecne montovat vany a vypustit zadni dif
cas postoupil a zabalil jsem to abych jeste doma pobyl s Milouskem, poblbnul s hrackama...
vysledek dne teda konecne nasazeny vany, vymeneny olejovy filtry, dosurovany a zcasti nasazeny sani, kvacejici dif a jeden pouzitelnej golf :-D 8-? (*_^) |,,,,

shogun_-_vany_oleje_filtry_17.jpg

nemily porekvapko teda bylo pet a ctvrt litru vypustenyho oleje z prevodovky, pricemz mam koupeny jen 5l kanystr od Milleru, takze rano musim do kelly pro neco cim ho riznu abych dohnal ten chybejici ctvrtlitr+
pokud byste se nekdo podelil o info, co tam lejete a je to "bezne na pultech", budu rad
Legacy BP 3.0 H6 '05 - "Shogun" - vlakno
Impreza GG 2.0 '03
Forester SF 2.0 '01
Niva 1.7 '06
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3719
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Star Fleet Legacy BP H6 aka "Shogun"

Příspěvek od StandaB »

Uff! Takze akce jako stehno. :-) Ten DEOX-C by me zajimal. :-/
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“