Fotopostřehy

Odpovědět
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19197
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Fotopostřehy

Příspěvek od hamoun »

Holaňďanka píše: ned dub 14, 2024 9:41 pmProč?
abych byl alespoň trochu mensi tlustoch nez megatlustoch :-D
škoda superb
ex WRX 2008
Holaňďanka
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5631
Registrován: stř kvě 03, 2017 9:41 pm
Jméno a příjmení: Zuzka Wolfová

Re: Fotopostřehy

Příspěvek od Holaňďanka »

hamoun píše: ned dub 14, 2024 9:45 pm abych byl alespoň trochu mensi tlustoch nez megatlustoch :-D
<:-<
Holaňďanka
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5631
Registrován: stř kvě 03, 2017 9:41 pm
Jméno a příjmení: Zuzka Wolfová

Re: Fotopostřehy

Příspěvek od Holaňďanka »

Maminka seká trávu a má hlad, tak se Jiřík postaral 😍
Přílohy
17131939119483411720458696480234.jpg
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19197
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Fotopostřehy

Příspěvek od hamoun »

To je hodnej!!! ...
Ještě že jíš jak vrabec ... :)
Krása :)
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
Tsakabaru
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4488
Registrován: pon pro 06, 2021 6:11 pm
Jméno a příjmení: Míla
Bydliště: Sokolovsko

Re: Fotopostřehy

Příspěvek od Tsakabaru »

(*_^) |,,,, sikula!
Legacy BP 3.0 H6 '05 - "Shogun" - vlakno
Impreza GG 2.0 '03
Forester SF 2.0 '01
Niva 1.7 '06
Holaňďanka
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5631
Registrován: stř kvě 03, 2017 9:41 pm
Jméno a příjmení: Zuzka Wolfová

Re: Fotopostřehy

Příspěvek od Holaňďanka »

On je nejzlatější chlap. Na motokáry jsem jet nechtěla, páč už bylo dost hodin, ale on mi donutil odhodit sekačku, že prý vše uklidí a ať upaluji do Prahy ❤️
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19197
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Fotopostřehy

Příspěvek od hamoun »

,,,,| (*_^) |,,,,
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3092
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Fotopostřehy

Příspěvek od Šaman »

Žena fotila momentku z Jasenné. Chvilku jsem si pomyslel, že bych taky rád byl taková Ester.... :-DDD
Přílohy
IMG-94e63e7266c4ad5286c901a82dd19b67-V.jpg
20240416_175057.jpg
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24358
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Fotopostřehy

Příspěvek od sima »

Holaňďanka píše: úte dub 16, 2024 7:11 am On je nejzlatější chlap. Na motokáry jsem jet nechtěla, páč už bylo dost hodin, ale on mi donutil odhodit sekačku, že prý vše uklidí a ať upaluji do Prahy ❤️
Hmmm, to až dojímá, i na dálku, kluk šikovný, moc (*_^) |,,,,
Šaman, máte dobrý postřeh na foto postřeh :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Metuzalem
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2257
Registrován: pát zář 22, 2017 5:52 pm
Jméno a příjmení: Milan P.
Bydliště: venkov u Jaroměře

Re: Fotopostřehy

Příspěvek od Metuzalem »

Ještěže vím, že v ČR existují dvě Jasenné, jinak bych se musel jít podívat do garáže :-)
Forester 2.0XT Comfort, MY2017, SJ - Šedivák
jatros
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 525
Registrován: stř úno 16, 2011 2:43 pm

Re: Fotopostřehy

Příspěvek od jatros »

Tak jedna automobilová z nedělního výletu do Tábora.
Toyota_GR86_20240414.jpeg
jatros
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 525
Registrován: stř úno 16, 2011 2:43 pm

Re: Fotopostřehy

Příspěvek od jatros »

A náš nový člen rodiny ... kotě plemeno Ragdoll :-o
Ragdoll_Chishiya.jpg
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24358
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Fotopostřehy

Příspěvek od sima »

Včerejší "Balkán" styl suseda, zabijačka, porážka, záměrně nezveřejňuji jisté fotky, skrz slabší povahy ne a ani se to ostatně nesluší. Všudepřítomné bláto a boj s deštěm, nuzné podmínky, ale vše tradičně vyšlo, soused zabíjí každým rokem a má vše nahlášeno, vše ofiko...
Tož 400 kg telete mě bylo trochu i líto, ale nebyl to můj podnik a byl bych hlavně pokrytecký, že jo...když mám rád maso. Jen jsem si žádné maso nevzal, protože prostě ne, tj jedno proč, je to domácí, zcela jistě nej a skvělé, ale nevzal, skrz vícero důvodů.
Za mě bych toto nikdy nedělal, nechoval, skrz taky vícero důvodů, samozřejmě pokud bych měl co do huby, to by se pak zásadně jinak uvažovalo.
Je s tím moc práce, moc všeho okolo, musí být taky všemožné zázemí... mražáky, prodat to někomu a vůbec, nám stačí max jednou za týden si koupit trošku toho masa z masny, jíme jinak celý týden v práci...Navíc se silně podezřívám z toho, jsem si teda jist, že bych ke zvířeti tak přilnul, že pak ho zabít a sníst, to si nedokáži vůbec představit, jedno jest jestli je to pokrytectví nebo co vše, ale je to tak a já to nezměním :-| :-)
Jinak všechna čest teda řezníkovi, ten jel jak brůs, měl tah na branku a vůbec nechápu jak v té kopě masa na stole a zdálky na hácích rozvěšeném mase vše ihned rozpoznal, vytáhl z hromady, já to ani pomalu neviděl :-) navíc byl moc vtipný, samý forek z něj lítal, ač měl přes šest křížků na krku a byl jistě za ten život už nadřený teda fest, taky po třetí operaci zad, ráno si vzal prášek...
Taky vytahat tele ven bylo nelehké, přes úzké dveře chléva, přes další úskalí, to se lana zařezávali do pracek, tentokrát nebyl k dispozici traktor, jednoduše typická stará venkov porážka.
Zima zalézavála za nehty, tak nezbylo, než si dát pár slivoviček, ač jsem teda vůbec nechtěl nic a odmítal, chtěl jsem ještě přes den fungovat a něco udělat i kolem chalupy, no stejně se skrz počasí nedalo...tak jsem jich pár polkl. Teda byla neuvěřitelné jemná, jemňoučkááá, opravdu jo, ani neškrábla! Jako by člověk pil pomalu vodu, přitom volty měla. To jsem zažil jen jednou u své hruškovice, částečně i z máslovek pálené, to je opravdu pak pálenka par execellence! Tahle byla z durancií, z údolí zde zpod pasek, bez cukru, bez chemie samozřejmě, tohle prostě musí červa vypálit a být zdravé :-) =)
Balíček, tašku masa jsem odmítl, navíc abych za to platil, o prachy mě nešlo a navíc bych dostal i nějakou tu výslužku, ale prostě ne.
Resume: musel jsem si zrušit můj oblíbený páteček, večírek na chalupě, vstávat před šestou, nic doma neudělat a ještě k tomu koupit maso, které nechci, kšeft jak hrom! :-D ale samozřejmě přeháním, moc rád jsem pomohl svému starému sousedovi a setkal se s jinými lidmi zde, známými i neznámými, teda bylo nás jen čtyři, posléze ve finále pět.
Jen chci říct, jak je těžké na takových akcích odmítat chlast (seč bez něj to postupně v rozumné míře je těžké, kor dnes v té kose :-) ) a jak mě trochu vadí, proč nestačí říct jen jednou, že nic nechci, žádné maso, klasika no, nechápe to nikdo :-D
Rád jsem pomohl, rád budu i příště, jen já bych to dělal a měl přípravu jinou, i řezník občas hrčel a řval :-) ale to musí být, vše nakonec dobré a nejen dobré, pomohli jsme si tu a já prvně viděl, jak probíhala porážka, zabijačka i dřív, bez techniky a bez třeba tekoucí vody, kýble apod...
Samozřejmě jsme se i moc pobavili, takové ty typické vesnické a zcela podlahové, zemité vtípky, historky ze zabijaček a i z jiného, z jiných akcí, ono nic jiného ani nezbývá, než ten život kolikrát nelehký, taky než tyhle mordy hodit do srandy :-) =) řezník byl opravdu jak už jsem psal kabrňák! Sršel přes svůj pokročilý věk a svou upracovanost a své fyzické postižení humorem jen to hvízdalo! :-D =) při každém řezu a každém záseku, i při větším problému zpočátku teda neztrácel svou rozhodnost, ono to samozřejmě jinak nejde, nějak se to musí nakonec vše zvládnout. Tak mě napadá, že jsem zase potkal lidi, kteří mluví takoví jací jsou, na nic si nehrajíc, udělají spousty práce, dřiny, to je něco dnes teda... =)
Jo a má nej oblíbenější subaru čepice musela být opět přítomna, poznávací znamení :-) na pár dní jsem jí ztratil, byl jsem celý nesvůj :-D =) ale vážně jo, už jsem jí ale našel, nosím jí celou zimu, podzim, jaro, když je teda třeba, musím si objednat až bude zase další, není v ní hic, ani zima, tak akorát, jednu jsem už ztratil nadobro...
Jinak na fotkách je vidět prd, ten maras a bláto a hnůj, slípky atd atd, nicméně musím říct, že hygienu jsme dodržovali, snažili se, víte jak, ostatně jak jsem už psal, zabíjí se tak už desítky let, nejen u mého souseda. Zase je to vše bio, to by mohlo zaujmout radikály jistého ražení :-)
Přílohy
IMG-20240420-WA0005.jpg
IMG-20240420-WA0006.jpg
IMG-20240420-WA0004.jpg
IMG-20240420-WA0003.jpg
IMG-20240420-WA0002.jpg
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
jatros
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 525
Registrován: stř úno 16, 2011 2:43 pm

Re: Fotopostřehy

Příspěvek od jatros »

Tvl, tak nevím, co mi tím to kafe chtělo říct :-DDD
kafe.JPG
Holaňďanka
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5631
Registrován: stř kvě 03, 2017 9:41 pm
Jméno a příjmení: Zuzka Wolfová

Re: Fotopostřehy

Příspěvek od Holaňďanka »

:-DDD
Odpovědět

Zpět na „Internet, média, foto, video“