nouzový režim

spulak62
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv pro 28, 2023 8:25 pm
Jméno a příjmení: Jaromír Špulák
Bydliště: Chabařovice , Tschechien

Re: nouzový režim

Příspěvek od spulak62 »

Ahoj, Zuzko díky za tvůj čas( ale jsem to já, nerad si něco půjčuji)...trvale mi svítilo kuře, ESP, a blikal mi jízdní režim, při jízdě se mi zdálo, že to jede jakoby pomaleji, jako by se to šetřilo, ale to může být jen můj pocit ( nebo jen v hlavě) z toho, že tam něco svítí ...necukalo to , akorát při zařazení se mi zdá, že to jde snadněji (mám jen automat)....tedy sehnal jsem si svou, ELM 327,a při párování vše zmizelo, po otevření a hledání...nic....
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1679
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: nouzový režim

Příspěvek od CoZmo »

pojem nouzák u subaru je trochu ošemetnej, nouzák u subaru pokud vím znamená, že se auto přepne do režimu sport (pokud ho má).

jinak tohle cos popsal vypadá na lambda sondu (vím, je to divný, ale na předchozí generaci se to takhle nějak projevovalo). Nutně to neznamená, že ta lambda je rozbitá, jen se jí něco nelíbilo, třeba malinká dírka ve výfuku...no jsem zvědavej, co z toho vyleze.
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
spulak62
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv pro 28, 2023 8:25 pm
Jméno a příjmení: Jaromír Špulák
Bydliště: Chabařovice , Tschechien

Re: nouzový režim

Příspěvek od spulak62 »

Ahoj, díky, ano, to jsem zapomněl popsat....bliká S a jinam to nejde přepnout....teď jen otázka, ať to bude cokoli, jestli mi to nic nenačetlo, tak komu ? komu to dát,aby tam něco našel ? ...kupoval jsem to v Plzni u Lišky, ale chtěl jsem se vyhnout servisu v Plzni, protože je to pro mne celkem z ruky ( což jsem si ani neuvědomoval při koupi )...
Holaňďanka
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5609
Registrován: stř kvě 03, 2017 9:41 pm
Jméno a příjmení: Zuzka Wolfová

Re: nouzový režim

Příspěvek od Holaňďanka »

spulak62 píše: pát pro 29, 2023 1:46 pm Ahoj, díky, ano, to jsem zapomněl popsat....bliká S a jinam to nejde přepnout....teď jen otázka, ať to bude cokoli, jestli mi to nic nenačetlo, tak komu ? komu to dát,aby tam něco našel ? ...kupoval jsem to v Plzni u Lišky, ale chtěl jsem se vyhnout servisu v Plzni, protože je to pro mne celkem z ruky ( což jsem si ani neuvědomoval při koupi )...
Teď mi psal ten Jakub Štráchal, že dává svého Forestera do Hondy v Ústí. Myslí tím tedy BEK. Tak zkus tam .
spulak62
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv pro 28, 2023 8:25 pm
Jméno a příjmení: Jaromír Špulák
Bydliště: Chabařovice , Tschechien

Re: nouzový režim

Příspěvek od spulak62 »

Ahoj ,díky....jen jestli se mi Jakub ozve, jaký s nimi má zkušenosti...pokud jsem slyšel od bratránka s Mazdou , šílený servis, museli jinam, a pokud se nepletu tak Subaru nedělají dlouho....
Holaňďanka
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5609
Registrován: stř kvě 03, 2017 9:41 pm
Jméno a příjmení: Zuzka Wolfová

Re: nouzový režim

Příspěvek od Holaňďanka »

spulak62 píše: pát pro 29, 2023 2:32 pm Ahoj ,díky....jen jestli se mi Jakub ozve, jaký s nimi má zkušenosti...pokud jsem slyšel od bratránka s Mazdou , šílený servis, museli jinam, a pokud se nepletu tak Subaru nedělají dlouho....
Psal mi, že tam má kamarády, tak je to takové 50/50. Víš jak 🤷🏻‍♀️. Záleží na tobě, zda jim auto svěřit. Nebo jestli se ti raději nevyplatí jednou za čas si udělat výlet k Liškům. To je asi jediné co mohu poradit.
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22764
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: nouzový režim

Příspěvek od spm »

Ta chyba tam zustane ulozena ikdyz ta kontrolka zhasne. I tim elmem by to z toho melo jit dostat.

Odesláno z mého SM-F926B pomocí Tapatalk

Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
spulak62
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: čtv pro 28, 2023 8:25 pm
Jméno a příjmení: Jaromír Špulák
Bydliště: Chabařovice , Tschechien

Re: nouzový režim

Příspěvek od spulak62 »

Ahoj, jo díky ,už jsem se tam včera dostal a našel...hlásí to chybu P0333...ale nevím, co by pod tím mohlo být schovaný...protože si vůbec nějaký klepání nebo cukání nebo cokoliv neuvědomuju....
Uživatelský avatar
wenzel
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 287
Registrován: sob bře 06, 2021 9:16 am
Jméno a příjmení: Václav Šikl
Bydliště: Šumperk

Re: nouzový režim

Příspěvek od wenzel »

To bude od čidla klepání motoru, to může dělat i nějaká volná trubka, držák nebo cokoliv. Pokud se jako klasicky nepletu 🤔
Forester 2.0 AT, 2006
Superb VR6, 3.6, AT, 2012
Uživatelský avatar
Tsakabaru
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4458
Registrován: pon pro 06, 2021 6:11 pm
Jméno a příjmení: Míla
Bydliště: Sokolovsko

Re: nouzový režim

Příspěvek od Tsakabaru »

"333" nemuze souviset s nicim jinym, nez se samotnym vstrikovanim =)
Legacy BP 3.0 H6 '05 - "Shogun" - vlakno
Impreza GG 2.0 '03
Forester SF 2.0 '01
Niva 1.7 '06
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7831
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: nouzový režim

Příspěvek od mnov »

Podle mého názoru chyba p0333 (KNOCK SENSOR CIRCUIT HIGH INPUT) znamená jen to, že ECU zjistí odpojené čidlo klepání, protože nenaměří jeho odpor. :-)
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Odpovědět

Zpět na „V gen. BM/BR (09-14)“