Kola 15"

Prodáváte motory, převodovky, díly brzd, kapoty, dveře, blatníky a další ? Tak tady.
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kola 15ˇˇ

Příspěvek od sima »

Dobrááá, zítra večer se spojím s jantarem, dřív doma nebudu. Díky za info o odstoupení od koupi ;)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Tsakabaru
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4460
Registrován: pon pro 06, 2021 6:11 pm
Jméno a příjmení: Míla
Bydliště: Sokolovsko

Re: Kola 15ˇˇ

Příspěvek od Tsakabaru »

neni zac, tady na zapade je to konec sveta, nikdo sem nejezdi, ani nas tu moc neni, zato od osy Plzen - Praha - Liberec dal na vychod je vas jak much, tak nebudu delat brzdu :-D
urcite se casem najde neco bliz
Legacy BP 3.0 H6 '05 - "Shogun" - vlakno
Impreza GG 2.0 '03
Forester SF 2.0 '01
Niva 1.7 '06
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kola 15ˇˇ

Příspěvek od sima »

Kola jsme koupil, převzal jsem jej opět díky Járovi 50 "valašská" spedice, díky Járo moc! Máš u mě bůčes, třeba :-)
A Jantarovi tímto děkuji za doručení na pobočku a důmyslné zabalení, no a samotné jsou opravdu jako nové! ,,,,| (*_^) |,,,, Přestože teda už něco rozhodně nemálo zažily, expedici nějakou...Už se těším až je nazuji, jak to bude vypadat, dnes jsem jen kola přiložil, no nevím, vypadá to tak dobře, aby z nich nebyly ještě letní sezonové :-) (*_^) |,,,, ale asi zůstanu u původního plánu a zůstanou na zimu, ještě mám teď vlastně třetí sadu kol, origo plechy, dle mě dosti zachovalé, rzi se tam není teda vůbec obávat, možná je pustím, zima rozhodne.
Edit: takže definitivně zůstávám u papučích 15, po mnoha zvažování a porovnávání +a - mě toto vychází pro mě osobně jako nej volba, už jsem to tolikrát řešil, přecházel na 15 ze 16 a pokoušel znovu 16, no jako puboš, hotový Tapan :-D
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Tsakabaru
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4460
Registrován: pon pro 06, 2021 6:11 pm
Jméno a příjmení: Míla
Bydliště: Sokolovsko

Re: Kola 15"

Příspěvek od Tsakabaru »

ja taky na forejsu porad videl 16ky, ale popravde, ter na nem manzelka ojizdi nizsi gumy a ta mekkost auta je zcasti fuc
ty vysoky 15ky tam proste sedi jak z...
Legacy BP 3.0 H6 '05 - "Shogun" - vlakno
Impreza GG 2.0 '03
Forester SF 2.0 '01
Niva 1.7 '06
jantar
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 83
Registrován: stř lis 04, 2015 8:45 am

Re: Kola 15"

Příspěvek od jantar »

Mame radost, to je dobre 👍
Myslim ze zazila jen 2x ukrajinu a madarsko 🤭
U me s lpg a pedersema nebyla jina volba, ale i s nivelakama nez odesly bylo to nedrncani na patnactkach
k nezaplaceni. Bylo mi lito vozu, na tech sestnackach chudak dostaval...
Forester 2007, 2.0X LPG, manual
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kola 15"

Příspěvek od sima »

Říkej mě třeba Mílo- Tsakabaru :-D ;) Já to vidím zcela jasně taky tak, ten komfort je úplně jinde, ale tohle není vše, i když komfort je pro mě teda důležitý. Možná by komfort jistý pořešily vyšší pneu, 215/65/16, ale opět následuje ono...atmo SG lesník nemá koníků na rozdávaní a takovouhle pneu už roztočit něco výkonu zase sežere, měl jsem 215/60/16 a už to byl teda znatelný rozdíl. Sice seděl v zatáčkách jak blbý, taky jsem měl pravda ET 35! Lépe to taky vypadalo na lesníkovi, to jsou tak ale všechny možné výhody.
Tahaly mě ty ráfky do kolejí jak blbé, do kolejí o kterých jsem nikdy dřív neměl ani tucha. V terénu, na šutrech, na špatné cestě jsou ty papuče zase opět nej, pohodlné a nehrozí zdaleka tolik defekt, odření ráfku...je to rozhodování, kdo tohle teda vše řeší dohromady a kdo vnímá čím jezdí a jak to jezdí v různých režimech, tak je to rozhodování nelehké, já už nejspíš měnit nic nebudu, už mám taky těch pneu a sad na hodně dlouho dopředu teda :-) nechce se mě tím dále zabývat. Tak kdybych snad někdy v budounu tuhle otázku opět otevřel, tak mě to dejte pěkně rychle sežrat :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Kola 15"

Příspěvek od sima »

jantar píše: stř črc 12, 2023 10:04 pm Mame radost, to je dobre 👍
Myslim ze zazila jen 2x ukrajinu a madarsko 🤭
U me s lpg a pedersema nebyla jina volba, ale i s nivelakama nez odesly bylo to nedrncani na patnactkach
k nezaplaceni. Bylo mi lito vozu, na tech sestnackach chudak dostaval...
Jj, i na nivelácích to člověk neskutečně pozná. Jo a velice dobrá připomínka, ten podvozek na 15- tkách zdaleka tolik netrpí! Na to bych v čase už úplně zapomněl.
Nicméně nic proti 16 kolech, jak říkám, je to volba nelehká, něco za něco.
Jantare, dřív kola zažily Ukrajinu a teď jsou kola dokonce prý až v Asii :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „Náhradní díly - Prodej“