Klárčino lego

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Klarka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 71
Registrován: stř črc 13, 2022 7:15 pm
Jméno a příjmení: Klára P.

Re: Klárčino lego

Příspěvek od Klarka »

Tak mám zas jednou nějaké novinky. Především teda druhý servis. Jo, změnila jsem servis! Na doporučení Dwayne (jemuž ještě jednou moc děkuji!) a zajela jsem do Rajhradu. Když jsem zaparkovala, před vjezdem stála malá Impreza a ze vrat vylezl kluk s čepkou Subaru, tak jsem si říkala, že budu snad v dobrých rukou :D.

Kluci jsou zatím super. Samé dobré zprávy, prý že tak starý Lego v tak dobrým stavu už dlouho neviděli, takže od teď budu jezdit k nim a pokusím se o pravidelnou údržbu, aby vydrželo co nejvíc. Akorát teda nadávali na ten gumoasfalt, kterým mi v minulém servisu zatřeli podvozek proti rzi. Tak snad se to povede trochu spravit. A taky budu muset pomalu řešit klasický bolavý místa kolem kol. Není to teda ještě pohroma, ale začíná to pomalu...

No a jinak jsem Legu na Vánoce dala následující (čímž moje Vánoce prakticky skončily, ale i to počítám do "výdajů za zábavu", stejně jako tréning motokár s klukama z práce) :D

> fungl nový zimní gumy Continental (první jízda po výměně byla fakt zážitek, jak kdyby se jelo na polštáři, wow...
> nový levý přední brzdový třmen
> přední stěrače
> nová baterka
> žárovky do potkávaček
> bypass sekundárního okruhu vstřikování vzduchu, bez problému

Zítra se chystám na prví zimní větší výlet do Alp, no sice ani tam toho sněhu moc není, ale aspoň se projedu, směr Salzburg, poprvé s Legem, takže pecka. Všem přeju všecko nejlepší do nového roku, ať to suprově jezdí a auta vám dělají radost! A třeba se v lednu potkáme na tom asi bahenním srazu, nebo co :D.
Subaru Legacy '06 BP 2.0 H4 121 kW Klárčino Lego
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49158
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Klárčino lego

Příspěvek od VDC »

Super. Ať spokojenost se servisem vydrží !!
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24305
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Klárčino lego

Příspěvek od sima »

Jj ať to vydrží, takový dobrý servis, to je výhra. Paráda, že je Lego dle nich tak v skvělém stavu, to musí silně potěšit (*_^) |,,,,
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“