Prodej: Peugeot 206c 1,4i

Chcete-li prodat svého mazlíka, zde je to správné místo, kde ho nabídnout a podiskutovat o něm.
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1306
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Prodej: Peugeot 206c 1,4i

Příspěvek od PeteBiggy »

Ahoj,

jelikož to vypadá, že už za chvíli nepůjde koupit normální auto, tak jsme se rozhodli obnovit vozový park. Proto prodáváme našeho Peugeota, který nám sloužil jako druhé auto v rodině. Je to 1,4 benzín, třídveřák coupé, rok 2007. Roky už jdou znát, tak je potřeba už do něj čas od času investovat, nicméně si myslím, že to stále má smysl - kastle je zdravá a motor má docela málo najeto. Inzerát viz zde:

https://auto.bazos.cz/inzerat/153769724 ... k-2007.php

Vzhledem k tomu, že auto je před servisem, který už nebudu dělat a jsou tam více či méně nutné/doporučeníhodné investice, jsem ochoten se na ceně ještě rozumně domluvit. Vše v inzerátu uvedené garantuji. Více info po telefonu.

PS: Snad Tomovi ani nikomu nevadí, že sem dávám na prodej "neSubaru"
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24338
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Prodej: Peugeot 206c 1,4i

Příspěvek od sima »

Pěkné auto, 1,4 55kw byly moc vydařené motory, držáky, slušně taky jely, velice dobře. Aspoň v pažoutovi 309 byl, nevím, zda tam neproběhly nějaké nedobré inovace, ale co vím určitě, že ten motor byl i v těchto autech furt moc moc dobrý. No a tradičně odolná kastle, netrpíc zásadními bolestmi.
Shánět teď náhradu jako druhé auto pro mou ženu, určtiě bych po něm ihned chňapl, tj jisté, jen ta barva by asi neprošla, ženské jedny... :-) jedné se líbí tohle, druhé to, to nebude překážka =)
Edit: s tímhle nájezdem navíc, to tipuji ihned zmizí, natož aby se tam nějak ohřálo.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1306
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej: Peugeot 206c 1,4i

Příspěvek od PeteBiggy »

No nevím Šímo, uvidíme. Velký handicap jsou tři dveře a majitel. Ten totiž nemaže med kolem huby jako někteří (především bazary) a naopak říká vše tak, jak to je. A sice fakt, že to je prostě staré auto a tak tam je třeba udělat to a zase tohle. Což lidi nechtějí slyšet. Ale jak už jsem psal, základ je podle mě solidní a na tom jde stavět. Nicméně investice tam jsou. Ideální druhé auto pro manželku mechanika nebo kutila, který si na tom udělá vše sám a zacáluje si jen díly....
Jak jsem to teď myl a voskoval, tak to byl ukázkový případ. Přišel děda od naproti z domova důchodců; že jestli to prý náhodou nebudu prodávat. Já říkám, že náhodou jo. Ale že si musí uvědomit, že to už je staré auto a že tam je potřeba udělat to a tohle. A že si musí uvědomit, že technický stav není takový, jak se mu auto zdá po optické stránce z pěti metrů jeho životem unavenýma očima teď, když mu to tu naleštím. No ale on stejně trval na tom, že uděláme další den zkušební jízdu atd. Tvl, hodně jsem uvažoval, jak mu to rozmluvit resp. říct, že jemu to zrovna neprodám :-D Víš jak to je - nejhorší kupci jsou sousedi a známí. Ti často čekají, že jim za pár korun prodáš zánovní auto a ještě nejlíp předplacený servis na pár let k tomu.... No, jaké štěstí bylo, že si na druhý den vzal asi lepší brýle a zjistil, že to je vlastně třídvéř jako jeho stařičké Polo a ten že on vlastně nechce.... :-)

Jo jinak ještě pro Ostraváky a případné zájemce z okolí dodám, že auto bylo servisováno u Jardy v JS Racing....
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49211
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej: Peugeot 206c 1,4i

Příspěvek od VDC »

Samozřejmě, že nevadí.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24338
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Prodej: Peugeot 206c 1,4i

Příspěvek od sima »

Děda si vzal optiku... :-DDD
To co popisuješ jsou za mě jen výhody :-) třídveř u tak malého vozu, tj jen velké plus, máme taky třídveř citro saxo, vypadá to teda nepoměrně, nesrovnatelně lépe a nastupuje se do toho jako do limuzíny, přeháním, ale holt jak do auta :-) je to jen prioritách, zájemci, ten se najde nakonec.
No a že říkáš vše na rovinu, dokonce i odrazuješ od koupi :-D ;) opět přeháním, ale tole vše je pro rozumné zájemce jen zase další velké plus, já bych to jen uvítal a jak.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22763
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Prodej: Peugeot 206c 1,4i

Příspěvek od spm »

No ja tridver mel a nastupovalo se do toho teda pekne blbe :-DDD prave kvuli tomu, ze jak jsou ty dvere velky, tak kdyz se tim zaparkuje pricne mezi dalsi auta, tak jdou mnohem mene otevrit, nez kratky. (Ale nechci mluvit spatne o slonikovi, asi bych podle poctu dveri maly auto nevybiral :-D)

Odesláno z mého SM-F926B pomocí Tapatalk

Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24338
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Prodej: Peugeot 206c 1,4i

Příspěvek od sima »

Ohledně nastupování do auta, čistě bez ovlivnění vedlejších aut se do toho nastupuje nepoměrně lépe, je to jak rozdávit dveře od stodoly, místo od kurníku, tak jsem to myslel :-) no a když parkuji vedle auta, tak holt se přizpůsobím, zakleknu pomalu, jak u 3 tak u 5 dvířka :-) No a hlavně furt to vypadá mega lépe, než narvat do angličáku 5 dvířek ;)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1306
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej: Peugeot 206c 1,4i

Příspěvek od PeteBiggy »

Tak prodáno.

Bohužel s velmi špatnými pocity. Poprvé v životě jsem auto dal do bazaru. Nechal jsem se ukecat Auto ESA, asi napotřetí, když jsem je předtím 2x odmítl. Přístup hrozný, čekání čtyři a půl hodiny, i když byl člověk objednaný. Neskutečná byrokracie, lidi naštvaní, většinou teda kvůli čekání a především, že jim samozřejmě nedali slíbenou cenu po tel. V tomhle já jsem si své obhájil, už jsem odjel a volali mi, ať se vrátím... Takže na rozdíl asi od většiny lidí, co tam dávají auto na výkup, jsem si peníze obhájil. Prasárna je taky ten jejich skrytý poplatek, který na vás vybalí po těch čtyřech hodinách u poslední štace. To jsem rázně odmítl a poplatek byl teda nula. Asi jako jeden z mála. Ale ta smlouva, to je děs [!] Čekal jsem lejstro o minimálně sedmi stránkách v jejich prospěch. Ale tohle, to je fakt prasárna, tak jednostrannou smlouvu jsem nečekal ani ve snu. Všechny chyby auta a nutnosti co je na něm třeba udělat jsem výkupnímu techniku férově opakovaně řekl a trval na tom, ať to je ve smlouvě. Ten mi říkal, že ať jsem v klidu, že prodejem přechází břímě technického stavu auta na ně. No samozřejmě nic z toho ve smlouvě nebylo a urgoval jsem to. Výmluva na Prahu a že nemusím mít strach, že by mi někdo auto reklamoval apod. Ale smlouva mluví jinak, prodejce (já) ručí za vše a kupující (oni) můžou všechno....V těch čtvrt na devět večer jsem už fakt neměl sílu, to celé zbourat a odjet jen tak dom. Ale jsem vůl, měl jsem, teď to nebude zrovna klidné spaní. A to jsem si říkal, no raději, pro klid duše, ať mi nikdo pak u tak starého auta nedělá cavyky, ale opak je pravdou.... >:-&
Co mě zaráží, že nikdo v recenzích tohle neřeší, jen stesky nad penězi (samozřejmě i nad tou prasárnou skrytých poplatků), že jim prodali šrot a nad čekáním a celkovým přístupem. Ale nikdo neřeší takhle zničující smlouvu.... :-/
No řeknu vám, je to fakt velké životní ponaučení. Trnu, že oni z toho co jsem jim říkal, co určitě musí před dalším prodejem udělat, neudělají nic. Jen to naleštěné s patnáctkou či dvacítkou navrch postaví na plac a děsím se, že nový majitel pak bude řešit velký průser a oni se to pak budou snažit přehrát na mě s >:-@

Máte s nimi někdo zkušenost?
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49211
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej: Peugeot 206c 1,4i

Příspěvek od VDC »

Petře mě to jednání bazaru nepřekvapuje. Znám to sice jen z vyprávění a z AAA, ale bylo to obdobné.
Jen jestli to není tajný, čím to hodláš nahradit ?
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1306
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej: Peugeot 206c 1,4i

Příspěvek od PeteBiggy »

No já jsem nečekal, že bych někdy auto dával do bazaru, natož Áček nebo ESA, sám jsem z toho překvapený, co mě k tomu vedlo, zvlášť když nějací zájemci byli. Prostě jsem si asi myslel, že to u tak starého auta s nutnými investicemi bude nějak více bez starostí, no opak je pravdou.... Jedno vím ale jistojistě, nikdy bych si auto v bazaru nekoupil....
Tajné to samo není a už je navíc od začátku měsíce i doma, a sice Suzuki Swift, viz podpis. Rozhodnutí padlo už v zimě, Pažout už začal být pro mě, který si na tom moc sám neudělá, docela pokladnička - no prostě stará kára....
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19162
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Prodej: Peugeot 206c 1,4i

Příspěvek od hamoun »

vybrals pekneho nastupce :) doufam, ze je spravne nalesten :)
at slouzi !!!

a o tom starem at uz nikdy neslysis ...
škoda superb
ex WRX 2008
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1306
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej: Peugeot 206c 1,4i

Příspěvek od PeteBiggy »

hamoun píše: pát čer 17, 2022 1:40 pm vybrals pekneho nastupce :) doufam, ze je spravne nalesten :)
at slouzi !!!

a o tom starem at uz nikdy neslysis ...
Díky hamoune a kéž by. Jinak naleštěný moc není, ještě jsem to za toho půl měsíce nemyl, ale chystám se na to. Ať zjistím, jak se na tom ta cesta z dálného východu a především ten, kdo auto připravoval na prodej, podepsal/podepsala. No viděl jsem toho už dost rovnou na salónu, ale držel jsem se zpátky, ať nejsem za hnidopicha s tím, že to stejně bude stát venku, jezdit s tím bude i manželka, takže to stejně brzo začne dostávat co proto.....
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
bushman1
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3629
Registrován: úte led 21, 2014 3:15 pm

Re: Prodej: Peugeot 206c 1,4i

Příspěvek od bushman1 »

Ten příběh je jak přes kopírák s AAA, co jsem slyšel od lidí.
Základ je dostat je na pobočku, sebrat jim doklady a pak je nechat pár hodin vycukat. Pak přijít s nižší cenou a blbou smlouvou a tak dlouho hejla dusit, až to podepíše.
Subaru WRX STI 2.5 2012
viewtopic.php?f=39&t=7756
Mini Cooper Clubman S ALL4 2.0 2016
Skoda Octavia IV 1.5 2021
Mazda MX5 NA 1.8 1995
Ex Subaru Legacy 2.5 2008
viewtopic.php?f=39&t=3638
https://www.instagram.com/fova.bushman/
zhor
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2720
Registrován: pon srp 26, 2013 2:38 pm
Jméno a příjmení: Standa H.
Bydliště: Šumperk/Ostrava

Re: Prodej: Peugeot 206c 1,4i

Příspěvek od zhor »

PeteBiggy píše: pát čer 17, 2022 1:48 pm Díky hamoune a kéž by. Jinak naleštěný moc není, ještě jsem to za toho půl měsíce nemyl, ale chystám se na to. Ať zjistím, jak se na tom ta cesta z dálného východu a především ten, kdo auto připravoval na prodej, podepsal/podepsala. No viděl jsem toho už dost rovnou na salónu, ale držel jsem se zpátky, ať nejsem za hnidopicha s tím, že to stejně bude stát venku, jezdit s tím bude i manželka, takže to stejně brzo začne dostávat co proto.....
Swifty dělají už zase v Japonsku? Vím že měli fabriku v Maďarsku
Subaru Impreza GG WRX EJ205 165kW 2003
Volvo V70 D5 120kW 2002
ex - Subaru Impreza GG EJ201 92kW 2001
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49211
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej: Peugeot 206c 1,4i

Příspěvek od VDC »

Petře já jak to všechno čtu v Tapatalku, tak ty podpisy nevidím. Suzuki Swift je hezká hračka.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Zamčeno

Zpět na „Prodám Auto“