Prodej: Peugeot 206c 1,4i

Chcete-li prodat svého mazlíka, zde je to správné místo, kde ho nabídnout a podiskutovat o něm.
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1306
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej: Peugeot 206c 1,4i

Příspěvek od PeteBiggy »

bushman1 píše: pát čer 17, 2022 2:26 pm Ten příběh je jak přes kopírák s AAA, co jsem slyšel od lidí.
Základ je dostat je na pobočku, sebrat jim doklady a pak je nechat pár hodin vycukat. Pak přijít s nižší cenou a blbou smlouvou a tak dlouho hejla dusit, až to podepíše.
Jojo, to jsou taky takoví. Byl jsem tam snad jediný, kdo si nenechal s.át na hlavu a obhájil si cenu a uhádal nulový poplatek. Jak jsem psal, já sumu neřeším, mi jde o tu smlouvu a o princip. Nicméně jsem po dnešní urgenci dodatku ke smlouvě dostal aspoň emailem ujištění manažera pobočky, že z jejich strany nehrozí žádné reklamace a že za vozidlo převzali veškeré záruky! Není to sice dodatkem ke smlouvě, ale aspoň takhle emailem.... K tomu poslal přílohou předávací protokol, který dostává k vozu nový majitel z jejich strany. Tam je v podstatě podrobně popsané, že to je pojízdný vrak. Fakt síla!
zhor píše: pát čer 17, 2022 2:34 pm Swifty dělají už zase v Japonsku? Vím že měli fabriku v Maďarsku
Ano Swifty se dělají v Japonsku, v Maďarsku se dělají Vitary a S-Crossy. Jestli se tam kdy dělaly i Swifty nevím, nicméně teď určitě Japonsko...
VDC píše: pát čer 17, 2022 4:46 pm Petře já jak to všechno čtu v Tapatalku, tak ty podpisy nevidím. Suzuki Swift je hezká hračka.
Jasný Tome.... Tož toto vlákno klidně tady můžete uzavřít, bo jak chcete. Prostě auto je prodáno. Díky
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22756
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Prodej: Peugeot 206c 1,4i

Příspěvek od spm »

Minimálně ty první Swifty, co jsem měl třeba já, se tam v pozdějším roku výroby dělaly. Šly odlišit tou maskou, to co mělo takovou tu novější masku s většíma světlama, tak bylo vyrobený v Maďarsku (on tam byl vyrobenej i ten muj, akorát ten čumák po nehodě byl vyměněný za Japonce :-D )
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49206
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej: Peugeot 206c 1,4i

Příspěvek od VDC »

Petře zavřeme. Už bylo asi vše řečeno.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10651
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Prodej: Peugeot 206c 1,4i

Příspěvek od Mira »

Já kdysi prodal pažouta v Auto diskont, což byli vlastně taky áčka, ale s úplně jiným přístupem. Cenu dodrželi, dostal jsem kafe, vodu, peníze a odvezli mě domů. Asi už měli kunčafta, auto bylo za 2 dny fuč. Přitom předtím v samotných áčkách jsem musel říct jejich "managerovi" ať mi uhne ze schodů, jinak že ho shodím. Jo, vystřídali se na mě 3. Ale 2 moji kámoši tam auta prodali a nemůžou si stěžovat. Ale jeden se toho střepu po manželce jen potřeboval zbavit a bylo to lepší než to odvézt na šroťák a druhý prodával Dustera v dýzlu a po těch byl hlad. Dokonce mu ho přeplatili a víme, že na něm pak prodělali. A další kamoš jim ukradl zákazníka. Dohadoval se v áčkách, že mu za Š120 nabízeli míň, než mu slíbili a výkupčí mu řekl, že se musí poradit s managerem. Tak kámoš nelenil, vzal borca bokem a rovnou mu ty prachy co za to chtěl dal a odjeli vedle na benzinku, kde to sepsali a áčka měli po kšeftu. :-D
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Zamčeno

Zpět na „Prodám Auto“