žumpa kanál

Uživatelský avatar
vena
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1544
Registrován: pát lis 04, 2011 9:10 am
Bydliště: železná ruda
Kontaktovat uživatele:

žumpa kanál

Příspěvek od vena »

Tak to by stačilo. Na tohle tady nejsme zvědavý. Dokud se s vedením neporadíme, co bude s tímto vláknem, tak to tu zamykám. Jakékoliv pokusy o veřejné pokračování v této debatě bych zatím prohlásil za nedovolené.
Tak jak jste pokročili? Navrhuju vlákno znovuotevřít .
Zamklo se to na počítám základě sporu mezi harousem a jrj , takže proč by si nemohli dát do držky zde aniž by to "soudcům vadilo, tady můžou končit vulgarity apod ale i náznaky cenzorských velkopanských manýrů :-)
Jeden z důvodu proč je tady živo se může mlít o všem možném žádné praktiky tipu už je to tu po tisící použij funkci hledat a podobné.
Citroen C5 2.2Hdi 09, Subaru Outback 2.5 12
Uživatelský avatar
vena
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1544
Registrován: pát lis 04, 2011 9:10 am
Bydliště: železná ruda
Kontaktovat uživatele:

Re: žumpa kanál

Příspěvek od vena »

Rozdíl deseti let
Přílohy
Screenshot_20220219-043145.jpg
Citroen C5 2.2Hdi 09, Subaru Outback 2.5 12
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4942
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: žumpa kanál

Příspěvek od Makovica »

Mas malo dezole webov, kde sa mozes realizovat vo svojej bubline ?
A hlavne si ujasni, co je to "dissent" a ci to vobec ma nieco spolocne s tym, co sa tam teraz deje a za akej situacie.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
bushman1
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3630
Registrován: úte led 21, 2014 3:15 pm

Re: žumpa kanál

Příspěvek od bushman1 »

Pro mě osobně to téma Koronavirus bylo docela zajímavé.
Občas tam byly názory nebo odkazy na články, o kterých jsem nevěděl a rozšiřovalo to obzory.
Osobní invektivy tam mě mrzely, ale dokázal jsem je přeskočit a nevšímat si toho.
Subaru WRX STI 2.5 2012
viewtopic.php?f=39&t=7756
Mini Cooper Clubman S ALL4 2.0 2016
Skoda Octavia IV 1.5 2021
Mazda MX5 NA 1.8 1995
Ex Subaru Legacy 2.5 2008
viewtopic.php?f=39&t=3638
https://www.instagram.com/fova.bushman/
Uživatelský avatar
vena
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1544
Registrován: pát lis 04, 2011 9:10 am
Bydliště: železná ruda
Kontaktovat uživatele:

Re: žumpa kanál

Příspěvek od vena »

Makovica píše: sob úno 19, 2022 9:59 am Mas malo dezole webov, kde sa mozes realizovat vo svojej bubline ?
Po pravdě jsi jediný koho "znám" co používá slovo dezolat :-D to je bizár který není hodný jakékoliv pozornosti a reakce, spíš patřící do vulgarit :-DDD jak je Burian s Werichem v té pohádce....
A hlavně jde o princip.... prý nedovoluje se..... :-OO
Citroen C5 2.2Hdi 09, Subaru Outback 2.5 12
outback
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3096
Registrován: ned pro 20, 2015 8:40 am

Re: žumpa kanál

Příspěvek od outback »

Dezolát je skvělej, to budu používat, konečně po dlouhé době nějaký zásadní přínos zdejší diskuze.

EDIT: https://www.honzakovapoezie.cz/clanky/p ... fixa-.html
Subaru XV 2.0 Exclusive r.v.2018, facelift EyeSight CVT nonhybrid
Busík Hyundai H1
Fendt Platin 470 (ne, není to traktor)
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21978
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: žumpa kanál

Příspěvek od HonzaCZ »

vena píše: sob úno 19, 2022 11:35 am A hlavně jde o princip.... prý nedovoluje se..... :-OO
Pleteš si svobodu projevu se zneužíváním místního velice vstřícného přístupu k vyjadřování kohokoliv. Tohle je fórum občanského sdružení, jehož ani nejsi členem, tak by mě zajímala definice toho tvého principu, podle kterého by sis tu ty měl moct cokoliv pokřikovat a my to snad ani nesměli moderovat. Si běž ty svoje názory pokřikovat někam na náměstí nebo jiné veřejné prostranství. To je svoboda projevu.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22764
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: žumpa kanál

Příspěvek od spm »

Já nabízím, že vám phpbb fórum pustim na svém fórum, klidně zaplatím i ty 3 kila za doménu, jenom když ty zvratky nebudu muset číst tady :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
outback
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3096
Registrován: ned pro 20, 2015 8:40 am

Re: žumpa kanál

Příspěvek od outback »

HonzaCZ píše: sob úno 19, 2022 2:30 pm Pleteš si svobodu projevu se zneužíváním místního velice vstřícného přístupu k vyjadřování kohokoliv. Tohle je fórum občanského sdružení, jehož ani nejsi členem, tak by mě zajímala definice toho tvého principu, podle kterého by sis tu ty měl moct cokoliv pokřikovat a my to snad ani nesměli moderovat. Si běž ty svoje názory pokřikovat někam na náměstí nebo jiné veřejné prostranství. To je svoboda projevu.
Ámen.
Subaru XV 2.0 Exclusive r.v.2018, facelift EyeSight CVT nonhybrid
Busík Hyundai H1
Fendt Platin 470 (ne, není to traktor)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49227
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: žumpa kanál

Příspěvek od VDC »

Chystal jsem se napsat, že tohle fórum bylo je a bude moderované a to znamená, že to není žádná cochcárna. Svoboda projevu uživatelů fóra je pouze taková, jak liberální jsme my moderátoři. Pokud my usoudíme, že byla překročena mez, kterou my považujeme za únosnou, jako v případě koronavlákna, tak tomu kdykoliv můžeme učinit přítrž.

Doposud byla úroveň fóra taková, že to téměř vypadalo, že je zde naprostá svoboda. Ale to bylo pouze zdání. Jen se tu až na absolutní výjimky nikdo neprojevoval jako blbec, tak do toho nebylo nutné zasahovat.

Takže si Václave svoje výkřiky strč za klobouk, demokracie, tak jak ji ty vnímáš tu nikdy nebyla a nebude.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
pafka
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: pát pro 06, 2013 6:57 pm

Re: žumpa kanál

Příspěvek od pafka »

Tome, co nechat zumpu zumpou? Necht se tu projevuji individua, ktera si zde mohou vylevat jejich kyble dusevni spiny bez rizika bananu. Pokud by se projevovali jinde, tak banan.


Sent from my iPhone using Tapatalk
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: žumpa kanál

Příspěvek od sima »

Mě teda corona vlákno taky nijak neuráželo, třídil jsem si informace, i když se přiznám, že to samozřejmě na můj názor nemělo téměř pražádný vliv, jsem už takový :-) a jiný nebudu, jakmile se uvnitř rozsvítí žárovka- tohle přeci neee, tuhletu masírku baštit nebudu, tak se mnou nic nehne. Jo, pravda, poslední výrazy byly už špatné, takhle ne, ale bylo to oboustranné, neznamená hrubší slovo víc než jízlivé, ironické, zesměšňovací poznámky, to je dle mě ještě horší, to si to radši vyříkat na rovinu, ALE samozřejmě někde jinde, ne tu.
Tou masírkou myslím, když už nic, tak jak se furt řeší následky a ne příčiny toho všeho, jak se na zdroj problémů jakoby samozřejmě nepřišlo, odkud vítr vane, tj fakt prdel tohleto, že už to pomalu nikoho nezajímá, jo kolo se roztočilo správným směrem, vše je zapomenuto, lid jak figurky na šachovnici a běda, zda jsi proti, viz dění v kanadě, obstavené účty...tj opravdu síla " demokracie" 8() chtělo by se i blejt z toho všeho.
Kdo nečte mezi řádky, vidí to jinak, rozumím.
Že bych ale měl osobně problém s někým, kdo má jiná názor na současné dění, koronu, která je v tom všem důmyslně připraveném marastu jen okrajovou záležitostí, protože dle mě zcela jasně bude hůř a zanedlouho se teprve budou dít věci, tak to teda ten problém nemám, jsem myslím docela dost smířlivý.
Jsem mimochodem velice nerad, ale jsem zvědav na další vlnu, možná nejpozději už na pozdní podzim s novým pandemickým zákonem, s novými možnými postihy, výškou pokut, to už bude nejspíš o financ kejhák, odporovat nařízením budou už jen ti poslední husiti, hrstka jich, protože půjde už opravdu nejspíš o všechno, o to jak přežít a ne přijít úplně na buben.
Omlouvám se jestli tohle znění není pravdivé, ale ono je to celkem jedno, myslím tím výše pokut, protože vymahatelné budou pokuty a tresty zcela jednodušeji, jednoho krásného dne sněmovna vyřkne, že je epidemie a bude platit toto, či něco podobného, když nezaplatíš, obstaví se teda taky účet, majetek???
Zákon upravuje také finanční postihy za nedodržování mimořádných opatření. Výše pokuty může v případě přestupku fyzické osoby dosáhnout až jednoho milionu Kč, v případě právnické osoby až tří milionů Kč. Pokuta za nenošení roušky či respirátoru může činit až 30 tisíc Kč (přičemž vláda původně navrhovala až 100 tisíc Kč). V případě opakovaného porušování mohou být horní hranice postihů vyšší.
Opravdu se na mě nezlobte, ale tohle je už hodně silná, připravovaná pomalu mletá káva, máme se na co těšit, anebo to můžeme vítat z radostí a úsměvem, jak přistoupíme na všechno, opravdu věříme-te dnešním vládám, světovým, našim??? Tohle je zbraň, páka jako kráva, tak proto mám pochopení (a jsem úplně stejného ražení) pro ty dezoláty :-) sociální bubliny a jiné vývrhele, na tohle fakt seru, takhle ne. Na tuhle hru přistoupit, to je začátek konce. Jestli jsem tímto někoho urazil, či jsem v jeho očích skrz jiný názor konspirativec, neposlušný občan, nedemokrat, či nevím co všechno je mě samozřejmě jedno. Každého věc, jak naloží se svou svobodou a čemu věří, to myslím vážně, nicméně ono bude zajímavé, jak se ty opatření nového pandemického zákonu, jakmile ty se vyhlásí a že se zanedlouho vyhlásí, na to dám pomalu krk, jak se budou nám všem líbit!!!
Až začnou krachovat živnosti, firmy, až si někdo nenasadí hadr na tlamu, buď z odporu, či jen, že zapomněl a dostane flastr, na který jen tak nezapomene. Prosím zkusme to brát vážně už teď, ne až to nastane, třeba tohleto někomu otevře oči.
Dalo mě to trošku vnitřního boje tohle sem napsat, protože vím, jaké budou komentáře a člověk si říká už posté, nepiš už nic, nemá to smysl, tak když se uzavřelo korona vlákno, bude to možná můj poslední povzdech, o to lépe mě samému a vám taky :-) hlavně mír, že jo, ono to jde totiž ruku v ruce a v dnešním stavu věcí to opět není jen klišé na závěr příspěvku. To bych nám všem přál, chci přát nejvíc.
Ještě dovětek, aby to nebylo tak krátké...: já venu musím říct chápu, když vidí co se děje okolo, masáž běžným všeobjímacíjím mainstreinem, že je zklamám uzavřením vlákna i zde, já tohle teda čekal, že to tak dopadne, že se emoce jednou neudrží.
Pravda poslední příspěvek je už za hranou, ne že by pro mě nějak nesouhlasně vyjádřením, ale takovýmto stylem je třeba si to vyříkat jinou cestou, než si takhle nadávat zde veřejně. To by jsme měli všichni takhle nějak ukočírovat a zvládnout, ať si tu za chvíli nesmyslně nenadáváme jak v diskuzi na novinkách, či jinde. Ono to chce počítat do dvou a popřemýšlet nad tím druhým, reagovat pokud možno přiměřeně, bo člověk to kolikrát opravdově reálně takhle zle nemyslí, když by došlo na osobní debatu, věřím, že by bylo vše jinak, v nejhorším by se dva kohouti mlčky rozešli, no co už, dál cesta nevede a tak si každý nechme tu svou pravdu.
Já jen pevně doufám, že vlákno bylo uzavřeno skrz tyto věci, ne skrz názory moderátorů, či nahlášení nepřiměřeného konfliktu, ne pro osobní znechucení vůči některým názorům a přesvědčení, to věřím, že teda ne. Nerad bych se mýlil, sakra to opravdu nerad.
Že to bylo jen a jen skrz zvrhnutí v žumpu, musím opět říct, že chápu rozhořčení každého, je třeba ale reagovat přiměřeně, jasně v hospodě, na ulici by letěla třeba facka, když se to vyhrotí, ale tu ne, tak opět věřím, že tohle vlákno bylo uzavřeno z obav o další vývoj, precedens zdejších debat. Vymezení se tomuhle.
Protože kdyby tomu bylo jinak, tak víme kde tohle končívá. Uzavření vlákna je dobře, pro zklidnění jo, jen já bych nadále přimlouval o vymazání posledních střetů a tj tak vše, proč uzavřít toto všechno, tomu nerozumím, jsme přeci snad natolik rozumní, že strávíme i názory nám nepříjemné, ne vždy to ale nutně musí znamenat špatné. Není soudce, který by byl bohem, spravedlivým...
Vlákno corona je mega obsáhlé a fakt když jdem na začátek a čtem ten vývoj, názory, tj dle mě poučné a je co číst, ne že ne, vždyť si každý z toho stejně vezmeme nakonec co chceme, někdy se zastavíme, zamyslíme, to taky určitě jo, aspoň ti neultraradikální, aspoň trochu jo.
Konec hlášení :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
vena
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1544
Registrován: pát lis 04, 2011 9:10 am
Bydliště: železná ruda
Kontaktovat uživatele:

Re: žumpa kanál

Příspěvek od vena »

HonzaCZ píše: sob úno 19, 2022 2:30 pm by sis tu ty měl moct cokoliv pokřikovat a my
VDC píše: sob úno 19, 2022 8:02 pm Takže si Václave svoje výkřiky strč za klobouk, demokracie, tak jak ji ty vnímáš
Musím se jedině ohradit proti tomuhle, ostatní podsouvačky jsou mi celkem putna, nijak jsem nepokrikoval jen jsem se zeptal jak jste pokrokili a návrh na znovuotevření 8() :-) , nikoho jsem zde neurazel, píšu jak to vidím já jestli se cítíte ukřivděný za cenzorský velkopanský manýry s tím nic nenadělám.
Citroen C5 2.2Hdi 09, Subaru Outback 2.5 12
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16150
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: žumpa kanál

Příspěvek od quickly »

Moderovat naše klubové stránky je pro mne velká pocta a vůbec si při rozhodování nepřipadám velkopansky, ale zodpovědně. Kdykoliv se dělá zásadní rozhodnutí, tak se vždy poradíme a rozhodnutí je společné. Máme stejný názor na kulturu našich klubových stránek a vše, co vybočuje mimo je prostě omezeno.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
RadekN
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2412
Registrován: stř úno 22, 2017 9:05 am
Jméno a příjmení: Radek Novák
Bydliště: Krupka u Teplic

Re: žumpa kanál

Příspěvek od RadekN »

sima píše: ned úno 20, 2022 12:06 am Já jen pevně doufám, že vlákno bylo uzavřeno skrz tyto věci, ne skrz názory moderátorů, či nahlášení nepřiměřeného konfliktu, ne pro osobní znechucení vůči některým názorům a přesvědčení, to věřím, že teda ne. Nerad bych se mýlil, sakra to opravdu nerad.
Fórum se asi provozuje z důvodu, aby měli příznivci značky a členové klubu kde debatovat. A vedení klubu jej samozřejmě moderuje zaujatě podle svého uvážení, nejsou veřejnoprávní médium. Když bych tady třeba pořád otravoval s tím, jak je Fábie super, protože málo žere, má velký kufr a moc nestojí, tak ač bych měl z mého úhlu pohledu pravdu, taky by mě odsud za chvíli hnali někam do háje, slušně řečeno ... :-)
Naposledy upravil(a) RadekN dne ned úno 20, 2022 4:15 pm, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“