žumpa kanál

Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21979
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: žumpa kanál

Příspěvek od HonzaCZ »

vena píše: ned úno 20, 2022 1:41 am Musím se jedině ohradit proti tomuhle, ostatní podsouvačky jsou mi celkem putna, nijak jsem nepokrikoval jen jsem se zeptal jak jste pokrokili a návrh na znovuotevření 8() :-) , nikoho jsem zde neurazel, píšu jak to vidím já jestli se cítíte ukřivděný za cenzorský velkopanský manýry s tím nic nenadělám.
Přesně jak už padlo. Nejsme veřejnoprávní médium a můžeme si cenzurovat, co chceme. Klub má nějaká pravidla, nějakou hierarchii, má nějakýho volenýho předsedu, místopředsedy, a ty si vybírají moderátory dle svého svědomí. A všichni pak musí, v případě tohoto fóra, velmi citlivě pracovat, jak naznačil quickly. Takhle to funguje. Nikdo nemá povinnost tady ty naše "velkopanský cenzorský manýry" trpět a jestli se mu to nelíbí, tak sem nemusí chodit. Proto taky nechápu, jakejma principama se tu oháníš.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21979
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: žumpa kanál

Příspěvek od HonzaCZ »

sima píše: ned úno 20, 2022 12:06 am Mě teda corona vlákno taky nijak neuráželo...
Nesouhlasím s tebou. To, co píšeš a proti čemu se ohrazuješ je prostě nutný. Až si budou všichni uvědomovat, že k tý svojí svobodě, který má každej plnou hubu, patří taky nějaká zodpovědnost, tak nebudou potřeba pokuty, restrikce, obstavování účtů atd. Jestli ti přijde normální, že si banda blbečků v Kanadě dělá z ostatních spoluobčanů rukojmí a terorizuje je, aby dosáhli nějakých svých osobních zájmů, který nebudu popírat, mi přijdou uhozený, tak to se bohužel v tomhle názoru neshodneme, protože mně to normální nepřijde. Ve jménu svobody upírat svobodu někomu, kde je v daný věci absolutně neinteresovanej. Bravo.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
vena
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1544
Registrován: pát lis 04, 2011 9:10 am
Bydliště: železná ruda
Kontaktovat uživatele:

Re: žumpa kanál

Příspěvek od vena »

HonzaCZ píše: ned úno 20, 2022 3:02 pm můžeme si cenzurovat, co chceme. pravidla, Proto taky nechápu, jakejma principama se tu oháníš.
To určitě můžete, já se budu ptát na co chci.
Principama v souladu s pravidly , viz.bod 2 , tudíž téma koronace je natolik třaskavé a vášně a nenávist vzbuzující že odporuje dobrým mravům a je urážlivé? proto by se o něm nemělo diskutovat.
HonzaCZ píše: ned úno 20, 2022 3:07 pm...
přijde normální, že si banda blbečků v Kanadě dělá z ostatních spoluobčanů rukojmí a terorizuje je, aby dosáhli nějakých svých osobních zájmů.
Myslíš tím těch pár panáků ve vládě?
Citroen C5 2.2Hdi 09, Subaru Outback 2.5 12
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22764
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: žumpa kanál

Příspěvek od spm »

Já si sem dovolím dát jednu definici: https://cs.wikipedia.org/wiki/Diskuse

Abych ocitoval ten začátek: Diskuse (z lat. discussio od dis-quatere, pře-třásat, zkoumat, diskutovat)[1] je věcný rozhovor několika osob nad určitým tématem, jehož cílem není rozhodovat, nýbrž věc pečlivě rozebrat z různých stránek, ...

Dle této definice to, co probíhalo v corona vlákně, už diskuze není. Protože tam hrstka lidí (všichni ostatní z toho vlákna prchali a ani ho nečetli, jestli jste si toho vůbec všimli...), kteří se už nějak rozhodli, furt mleli dokola tu svou, nepadaly tam argumenty, stejně se už nikdo nic nového dozvědět nechtěl a jako bonus se tam pak hrstka další při slovíčkaření nad rétorikou článků byla schopna vulgárně urážet. Takže když jsem přijde někdo z venku a přečte si to, tak dostane pocit, že se ocitl na Audi fóru je tady fórum plné primitivů. Proto se to zamknulo a přesunulo - přínos z diskuze nula a akorát to dělalo ostudu.
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49227
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: žumpa kanál

Příspěvek od VDC »

Václave pro tebe to možná urážlivé nebylo, ale pro nás ano. Je mně fyzicky nepříjemný, když v zájmu zachování vlastního zdravýho rozumu musím na tomhle fóru ingorovat nějaký vlákno, protože se tam prostě melou akorát sračky.
Smiř se s tím, že žádný koronavlákno už tu prostě nebude. Ač se tu diskutuje téměř o čemkoliv, jak se ukázalo, tohle téma i tuhle komunitu tak rozdělovalo, že se k němu nebudeme vracet i kdyby přišlo ještě dalších 28 vln.
Jestli mermomocí potřebuješ neustále omílat svoje pravdy o koronaviru, tak holt si najdi jinou diskusi na tohle téma. Myslím, že na Seznamu nebo Idnes takových kvalitních diskusí najdeš nepočítaně.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5169
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: žumpa kanál

Příspěvek od petr »

vy jste smázli vlákno s koronavirusem ? :-D nechci říkat , že jsem to říkal , že to máte udělat , ale říkal jsem to :-D dobře jste udělali , jo jo svoboda ocamcať pocamcať
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: žumpa kanál

Příspěvek od sima »

HonzaCZ píše: ned úno 20, 2022 3:07 pm Nesouhlasím s tebou. To, co píšeš a proti čemu se ohrazuješ je prostě nutný. Až si budou všichni uvědomovat, že k tý svojí svobodě, který má každej plnou hubu, patří taky nějaká zodpovědnost, tak nebudou potřeba pokuty, restrikce, obstavování účtů atd. Jestli ti přijde normální, že si banda blbečků v Kanadě dělá z ostatních spoluobčanů rukojmí a terorizuje je, aby dosáhli nějakých svých osobních zájmů, který nebudu popírat, mi přijdou uhozený, tak to se bohužel v tomhle názoru neshodneme, protože mně to normální nepřijde. Ve jménu svobody upírat svobodu někomu, kde je v daný věci absolutně neinteresovanej. Bravo.
Jestli je máš za bandu blbečků, taky všechny ty masy lidí co je podporují, materiálně i finančně, právě ty občany, které jak říkáš berou za rukojmí( to si přeci protiřečí) a které dle tebe terorizují, tak v tomhle se bohužel opravdu neshodnem. Tu přeci zdaleka nejde jen o jejich zájmy, jde o princip, o nesmyslné restrikce, proti kterým bojují lidi po celém světě, v kanadě jde taky o očkování salámovou metodou- a ještě povinně naočkujem tuhle sortu lidí a ještě tyhle a...
Obstavování účtů, to už jsou opravdu teroristi, jinak to přeci nejde 8() by mě zajímaly škody způsobené restrikcemi za uplynulé roky versus tahle blokáda, když už teda.
Každý to vidíme jinak, to se nedá nic dělat a doufám, že se z toho nestřílí, nerad bych se kvůli tomu zde hádal, nemá to smysl, asi bude fakt lepší a bude větší klid bez korona vlákna, ostatně můžem si zde své názory a informace šířit jinak(třeba SZ) a nejen zde, zatím jo, tak clubu přeji klid *_*=*_*
A za mě je to už poslední k tomuto, ať tu s tím teda neotravuji, dávám si to za úkol, i kdyby mě tu napsal kdokoliv cokoliv, už nemá praždáný smysl zde dál mazat, rozmazávat.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
outback
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3096
Registrován: ned pro 20, 2015 8:40 am

Re: žumpa kanál

Příspěvek od outback »

Naštěstí mlčící většina (moderátorů) konečně promluvila.
Subaru XV 2.0 Exclusive r.v.2018, facelift EyeSight CVT nonhybrid
Busík Hyundai H1
Fendt Platin 470 (ne, není to traktor)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49227
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: žumpa kanál

Příspěvek od VDC »


sima píše: A za mě je to už poslední k tomuto, ať tu s tím teda neotravuji, dávám si to za úkol, i kdyby mě tu napsal kdokoliv cokoliv, už nemá praždáný smysl zde dál mazat, rozmazávat.
Šímo děkuju !! Pouze by zase došlo k zacyklení debaty.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
vena
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1544
Registrován: pát lis 04, 2011 9:10 am
Bydliště: železná ruda
Kontaktovat uživatele:

Re: žumpa kanál

Příspěvek od vena »

VDC píše: ned úno 20, 2022 7:38 pm Smiř se s tím, že žádný koronavlákno už tu prostě nebude.
To já jsem smířený a na jednu stranu to chápu velice, oceňuji i to jasné slovo, konečně, na druhou stranu si nejsem jistý že se bude dělat že to neexistuje a nemluvit o tom.....
Citroen C5 2.2Hdi 09, Subaru Outback 2.5 12
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21979
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: žumpa kanál

Příspěvek od HonzaCZ »

vena píše: ned úno 20, 2022 4:11 pm To určitě můžete, já se budu ptát na co chci.
Ptát se můžeš, na to jsem nereagoval. Reagoval jsem na ohánění se principy, které nemají základ v realitě.
vena píše: ned úno 20, 2022 4:11 pm Principama v souladu s pravidly , viz.bod 2 , tudíž téma koronace je natolik třaskavé a vášně a nenávist vzbuzující že odporuje dobrým mravům a je urážlivé? proto by se o něm nemělo diskutovat.
Tobě nepřijde nadávání si do zmrdů jako odporující dobrým mravům nebo urážlivé? Mně teda jo, a nejsem sám. A to byl jenom spouštěč akce. Jestli tě pohoršilo, že jsem si dovolil napsat, že další diskuze není dovolená, tak to bylo pro to, aby bylo jasné, že nikdo nemá vedle vytvořit vlákno "koronáč #2" a vesele pokračovat. A byla to informace platná po dobu, co jsme se rozhodovali, co s tím celým vláknem. To, že tady vzniklo nespočet témat mimo Subaru nebo úplně mimo motorismus, to je super, že se dokážeme bavit i o jiných věcech, ale automaticky to neznamená, že se tu bude tolerovat cokoliv.

Ten princip jsi mi ale stejně nevysvětlil.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
HonzaCZ
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 21979
Registrován: pát črc 31, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha

Re: žumpa kanál

Příspěvek od HonzaCZ »

sima píše: ned úno 20, 2022 9:32 pm Jestli je máš za bandu blbečků, taky všechny ty masy lidí co je podporují, materiálně i finančně, právě ty občany, které jak říkáš berou za rukojmí( to si přeci protiřečí) a které dle tebe terorizují, tak v tomhle se bohužel opravdu neshodnem... Tu přeci zdaleka nejde jen o jejich zájmy, jde o princip, o nesmyslné restrikce, proti kterým bojují lidi po celém světě, v kanadě jde taky o očkování salámovou metodou- a ještě povinně naočkujem tuhle sortu lidí a ještě tyhle a...
Obstavování účtů, to už jsou opravdu teroristi, jinak to přeci nejde 8() by mě zajímaly škody způsobené restrikcemi za uplynulé roky versus tahle blokáda, když už teda.
Každý to vidíme jinak, to se nedá nic dělat a doufám, že se z toho nestřílí, nerad bych se kvůli tomu zde hádal, nemá to smysl, asi bude fakt lepší a bude větší klid bez korona vlákna, ostatně můžem si zde své názory a informace šířit jinak(třeba SZ) a nejen zde, zatím jo, tak clubu přeji klid *_*=*_*
A za mě je to už poslední k tomuto, ať tu s tím teda neotravuji, dávám si to za úkol, i kdyby mě tu napsal kdokoliv cokoliv, už nemá praždáný smysl zde dál mazat, rozmazávat.
Já to ale vůbec nemyslel v kontextu nějakýho viru. Je mi úplně jedno, jestli zablokují silnice kvůli očkování nebo protože má zdražit nafta. Jde o ten princip. Určitě všichni, které tím omezují, nejsou jejich podporovatelé. Hádat se nebudu, proto jsem rovnou řekl, že se neshodneme.
SOLCtech
V mládí jsem býval namyšlený, nicméně dnes už jsem bez chyby!
Legacy 3.0R sedan 5AT MY2007 (BLE) Obrázek [vlákno o autě]
Outback 2.5GX 4AT/VTD MY2001 (BH9) - prodáno
Uživatelský avatar
Metuzalem
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2230
Registrován: pát zář 22, 2017 5:52 pm
Jméno a příjmení: Milan P.
Bydliště: venkov u Jaroměře

Re: žumpa kanál

Příspěvek od Metuzalem »

vena píše: pon úno 21, 2022 3:48 am...na druhou stranu si nejsem jistý že se bude dělat že to neexistuje a nemluvit o tom...
Na tohle mám příklad z vlastního života. Máme s ženou jako kamarády 3 další manželské páry, kamarádíme už od VŠ (což je už víc než 45 let) a postupným vývojem našich vztahů jsme zjistili, že naše přátelství má pro nás takovou cenu, že se raději nebavíme o nám již známých kontroverzních tématech (kupodivu to je např. Masaryk, Mozart, Nikola Tesla, Čína a je toho daleko víc, jen si zrovna nevzpomenu, u koronaviru jakožto ohrožená skupina jsme byli celkem zajedno). Co tím chci říct je to, že jsme spolu rádi a nemáme si chuť si ty chvíle kazit zbytečnými hádkami.

Analogii s koronavirovým vláknem vidím celkem jasně.
Forester 2.0XT Comfort, MY2017, SJ - Šedivák
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22764
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: žumpa kanál

Příspěvek od spm »

Mně to nedá, pač jsem doopravdy zvědavý: jaké různé názory mohou být na Nikolu Teslu? :-D
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
Metuzalem
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2230
Registrován: pát zář 22, 2017 5:52 pm
Jméno a příjmení: Milan P.
Bydliště: venkov u Jaroměře

Re: žumpa kanál

Příspěvek od Metuzalem »

Např. kdo byl významnější, Tesla nebo Edison?
Nebo taky to, že Tesla "...měl prý na Sibiři způsobit obří explozi známou jako Tunguzská katastrofa, jejíž příčiny nebyly doposud věrohodně vysvětleny...".
Mě je to oboje jasný, ale některým mým přátelům taky :-)

Tak aspoň vidíš, jak se baví přátelé po 40ti letech :-)
Forester 2.0XT Comfort, MY2017, SJ - Šedivák
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“