žumpa kanál

demeter
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 289
Registrován: stř lis 30, 2016 9:10 pm
Bydliště: Praha

Re: žumpa kanál

Příspěvek od demeter »

teeeeen hajzl! :)
outback
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3096
Registrován: ned pro 20, 2015 8:40 am

Re: žumpa kanál

Příspěvek od outback »

Jo počkej, to byla nějaká komunistická propaganda, nebo ne?

Jako že zlý americký kapitalista Edison okradl hodného Slovana Teslu o jeho myšlenky...to jsem kdysi někde četl, ale tak úplně neuvěřil.

(tak, a je to venku)
Subaru XV 2.0 Exclusive r.v.2018, facelift EyeSight CVT nonhybrid
Busík Hyundai H1
Fendt Platin 470 (ne, není to traktor)
Uživatelský avatar
Metuzalem
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2230
Registrován: pát zář 22, 2017 5:52 pm
Jméno a příjmení: Milan P.
Bydliště: venkov u Jaroměře

Re: žumpa kanál

Příspěvek od Metuzalem »

Jak jsem psal, o tomhle se s přáteli nebavím :-)
Forester 2.0XT Comfort, MY2017, SJ - Šedivák
outback
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3096
Registrován: ned pro 20, 2015 8:40 am

Re: žumpa kanál

Příspěvek od outback »

Jo. Chápu. Ale tenhle přístup má určité hranice. S dámou, co k nám do firmy chodí masírovat, se třeba nebavím o homeopatii, ale to ničemu nevadí. Stejně tak Apple náboženství nebo Linux náboženství některých kolegů. Nikola Tesla. Masaryk. Sudety. Gréta. A tak dál.

Ale od určitého levelu šílenství už to přestávám dávat. Když mi nějaká bláznivá biomatka tvrdí něco o smrtících účincích elektrického vedení ve zdi u postele v ložnici - dobře, je to citlivá duše technikou nedotčená. Ale kdyby mi totéž tvrdil elektroinženýr, už nikdy se s ním nebudu bavit normálně, vždycky mi bude při jakémkoliv kontaktu blikat kontrolka "pozor totální magor". Když slyším někoho vyhrožovat násilím, rozsvítí se kontrolka a už bych tomu člověku neprodal ani propisku a snad ani neřekl kolik je hodin - co kdyby přestala psát, co kdybych se o hodinu spletl? Stejně tak sprosté nadávky, verbální podpora násilí a podobně, to mne pak upřímně mrzí, že jsem s tím člověkem ve stejném "klubu". A bohužel, u spousty lidí z nejmenovaného vlákna mi teď ta kontrolka svítí, dozvěděl jsem se o nich víc, než jsem kdy chtěl vědět. Takže jsem rád, že už to skončilo, pár lidí se historicky znemožnilo, ale třeba to pár dalších nestihlo a já zůstanu ještě nějakou dobu v blažené nevědomosti.
Subaru XV 2.0 Exclusive r.v.2018, facelift EyeSight CVT nonhybrid
Busík Hyundai H1
Fendt Platin 470 (ne, není to traktor)
Uživatelský avatar
Metuzalem
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2230
Registrován: pát zář 22, 2017 5:52 pm
Jméno a příjmení: Milan P.
Bydliště: venkov u Jaroměře

Re: žumpa kanál

Příspěvek od Metuzalem »

Je to jen fórum, tj. sociální síť, není to opravdový život. Ale chápu, někdy jsem taky litoval, že jsem četl co jsem četl.
Forester 2.0XT Comfort, MY2017, SJ - Šedivák
Uživatelský avatar
bushman1
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3629
Registrován: úte led 21, 2014 3:15 pm

Re: žumpa kanál

Příspěvek od bushman1 »

Přesně tak. Stále platí, že na sociální síti se člověk prezentuje často jen z té lepší stránky a ty osobní "démony" si nechává pro sebe.
No ale jednou za čas něco z toho unikne ;-)
Subaru WRX STI 2.5 2012
viewtopic.php?f=39&t=7756
Mini Cooper Clubman S ALL4 2.0 2016
Skoda Octavia IV 1.5 2021
Mazda MX5 NA 1.8 1995
Ex Subaru Legacy 2.5 2008
viewtopic.php?f=39&t=3638
https://www.instagram.com/fova.bushman/
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20658
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: žumpa kanál

Příspěvek od námořník »

To si nejsem jistej, že máš pravdu. Kdo nedokáže zpracovat vlastní temnotu, vidí ji všude kolem sebe, promítá ji do svého okolí, aniž by si toho byl vědom.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49220
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: žumpa kanál

Příspěvek od VDC »

bushman1 píše:Přesně tak. Stále platí, že na sociální síti se člověk prezentuje často jen z té lepší stránky a ty osobní "démony" si nechává pro sebe.
No ale jednou za čas něco z toho unikne ;-)
No když vidím, jak se někteří lidé vyjadřují na sociálních sítích, tohle fórum nevyjímaje a jestli je to ta jejich lepší stránka, tak teda potěš prdel, to bych nechtěl zažít tu horší ObrázekObrázek

Je samozřejmě pravdou, že vyjádřit se v psaném textu tak, aby skutečně ostatní zcela pochopili obsah sdělení, není úplně jednoduchý.
Kor, když je to téma nějak kontroverzní.
Osobní kontakt mnoho hran otupí.
A tváří v tvář často zjistíš, že ten, jehož jsi dle psaného projevu měl za blba, je sice skutečně blb, ale sympatickej. ObrázekObrázek

A teď vážně. To co píše Metuzalem je svatá pravda. Kdo chce s vlky býti, musí s nimi výti a to platí v jakékoliv skupině. Vždycky se najdou témata, jimž je třeba se vyhnout v zájmu zachování klidu a pohody.

I když vím, že někdy je to těžký a člověk neudrží emoce na uzdě, kor u klávesnice, kde je na ty emoce sám, nedej bože trošku vožralej. ObrázekObrázek
Ale jedna kapka bořku nedělá a když člověk ujede jednou, tak se z toho nestřílí.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
RudaK
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 759
Registrován: úte zář 03, 2019 6:34 am
Bydliště: Ostrava

Re: žumpa kanál

Příspěvek od RudaK »

Mě se tady na fóru za ty 2 a kousek roky co mám Subo líbí klid. Řeší se auta, stavění, pěkné fotky atd.
Máme to stejně při tréninku, prostě témata co rozdělují ukončíme v zárodku a díky tomu hraju 25 let florbal v pohodě.
Tak ač jsem velký demokrat tak pro zachování dobrého je lepší některé věci vynechat.
Dobře že jste vypnuli
Subaru Levorg 1.6 2019
Suzuki Swift 2015 mama car
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“