Bezdrátová sluchátka + noice cancelling + multi-point

Odpovědět
Uživatelský avatar
zed
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1058
Registrován: pát črc 27, 2018 7:37 am
Jméno a příjmení: Tomáš K.
Bydliště: Ostrava

Bezdrátová sluchátka + noice cancelling + multi-point

Příspěvek od zed »

Sháním bezdrátová sluchátka, ideálně circumaurální, aby měla rychlé přepínání mezi 2 zařízeními (nemusí být najednou připojená k oběma, jen aby to šlo rychle přepnout z jednoho na druhé, např. jako to mají myši, třeba MX Master 3), a aby co nejlépe tlumily okolní hluk (děti...).

Mikrofon musí mít taky, ideálně takový, aby ten na druhé straně slyšel jen mě, a ne děti o 3 pokoje vedle... :-/

Hledám co nejlepší řešení za co nejméně peněz. Můžete mi doporučit něco ze své zkušenosti?

Ď.
Subaru Levorg GT-S Comfort 2018, 1.6DIT, 125 kW, "7°"CVT, 9,003 l / 100 km
EX Škoda Octavia II HB 2006, 2.0 TDI, 103 kW, 6°DSG, 6,2 l / 100 km
EX Citroën Saxo 1.5D 3dv. 1997, 43 kW, 5°MT, spotřeba 0,0nic, 1000 km / nádrž
Vrták
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 164
Registrován: čtv dub 23, 2020 8:56 pm

Re: Bezdrátová sluchátka + noice cancelling + multi-point

Příspěvek od Vrták »

K tomuto tématu mám pár poznatků:
- většina BT sluchátek nemá problém s android/apple zařízeními, ale u windows PC bývá často problém s ovladači, buď nejsou schopny přehrávat zvuk v požadované kvalitě (což je na poslech hudby naprd), nebo nefungují třeba s Teamsy, což je prostě k pos***í, loni jsme od firmy dostali dárek v podobě sluchátek dle vlastního výběru (cena byla okolo 3500Kč) a v podstatě všichni co letos dostali nový PC, tak sluchátka přestala fungovat s Teamsy přes BT (windows podpora samozřejmě nic neví...)
- ANC funkce je fajn, ale potlačuje pouze hluk/šum, co se opakuje, třeba hluk pračky, ale křik dětí nepotlačí (spíš částečně utlumí)
- pokud chceš okolní hluk utlumit co nejvíc, tak zapomeň na pecky do uší, ale potřebuješ sluchátka přes uši, ale ne takové ty, co ti splácnou uši, ale pořádná sluchátka, do kterých se ti uši vejdou celé, ale ty se z mé zkušenosti dají nosit tak hodinu v kuse
- většina sluchátek s ANC mají několik mikrofonů, které snímají zvuk z okolí, ale zároveň dokáží rozlišit mluvené slovo a hluk z okolí (nebo aspoň jsem se nesetkal s typem, který by to neuměl), takže člověka co mluví je slyšet dobře, ale třeba řvoucí dítě v pozadí výrazně méně
- pokud chceš ANC funkci tak pod 3000Kč nemá cenu ani koukat
Forester SG 2006 2.0X
Uživatelský avatar
zed
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1058
Registrován: pát črc 27, 2018 7:37 am
Jméno a příjmení: Tomáš K.
Bydliště: Ostrava

Re: Bezdrátová sluchátka + noice cancelling + multi-point

Příspěvek od zed »

No, trochu jsem měl čas se věnovat hledání a zatím jsem u Bose QuietComfort 35 II.

Taky s velkou pravděpodobností změním práci a přejdu z Win na Mac, ovšem Teamsy budu muset používat furt... Telefon budu mít asi furt Android, a jak odejde do věčných lovišť, tak možná zkusím iPhone.

Sluchátka mám přes uši i teď, nemívám je na hlavě furt, max pár meetingů, případně pár hodin, kdy si pustím nějakou hudbu ať mám větší klid na práci... Pecky nesnáším.
Subaru Levorg GT-S Comfort 2018, 1.6DIT, 125 kW, "7°"CVT, 9,003 l / 100 km
EX Škoda Octavia II HB 2006, 2.0 TDI, 103 kW, 6°DSG, 6,2 l / 100 km
EX Citroën Saxo 1.5D 3dv. 1997, 43 kW, 5°MT, spotřeba 0,0nic, 1000 km / nádrž
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5405
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: Bezdrátová sluchátka + noice cancelling + multi-point

Příspěvek od Kolben »

Na teamsy pouzivam tohle a mohu vrele doporucit. Kabelem pres usb mam pocitac. A pres bluťák druhej pocitac a mobil. Vsechny tri zarizeni v jednu chvili onlajn. Vsechno se to prepina na dotykovym displei a jsou to snad prvni sluchatka kde me slysi i druha strana paradne. Okolni kraval lze nastavnim potlacit. Kdyz jsou sluchatka v docku a nabiji se, tak zvuk prevezme reprak pod displejem. Nausniky jsou mensi na usi, ne pres. Tlacitko na prijem hovoru maji , ovladat hlasitost primo na nich lze. Prepinat hovory z ruznych zarizeni na nich taky jde. Mute ma jak tlacitko tak pomoci vyklopeni mikrofonu nahoru. Hudba ujde. Dosah pres celej barak i do patra. Moznost rozsireni na vice sluchátek, bezdrat nabijecka na mobil a ruzny signalky aby Te nekdo nerusil apod. Za me pecka. Cely to vypada na pracovnim stole moc pekne. 3h kecani na teamsech je cca20% baterie pryc. Nabiji to bledkurychle.

https://www.czc.cz/yealink-wh66-dual-te ... 8HEALw_wcB


Sent from my iPhone 12 ProMax using Tapatalk Pro
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
Odpovědět

Zpět na „Spotřební elektronika, počítače, IT“