Valašské minisrazy

Diskuse o srazech pořádaných naším klubem, nebo kluby spřátelenými.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3092
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od Šaman »

Pánové, děkuju za podporu. To jiné stravování mi už zůstane, ale ostravskou klobásou jsem dnes nepohrdl :⁠-⁠)
Shazovat nehodlám už nijak výrazně. Chtěl jsem se vejít do horní hranice BMI a do pasu na 94cm. Váhově po to sešupu už osciluju 90-92.
Už vymýšlám chujoviny, jestli koupit běžky na snih nebo kolečkové :⁠-⁠)
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24338
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od sima »

Šaman píše: čtv pro 01, 2022 9:53 pm
Už vymýšlám chujoviny, jestli koupit běžky na snih nebo kolečkové :⁠-⁠)
:-D (*_^) |,,,,
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
vita1kulisek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: stř dub 13, 2016 9:18 pm
Jméno a příjmení: Víťa Kulíšek
Bydliště: Město Touškov 330 33

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od vita1kulisek »

sima píše: stř lis 30, 2022 9:11 pm Lucko mlha byla jak cyp, teda aspoň na straně od naší chalupy, hustá, že by se dala krájet, jel jsem krokem a viděl půl hovna, když ne celé, nejhorší to bylo přímo u naší chalupy- Šaman jistě potvrdí. Vzali jsme to totiž spolu stejnou stezkou- do zákazu-prýýý :-) přes les.
Ještě jsem předtím vyložil basičku svijan na chalupě, vyplašil dva rohatce přímo od branky chalupy a to už Šaman nervozně přešlapoval u svého taky japonce- suzuki.
No a pak se děly věci- změna cílovky, prý máme jet do Prahy...ale to vysvětlí už snad někdo jiný, třeba Sam, nebo někdo :-)
Hamoune- já se ti vůbec nedivím, teď je takový čas, večer se už nikde moc zrovna nechce, máte to i s Luckou trochu z ruky a před vánocemi je vždy větší shon. Jinak neteř má zrovna taky maturitní ples -gympl na Vsetíně.
Příští sraz bude možná v únoru, repeté tentokrát už opravdu u Holáňů a trochu v dřívější hodinu, bavili jsme se fajnově, tak proč to nezopakovat.
Foto slíbené noční je a ještě bude, po mě zůstal u stolu jen jak jinak, než prázdný talíř, Hamouna jsme vzpomínali, ještě, že tam nakonec nebyl, chudák by nebyl asi moc uspokojen... ;-D jak je z fotek vidno, účast tentokrát chabší, ale to vůbec nevadilo, navíc omluvenky byly nahlášeny :-) jo a Leonek nechyběl! (*_^) |,,,,
Dobré jídlo, pití i zábava v kruhu dobrých lidí, co víc si přát. Škoda že tam nikoho neznám, jen pod přezdívkou (nick).
Jste si užili, super. 😛 Pozdrav Šímovi. :-|
Víťa Kulíšek
Subaru Outback 2,5i, 124kW, 2022, Field
Subaru Impreza 2,0i, 115kW, 2018 Comfort
Subaru Forester 2.0i, 110kW, 2016 Comfort
Š100-120-Favorit- Lada 1300- Felicia-Fabia Combi-Rapid.
[WINNER]
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19154
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od hamoun »

Šamane .. velká poklona :) to je parada ... ses dobrej :)
Šímo .. díky za popis :)
škoda superb
ex WRX 2008
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24338
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od sima »

Víťo, taky tě zdravím, jinak nás můžeš poznat, není to tak pro tebe daleko do práglu :-)
Hamoune rádo se stalo, musel jsem aspoň trochu přiblížit, ať nevznikne nějaké proboha hlavně ne dezinfo :-) na živo to bylo ale lepší, to se nedá vylíčit, aneb odbyl jsem popis.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
vita1kulisek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: stř dub 13, 2016 9:18 pm
Jméno a příjmení: Víťa Kulíšek
Bydliště: Město Touškov 330 33

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od vita1kulisek »

Jak do práglu? Tímto myslíš Prahu? Tam nejezdím, je to tam řidičsky divoké. Myslel jsem, že jste Valaši, jedna rodina. Zeměpis nebyla zrovna moje silná stránka, ale Valašsko není předměstí Velké Prahy, ne? I bych se dnes tomu nedivil, můj kamarád z Prahy vždycky říká žé Česká republika je Hlavní město Praha a okolní buranov.
Nebo též že za hranicema velké Prahy jest Asie.
Byl tu na návštěvě a prezentoval tyto výpotky v obecní nálevně a musel si pak v Praze koupit nové brejle, tři zuby a hodinky.
Tak to asi nepoznám, možná na jaře až pojedu do Ostravy. 😮‍💨
Víťa Kulíšek
Subaru Outback 2,5i, 124kW, 2022, Field
Subaru Impreza 2,0i, 115kW, 2018 Comfort
Subaru Forester 2.0i, 110kW, 2016 Comfort
Š100-120-Favorit- Lada 1300- Felicia-Fabia Combi-Rapid.
[WINNER]
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49206
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od VDC »

Tak s hospodou to je teda vtipná historka !! :-DDD Alespoň jste to měli trošku dobrodružný. :-DDD
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
vita1kulisek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: stř dub 13, 2016 9:18 pm
Jméno a příjmení: Víťa Kulíšek
Bydliště: Město Touškov 330 33

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od vita1kulisek »

Postrádám zde komenty Šímovic. Asi ještě hajánkuje na nějaké Valašce z Práglu. A po Šamanovi bych si vyprosil kelímek nějakého moribundusu, abych nemusel zítra nasolit Otíka. Na Valachách ještě ráno nedorazilo, dada.
Víťa Kulíšek
Subaru Outback 2,5i, 124kW, 2022, Field
Subaru Impreza 2,0i, 115kW, 2018 Comfort
Subaru Forester 2.0i, 110kW, 2016 Comfort
Š100-120-Favorit- Lada 1300- Felicia-Fabia Combi-Rapid.
[WINNER]
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3092
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od Šaman »

Morybundus nenabizim, ta sviňa přileze sama bez pozvání. Můžu dodat dávku divého býlí z valašských luk a strání, co sbírám, když chodím fotit a obdivovat orchideje. Minule jsem účastníkům vslašské sleziny na pržákoch vzorek dal. Letos jsem to nestihl, kompletoval jsem až včera. Zrovna dnes kombinuju čaj a zázvorovicu. Pátek v práci mne dorazil.
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24338
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od sima »

VDC píše: pát pro 02, 2022 7:34 am Tak s hospodou to je teda vtipná historka !! :-DDD Alespoň jste to měli trošku dobrodružný. :-DDD
No fajn bylo, že jsme si ještě venku na mrazu -byla opravdu vlezlá syrovina- postáli a pokecali, s tím, že následně zapadnem do vyhřáté hospody. Zdála se mě hospoda podezřele tichá a opuštěná, svítilo jen chabé jedno světlo :-) ale ven vyšel jeden člověk, tak si říkám někdo tam asi je. To jsem nevěděl, že to byl jen sám majitel :-D asi se šel zvědavě podívat, kdo mu parkuje na této samotě potmě na plácku před hospodou. Tak jdem dovnitř a než jsem chňapl za kliku říkám klukům, že to vypadá kapku podezřele, že je to snad zavřené :-)
Pak pokec s majitelem, měl všechno schované, nachystané na zítřejší akci, omlouval se, tak prý příště.
Víťo, já jsem dopoledne běžně v práci, tak to nikdy nekomentuji, na to není rozumný čas :-) dnes jsem měl teda dovolenou, tj pravda, ale neseděl jsem za kompem a prchal co nejdřív na chalupu, je tu krásně bílo, stromy nádherně obalené námrazou. Zatopil jsem, něco pošuchtal a pustil si nějkou tu filmařinu, severní krimi seriál. Moc dobře bylo, takové volné pátky si plánuji celý prosinec a ještě k tomu nějaký den volna navíc, zbyla mě letos mimořádně dovolená, tak to snad vyjde, miluje volné dny v prac týdnu :-) :-)
Jinak v Praze jsem nebyl sto let, naposledy když jsme ještě vyřizovali víza, několik let po sobě, to byl šílený, ale šílený opruz, fronta před ouřadem a debilní papírování, trochu nervy jestli to klapne, protože jsme byli zdaleka, jednou už nás nechtěli pustit dovnitř, tak jsem je nějak ukecal, že to máme fakt přes celou naší zemičku malou, ale přeci jen jo no a celý den v prdeli i tak, bylo to už dávno po pádu opony...
Susede, dnes tě nevzpružila ani zkouška vašeho hudebního tělesa? Čuju, že jste jí snad nejeli, jel jsem ještě znovu večer kolem vaší zkušebny a tam tma. Teda nevím, v kterých oknech jí přesně máte.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49206
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od VDC »

Je dobře, že vás to nepřipravilo o dobrou náladu. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24338
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od sima »

To ne, my se jen smáli a přesunuli se jinam, naštěstí tam teda nebyl Hamoun, to by bylo horší, jeho ruka šmátralka by mohla vybrat lednici majitele hospody.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19154
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od hamoun »

jestli jsem to s budovanim sve povesti neprehnal :-DDD :-DDD :-DDD
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
vita1kulisek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: stř dub 13, 2016 9:18 pm
Jméno a příjmení: Víťa Kulíšek
Bydliště: Město Touškov 330 33

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od vita1kulisek »

sima píše: sob pro 03, 2022 10:15 pm To ne, my se jen smáli a přesunuli se jinam, naštěstí tam teda nebyl Hamoun, to by bylo horší, jeho ruka šmátralka by mohla vybrat lednici majitele hospody.
Si piš, Hamounkova ruka šmátralka je známým pojmem, ktery již dávno překročil hranice EU! :-DDD :-DDD :-DDD
Víťa Kulíšek
Subaru Outback 2,5i, 124kW, 2022, Field
Subaru Impreza 2,0i, 115kW, 2018 Comfort
Subaru Forester 2.0i, 110kW, 2016 Comfort
Š100-120-Favorit- Lada 1300- Felicia-Fabia Combi-Rapid.
[WINNER]
Uživatelský avatar
vita1kulisek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2303
Registrován: stř dub 13, 2016 9:18 pm
Jméno a příjmení: Víťa Kulíšek
Bydliště: Město Touškov 330 33

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od vita1kulisek »

hamoun píše: ned pro 04, 2022 9:06 am jestli jsem to s budovanim sve povesti neprehnal :-DDD :-DDD :-DDD
Ba naopak Hamounku, tys to velmi mírnil a mlžil, leč dle obecní kroniky města Kravaře jsi stál předlohou řezníku Krkovičkovi, v dětství pak jest stopa tvá v pověsti o Budulínkovi i Bumbrlíčkovi, též Trautenberk nese podezřelé rysy tvoje! :-D :-D :-D
Víťa Kulíšek
Subaru Outback 2,5i, 124kW, 2022, Field
Subaru Impreza 2,0i, 115kW, 2018 Comfort
Subaru Forester 2.0i, 110kW, 2016 Comfort
Š100-120-Favorit- Lada 1300- Felicia-Fabia Combi-Rapid.
[WINNER]
Odpovědět

Zpět na „Srazy“