Valašské minisrazy

Diskuse o srazech pořádaných naším klubem, nebo kluby spřátelenými.
Odpovědět
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3662
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od StandaB »

Tak to je fakt hukot! Ondro, ja nejdriv myslel ze jsi slapnul do sysli nory, nebo tak, a ty provozujes volny pad z 5metru :-/ Jsi ale stejne dobrej, zes to ukormidloval, a dopadnul na nohy. (*_^) |,,,, mohl jsi taky prastit hlavou o zem. Hlavne at ti to dobre sroste, a pani Rajnochova se o tebe hezky stara. :-) A ze ji timto moc pozdravuju. :-)
Uživatelský avatar
Jackylle
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2070
Registrován: stř pro 11, 2013 10:52 pm
Jméno a příjmení: Lucka
Bydliště: Ostrava

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od Jackylle »

Dík za připomenutí, snad se mi povede dojet.
Ondro, tak srůstej ať jsi zase brzy v pořádku. Ty jo, 5 metrů ještě že to nedopadlo hůř.
Lucka

"Postarej se o svého koně a tvůj kůň se postará o tebe."

Subaru Forester "Sněžný Lišák" SG BiFuel
Ex Subaru Legacy GX 2.5 4AT zůstává na dohled
American Quarter Horse, all hoof ride off road
Uživatelský avatar
rajnoch
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 460
Registrován: stř říj 25, 2017 8:13 pm
Jméno a příjmení: ondra
Bydliště: palkovice

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od rajnoch »

dekuji vsem za podporu ale abych se priznal u me to sere nic nedelat ani autko nemuzu upravovat
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24338
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od sima »

Rajnoch sakra do prdele, ale ještě, že tak. Mohlo to být horší, já kdysi letěl ve tmě v noci ze 6 či spíš 8 metrů nečekaně na záda, na kameny kraje Bečvy, nikdo nikde...koma, chytla to kostrč, hlava, silně hlavně loket, ten byl nakonec jediný problém, dlouhodobější, loketní kloub rozflákaný, povstal jsem téměř z mrtvých.Tak ať to vidíš taky pozitivně, mohlo být hůř, tak už jen ať se dobře zahojíš.
Řeknu ti, že z tohohle mám už léta vichr, dřív jsem lozil všude možně, teda v mých možnostech na žebříku, ale teď mám teda obr respekt, i jsem to tu už psal. Furt oddaluji jednu činnost, natírání pod štíty chalupy, nějaká mini vysprávka vyzdívky tam, uříznutí jednoho trámku u přívodu elektriky do chalupy... je to ještě výše a nerovný terén pod žebřem, plot pode mnou a beton atd atd. Nedávno jsem tam vylezl a nic moc teda a ještě se ohýbat, nahýbat a něco tam tvořit, ne se jen držet žebříku, to by mě tak nevadilo ale ten nutný pohyb tělem jako právě minule, záklony, vysprávka trámů jako minule, to už je docela o zdraví, bez jištění jo. Už se člověk holt vidí jinak, než byl mlád-mě se nic přeci nestane.
Ale otevřel jsem minule fasádní barvu uloženou v kamenném sklípku chalupy, kterou jsem kdysi už použil a následně ji ještě víc uzavřel-iglelitem přes víko a ona je furt živá, je bratru už moc let stará, tak 15-20 let dobře. Tak mě to zase " nezdravě" nakoplo a že do toho půjdu, zvážil jsem ještě jištění-postroj, pás, ale na-ne štěstí mě do toho teď hodilo vidle počasí, má mrznout a ne zrovna málo, tak zatím nic, než se oteplí ne, stejně už jeden den, max dva mám na finále zazimování zahrady a jiných věcí už tak.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4942
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od Makovica »

rajnoch píše: stř lis 16, 2022 5:52 pm Ale kdyz neumim lozit na zebrik a neumim padat z 5m tak to tak dopada jedna noha v sadre a druha pohmozdena takze nemuzu chodit tak jezdim na vozejku

Odesláno z mého M2103K19G pomocí Tapatalk
Vcera som stretol na voziku znameho a nieco podobne - rebrik z par metrov. Ale on ma este okrem nohy aj rozbite rameno zosrobovane a zlomenu panvu....
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Holaňďanka
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5592
Registrován: stř kvě 03, 2017 9:41 pm
Jméno a příjmení: Zuzka Wolfová

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od Holaňďanka »

Tak to tedy přeji brzké uzdravení. Úplně jsem si představila ten 5ti metrový pád a co se člověku v hlavě asi honí🤦🏻‍♀️
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3662
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od StandaB »

Ted mi napada, ...Kdyz pisete o "hororzebriku",...Kouknete se co vyvadely holky "Zuzko-Holandansky" :-)
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24338
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od sima »

Jj tj ono, radši nemyslet, pryč s tím!
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Holaňďanka
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5592
Registrován: stř kvě 03, 2017 9:41 pm
Jméno a příjmení: Zuzka Wolfová

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od Holaňďanka »

Jeee ty si na to pamatuješ? Standiku u nás to dopadlo tak jak mělo. Štít je natřený. Holky Holandský jsou na zemi živé, zdravé a šťastné, že mají na pár let klid. I když na domku je právě furt co dělat. Dnes namontování vodoměru. Což znamenalo vynosit půlku technické místnosti.A když už půlka, tak i druhá. Přeci takový vánoční úklid ve sklípku se hodí . Teď jsem s tím teprve skončila
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5167
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od petr »

a sakra Ondro, brzké uzdravení teda, to nasere to věřím , holt kdo nic nedělá tomu se nic nestane , někdy se to tak holt přisere ať děláš co chceš
Uživatelský avatar
rajnoch
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 460
Registrován: stř říj 25, 2017 8:13 pm
Jméno a příjmení: ondra
Bydliště: palkovice

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od rajnoch »

To mi rikal doktor vy ste zpadl z 5m a to mate jen zlomeny prst a narazene paty a hlava nic to u vas staly vseci svati se divil a rikal ze muzu bejt rad kdyby se zlomily paty tak uz bych bez operace a sroubeni chodil pomoci holi a to i z problemy jako sem rad ze to tak dopadlo uz si budu davat bacha ale mrzi me to ze sem spechal co uz mam cas na premysleni

Odesláno z mého M2103K19G pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20634
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od námořník »

Tak ať se brzy dáš dohromady 👍.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49205
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od VDC »

To měl doktor pravdu. Mám dva známý, co si takhle zlomili paty a oba s tím měli několik let problémy, aby vůbec mohli jakž takž fungovat. A já když jsem v patnácti spadnul z takovýhle vejšky, odnesly to 2 bederní obratle a pak 3 měsíce v sádrovým korzetu...
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24338
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od sima »

No taky pěkně teda náčelníku...
Kolega ten z kanclu, čili jsem s ním nejčastěji, mě zrovna líčil jak si v šesti letech polámal oba loketní klouby, spadl z hůry v kolni, letěl na záda, chytly to "naštěstí" jen ty klouby, rozsekal jsi je oba naultimo. Měl tehdy při té medicíně nedobrou předpověd, ale byl mlád, nebo se o něj dobře postarali, či vše možné dohromady a je zcela bez postižení.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49205
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od VDC »

Taky pěkný. Já jsem si to naštěstí spáchal mlád, takže se to obešlo bez následků.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Odpovědět

Zpět na „Srazy“