Valašské minisrazy

Diskuse o srazech pořádaných naším klubem, nebo kluby spřátelenými.
Odpovědět
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24305
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od sima »

Dnes to bylo opravdu moc fajn setkání i jsme se dost dobře bavili :-) =) šupa, absolutně na pohodu, jako bych vás znal už sto let :-) (*_^) |,,,, díky Samovi, že nás stařešiny vytáhl zpoza pece, konečně :-)
Jooo ten ženich subarista byl dobrý, požádal nás, jestli si můžou přeparkovat k nám a vyfotit se tam i s nevěstou :-) (*_^) |,,,, já jen připomněl autorské práva... říkal ženich subarák, že v rodině do které se přiženil měli samé mergly-mercedesy teda a teď mají všichni plejády, vypustil mezi ně vir, ten ÚPLNĚ NEJVÍC nakažlivý :-)

Všimněte si prosím na jedné fotce s jakým zaujetím, s jakou chutí a s jakým očekaváním, vášní se pouští Šaman do porcování kolene :-) :-) nezklamal...ty jeho green day plné zelených klíčků co občas hází do kulinář vlákna mu nežerte :-) už to vidíte sami...
Susede Šamane, noční jízda přes les byla ještě lepší jak za světla, snad se mě neprášilo tolik od kol jako při cestě tam.
A děkuji moc za balíčky sušených přímo šamanských bylinek na čaj co jsme od tebe obdrželi! Už je žena má s radostí převzala a uschovala. Nejsou halucinogenní, že?

Jináč svatebčané byli už pěkně rozjetí, slivovica tekla doslova průůůdnicůůů :-)

Pro velký úspěch ;) sem hodím znovu fotky- všechny. Na hromadných fotkách plejád si nejde nevšimnout prvního vozu zprava, jak tam jakoby zvláštně vyčnívá, převyšuje ostatní, je tak výrazný a osobitý! Všimli si toho i jiní, nejen já! Zhodnoťte ostatně sami, předem děkuji.

Jo a velkou radost mě udělala Díťa, jak jsem byl pryč, po svém pravidelném běhu přes kopec natrhala pár jablek a ořechů a připravila můj oblíbený štrůdlík, to byl příjemný návrat do chalupky =) :-)
Tak ještě raz- moooc rád jsem vás všechny viděl, někteří dojet nemohli- Doro a sused z valmezu, tak třeba příště, bylo to dnes nějak zvláštně moc příjemné setkání, dobrá konstelace všeho ;)
Edit: Míra máš pravdu, počtem převyšujem i pražáky :-D jj škoda, že to máš tak z ruky...Hamoune to jsem zvědav čím se pochlubíš, jdu kuknout do fora, zda už...no víš máme tě všichni moc rádi, o to nic, ne že né, ale nevím jestli by se pohodové setkání nezměnilo v bitku o koleno, být tam ty teda, nevím nevím.

https://sima33.rajce.idnes.cz/Srazik_u_ ... 9.10.2021/
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19080
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od hamoun »

Šímo, žádná bitka o koleno by nebyla ...
Já bych měl svoje, vy svoje :)
škoda superb
ex WRX 2008
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24305
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od sima »

:-) Nj když tj právě ono, kluci měli jedno dohromady ;-D to víš chudé valachy :-) s tebou by to nešlo.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49152
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od VDC »

Krásnej srazík !!!
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20605
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od námořník »

To je dobře kluci , ze jste se sešli a že vás bylo tolik :-) .
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3083
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od Šaman »

Odnesl jsem si ze srazu památku....:-|

Měnil jsem na zimní a ejhle.....
Už jsem to s HonzouB řešil na dálku konzultací. No, servis to jistí....to mám za to, jak jsem se k lesníkovi choval....
Přílohy
IMG_20211030_135630.jpg
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Uživatelský avatar
samvaculik
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 868
Registrován: úte pro 29, 2020 11:19 am
Jméno a příjmení: Samuel Vaculík
Bydliště: Liptál
Kontaktovat uživatele:

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od samvaculik »

Ty jo, to jsem ještě neviděl
Ale jo, když Jedeš ostřejší jízdu, tak ty tyčky stabilizátoru a celkově to uchycení asi hodně trpí.


Sent from my iPhone using Tapatalk
▶︎ Subaru Outback BP 2.5i 127kw MT 2008, vlákno zde
▶︎ Suzuki Swift SPORT 1.6 92kw 2007
▶︎ Ex Mazda 323f BJ 1.5 65kw 2000
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3083
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od Šaman »

Same, to jsou ty hříchy z mládí, kdy jsem tahal z příkopy auta, jezdil do hor pro dřevo a myslel si, že lesník je "offrout".
Tak kost vystřelila z nápravnice, oko se úplně rozpadlo.
Myslím, že tím "potěším" Míšu. Jestli se mi na to dá....V pondělí jdu vyjednávat :-)
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Uživatelský avatar
samvaculik
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 868
Registrován: úte pro 29, 2020 11:19 am
Jméno a příjmení: Samuel Vaculík
Bydliště: Liptál
Kontaktovat uživatele:

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od samvaculik »

A šla slyšet nějaká rána? Nebo jsi zrovna přejel díru?


Sent from my iPhone using Tapatalk
▶︎ Subaru Outback BP 2.5i 127kw MT 2008, vlákno zde
▶︎ Suzuki Swift SPORT 1.6 92kw 2007
▶︎ Ex Mazda 323f BJ 1.5 65kw 2000
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3083
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od Šaman »

Jestli jsem s takto vypadnutou kostí už delší čas nejezdil, pak mne napadá jedna situace, kdy jsem z lesní cesty z Pržáků odbočoval na šotolinku přitom se trochu křížily nápravy a kleplo to, jakoby odskočil šutr od pneu, ale žádná výrazná šupa. HonzaB potvrdil, že v této situaci by to mohlo "vyběhnout"
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Uživatelský avatar
samvaculik
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 868
Registrován: úte pro 29, 2020 11:19 am
Jméno a příjmení: Samuel Vaculík
Bydliště: Liptál
Kontaktovat uživatele:

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od samvaculik »

Zajímavé, tak se pak pochlub, jak se to podařilo opravit.
▶︎ Subaru Outback BP 2.5i 127kw MT 2008, vlákno zde
▶︎ Suzuki Swift SPORT 1.6 92kw 2007
▶︎ Ex Mazda 323f BJ 1.5 65kw 2000
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3083
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od Šaman »

Snad mi to ogaři nějak poléčí. Ještě potřebuju jezdit :-) Babyforester je zatím jen v myšlenkách a k realizaci cesta daleka a trnitá :-)
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14836
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od Tapan »

Měl jsem na Foresterovi přesně to samé poté, co jsem v 90 km/h najel direkt do silničního ostrůvku, byl mrcha pod sněhem a bez svislého značení během mého pokusu o předjíždění. Byla to jediná závada na podvozku krom zničených všech 4 kol. Místní garážník opravil svářečkou.
Proč to píšu - buď jsi to musel mít dlouho řádně načlý, nebo to muselo dostat pořádnou pecku :-)
Přílohy
IMG_20181123_141432.jpg
IMG_20181123_175022.jpg
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5157
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od petr »

noo pěkně , to muselo být zajímavé , dobře že to odneslo jen to uchycení , na těch SG je to blbě udělané , slabé, navíc když to oslabí koroze tak to pak nic moc nevydrží , ale tak jezdit se s tím opatrně dá ....
jinak pěkný sraz i to koleno =)
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24305
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Valašské minisrazy

Příspěvek od sima »

samvaculik píše:Šímo, doporuč nějaké léčivo taky jsem byl chorý, už je to lepší, ale pořad to není ono


Sent from my iPhone using Tapatalk
Vidíš, na to jsme na srazu zapomněli, nějak jsme byli tentokrát ukecaní :-) nepoužívám nic převratného, to co se mě osvědčilo, už pár let takhle vždy řeším morybundus.
Syrový zázvor- HODNĚ, dělám fakt silnější čajík, už jej ani nestrouhám, jen nadrobno nakrájím, šupnu do vařící vody, vylouhuju, zakrátko přidám velkou lžící medu, ne hned, prý med při vysoké teplotě ztrácí na své hodnotě, nevím, ale dělám to tak.Vypít horký, 2-4 denně, dle stavu morybundusu. Tj základ veškeré léčby, žádné jiné věci, prášky či tak. Jen opatrně, zázvor je fakt silná záležitost a kdyý jej nesrazíš medem může ti připravit horké chvilky, mě a nejen mě doslova rozdráždil a dostal jsem nekonečný kašel, pak jsem se už poučil. Kolega to málem nepřežil, moc teda nepřeháním, nejen že si vykašlal doslova plíce, ale chytal jakoby záchvat.
Vždy mě minimálně na nějakou tu hoďku tenhle dryák dodá energii, zbaví pocitu nemoci, únavy a můžu fungovat daleko lépe. Celkově přináší úlevu a za pár dnů- jsem vždy vyléčen, z nejhoršího venku, zatím tomu vždy tak bylo.
Ještě je fakt, že tělo podporuji vitamíny- jablka, nejlépe přímo ze stromu :-) či uskladněné domácí, nebo aspoň nějaké no. Někdy valím i céčko, momentálně trošku i déčko, déčko jen teď, v této blbé době koronáče když mě teda bylo zle.
Pak mám v oblibě třeba Tropaeolum (musím trochu po vzoru Šamana :-) ) čili lichořeřišnici, přírodní ATB, má vícero léčivých účinků, skvělá věc, valím to od oka, klidně i větší dávky, než doporučené.
Pak třeba nějaký ten spray do huby, třeba se šalvějí, nějaké to kloktadlo, ale ne moc chemické, spíš zase bylinky, no a jedna slivovička na chrobáka musí být.
Po takové míchanici by oživl i Golem :-) takže se zdá, že toho používám při nemoci hodně, ale tak to úplně není, to jsem jen vyjmenoval pár mých tipů, ověřených. Ono je toho mraky, ale zas nejsem tak poctivý pacoš.
No a když někoho dráždí neutuchající kašel, opravdu nepomáhají běžné kapky, jednoznačně ihned zkusit Kalobu- kapky, to mě teda zachránilo nejednou plíce, doslova zázrak. Naštěstí už mám od tohoto pár let klid.
Bývám marod tak jednou za rok, k mudr s tím nechodím, přestože je fakt, že to teda není žádná jen rýmička, když mě něco už chytí, tak je to docela fest.
Jo ještě jsou výborná věc grepové kapky!
Nicméně z toho všeho jasně vede silný zázvor čaj, jen je třeba jej ještě něčím doplnit, není to rozhodně ke škodě.No a navíc mě tenhle čaj moc chutná, je je třeba najít správný poměr medu ku zázvoru, je pak takový jen příjemně štiplavý, hořkosladký.
Jsem se rozepsal, aby to teda snad k něčemu bylo, když už jsem si dal s tím takovou práci :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „Srazy“