AutoRypar

V téhle kategorii bychom měli rozebírat věci, které se nevejdou do technických sekcí
Odpovědět
PavelSi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob zář 04, 2021 7:13 am
Jméno a příjmení: Pavel Sieber

AutoRypar

Příspěvek od PavelSi »

Zdravím , chtěl bych se zeptat jestli někdo nemá zkušenost s touhle firmou. Ceny jsou oproti českým dealerům docela zajímavé. Vím že je to dovezeno z EU ,tak snad by nemel být problém se zárukou a servisem.
Jakubisko
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: pon zář 06, 2021 10:37 pm

Re: AutoRypar

Příspěvek od Jakubisko »

Zdravím, mám u AutoRypar objednané auto. Zatím se vše zdá být v naprostém pořádku. Snad to dobře dopadne :-).
PavelSi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: sob zář 04, 2021 7:13 am
Jméno a příjmení: Pavel Sieber

Re: AutoRypar

Příspěvek od PavelSi »

Taky zdravím, jaké auto máte objednané? Jestli to tedy nevadí že se ptám? Jak je to s případnou reklamací a servisem? Jak se dlouho čeká na auto?
Jakubisko
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: pon zář 06, 2021 10:37 pm

Re: AutoRypar

Příspěvek od Jakubisko »

Objednané mám Subaru Outback. Na auto stále čekám, takže Vám dobu dodání či osobní zkušenosti se zárukou nebo servisem neumím sdělit. Co se týká případné reklamace, měla by se na automobil vztahovat standardní záruka dovozce. Určitě zkuste kontaktovat přímo p. Rypara. Nepochybuji o tom, že Vám ochotně všechny dotazy zodpoví.
Goba
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1412
Registrován: pon kvě 28, 2018 11:07 am
Jméno a příjmení: Petr Gobernac
Bydliště: Pardubice

Re: AutoRypar

Příspěvek od Goba »

Takových dovozců je více. Bez problémů nové auto z EU má totožnou záruku výrobce v cele Evropě tedy v každém autorizovaném servisu. V případě naší značky 3 roky. Další roky se řeší připojištěním, bývalo to +15 tis na 4-5ty rok, může se lišit dle ceny vozu, asi procento ceny na rok navíc, u spolehlivých značek.
Forester SJ 2.0iCVT 2016
X-Trail T31 2.0Dci 2010
Jakubisko
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: pon zář 06, 2021 10:37 pm

Re: AutoRypar

Příspěvek od Jakubisko »

Po cca 7 měsících jsem přebíral automobil u p. Rypara. Nákup vozu proběhl bez sebemenších potíží. Nemám za sebe co vytknout. Výborná komunikace. Určitě bych služeb p. Rypara využil opětovně.
Odpovědět

Zpět na „Jen tak pokec“