Quicklyho dojmy z Otíka 2021 (6. generace)

Odpovědět
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22682
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Quicklyho dojmy z Otíka 2021 (6. generace)

Příspěvek od spm »

Cerna izolacka na palubku :-DDD

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
croctoy
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 566
Registrován: pát kvě 12, 2017 12:32 am
Jméno a příjmení: Petr Bohoněk
Bydliště: Praha

Re: Quicklyho dojmy z Otíka 2021 (6. generace)

Příspěvek od croctoy »

Skulile píše:
Je to jak píšeš. Jediná možnost, která není zmíněna, je dát před úmyslném přejetí čáry blinkr :) Naučil jsem se to dělat takhle a v poho. Než mít tu silně svítící věc před sebou, dávám si na čáry pozor.
Subaru Outback 2.5i Sport BS
Yarek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pát lis 18, 2016 8:12 am

Re: Quicklyho dojmy z Otíka 2021 (6. generace)

Příspěvek od Yarek »

Připouštím, že jsem "šťoura", ale opravdu nikomu nevadí nemožnost uzavřít výdechy vzduchotechniky ve střední části přístrojové desky? Měl jsem tuto, pro mě nepříjemnou, vychytávku naposledy ve Foresteru SG, v OTB r.v. 2012 už bylo možno výdechy uzavřít a teď to zase Subaru vrací na scénu? Za mě palec dolů. Když totiž nechám ventilační soustavu v módu "Auto", tak v létě preferuje oblast palubní desky (krajní výdechy + střední část) a když si prostřední výdechy nemohu uzavřít, musím ručně volit nohy, čelní sklo nebo kombinaci obou těchto možností... A to za mě opravdu >:(
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22682
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Quicklyho dojmy z Otíka 2021 (6. generace)

Příspěvek od spm »

Já bych byl nejradši, kdyby nešly zavřít ani ty krajní. Do toho pak spolujezdci furt šťouraj a pak kafraj, že jim je vedro a já čističem nikdy nevyčistim všechno, protože to vždycky zapomenu pootvírat :-D Hele ale upřímně, když ti automatika pustí vzduch do výdechů proti tobě a ty je všechny ručně zavřeš, tak to je asi taky dost k ničemu, když ti všechen vzduch jde proti zavřeným klapkám, ne?
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
Skulile
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 190
Registrován: úte lis 01, 2016 2:52 pm
Jméno a příjmení: Roman Patzelt
Bydliště: Libouchec, okr. Ústí nad Labem

Re: Quicklyho dojmy z Otíka 2021 (6. generace)

Příspěvek od Skulile »

spm píše:Cerna izolacka na palubku
>:-& >>:-@@ uvažoval jsem o tom kdysi v E46 když mi svítil airbag u spolujezdce, ale tady mě to zatím nenapadlo... chtěl bych sofistikovanější řešení
u jiných aut by to šlo vypnout přes diag, ale u Subaru je to někdy neřešitelné ::-(((
croctoy píše: Je to jak píšeš. Jediná možnost, která není zmíněna, je dát před úmyslném přejetí čáry blinkr Naučil jsem se to dělat takhle a v poho. Než mít tu silně svítící věc před sebou, dávám si na čáry pozor.
když ono to vidí dost často čáru i tam kde není a na klikaté silnici bych nedělal nic jiného než dával blinkr
situace kdy přejíždím mezi pruhy přes čáru a řve to beru, že je to oprávněné, ikdyž otravné

no už to začínám pomalu ignorovat, ale zase to pak ztratí smysl, až někdy budu nepozorný... :(B-ooO
Outback 2,5i ES Comfort MY2017 Obrázek
ex. Outback 2.0D, BR, 6MT, MY2010
Yarek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pát lis 18, 2016 8:12 am

Re: Quicklyho dojmy z Otíka 2021 (6. generace)

Příspěvek od Yarek »

spm píše:Já bych byl nejradši, kdyby nešly zavřít ani ty krajní. Do toho pak spolujezdci furt šťouraj a pak kafraj, že jim je vedro a já čističem nikdy nevyčistim všechno, protože to vždycky zapomenu pootvírat Hele ale upřímně, když ti automatika pustí vzduch do výdechů proti tobě a ty je všechny ručně zavřeš, tak to je asi taky dost k ničemu, když ti všechen vzduch jde proti zavřeným klapkám, ne?
Při podrobnějším ohledání ale přijdeš na to, že jsou tam výdechy celkem 4 a to 2 krajní a 2 středové. Takže když si zavřu nebo téměř zavřu ty střední, pak vzduch může fučet těmi krajními, kudy mě ledový vzduch nefackuje napřímo a nedychtí po tom, abych obdržel prima angínu nebo rýmu *_*=*_*
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10634
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Quicklyho dojmy z Otíka 2021 (6. generace)

Příspěvek od podvlada »

Já si u BP, kde taky zavřít nejdou, našteloval ty prostřední tak, aby to prostě foukalo kolem mě, ne na mě. A jezdím na automatiku a jen občas měním teplotu v rozmezí 21-24, protože někdy (zasvítí slunce v létě vs v zimě) je hvac buď hyperaktivní nebo naopak letargická... Ale co se týče rozdělování proudu na různý místa to funguje imho dobře. V zimě jako první fouká na okno, pak na nohy a okno nebo jak (nohy aby to teplým vzduchem co nejdříve ohřálo celý auto) a v létě zas horními výdechy studený vzduch z opačného důvodu... Prostě to nemusím řešit. Jestli je někdo přecitlivělý na angínu, tak ať si to nemíří na sebe a nenastavuje 18, když je venku 35...
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
Odpovědět

Zpět na „Ze světa Subaru“