Zahradní TRAKTOR nebo RIDER

Odpovědět
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3092
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Zahradní TRAKTOR nebo RIDER

Příspěvek od Šaman »

A nepochváli sa, taynoostkář :-)
Blahopřeju! To bude jízda! V levé ruce wolant, f pravé Svijany a hrrrrr!!
Paráda!
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49227
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zahradní TRAKTOR nebo RIDER

Příspěvek od VDC »

Šímo tak to je teda zpráva !! Ten traktůrek je parádní !! No já jsem přesvědčenej, že budeš nadšenej. Už jenom ten prostý fakt, že za tou sekačkou nebudeš muset běhat, ale prostě se budeš vozit je skvělej. Těch metrů tam máš šíleně. To si úplně nedokážu představit, tam lítat s normální sekačkou, i kdyby měla 3 motory Honda. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
gerda
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2247
Registrován: ned srp 29, 2010 6:46 pm
Jméno a příjmení: Michal Gerych
Bydliště: rozmezí Valašského království, Slovácka a Hané

Re: Zahradní TRAKTOR nebo RIDER

Příspěvek od gerda »

Pěkně @simo, ať slouží aspoň stejně dobře, jako Honda stroj :-o
Člověk by se měl učit celý život. Všechno jde, když se chce. Když nemůžeš, tak přidej. Nebojte se ničeho.

Subaru Outback 3.63R 191 kW, MY11
Honda FR-V 1.8 i-VTEC 103 kW, MY08
Honda Civic Anglán liftback 1.4 66 kW, MY00
Uživatelský avatar
Metuzalem
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2230
Registrován: pát zář 22, 2017 5:52 pm
Jméno a příjmení: Milan P.
Bydliště: venkov u Jaroměře

Re: Zahradní TRAKTOR nebo RIDER

Příspěvek od Metuzalem »

Krok správným směrem, Radku @sima. Já 5 let běhal za mulčovačem po 7000 m2 a pak koupil rider. Už to je 8 let, co nelituju :-)
Forester 2.0XT Comfort, MY2017, SJ - Šedivák
Uživatelský avatar
gerda
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2247
Registrován: ned srp 29, 2010 6:46 pm
Jméno a příjmení: Michal Gerych
Bydliště: rozmezí Valašského království, Slovácka a Hané

Re: Zahradní TRAKTOR nebo RIDER

Příspěvek od gerda »

Nelitujme věcí, co jsme udělali, ale naopak, co neudělali ;)
Člověk by se měl učit celý život. Všechno jde, když se chce. Když nemůžeš, tak přidej. Nebojte se ničeho.

Subaru Outback 3.63R 191 kW, MY11
Honda FR-V 1.8 i-VTEC 103 kW, MY08
Honda Civic Anglán liftback 1.4 66 kW, MY00
Uživatelský avatar
jara650
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 823
Registrován: stř říj 02, 2013 8:28 am
Bydliště: Valašsko

Re: Zahradní TRAKTOR nebo RIDER

Příspěvek od jara650 »

Gratuluju Radku! ,,,,| (*_^) |,,,,
Ještě nám napiš, o jaký konkrétní stroj se jedná a co to všecko umí.
Subaru Forester SG 2.0 92kW MT MY05
Subaru Forester SF 2.0 90kW MT MY98
Goba
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1416
Registrován: pon kvě 28, 2018 11:07 am
Jméno a příjmení: Petr Gobernac
Bydliště: Pardubice

Re: Zahradní TRAKTOR nebo RIDER

Příspěvek od Goba »

No povídej, co je to za mašinku, já tady sekám 2hodiny asi 2500ma už koukám na bazoš na nějakej dvouválec do 40ti
A jestli jezdí na benzín nebo bna Svijany (*_^) |,,,,
Forester SJ 2.0iCVT 2016
X-Trail T31 2.0Dci 2010
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24355
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Zahradní TRAKTOR nebo RIDER

Příspěvek od sima »

Šaman píše: pát říj 27, 2023 8:21 am"
A nepochváli sa, taynoostkář :-)
Blahopřeju! To bude jízda! V levé ruce wolant, f pravé Svijany a hrrrrr!!
Paráda!
:-D :-D no šak se chválím, ne? ;) ty bylo to nakonec docela rychlé, týden, sotva dva jsem už věděl, že do něj půjdu, zaplatil jsem předem a pak čekal na vhodnou příležitost, ale ne moc dlouho, sotva tři dny, víc jsem nevydržel :-)
VDC píše: pát říj 27, 2023 8:27 am Šímo tak to je teda zpráva !! Ten traktůrek je parádní !! No já jsem přesvědčenej, že budeš nadšenej. Už jenom ten prostý fakt, že za tou sekačkou nebudeš muset běhat, ale prostě se budeš vozit je skvělej. Těch metrů tam máš šíleně. To si úplně nedokážu představit, tam lítat s normální sekačkou, i kdyby měla 3 motory Honda. :-)
:-D Pravda, zpráva to je, pro mě určitě, teď vidím, že jsem to napsal tak docela vlažně a bez jediného vykřičníku :-) Uvidím, taky myslím, že bych měl být nadšený, taková hračka dospěláka a zároveň praktická. Pravda, jak se pozemek zvětšoval, přikoupilo se, směnilo a kučoval se, tak to začínalo být už trochu veliké, léty mě to začlo omrzovat, furt jsem chodil a chodil za sekačkou jak ichtyl :-)
Traktůrek je parádní, díky, všem díky za ty slova a ohlasy, vím, je to jen "blbý" traktůrek, ale vy jste mě pochopili :-)
Metuzaléme, rider byla taky varianta, ale takový, aby vyhovoval zdejším podmínkám, ten by mě stál už majlant, rovinka tu téměř není žádná...jinak rider má spoustu výhod a je to skvělý pomocník! Ty brďo, ty jsi teda měl těch metrů, hotový Zátopek :-) klobouk dolů teda!
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24355
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Zahradní TRAKTOR nebo RIDER

Příspěvek od sima »

Tsakabaru píše: pát říj 27, 2023 7:30 am
jinak jak jsi popisoval srovnavani a kultivaci pozemku "sekackou", uplne presne na ten pad jsem onehdy kupoval sekacku od HECHTa s motorem B&S za nejakych 4.5k s tim, ze ji tady stejne zlikvidujem nez z toho bude plocha vhodna pro nejaky lepsi model

Jj, mě byla taky doporučována nějaká starší sekačka na kultivaci pozemku, nicméně stiga to dala všechno sama a to jsem zanedlouho ohl hřídel...no jede furt, mimochodem ten Hecht bych taky úplně nezavrhoval, jako nekoupím si Hecht, nejspíš ne, max kdyby došla stiga, tak na doseky nějaké, ale co jsem chtěl říct, že Hecht sekačku mají dva známí a taky si mysleli, že bude jen na chvíli, no sekačka za cenu jako ty a furt slouží jak smyslů zbavená, hodně lět už.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24355
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Zahradní TRAKTOR nebo RIDER

Příspěvek od sima »

jara650 píše: pát říj 27, 2023 1:49 pm Gratuluju Radku! ,,,,| (*_^) |,,,,
Ještě nám napiš, o jaký konkrétní stroj se jedná a co to všecko umí.
Goba píše: pát říj 27, 2023 7:48 pm No povídej, co je to za mašinku, já tady sekám 2hodiny asi 2500ma už koukám na bazoš na nějakej dvouválec do 40ti
A jestli jezdí na benzín nebo bna Svijany (*_^) |,,,,
Je to https://www.seco-traktory.cz/produkt/challenge-aj/
No prý by to mělo umět sekat trávu ;) mulčovat, sbírat, vyhazovat samozřejmě. Je možné k tomu dokoupit i radlici, o tom neuvažuji z vícero důvodu, aspoň zatím ne, ale třeba mě jednou přepadne blbá a zkusím jestli to aspoň něco zvládne, ale to by už chtělo zase řádné pneu a i tak si myslím, že to nemá moc smysl. Má to jak jsem psal uzávěrku, což bylo pro mě stěžejní a jak jsem hned prubl na mokré trávě do kopce, tak bez ní by to nešlo. Co mě bude limitovat, krom doufám mého pudu sebezáchovy, jsou pneu, šípáky tam dávat zatím určitě nemíním, skrz trápení techniky ( i na radu mého letitého známého servisáka a taky druhého známého prodejce techniky z jednoho obchodu ne, oni tuhle značku léta dělají) ne a taky skrz možného ničení pozemku, i když houby vím, co mě časem přepadne, fakt začínám a chce to poznat co traktůrek zvládne, co vím, tak se šípáky vše možné, téměř jo.
Samozřejmě jsem se díval i jinde, jiné značky, ale ty ceny tam byly střelím teď dvojnásobné, cirka jo a hlavně ne každý dělá s uzávěrkou či 4x4. Proto byla jednoznačná volba této vyloženě české tradiční značky Seco- cena jednoznačně oproti konkurenci jo, technika co jsem se dočetl a vyzvídal tak taky minimálně srovnatelná, ne-li lepší a hlavně taky servis v dosahu, díly ne drahé, jednoduše vyměnitelné a hlavně jen co je nutné, dá se toho hodně vyměnit jen co je vyloženě třeba, ne rovnou půl traktoru. No a motor tradiční a známý, silný dvouválec, tlakově mazaný, jak jinak, bez toho by to nešlo, jednoválec jsem vyloženě nechtěl.
Mě vlastně na Seco navedl kdysi dávno tu náš předseda, od té doby jsem po něm pokukoval, dřív neměl tucha o téhle značce. Pak jsem zjistil, že je prodejna a servis i zde, kde navíc znám tamnější osádku. Mě je navíc moc sympatické, že je to česká firma a tak úspěšná, jj, to cením hodně.
K té ceně, to bylo hlavní brzdítko, poslední rok jo, nechtěl jsem se vydávat z peněz, myšleno v tom smyslu, že je to pro mě částka skoro jako max za auto co jsem kdy dal, no dobrá tak dvě třetiny její. Já to mám holt jinak postaveno i k těm autům, nedokážu si představit dát bambilion za nové auto, to bych fakt musel být v situaci, že nevím co s kč, ale samozřejmě chápu i důvody, proč si lidi kupují nové auta a je to třeba, ne že ne...no a pak jsem si už řekl, začal pociťovat, že nejsem tak mladý, abych na něco furt čekal, že tohle už jsem zažil v životě nejednou a bylo to k ničemu. Sice máme stále spousty plánů nejen tu na chalupě, co teda nejsou rozhodně za babku a taky vydáváme non stop kč na ně, jako ostatně jiní, ale i tak převážilo ono, neser se s tím a jednej, ber.
No a tak jsem zedvakrát hodil v obchodě na tohle řeč, jezdil okolo a vždy mě traktůrky upoutaly, zas červík zahlodal, holt muselo to trochu ve mě uzrát a pak jsem už přišel s vážným zájmem a dotazem, který by se tak pro mě hodil. No vzal jsem tenhle nejmenší v téhle řadě Challenge, jednoznačná volba, snad nebudu litovat, skrz jeho rozměry, obratnost a prý i snad ještě víc blbuvzdornost, skrz řemeny apod... ono taky ty rozměry byly pro mě nakonec moc důležité, nejdřív jsem chtěl udělat do kůlny nový vjezd, vrata z jiné strany, skrz i dřeva uvnitř a jiné zástavby uvnitř, taky spešl kojku pro traktůrek uvnitř( na tu možná dojde, to se uvidí až časem) ale pak jsem přeměřil vrátka do kůlny a zjistil, že mají téměř 98 cm a traktůrek má max v šíři 96 cm :-/ tak jsem jen uřízl část trámku dveřního, vespod o pár cm a skutečně traktůrek tam vjede jak nic, i na poprvé, jen se složitěji stáčím a najíždím dovnitř, tam není moc jak už terén vylepšit, ukrojit zeminy, nade mnou je přímo cesta a sotva tam projedu lesníkem a navíc musím mít do kůlny nájezd přes trám...co bylo teda na tom všem silně pozitivní, že jsme v kůlně udělali debordelizaci a taky reorganizaci všeho možné, ale o tom až jindy, ale je už jen teď před dalšímu změnami velká paráda, placu je tam najednou pro dva tři traktůrky i při zachování nutného nemalého obsahu uvnitř kolni a to jsem si dřív moc nedokázal představit uvnitř cokoliv takového jako traktůrek.
Zpět ke koupi a ceně, všude co jsem aspoň viděl, s tímhle motorem, neplést si s jednoválcem, stál oněch 108 000 kč. To jsem si i říkal, že by to chtělo trochu stáhnout dolů, ale nic jsem prodejci, letitému známému neříkal, on sám po předvýběru pak opatrně nabídl lepší cenu, že se známe déle a že by dokázal jít na stovku za něj, to už bylo taky kapku veseljší, i když sere pes, že je to jen pár kaček, ale potěší to. Snad tímto nezpůsobím nikomu žádné problémy, taky nejmenuji kde a od koho jsem koupil...no a nakonec jsem náhodně došel o dva dny dřív traktůrek zamluvit a on, že jdu teda velice vhod, protože jsou dny trávoborců a že se tam zapisují zájemci na koupi. Se slevou 10% , tak jsem to odkývl, téměř 11000 dolů to už stojí za to. Taková náhoda... :-) stroj předpřipraven dle mého přání, každý majitel ví jak se věci mají, ohledně těch různých zbytečností...
Goba, taky jsem uvažoval zpočátku hodně o jetém traktůrku, ale ty ceny mě přišly o ničom, lidi neví co by za to chtěli, ani různí přeprodejci ne. Kolikrát trošku jetý traktor za cenu téměř nového, rozdíl pár tisícovek, to fakt nemám zapotřebí řešit, vyjímky se našly, ale málo, minimálně, jeden takový vlastně, ten měl přesně tenhleten traktůrek o pár motohodinách a s radlicí a bohatou další výbavou.
Hlavně nikdy nevíš, kdo se k tomu jak choval, stačí málo, třeba zavčas nevyměnit první olej, nebo tomu dávat jinak za uši, nepoznáš to.
I jsem zvažoval napsat zde Johnovi, nebo Yohnovi, už nevím přesně nick- třeba mu, je známý tím, že umí dotáhnout kde co a má s tímhle zkušenosti a asi i za fajn cenu, snad se tím i trochu živí dnes, nevím přesně, jen co si pamatuji, tomu bych i věřil, ale ruku na srdce, nikdo neví, nemůže vědět co za ojetinu kupuje, může to vyjít a být z toho parádní koupě, výhra, ale taky totální prohra a jen starosti navíc a já už tohleto fakt nechci zbytečně řešit. Na tohle jsem už starý, já potřebuji věci co by mohly snad od novoty dobře fungovat, protože čas je drahý, u mě teda letí čím dál víc :-) no jasně, tím popírám to tvrzení o nekoupě nového auta, ale tu je cena stále úplně někde jinde a taky dnešní auta mají tolik techniky a kurvítek, co si vymysleli zbytečně orgány jakékoliv, až to bolí. Tím neříkám, že vše je dnes špatně, snad mě rozumíte :-| Radost z nového auta je jasná, z toho který si člověk dobrovolně vybral a veze se v něm jako třeba v nové plejádě je nepopíratelná, nebo třeba tu sused Šaman v novém korejci, nebo Petr donuceně, ale nakonec zatím rád v Dusteru, sic služebním.
Ani už nevím jestli jsem to zmiňoval, ale jiná varianta byla, až dojde moje stiga- Honda naultimo, tak koupit sekačku co by mě snad jinak zase uspokojila a tj opět Honda silný motor a max záběr sečení no a hlavně možnost rychlejšího pojezdu a to splňovala právě ona čistá Honda, za tím by člověk musel skoro běžet v max rychlosti :-) =) to je veliká paráda v tomhletom, mě často sralo, jak jsou sekačky děsně pomalé, zbytečně :-/ jenomže a samozřejmě to má své zase své limity, bude přerostlější hutná tráva, nedej bože mokřejší a výhoda rychlé chůze, či spíše poloběhu vymizí, člověk je rád, že to sekačka vůbec nějak pobere. No a cena je taky nějakých těch 30 000 plus a to už začíná být taky na pováženou, když se vše porovná. Já bych už do jiné, než takovéto rychlejší pěšo sekačky nicméně nešel...
Ohledně bazo prodejců starších traktůrků, jsou tu v místě taky, ale jeden příklad za všechny, známý v práci, točivář, zámečník, moc zkušený a schopný chlapík mě líčil mentální schopnosti jednoho takového, co on zná a že on tak max vymění filtry, vymění svíčku, nablejská stroj a tj tak vše.
Už přeskakuji z jednoho téma na druhé a zatáhl jsem tu i trošku jiné věci, tak končím a omlouvám se za délku mého psaní, ono by toho a bude ještě bude více i tak, tak mějte trpělivost :-)
Hlavně, čas ukáže =)
Edit: Goba, na svijany to prý nepojede, ale majitel na ně může valit, sekat :-) dobrý postřeh od tebe, mimochodem, opravdu nevím, proč všichni tak vzývají onu přihrádku na traktůrku prý na pívo, na sklo mě přijde mělká a navíc by muselo být pívo v láhvi se špuntem, jinak by se rozpěnilo, rozbrndalo a raider by byl rázem na suchu, v plechu co by tam mohl vydržet tu hrbo jízdu jakbysmet, ale já na něco přijdu a slamák na hlavě a pívo tam bude :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19169
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Zahradní TRAKTOR nebo RIDER

Příspěvek od hamoun »

Šímo, super! Ať slouží! Parádní nákup. To bude nejhezčí pozemek v okolí :)

Odesláno z mého SM-G781B pomocí Tapatalk


škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49227
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zahradní TRAKTOR nebo RIDER

Příspěvek od VDC »

Šímo je to pecka !! Těším se na sdílené zážitky !!
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24355
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Zahradní TRAKTOR nebo RIDER

Příspěvek od sima »

Děkuji vám :-) na první mouchy jsem už přišel, myslel jsem, že sedátko je úplně vpředu a dá se posunout, ty moje dlouhé čabály...nohy teda. No a ono ne, je úplně nadoraz vzad, na to si budu muset zvyknout, ale věřím, že časem o tom už ani nebudu vědět a když by mě to holt nějak trápilo, tak se dá vše předělat.
První storka zde :-D při prvním pokusu a zaparkování v kůlně jsem myslel, že jsem traktor už dojebal, musím říct, že ve mě i hrklo, hlavně jsem měl teda spíš po náladě, co kdybych traktor hned zdrbal, ani si ho nestačil užít :-D
Najíždím přes mnou stvořené provizorní nájezdy dovnitř a nešlo to, chytal jsem spodkem o trámek (holt vjezd je jak jsem psal silně prostorově omezen, musím to nějak jinak vymyslet, pomoci tomu) najednou bác, rána slušná, motor zdechl. Přemýšlím čím to bylo, snad jsem nešlápl na brzdu zároveň s pohonem vpřed, ale i tak, to by mělo snad přežít bez úhony, nicméně nemá, nesmí se to. Rána to byla jak z děla, teda z výfuku, tak to spíš "jen" střelilo do laufu. No co nic, traktor zabrzdím parkovací brzdou a zkouším ho nastartovat, bliká kontrolka nesplnění podmínek startu, zkouším park.brzdu, mám ji dle mě dobře, v pohotovosti, už je tma, tak chytnu traktor vzadu, nezvednu jej a zatlačím dovnitř, toto pěkně začíná :-/ :-D spm Jenda tu u nás ale nebyl... lítám okolo toho, nic, zkouším zase tu brzdu, pak to nechávám tak, odpočinout, ono to zas nějak dopadne, co už =) za půl hodiny zkouším a už to jde, na první brnk, kontrolka připravenosti ke startu svítí nepřerušovaně, předtím jsem ale ještě drbl do parkovací brzdy, teda myslím, že jo, jejího tlačítka, už se mě to po těch všemožných pokusech plete...
Pak jsem uvažoval co se vlastně tak asi mohlo stát, vracím se na začátek všeho, proč to vlastně vůbec zdechlo? Možná jsem se trošičku nazvedl ze sedáku, když jsem se díval na podvozek, jak přejíždí přes trámek, nevím, je to možné, to je takzv nouzové vypnutí, nemá se to zbytečně dělat, tak to by odpovídalo i té ráně do laufu, možná jo. Nebo jsem opravdu sešlápl brzdu zároveň s pohonem vpřed, nejsem si toho nějak vědom. No a pak proč to nešlo nastartovat, za tím mohla být ona park brzda, její trochu ne ůplně blbuvzdorné jednoduché nastavení, ono to šlo prvně parádně, ale pak jsem jí nemohl nechat vytaženou, aby tlačítko u volantu zůstalo viset nahoře jak má, nešlo mě to pak ani po ix pokusech, až jsem zjistil jak na to a motor se rozběhl.
Pak jsem si vzpomněl, že když jsem před koupí četl nějaké info o tomhle traktůrku, tak tam někdo popisoval stejnou zkušenost s park brzdou před startem, že se tím natrápil a přemýšlel už taky nad kde čím, že je traktor KO...
Tak uvidíme, zítra bude zkouška, dnes jsem ho ani nevytáhl, bylo tu mokro a blátivo jak cyp, spadlo tu jen za včerejšek 3cm vody, tak jsem si první vyjíždku :-D rozmyslel. Moc radosti by s tím nebylo a taky jsem nechtěl zasrat půjčené nájezdy.
Jooo, vjezd do kůlny a následný výjezd jsem dnes tím pádem taky nevyřešil, jak jsem už psal,ve čtvrtek to celé skončilo vlastně tím, že jsem traktůrek chytil za prdel, nazvedl a zatlačil dovnitř :-) on je docela lehká, 230 kg a hlavně váhu ma vpředu, že jo, takže jde fakt lehce nazvednout a povozit si ho růčo :-D samozřejmě musím odpojit převodovku jednoduchým povytažením táhla, to je zase velká výhoda musím říct, těchhle traktůrků, nikdy nevíš kdy ho budeš muset tlačit, že :-) vlastně by mě traktůrek hned po prvním slavnostním příjezdu na chalupu zůstal zavěšen na trámu :-D
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
gerda
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2247
Registrován: ned srp 29, 2010 6:46 pm
Jméno a příjmení: Michal Gerych
Bydliště: rozmezí Valašského království, Slovácka a Hané

Re: Zahradní TRAKTOR nebo RIDER

Příspěvek od gerda »

Hlavne, ze vse dobre dopadlo Simo ;) Postni pak fotky a zazitky z dnesniho seceni :)

A to zaklete slovo na 3 ani radsi nevyslovuj nebo budes proklety 😅
Člověk by se měl učit celý život. Všechno jde, když se chce. Když nemůžeš, tak přidej. Nebojte se ničeho.

Subaru Outback 3.63R 191 kW, MY11
Honda FR-V 1.8 i-VTEC 103 kW, MY08
Honda Civic Anglán liftback 1.4 66 kW, MY00
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49227
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zahradní TRAKTOR nebo RIDER

Příspěvek od VDC »

Tohle je jediné, co mi u nového stroje přijde jako nevýhoda, že to má všechny ty čidla funkční. Zatížení sedačky, zataženou brzdu a podobně. Já mám u toho mýho dědka všechny tyhle čidla odpojený, tak mě nemusí děsit.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Odpovědět

Zpět na „Dům, dílna, zahrada“