Díly sekundárního vzduchu na Forestra SG

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zamčeno
Vrták
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 164
Registrován: čtv dub 23, 2020 8:56 pm

Díly sekundárního vzduchu na Forestra SG

Příspěvek od Vrták »

Zdravím,
vzhledem k tomu, že mi na Forestru (SG 2006 2.0X) odešel levý ventil sekundárního vzduchu, tak jsem se rozhodl to celé odstranit a koupit oblbovací krabičku. Při demontáži jsem si všiml, že pravý ventil na sobě má značku QC18 (quality check 2018) a když sem se zeptal předchozího majitele, tak říkal, že ventil byl měnen někdy na přelomu rok 18/19.
Každopádně už ho zpátky instalovat nebudu a je mi líto ho vyhodit, tak bych to tady rád nabídnul. Nevím kolik si za to říkají na vrakáči, ale dám cenu 1000Kč.
Ventilátor alá fén taky funguje, ale nevím, kde na ní je rok výroby, výrobce je Denzo, kdyby někdo chtěl tak za 500 Kč.
Taky mi zbyly všechny hadice a to nerezový vedení k výfuku, kdyby někdo potřeboval, tak se ozvěte a nějak se domluvíme (klidně za poštovný nebo láhev nějakého dobrého piva :)).
Forester SG 2006 2.0X
Muken
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: čtv dub 30, 2020 8:40 pm

Re: Díly sekundárního vzduchu na Forestra SG

Příspěvek od Muken »

SZ
Vrták
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 164
Registrován: čtv dub 23, 2020 8:56 pm

Re: Díly sekundárního vzduchu na Forestra SG

Příspěvek od Vrták »

Vše prodáno. díky za prostor.
Forester SG 2006 2.0X
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“