Subarufanclub na facebooku

Odpovědět
Uživatelský avatar
hetzer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1785
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: u Prostejova

Re: Subarufanclub na facebooku

Příspěvek od hetzer »

shore: jsou dobra a spatna auta. to ze neco vsichni pouzivaji neznamena ze je to dobre.
'ach 'a' jIH yIt vegh ngech vo'
QIb vo' Hegh
jIH DichDaq taHvIp ghobe' mIghtaHghach vaD SoH 'oH tlhej jIH
shore
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 248
Registrován: ned lis 22, 2009 5:34 pm
Jméno a příjmení: Mike
Bydliště: Pardubice

Re: Subarufanclub na facebooku

Příspěvek od shore »

hetzer píše:shore: jsou dobra a spatna auta. to ze neco vsichni pouzivaji neznamena ze je to dobre.
dle meho hetzere princip spociva presne niekde inde - spatny a dobry ridic :supeer:
Obrázek
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Subarufanclub na facebooku

Příspěvek od saburafu »

shore:
Stačí si zadat do vyhledávání ve skupinách subaru, nebo třeba subaru fan club a určitě ti to naší skupinu vyplivne :845:

S těmi údaji s tebou souhlasím. Člověk tam může zveřejnit pouze co chce a dokonce po několika proběhlých upgradech FB si můžeš nastavit kritéria soukromí a tak v tom nevidím problém. V dnešní době mobilů apod. je to už opravdu jiné riziko informačního úniku, když to člověk bude používat rozumně. Když bude člověk hloupý, tak se může lehce promáznout i v jednoduší aplikaci než je FB. Nikde není psáno, že ten profil má být vyplněný a hlavně pravdivě, je na člověku, co tam vplácá. V dnešní době bych si více hleděl zabezpečení samotného počítače a hlavně ho co nejvíce obrnil proti případnému útoku nebo infiltrátu, což na 100% stejně nejde. V době, kdy se připravuje čipování osobních dokladů mám obavy opravdu z jiných technologií. Bůh ví, co na nás třeba systém Asheron (nevím jistě, jak se to píše) už práskl jen z webových stránek subaru klubů ::-DD: nebo emailů :811:
Uživatelský avatar
hetzer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1785
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: u Prostejova

Re: Subarufanclub na facebooku

Příspěvek od hetzer »

saburafu: Echelon - system filtrujici a archivujici veskerou datovou a hlasovou komunikaci.
'ach 'a' jIH yIt vegh ngech vo'
QIb vo' Hegh
jIH DichDaq taHvIp ghobe' mIghtaHghach vaD SoH 'oH tlhej jIH
shore
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 248
Registrován: ned lis 22, 2009 5:34 pm
Jméno a příjmení: Mike
Bydliště: Pardubice

Re: Subarufanclub na facebooku

Příspěvek od shore »

saburafu zkousel jsem vsetky mozne kombinacie, no ten nazov co si tam dal ::-DDD: je krkolomny a nenaslo to, ale nasiel som to cez toto vlakno :657: ...hehe echelon conspiracy :6066:
Obrázek
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Subarufanclub na facebooku

Příspěvek od saburafu »

hetzer:
Díky za opravení. Je to opravdu echelon. Jsem si pamatoval drobet tu výslovnost ale přesný název se mi už vykouřil z hlavy :845:

shore:
Zkoušel jsem zadat do vyhledávání ve skupinách "subaru" a "subaru fan club" se stejným výsledkem, ale asi se na to budu muset ještě podívat, jestli je to správně nastavené. Je možné, že je to vyhledávání "zdeformované - ovlivněné" mojí přítomností v této skupině.
Přílohy
fb_vyhledavani.JPG
Uživatelský avatar
RunningRunner
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1259
Registrován: pon srp 31, 2009 1:26 pm
Jméno a příjmení: Petr Sklenář
Bydliště: Hradec Králové, Velké Svatoňovice :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Subarufanclub na facebooku

Příspěvek od RunningRunner »

saburafu píše:V době, kdy se připravuje čipování osobních dokladů mám obavy opravdu z jiných technologií.
Roger Zelazny: Mé jméno je legie ... z anotace: V jedenadvacátém století jsou všichni lidé zaregistrováni v centrální databázi Mezinárodní Databanky ... Pouze ti, jimž se díky vychytralosti a inteligenci podaří uniknout katalogizaci, si budou moci dovolit luxus opravdové svobody ...
Kolama dolů ... Running Runner

Subaru Forester 2.5 XT Comfort AT MY06 230 kousků ve stádě Obrázek
shore
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 248
Registrován: ned lis 22, 2009 5:34 pm
Jméno a příjmení: Mike
Bydliště: Pardubice

Re: Subarufanclub na facebooku

Příspěvek od shore »

saburafu mne sa zda akoby to vyhladavalo temer podla presneho nazvu, co se divim :839: :839: :baseball: ..takze velky echelon nebude dokonaly :690: :690: :zachod:
Obrázek
roza
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 126
Registrován: stř zář 23, 2009 6:23 pm
Bydliště: Praha

Re: Subarufanclub na facebooku

Příspěvek od roza »

Tak už jsem se na tém féjsbúku :-) taky přidal. Holt v dnešní době to asi frčí.
Když už hrabat, tak všema čtyřma.

Subaru Outback 3.0 AT MY04
Vladimir_xh
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1520
Registrován: stř zář 02, 2009 6:21 pm

Re: Subarufanclub na facebooku

Příspěvek od Vladimir_xh »

Na Facebook nendu, co potřebuju je tady.
Ex. Subaru Outback BR MY11 2,5 123Kw
Subaru Forester SG MY03 2,0 92Kw
CUCV M1009. V8 6,2D
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16151
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Subarufanclub na facebooku

Příspěvek od quickly »

Vladimir_xh: mám stejný názor :657:
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1679
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: Subarufanclub na facebooku

Příspěvek od CoZmo »

omlouvam se taky, ale fuckbuk, twiter apod. nesmysly pro masy fakt nedavam...nejak mi stve to sbirani dat pro marketingove ucely ale predevsim ta bezhlava masovka...ne a ne a ne...

uprimne pratele radeji navstevuji osobne, aspon si mame co rici...a ti, co jsou daleko, tak umi mejl, nebo skype :-)
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3092
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Subarufanclub na facebooku

Příspěvek od Šaman »

Také su proti tej držkoknížce. Na pracovišti sem sa vymezil a hafo lidí vyprovokoval, ale co už. Přišel sem o neco? Asi né, každá bublina splaskne. Ájsíkjú a ímejl stačí - už nemám čas ani na ten skájp:-)
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Uživatelský avatar
saburafu
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2125
Registrován: stř srp 12, 2009 12:00 am
Bydliště: Budějce - Vyšák
Kontaktovat uživatele:

Re: Subarufanclub na facebooku

Příspěvek od saburafu »

Pro tyto výlevy si prosím když tak založte téma antifacebook :wink: Děkuji. Četl jsem už mnoho diskuzí na toto téma a nebaví mě to pořád opakovat. Já jsem se na FB registroval už před lety. To byl ještě pouze v angličtině a to z jediného důvodu. Kvůli jedné kamarádce v Austrálii, která hodně cestuje a nemá vždy možnost někde připojit na ICQ apod. Email je alternativa, ale tohle jsme zvolili kvůli snadnému "setkání" v reálném čase a hlavně kvůli výměně fotografií apod. V té době o něm většina lidí neměla ani páru a bylo tam hodně málo registrovaných lidí. To, že je to dá se říci trend dnešní doby, založit si profil na FB, je mi fuk a když ho člověk používá rozumně, tak nehrozí nic špatného. Ušetřete si prosím tedy ty argumenty. Registrace není povinná a tak v tom nevidím žádnou záludnost. FB používám taktéž abych byl informován z oblastí mého zájmu. Nechávám si pomocí FB zasílat novinky ať už z dění motoristických sportů, nebo i z kulturních akcí. Je to snadnější, než vyhledávat a navštěvovat stránky jednotlivých organizátorů nebo společností. To bych uvedl jako jednu z kladných vlastností. To, že je to dnes hodně zprofanovaný (můžu-li to tak nazvat) díky mládeži apod. pro mě rozhodně není důvod, abych si tam ten profil zrušil. Samozřejmostí je, že když můžu, tak se s lidmi raději vidím v reálném světě, osobně. Ale ne vždy to jde a tak je FB alternativou pro komunikaci. Nechci zapříčinit nějaký flame, ale nedá mi nereagovat.
Vladimir_xh
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1520
Registrován: stř zář 02, 2009 6:21 pm

Re: Subarufanclub na facebooku

Příspěvek od Vladimir_xh »

Ale jo, máš proto využití, tak proč ne. Já pro svou osobu tam využití nevidím a třeba ani nehledám a proto tam nejsem.
Prostě jsem nepochopil, proč by mělo být SfC na Facebooku, když je tu? Asi nerozumím jak přesně FB funguje, tak proto to nechápu. Přináší to něco navíc :?:
Ex. Subaru Outback BR MY11 2,5 123Kw
Subaru Forester SG MY03 2,0 92Kw
CUCV M1009. V8 6,2D
Odpovědět

Zpět na „Web, připomínky, dotazy, komentáře“