Subarufanclub na facebooku

Odpovědět
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49227
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subarufanclub na facebooku

Příspěvek od VDC »

No a pak tu budem řešit, jestli si někdo na facebooku může stáhnout nějaký vaše údaje. Running Runnere, ty modrý trenýrky jsi koupil kde ?? :845:


Já jsem ročník 72 takže se řadím mezi vás chlapci. Taky jsem kdysi na střední přičichl nejdřív k nějakýmu geniálnímu počítacímu stroji, kterej byl nainstalovanej v diplomatickým kufříku, vyráběli ho v Tesle Nýřany a název už jsem zapomněl. Jenom si pamatuju, že když se do toho správně hodinu datlovaly data z vývojovýho diagramu, tak to na konci hodiny bylo schopný napsat až 4 místný číslo. :713:
Vyšší level pak byl již zmíněný IQ 151. Moc pěknej stroj. Pak jsem ale na pár let byl nucen přeskočit vývoj, prostě jsem k tomu neměl přístup a peníze, takže moje další počítačová praxe pokračuje až od W95.
Ale protože jsem milovník drobné výpočetní techniky, tak mě vždycky fascinovaly kapesní počítače a mobily. Taky jsem si mobil pořídil hned jak to bylo pro normálního smrtelníka finančně únosný, tedy po spuštění sítě Paegas. No a pak jsem hltal každou informaci o kapesních přístrojích a snil jsem o tom, že si ho jednou pořídím. A takhle jsem mlsně koukal po přístrojích Psion a než jsem se na ně zmohl, tak zestárly a mezitím jsem začal hltat informace o přístrojích Palm a tam mě taky minulo několik modelů, až jsem si před 7 lety pořídil za nekřesťanských 13500 Palm Tungsten T3, tehdejší novinku, vlajkovou loď , kterou mám dodnes. Sice už ho s sebou nenosím pořád, protože agendu mám v komunikátoru, Palm Treo a větší věci dělám na notesu. Ale ani u toho jsem se miniaturizaci nevyhl. :811:
Jo a ty mobily jsem si schovával a taky jsem od pár lidí okolo sebe starej mobil dostal, takže mám doma mimo jiné úžasnou Motorolu TX770, to je takovej ten pěstní klín, kterým byste zabili mamuta ::-DD:
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
hetzer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1785
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: u Prostejova

Re: Subarufanclub na facebooku

Příspěvek od hetzer »

muj prvni mobil byly motorola d460, taky z rodu "zehlicek" :657:
'ach 'a' jIH yIt vegh ngech vo'
QIb vo' Hegh
jIH DichDaq taHvIp ghobe' mIghtaHghach vaD SoH 'oH tlhej jIH
OndraH
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 613
Registrován: stř zář 09, 2009 4:39 pm
Bydliště: Střimelice

Re: Subarufanclub na facebooku

Příspěvek od OndraH »

hetzer píše:muj prvni mobil byly motorola d460, taky z rodu "zehlicek" :657:
To můj taky, ještě ho mám doma na památku ::-DD:
https://www.instagram.com/acwoodworkz/
BMW 325xi 2006
Škoda Octavia 1.4TSI PHEV
Bylo:Volvo S70 T5 B5234T3 1997, Outback 2.5 MT MY2000 - R.I.P
Uživatelský avatar
RunningRunner
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1259
Registrován: pon srp 31, 2009 1:26 pm
Jméno a příjmení: Petr Sklenář
Bydliště: Hradec Králové, Velké Svatoňovice :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Subarufanclub na facebooku

Příspěvek od RunningRunner »

Philips Fizz, v podstatě při rozjezdu Paegasu, pak Nokia 5110, nějaký Alcatel, Erricsson T39i, Qtek 8310 a teď HTC Touch Pro. A mezitím i PDAčka - Sony Clie SJ20 a Fujitsu-Siemens Loox 718.
Kolama dolů ... Running Runner

Subaru Forester 2.5 XT Comfort AT MY06 230 kousků ve stádě Obrázek
shnilej_richard
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 299
Registrován: úte zář 08, 2009 10:18 pm

Re: Subarufanclub na facebooku

Příspěvek od shnilej_richard »

Ja mam taky doma peknou sbirku, ale musim rict, ze jsem proti vam zkusenejm pardum peknej mlicnak:) Derny stitky jsem nestihl:) Kazety do atarka uz jo. Napriklad mam moc peknej kousek - jeden z prvnich notebooku, toshiba T-1000, coz je 80C86@4.77MHz bez harddisku, ma to 3,5" mechaniku (UZ!!) V 256 KB ROM to ma MS DOS 2.11, 512KB RAM a mam tam navic 512 KB ramdisk. Pak schranuju zmineny PowerBook 165, coze je vykonny 33MHz PowerPC procesor, cele 4MB ram a 40MB harddisk. Ze stolnich pocitaci jsem toho mel dost 286, 386, 486, pak konecne 486DX4@99MHz v '95 roce. No a pak uz byl jen mamuti skok na Thunderbird 1GHz:) Leti to, leti. Jo a Psiona mam 3a, taky nekde schovaneho:)
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16150
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Subarufanclub na facebooku

Příspěvek od quickly »

shnilej_richard píše:.. jeden z prvnich notebooku, toshiba T-1000, coz je 80C86@4.77MHz bez harddisku, ma to 3,5" mechaniku (UZ!!)
V roce 1990 ho koupili orienťáci VŠZ Brno a já něm zpracovával výsledky závodů a přípravu startovní listiny - vše ve FoxBase 2.10 na JEDNÉ 3.5" disketě !!
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
shore
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 248
Registrován: ned lis 22, 2009 5:34 pm
Jméno a příjmení: Mike
Bydliště: Pardubice

FACEBOOK Group

Příspěvek od shore »

chalani, neviem ci pouzivate Facebook, no ja som tam online takmer nonstop. v ramci toho som zalozil skupinu subarufanclub CZ - http://www.facebook.com/group.php?gid=2 ... 3654375..1 takze ak pouzivate FB, kludne sa pridajte do skupiny. je to volna skupina, takze ziadne obmedzenia.

shore
Obrázek
Uživatelský avatar
HAD
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1464
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vladimír Šitavanc
Bydliště: Liberec

Re: FACEBOOK Group

Příspěvek od HAD »

Ahoj Shore,

pokud se pamatuju, tak o náš facebook se stará Saburafu :1774: Divil bych se že to tam nenajdeš. A osobně sociálním sítím nefandím. Stačí, že mám platební karty a brzy budou čipový známky na dálnici. Už tak si toho o mě může každej zjistit dost. Facebook nee. :725:

zdravím
HAD

Forester 2.0 XT AT, MY2014,
Obrázek
XV 2.0 iS e-boxer
Obrázek
shore
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 248
Registrován: ned lis 22, 2009 5:34 pm
Jméno a příjmení: Mike
Bydliště: Pardubice

Re: FACEBOOK Group

Příspěvek od shore »

bohuzial som tam nic nenasiel :839:

EDIT: ok mam to uz som to nasiel na forume, sorry za stratu casu..group deleted :zachod:
Obrázek
Uživatelský avatar
nzg
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 521
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Bydliště: Praha 5 + Susice

Re: FACEBOOK Group

Příspěvek od nzg »

HAD píše:Ahoj Shore,

pokud se pamatuju, tak o náš facebook se stará Saburafu :1774: Divil bych se že to tam nenajdeš. A osobně sociálním sítím nefandím. Stačí, že mám platební karty a brzy budou čipový známky na dálnici. Už tak si toho o mě může každej zjistit dost. Facebook nee. :725:

zdravím
V dnesni dobe, kdy jsou vsude kamery a mobil v temer kazde kapse, ucet na facebooku tve anonymite rozhodne neuskodi.
Outback 3.6R 2010
Outback 3.0R 2005 - Prodano viewtopic.php?p=262030#p262030
Forester 2.0X 2005
Legacy 2.0 1995 - Prodano
shore
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 248
Registrován: ned lis 22, 2009 5:34 pm
Jméno a příjmení: Mike
Bydliště: Pardubice

Re: FACEBOOK Group

Příspěvek od shore »

nzg píše: V dnesni dobe, kdy jsou vsude kamery a mobil v temer kazde kapse, ucet na facebooku tve anonymite rozhodne neuskodi.
hlavne na FB zverejnis len tolko co uznas za vhodne, facebook ti da tolko anonymity kolko mu nechas :783: :657:
Obrázek
Uživatelský avatar
hetzer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1785
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: u Prostejova

Re: Subarufanclub na facebooku

Příspěvek od hetzer »

shore: to je iluze FB ti necha tolik anonymity kolik uzna za vhodne :6066:
'ach 'a' jIH yIt vegh ngech vo'
QIb vo' Hegh
jIH DichDaq taHvIp ghobe' mIghtaHghach vaD SoH 'oH tlhej jIH
shore
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 248
Registrován: ned lis 22, 2009 5:34 pm
Jméno a příjmení: Mike
Bydliště: Pardubice

Re: Subarufanclub na facebooku

Příspěvek od shore »

hetzer píše:shore: to je iluze FB ti necha tolik anonymity kolik uzna za vhodne :6066:
proc? nikto ti nekaze tam nahravat foto, davat kontakty, datum narodenia a ostatne veci..sam sa rozhodujes co chces aby bolo verejne...ale ako uz bolo povedane predtym, je vacsia sanca zneuzitia tvojich udajov telco operatormi, bankami atd a to uz len z dovodu, ze FB sice ma tvoje foto a nejake udaje, ale tie nie su citlive
Obrázek
Uživatelský avatar
hetzer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1785
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: u Prostejova

Re: Subarufanclub na facebooku

Příspěvek od hetzer »

shore: 90% uzivatelu FB tam ma svoje citlive udaje vcetne kontaktu z mailu :4690:
'ach 'a' jIH yIt vegh ngech vo'
QIb vo' Hegh
jIH DichDaq taHvIp ghobe' mIghtaHghach vaD SoH 'oH tlhej jIH
shore
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 248
Registrován: ned lis 22, 2009 5:34 pm
Jméno a příjmení: Mike
Bydliště: Pardubice

Re: Subarufanclub na facebooku

Příspěvek od shore »

hetzer píše:shore: 90% uzivatelu FB tam ma svoje citlive udaje vcetne kontaktu z mailu :4690:
ano ale to je tak citlivy udaj ako moje boty, free mail zalozim a zrusim kedy chcem, kludne si zalozim novy len pre FB, ja to mam obdobne ::-DDD: ..to ze ludia su naivny a nechavaju si tam veci za ktore sa budu v pripade uniku dat stydet, za to si mozu samy..fb je len nastroj hetzer, clovek je ten ktory s nim naraba podla svojho vedomia a svedomia..je to ako s autom :blabla:
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Web, připomínky, dotazy, komentáře“