Disky/ plechova kola

Jaké nejvhodnější pneumatiky na léto, na zimu, do terénu ? Jaké nejvhodnější ET disků ? Jaké jsou nejlepší řetězy ? To vyřešíme v této sekci
Odpovědět
PavSubaru
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte zář 29, 2020 7:15 pm

Disky/ plechova kola

Příspěvek od PavSubaru »

Dobrý den mám nové Subaru XV, které má kola 17”. 7j 17 ET 55. A mám na nich originální Letní gumy od novoty 225/60 R17 99H
Chci se zeptat jestli někdo neprodává starší disky stejných parametrů abych si na ně mohl koupit zimní pneumatiky. Snažím se hledat na internetu stejné disky se stejnými parametry ale bez úspěchu.
Může někdo poradit prosím?
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Disky/ plechova kola

Příspěvek od námořník »

To ale asi hledáš blbě za 10s jsem našel tohle
https://www.pneu-alukola.cz/?q=7x17+ET55

Taky můžeš hledat podle auta a to ti to vyhodí i alternativní, do TP zapsatwlný rozměry.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
nothink
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 862
Registrován: ned pro 30, 2018 8:34 pm
Jméno a příjmení: Vojtěch Hvězda
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Disky/ plechova kola

Příspěvek od nothink »

PavSubaru píše:Dobrý den mám nové Subaru XV, které má kola 17”. 7j 17 ET 55. A mám na nich originální Letní gumy od novoty 225/60 R17 99H
Chci se zeptat jestli někdo neprodává starší disky stejných parametrů abych si na ně mohl koupit zimní pneumatiky. Snažím se hledat na internetu stejné disky se stejnými parametry ale bez úspěchu.
Může někdo poradit prosím?
Ještě bych dopsal info o rozteči, starší model měl 5 x 100, tak aby ti případně lidi nenabízeli disky/plecháče s jinou roztečí.
SUBARU OUTBACK BE/BH H6 3.0 AT 154kW MY2003
SUBARU OUTBACK BE/BH 2.5i MT 115kW MY2002
ŠKODA OCTAVIA COMBI 2.0FSI AT 110kW MY2007
TOYOTA PROACE (DODÁVKA) 2.0D MT 94kW MY2014
PavSubaru
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte zář 29, 2020 7:15 pm

Re: Disky/ plechova kola

Příspěvek od PavSubaru »

Diky za odpověď. Já spíše hledal plechová kola. Už jsem psal jedné internetové firmě a bylo mi uděleno že plechové kola s těmito parametry nevyrábí. Ať se podívám po ALU kolech. Ještě jednou diky za odpověď.
PavSubaru
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte zář 29, 2020 7:15 pm

Re: Disky/ plechova kola

Příspěvek od PavSubaru »

Díky za dodatek to máš pravdu.
Radorix
Nováček
Nováček
Příspěvky: 28
Registrován: čtv srp 02, 2012 10:10 pm
Jméno a příjmení: Radomir Jahoda
Bydliště: Králův Dvůr

Re: Disky/ plechova kola

Příspěvek od Radorix »

PavSubaru píše:Dobrý den mám nové Subaru XV, které má kola 17”. 7j 17 ET 55. A mám na nich originální Letní gumy od novoty 225/60 R17 99H
Chci se zeptat jestli někdo neprodává starší disky stejných parametrů abych si na ně mohl koupit zimní pneumatiky. Snažím se hledat na internetu stejné disky se stejnými parametry ale bez úspěchu.
Může někdo poradit prosím?
Plechová kola tady teď nevidím https://www.fusion1.cz/kola/alu-kola/?w ... w&offset=0 , ale když byly, tak o moc levnější než alu nejsou. V poptávaném rozměru jsem tady pořídil na outback - obchod fungoval skvěle.
Impreza 265 wrx, MY 2010
Outback 2,5i, MY 2020
PavSubaru
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte zář 29, 2020 7:15 pm

Re: Disky/ plechova kola

Příspěvek od PavSubaru »

Díky určitě se podívám.
Odpovědět

Zpět na „Pneumatiky, Disky, Řetězy“