Levorg 1.6 GT-S Spotřeba

Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10651
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Levorg 1.6 GT-S Spotřeba

Příspěvek od Mira »

Papírová spotřeba je pro ty, co to čtou a chtějí tomu věřit. :-D Pokud chceš aby to bylo fakt super auto, tak spotřebu vážně moc neřeš. Holt někdo jezdí s cihlou pod plynem, koho to baví má ji na plynu. Kór u turba jsou ty rozdíly propastnější. Na mě dnes vyskočilo 11,2 s sice stejným výkonem, ale u XT 2,0. Holt kosa a krátký cukání po štatlu. Ale u mě to skoro sedí na papírovou. =)
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
fcknluka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: sob bře 02, 2024 5:54 pm
Bydliště: Prešov

Re: Levorg 1.6 GT-S Spotřeba

Příspěvek od fcknluka »

Spotreba veľmi variabilná po mesiaci vlastníctva Levorga 1.6 môžem povedať že spotreba je niečo čo pri tomto aute nemôžeš riešiť proste uži si jazdu :) ja mám spotrebu mesto 11.2l cca 5km do práce pri priemernej premávke ano viem pri priamovstrekovom motore je to hriech takéto krátke jazdy ale čo narobime pokým nebudú cykichodniky budem chodiť autom aj takéto krátke trasy. Mimo mesto viem mať spotrebu reálne 7l a nemusím ísť štýlom noha v studenej vode. A kombo pri posledných 1000km mám 10.2l/100km
Myslím že všetci čo vlastníme Levorga uznáme že spotreba je vyvážená emóciami z jazdy :)
Subaru Levorg 1.6 125kw DIT GT S Navi
…………………………………………………………………
EX:Lexus GS300 3.0 V6 3GR-FSE 183kw
EX:Citroën Nemo 1.4i 54kw
EX:Lexus IS200 2.0 R6 114kw
EX:Renault Megane 1.6dci 96kw
EX:Honda Civic 7G 1.4i 66kw
RudaK
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 757
Registrován: úte zář 03, 2019 6:34 am
Bydliště: Ostrava

Re: Levorg 1.6 GT-S Spotřeba

Příspěvek od RudaK »

Ideálně proti spotřebě koupit ETF nebo pákový certifikát na ropu WTI nebo Brent… akorát zda zvolit long nebo short strategii nechám na vás ;-)
Když to vyjde vyděláte na tom, když ne tak vás už spotřeba nebude vůbec trápit :-| :-DDD :-DDD
Subaru Levorg 1.6 2019
Suzuki Swift 2015 mama car
Odpovědět

Zpět na „Levorg“