Impreza kombi 2001, 1,6, LPG, nová STK do 05/2022, serviska

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Karel555
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 116
Registrován: stř kvě 27, 2020 3:28 pm
Bydliště: Mikulov

Impreza kombi 2001, 1,6, LPG, nová STK do 05/2022, serviska

Příspěvek od Karel555 »

Prodávám pouze z důvodu koupě většího Subaru (Outback, Forester)

Takže co to tedy je:

Subaru Impreza kombi
2001
1,6 - benzín + plyn (na plyn najeto asi 50 tisíc)


Historie:
1. majitel - Švýcar, najeto kolem 180 tisíc. Měl psa - sem tam oděrky v zadní části interiéru, oděrky karoserie na pár místech zamalovány lakem na nehty (super nápad)
2. majitel - Čech, dovezl do ČR, najel asi 500 km.
3. majitel - Já, taky Čech. Tachometr má teď 235 000 km, myslím, že poctivých nestočených.

+++
Auto je čerstvě po STK, po výměně vstřiků LPG, po vyvaření prahů a lemů, jednoho ramene a částečném ošetření podvozku. Seřízeny ventily, celková revize LPG. - Celkem asi za 20 tisíc korun.

+++
Provoz za 1,5 koruny na kilometr, ale na benzín je výkon tak o 10% lepší.

+++
Plná serviska. Švýcar servisoval v Subaru, u nás jen neznačkové servisy, ale jsou tam razítka a všecko.

+++
Prošlo to asi tou nejpoctivější STK - byl jsem na opakovačce 2x a vše poctivě nechal opravit.

+++
Zachovalý interiér po nekuřácích, nepotrhaná sedadla, hezký volant, neošoupaná řadička.

+++
LPG od HL Propan. Zatím s nimi nebyl problém.

+++
Co vím, tak je auto zatím bez investic (kromě pořizovací).

+++
Pravidelně jsem nechal servisovat - před dvěma lety měněny všechny kapaliny, co v autě jsou. Olej pravidelně měněn. 10W40.

+++
Kompletní dokumentace. Všechny brožurky, manuál, serviska, protokoly z STK, vyplněná knížka s revizemi plynu
.
+++
Pěkné pneumatiky, myslím, že to jsou Firestone Roadhawk - zatím jedou 2. sezónu.
Mám i jako nové zimáky s pěkným vzorkem na litých originál Subaru kolech (chybí jedna středová krytka se znakem Subaru) - ty k tomu prodám zvlášť.

+++
Tažné zařízení v TP - já jsem na tom nikdy nic nevezl.

+++
Automatické vypínání světel, vyhřívané zadní sklo, klimatizace, (rádio), AWD, redukce, tažné zařízení.

+++
Auto nikde dlouho nestálo. Jezdím s ním skoro každý den - jak dlouhé tak krátké trasy.



A teď to horší...


---
Vzhled karoserie nic moc - oděrky, nic moc lak na předním a zadním nárazníku, vyvařené lemy už zase chytají rez... prostě ImpREZa

---
Podvozek zrezlý - lehká koroze bez vlivu na funkci (tak napsali na STK), lehká koroze výfuku, lehká koroze bubnových brzd, lehká koroze tlumičů.

---
Nádrž LPG je místo rezervy, ale nějaký chytrák tam dal nádrž vyšší, než se tam vejde, takže víko trochu odstává.

---
Na rádiu nefunguje rádio - pouze USB - mně osobně to stačí.

---
Odpadlá guma od spojkového pedálu, potrhaný kobereček u řidiče.

---
Prasklinka na čelím skle - nechal jsem to ihned zalepit, takže se nerozšířila. Doporučil bych ale nechat zalepit znovu. Po dvou zimách se lepidlo trochu vydrolilo.

---
Odstřiženo přimazávání ventilů - praskla hadička a nasávalo to vzduch, mechanik naznal, že je to tam zbytečné, takže se nepřimazává. Myslím ale, že je to oprava za pár desetikorun, pokud je to třeba.

---
Mírně potrhaná záclonka od kufru (ta věc, aby vám nikdo nečuměl do kufru), trochu pošpiněný kobereček v kufru - asi vlivem švýcarského psa.

---
Místo mlhovek tam jsou jakási světýlka na denní svícení - STK s tím nemělo žádný problém.

---
Sice zatím bez investic, ale auto má přece jen 19 let. Něco dřív nebo později přijde.



Postřeh

Musí se tankovat jen 95 oktan a kvalitní LPG z velkých čerpacích stanic. Pokud berete plyn od dědka od silnice, tak vám to bude cukat. Kvalitní plyn jede krásně.


Cena dohodou

Tož tak.

Jo a bydlím kousek od Prahy.

Obrázek
Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek Obrázek






********

Zapomněl jsem zmínit důležitou věc:

Svítí kontrolka motoru - to jsem zapomněl. Na funkci to nemá žádný vliv. Na diagnostice to vypsalo špatné spalování na dvou válcích, prý kvůli plynu. Nechal jsem tedy před dvěma týdny vyměnit všechny LPG vstřiky a chyba zmizela. Teď se ovšem rozsvítila kontrolka znovu. Už jsem to s touto chybou koupil. Předchozí majitel se to snažil vyřešit a došel k názoru, že si lambda neporadila s plynem a pořád to prostě vyhazuje chybu. Mechanik dospěl k názoru, že to tak nejspíš opravdu je. Mechanická závada tam asi nikde není, respektive nikdo na nic nepřišel, a že se snažil.
Naposledy upravil(a) Karel555 dne pát kvě 29, 2020 9:17 pm, celkem upraveno 1 x.
Outback 2004, 2,5
Impreza 2001, 1.6
Uživatelský avatar
vena
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1544
Registrován: pát lis 04, 2011 9:10 am
Bydliště: železná ruda
Kontaktovat uživatele:

Re: Impreza kombi 2001, 1,6, LPG, nová STK do 05/2022, servi

Příspěvek od vena »

Tak představu o ceně máš, nebo?
Kolik?štyrycet?
Citroen C5 2.2Hdi 09, Subaru Outback 2.5 12
Uživatelský avatar
Karel555
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 116
Registrován: stř kvě 27, 2020 3:28 pm
Bydliště: Mikulov

Re: Impreza kombi 2001, 1,6, LPG, nová STK do 05/2022, servi

Příspěvek od Karel555 »

Ahoj, moji představu jsi trefil dost přesně :)
Outback 2004, 2,5
Impreza 2001, 1.6
Uživatelský avatar
Karel555
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 116
Registrován: stř kvě 27, 2020 3:28 pm
Bydliště: Mikulov

Re: Impreza kombi 2001, 1,6, LPG, nová STK do 05/2022, servi

Příspěvek od Karel555 »

Ale jak říkám, je to na dohodě.
Outback 2004, 2,5
Impreza 2001, 1.6
Uživatelský avatar
Karel555
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 116
Registrován: stř kvě 27, 2020 3:28 pm
Bydliště: Mikulov

Re: Impreza kombi 2001, 1,6, LPG, nová STK do 05/2022, servi

Příspěvek od Karel555 »

Prodáno
Outback 2004, 2,5
Impreza 2001, 1.6
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“