Porucha středový panel atd.

Uživatelský avatar
kwt2000
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1315
Registrován: pát led 07, 2011 5:51 pm
Jméno a příjmení: Petr Jelínek
Bydliště: Rudolec u Sokolova

Re: Porucha středový panel atd.

Příspěvek od kwt2000 »

Vyzkoušel jsem to jen teď ráno v garáži a vypadá že to bude OK.
OUTBACK Touring 2023
FORESTER ACTIVE 2,0i 2018
MB W124 300CE

PONTIAC FIREBIRD - minulost ::-(((
OUTBACK 2,5i SPORT 2015 - minulost
OUTBACK 2,5i Comfort 2010 - minulost
"nejezdím rychleji než létá můj anděl strážný"
"seru na sociální sítě, mám rád skutečné přátele"
pufko
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1130
Registrován: pát úno 11, 2011 10:42 pm

Re: Porucha středový panel atd.

Příspěvek od pufko »

Nebudem zakladať nové vlákno, skúsim tu. Prebehol som diskusiu aj dnes aj dávnejšie - serie ma panel kúrenia...
Origo US radio nebol 10 rokov žiaden problém.
Po tých 10 rokoch som na skúšku zohnal UK variantu z faceliftu s duálnou klímou (US model mal duálnu), kvôli radiu s RDS a ladením párných frekvencií.
To že UK radia sú kodované ma nesralo kedže Kenwood je po stránke zvuku úplná tragedia.
Radio som vyhodil a použil Panasonic z Forestra SH a ostal mi len panel kúrenia.

A teraz k problému, skapal panel kúrenia, ovládať ide kompletne, ale nič nevidieť...
Vtedy som tu čítal že sa sem tam niekomu stalo to isté a zrovna mám tiež "šťastie" a display zdochol asi za pol rokal aj mne.
Nevadí, podarilo sa mi zohnať druhé funkčné EU radio a dnes čo je zhruba zasa pol roka, panel klimatizácie znova kaput!!!
8() 8() 8()
Vymyslel niekto nejaké riešenie, opravu toho displayu/panelu kúrenia, alebo bez šance?
Už mám dva s rovnakým problémom

Už vtedy ked skapal prvý som si zohnal panel klimatizácie z novšej generácie že ho možno nejak "esteticky" dobastlím do BL-ka (má navyše aj DUAL/MONO mód), má viacpinový konektor - zapojených je 9 pinov z 12, ale aj zabudovaný výstražný trojuholník, teda panel v podstate potrebuje asi tolko isto pinov ako ten v BL-ku bez výstražného trojuholníka (7 pinov z 8)...
Fakt nemiením kupovať tretie radio kvôli zdochýnajúcim displayom kúrenia...
Obrázek
Subaru Impreza 2.0GX, 5MT, rv2001...
Subaru Legacy 2.5i, AT, rv2005...
Odpovědět

Zpět na „IV. gen. BL/BP (03-09)“