Subaru butik

raggy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 25, 2020 9:42 am
Jméno a příjmení: Blažej Palovčík

Subaru butik

Příspěvek od raggy »

Dobrý den,
chtěl bych tady sdílet jednu zkušenost se Subaru butik obchodem. Kde se tam dá dát méně než jedna hvězdička? Objednal jsem si "TERMOHRNEK SUBARU MOUNTAIN (BY STANLEY) - BÍLÁ". Hrnek je potažený jakousi umělou fólií, nahoře vytisknutý název Stanley (není gravírovaný do hrnku), dolu s nalepeným nápisem na této umělé hmotě "I´m subarist", který mi po stažení papírového pásku s informacemi téměř celý slezl. Nápis je nalepený po jednotlivých písmenkách, takže se odlepuje postupně. Super, hlavně, že ne naráz. Vlastně ani nejsem schopen zjistit, jestli jde o originál Stanley, nebo nějakou lacinou náhražku Odnevímkudy za mořem.

Přemýšlím, jestli nedělám chybu já, a celý ten bílý plast nemá jít dolu a tam mě přivítá logo s nápisem. To bych pak příspěvek vzal zpátky. To ale nepředpokládám, protože by to šlo dolu ztuha. Takže po 3 měsících čekání na dodání posílám zpátky. Předpokládám, že cesta z Číny by tomu tak odpovídala.......!!!!! Myslíte si, že firma jako Stanley by nechala zákazníka čekat 3 měsíce? Čínsky Staanleeyy :-D si tím hlavu nedělá.
Stanley třes se. Made in China a spřízněné eshopy. Nebo je to jinak? SubaruButiku, přišel jsi o zákazníka a pokud se nemýlím já, kazíš dobré jméno Subaru.
Jinak spokojený Subarista.
Avis
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 259
Registrován: stř čer 05, 2019 8:49 am
Jméno a příjmení: Iva Svobodová
Bydliště: Praha

Re: Subaru butik

Příspěvek od Avis »

Já mám TERMOHRNEK SUBARU (BY STANLEY) tmavě modrý a je super. Používám jej určitě rok a vše v pořádku. Nápisy drží, ale možná jsou dělané jinou metodou než ty z poslední dodávky.
Řekla bych, firma provozující Subaru butique nakoupí termosky a někde je nechá potisknout a ne že by Stanley tiskl přímo pro Subaru.
Subaru Outback 2.5i 2018 129kW CVT
Odpovědět

Zpět na „Ze světa Subaru“