Nejlepší prodejce Subaru

Máte zájem o koupi nějakého vozu ? Zde můžete prodiskutovat případné nabídky.
millandr
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned lis 03, 2019 9:53 pm

Nejlepší prodejce Subaru

Příspěvek od millandr »

Nejprve se opravdu omlouvám za špatný český jazyk, jsem z Lotyšska (žiji v Praze) a stále se ho učím. Po dlouhém srovnání mezi různými značkami jsem se rozhodl koupit Subaru XV 2019. Když ale zkontroluji recenze o různých prodejcích Subaru (zejména v Praze), spousta lidí si stěžuje na kvalitu služeb a hrubý přístup. Hledám opravdu dobrého (důvěryhodného) prodejce Subaru, kde si mohu koupit toto auto. Můžete mi některé doporučit? Pokud je asi 100 km od Prahy, je to pro mě v pořádku.

Mnohokrát děkuji.
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16139
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší prodejce Subaru

Příspěvek od quickly »

millandr: vítej u nás *_*=*_* , ještě je potřeba napsat 2 příspěvky, které někdo z adminů schválí apotom budeš psát bez odsouhlasení a také posílat interku

Jinak co jsem pochytil, tak počkat na recenze Lišky v Plzni a já za sebe doporučuji Chalupa-motors v Pardubicích, Servisuji u nich 3 svá subaru a teď tam kupuji nového otíka BS.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Majklaz
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 216
Registrován: čtv kvě 03, 2018 6:04 pm
Jméno a příjmení: Michal
Bydliště: Hradec Králové

Re: Nejlepší prodejce Subaru

Příspěvek od Majklaz »

Ahoj, mám sice zkušenost jen s Chalupa Motors Pardubice a Radko Polák Hradec Králové, určitě bych doporučil Chalupa Motors.
millandr
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned lis 03, 2019 9:53 pm

Re: Nejlepší prodejce Subaru

Příspěvek od millandr »

Zdravím pánové! ;) Děkujeme za rychlou reakci a doporučení. Také jsem našel jen dobrou recenzi o Chalupa Motors Pardubice. Dnes jim zavolám. ;)
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11889
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Nejlepší prodejce Subaru

Příspěvek od Traveller »

Koupit subaru je v zásadě možné skoro všude. Stačí se podívat po ceně, protože můžeš najít 2x stejný kousek za zcela jinou cenu a zajet si pár kilometrů třeba kvůli 20-30.000Kč se vyplatí.
Horší je, kde potom servisovat. Za mě jsem vždycky dobře pochodil v AWD Praha. Quickly má vyzkoušeného Chalupu Pardubice - asi O.K. Já jsem tam moc spokojený nebyl.
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20605
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Nejlepší prodejce Subaru

Příspěvek od námořník »

AWD bych moc nedoporučoval. Neznám nikoho kdo by odtamtud odjel a s něčím se nevracel. Pro Pražáka to nemusí bejt tak hrozný jako pro někoho kdo to tam má 100km a návštěva u nich tím pádem znamená ztrátu celého dne kvůli jejich lempláctví tam musí několikrát.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
mirekst
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 787
Registrován: čtv říj 10, 2013 8:02 pm

Re: Nejlepší prodejce Subaru

Příspěvek od mirekst »

námořník píše:AWD bych moc nedoporučoval. Neznám nikoho kdo by odtamtud odjel a s něčím se nevracel. Pro Pražáka to nemusí bejt tak hrozný jako pro někoho kdo to tam má 100km a návštěva u nich tím pádem znamená ztrátu celého dne kvůli jejich lempláctví tam musí několikrát.
Já se hlásím jako ten, kdo tam dlouhodobě jezdí (cca 7 let, dvě různá subaru), a nikdy se tam nevracel že něco neudělali/udělali špatně/nedodělali apod. Naopak, vždy jsem byl maximálně spokojen.
Goba
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1414
Registrován: pon kvě 28, 2018 11:07 am
Jméno a příjmení: Petr Gobernac
Bydliště: Pardubice

Re: Nejlepší prodejce Subaru

Příspěvek od Goba »

Pokud bys to chtěl ó 10% levněji a ó 70% rychleji, pak jsou ověřené moznosti na legální dovoz z jiných zemí EU.
Forester SJ 2.0iCVT 2016
X-Trail T31 2.0Dci 2010
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11889
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Nejlepší prodejce Subaru

Příspěvek od Traveller »

Já jsem další a jezdím tam dokonce 160km. ;-D ;-D
Pravda, jednou jsem se tam musel vrátit, ale myslím, že s tím nešlo nic moc dělat. Dělali mi ložiska v převodovce a při té příležitosti praskla manžeta na poloose. Možná tomu mohli zabránit - možná ne?!? Ale já jsem na to sám přišel až po cca 500km, když jsem viděl pár kapek vazelíny naházené zevnitř ráfku.
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Cheza
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1227
Registrován: úte úno 14, 2017 10:32 am

Re: Nejlepší prodejce Subaru

Příspěvek od Cheza »

Já jezdím 4 roky do AWD z Vysočiny a nikdy jsem se taky vracet nemusel. Lepší bližší servis jsem nenašel, resp. jsem od nich odešel.
Subaru Impreza WRX MY 2008
Uživatelský avatar
MrRichie
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 896
Registrován: pát čer 22, 2012 2:35 pm
Jméno a příjmení: Richie Smolda
Bydliště: Řeka
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší prodejce Subaru

Příspěvek od MrRichie »

millandr píše:Nejprve se opravdu omlouvám za špatný český jazyk, jsem z Lotyšska (žiji v Praze) a stále se ho učím. Po dlouhém srovnání mezi různými značkami jsem se rozhodl koupit Subaru XV 2019. Když ale zkontroluji recenze o různých prodejcích Subaru (zejména v Praze), spousta lidí si stěžuje na kvalitu služeb a hrubý přístup. Hledám opravdu dobrého (důvěryhodného) prodejce Subaru, kde si mohu koupit toto auto. Můžete mi některé doporučit? Pokud je asi 100 km od Prahy, je to pro mě v pořádku.

Mnohokrát děkuji.
Ahoj!!! V prvé řadě musím smeknout nad tvou češtinou. Na cizince píšeš opravdu výborně, srozumitelně! Kdybys to nenapsal, asi bych to ani nepoznal!

Druhá věc k Subaru. Gratuluji k volbě. Myslím, že to je volba dobrá a budeš spokojen. I samotné XV nabízí opravdu mnoho zajímavého a rád tě uvidím někdy na nějakém sraze!

K servisům v okolí Prahy ti moc neporadím, snad jenom, že opravdu u prodeje záleží především na ceně. Následný servis je potom důležitější a tam bys měl být spokojen. Problém je, že jednoznačně nejlepší servis doporučit nelze, protože na každý dostaneš recenze různé a osobní zkušenost potom bude hrát největší roli. Osobně jsem byl spokojen s Boxer Auto přímo v Praze. Tomáš mi udělal vždy přátelskou cenu a vyřešil požadavek rychle. Zase na druhou stranu i na něj jsem slyšel kritiku.

Myslím, že je to taky dost o tom, jak si sedne a porozumí servis se zákazníkem.
Subaru Outback BS 2.5 CVT
Subaru Outback BR 2.5 CVT
Subaru Impreza GF 2.0 M/T
Yamaha YZ450F

ex. Subaru Impreza GT ver.VI ´99
ex. Subaru Legacy BH GX 2.5 4AT AirSus
ex. Subaru Legacy BP 2.0R 121Kw
ex. Subaru Outback BR 2.5 CVT
ex. hodně aut různých značek, vždy zpátky
suubaru
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1991
Registrován: čtv zář 08, 2011 2:19 pm

Re: Nejlepší prodejce Subaru

Příspěvek od suubaru »

Já tak nějak bych staromilsky se pokusil koupit auto u menšího prodejce, který mě bude podporovat v servisu. Budou mě tam znát, že jsem auto koupil u nich, vyjdou mi vstříc, když mi o vánocích klekne auto, dají mi náhradní auto, nebo mi pomohou přes telefon, atd.
Pokud bych neměl servisní zázemí u subaru, tak bych subaru ani nekupoval.

Praha? Boxer auto ani AWD asi neprodávají auta.
Má někdo špatné zkušenosti s Carpenter? Jak fungují?
IMPREZA 2,0i cvt sport MY18 naše dvanácté subaru :-)
LEGACY kombi BPE H6 5AT MY2008 letní auto
Outback 2019 BS exec cvt 2,5i
93, RXL, LR series
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16139
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší prodejce Subaru

Příspěvek od quickly »

Já jsem SJ kupoval v Brně u C&K a servis pouze u Chalupů, Tráva myslím kupoval v Plzni u Lišků a servis nakonec Praha
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
seatik
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4038
Registrován: ned srp 09, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vašek
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší prodejce Subaru

Příspěvek od seatik »

Já kupoval auto v Plzni u Lišky a rád bych tam koupil opět další. Pro zákazníky a nejen své pořádají akce, dávají tomu i víkendy, pokud někdo řešil problém, myslím , že mu vyšli vstříc . Když tam přijedu starším forestrem (kupovaný v Autwec v Plzni), neohrnují nos a dají na starší auta i lepší cenovou sazbu. Nebojím se zavolat i v mimopracovní dobu, pokud by byl nějaký problém. Není to mega servis, kdy pokaždé mluvíš s někým jiným. Řekl bych, že subo je pro ně srdcovka.
Subaru Forester 2.5 XT MY 2007
Subaru Outback 2.5 Limited 2020
ex Subaru BRZ 2.0i Sport MY2015
ex Subaru Impreza 2.0i 92kw MY2004
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1295
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejlepší prodejce Subaru

Příspěvek od PeteBiggy »

Ahoj,
předně, tvoje čeština je naprosto v pohodě. Chtěl bych takhle ovládat cizí jazyk, klidně i lotyštinu :-)

Ale k věci, jaksi moc nechápu, co tebe, jakožto Lotyše, vede k tomu si koupit auto u nás. Vždyť tvoje země patří do severní větve evropského dealerství, kde jsou Plejády rozhodně levnější =) Někdo tady psal, že jde venku mimo ČR koupit se slevou 10%. Mnoo, tahle sleva jde resp. minimálně ještě dva roky nazpět šla udělat i u nás. Osobní zkušenost. Teď už je situace možná horší, už tehdy to byla téměř celá jejich marže. Ale když se zadaří, tak u vás v Pobaltí a skandinávských zemích jde udělat i mnohem víc. Rovněž osobní zkušenost. Já se tedy dostal prakticky skoro na 30%, ale to se už fakt hodně moc zadařilo! Takže tuto sumu prosím rozhodně neber jako směrodatnou. Být tedy tebou, tak si auto dovezu od vás. Je teda pravda, že ta vaše Latvia je z těch pobaltských zemí nejdražší, ale zkus, třeba ti budou schopni cenu s Litvou nebo Estonskem vyrovnat. A nebo kup rovnou tam. Na úplně jiné ceny se tam jde dostat především u Foresterů a taky Outbacků. Ale věřím, že i to XVčko bude výhodnější koupit tam. Navíc teď máš prakticky nejlepší dobu z celého roku na koupi. Možná budeš nucen brát, co je momentálně skladem, ale určitě ušetříš =) Ještě dodám, že u nás jsou čtyři výbavové stupně, kdežto tam jsou jen dva. Takže je potřeba srovnávat srovnatelné, to jen pro pořádek...Servisovat samozřejmě můžeš pak u nás, záruka ti platí (tři roky, ty dva navíc co jsou u nás na některé díly, si můžeš doplatit) , na svolávací akce budeš normálně kontaktován...
Tak hodně zdaru, přeju ať to dopadne dle představ a hlavně ať pak dělá jen radost ;)
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Odpovědět

Zpět na „Kupuji/vybírám auto“