Levorg jako cesťák

Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22699
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Levorg jako cesťák

Příspěvek od spm »

Jako ano, občas se objeví tele, které prostě jede v tom levém pruhu a neuhne z něj, tam moc co jiného nezbývá... Ale to co potkávám na D11 každou chvíli je, že za toho pátečního provozu se v tom levém pruhu táhne kolona, protože tam někdo vepředu předjíždí kamion kilem a v tom pravém někde vzadu v koloně je třeba i místo. A z té kolony vlevém se doprava nacpe nějaké tele, co to rozhuláká co to jde, předjede ty 4, 5 aut než dojede ten první kamion v pravém a pošle to do levého do té mezery. A za to bych střílel taky, kvůli idiotovi, co mermomocí musí předjet 4 auta o pár sekund dřív, pak celá kolona začne brzdit, v horším případě se tam pak srazí a já jedu 40km domů dvě hodiny po všech prdelích, protože někdo musel být o 10 sekund v cíli dřív...
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
JRJ
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2463
Registrován: pát úno 25, 2011 3:04 pm
Jméno a příjmení: ヤン ヤクビーク
Bydliště: Praha

Re: Levorg jako cesťák

Příspěvek od JRJ »

Plzeň Brno za 2 hodiny, 180 na D1 v pátek odpoledne, 140 na okresce, ... Jak se o tom hoši můžete hádat, vždyť to je z jíného světa.
You cannot imagine the immensity of shit I do not give
Subaru Legacy wagon MY2004
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Levorg jako cesťák

Příspěvek od romull »

JRJ píše:Plzeň Brno za 2 hodiny, 180 na D1 v pátek odpoledne, 140 na okresce, ... Jak se o tom hoši můžete hádat, vždyť to je z jíného světa.
Doufám, že to nevypadalo nějak takhle https://youtu.be/dtiz8X1uJAA ......https://youtu.be/vw5ytCVCGqw. Měl jsem nejspíš s jeho bráchou tu čest nedávno, naprostý blázen, na I. třídě přes 200, a to o dost <:-<
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22699
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Levorg jako cesťák

Příspěvek od spm »

Mně by jenom zajímalo, kde je na tom videu ta emveho skupina aut, co jede furt 160 - 180 a jenom je občas zbrzdí nějakej zbloudilej hradečák... (protože asi tak jako na tom videu to vidim pokaždý, když tam v pátek jedu).
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20601
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Levorg jako cesťák

Příspěvek od námořník »

Já teda rád jezdím rychle, nadávám na blby co blokujou levej a prostřední pruh i když je v pravo volno a nerozbitá silnice. A když to jde tak i atakuju těch 200 mimo dálnici, ale v tom provozu , když se každej někam sune , takhle jezdí jenom zamindrákovanej debil , kterej si myslí že když má trochu peněz, tak může vsechno a podle mýho nemá na silnici co dělat. A je jedno jestli řídí Oktávku nebo BMW.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Levorg jako cesťák

Příspěvek od romull »

Takhle jezdí jen naprosto vypatlanej blb, a tohle byl nejspíš cizinec, nebo našinec bez not a pod drogama, takových je poslední dobou taky dost. Na ty ale nic neplatí, snad jedině zastavit a zastřelit =)
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Levorg jako cesťák

Příspěvek od romull »

Jinak od původního tématu to už hodně odbočilo, ale za mě Levorg jako cesťák proč ne, v rámci republiky určitě jo, i když na dálnice a polykání stovek kilometrů za den to úplně stavěný není.
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49131
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Levorg jako cesťák

Příspěvek od VDC »

Taky se tenhle odštěpek neměl jmenovat tak, jak ho Quickly nazval. Mělo se to jmenovat třeba "Blitky plebsu..." Takže je úplně fuk, co se tu píše...
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
wunti
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1045
Registrován: pát říj 09, 2015 1:38 pm
Jméno a příjmení: Michal Wunti
Bydliště: Ostrava

Re: Levorg jako cesťák

Příspěvek od wunti »

Hele na te viceproudovce se s tím setkávám v zahraničí často, ale primárně zprava neee. To je na pěst.
A agrese za volant nepatří.
Stále tvrdím, že automobil je zbraň :/
Nyní:
Subaru OTB 2019, Comfort +
VW Passat 2,0 TDi, 110 kW, 2017

Ex:
Subaru Legacy 2,5 CVT LPG, 2011
Škoda Oct. III, 1,4 TSI, 110 kW, 2018
Škoda Oct. II, 1,6i, 75kW, 2007
Subaru Legacy 2,0R 121kW, 2006
Škoda Oct. I, 1,9TDi 4x4 66kW, 2000
Renault Clio 1,9D, 2001
Škoda Favorit a 110L
Uživatelský avatar
Cliffer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1743
Registrován: sob lis 21, 2015 6:24 pm
Jméno a příjmení: Tadeáš Pospíchal
Bydliště: Praha

Re: Levorg jako cesťák

Příspěvek od Cliffer »

Normálně se mi z toho videa co sem dal romull dělá fyzicky špatně. Ten člověk vůbec nepřemýšlí. Můžu znát cestu jako svoje boty, ale stačí trocha písku, štěrku v zatáčce, nebo stejnej střelec v protisměru z poza horizontu a vezme s sebou víc než jen sebe. A jsou další situace, se kterými prostě nic nenadělá. Zajímalo by mě, co by udělal kdyby od nějakýho náklaďáku při jeho předjížděcím manévru odlítl kamínek a udělal mu pavouka v jeho zorném poli?

Taky by mě zajímalo, jestli ten člověk někdy v životě uměl někomu projevit respekt, jenom za to, že si ho dotyčný zaslouží a né pod nějakou pohrůžkou? Třeba respektovat pravidla nějakýho spolku nebo uskupení. A nebo vlastně nezajímá. Upřímně mu přeji aby mu to někde na prázdné silnici uklouzlo, poslal to do lesa, plech mu rozpáral břicho a pomalu uhořel.

Normálně dálnici jezdím tacho 140-150, okresky 90-115, předjíždím když bezpečně můžu. Nebudu zastírat, že občas taky pospíchám, ale rozhodně úměrně provozu a vodorovnému a svislému dopravnímu značení (hlavně co se předjíždění týká). Taky jsem jednou zkoušel můj 3.0R ráno kolem 6:30 na D8 (kdy jsem neviděl ani před sebou ani v zrcátku žádný auto) jak to jede a při 200 jsem přestal - mimochodem při těch 200 to žralo 15,5l/100 km. V tuhle chvíli jsem nepotkal ani jednou auto. A pokud bych ho potkal, zbrzdím na alespoň 150. Můžu bejt nejlepší řidič světa (což určitě nejsem), ale ostatní nejsou.

Mimochodem s 3.0R za posledních 1200 km na letních (10% město, 65% dálnice, 25% okreska) s mým standardním stylem jízdy mám dle PP 9,6l/100 km. S 2,5i jsem jezdil za 8,6-8,8l To jen abych podal informaci o Subaru schopnostech. Ale to je jen [OFFTOPIC] ;-D
Subaru Outback 3.0R "Démon"
- Skotsko 2022 (5567 km)
- Rumunsko 2021 (3574 km)
- Norsko 2020 (7007 km)
- Ukrajina 2019 (4060 km)
Subaru Outback 2.5i-prodán
- Balkán 2018 (4457 km)
- Balkán 2017 (5884 km)
- Skandinávie 2016 (8300 km)
Š.Felda 1.6
- Istanbul 2012 (6100 km)
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2390
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Levorg jako cesťák

Příspěvek od newli »

To video jsem videl uz pred davnymi lety a ten clovek patri na psychiatrii. Znova jsem na nej nekoukal, jen na prvni "minutu" a pak si pripomnel posunovanim, ze to je ten magor. Kde jsou lide jezdici 180 tedy netusim (nekoukal jsem). Ale na zacatku je videt, ze na dalnici je plno tydytu - levy pruh plny, postredni tak napul a v pravem jen kamiony s velkymi rozestupy. Na dalnici pak nezbyva, nez podjizdet ...
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20601
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Levorg jako cesťák

Příspěvek od námořník »

V tom levým pruhu je určitě minimálně 50% řidičů který by chtěli jet rychle. Teď si vem kdyby všichni začali předjíždět zprava. Naštěstí jsou většinou normalní. Neříkám že nikdy nepředjíždím zprava, ale jenom když vidím že pak můžu jet . V provozu to moc smysl nemá.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
feroj
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 386
Registrován: pon led 27, 2014 2:15 pm
Jméno a příjmení: František
Bydliště: Bratislava

Re: Levorg jako cesťák

Příspěvek od feroj »

romull píše: pát kvě 03, 2019 10:33 am ......https://youtu.be/vw5ytCVCGqw. Měl jsem nejspíš s jeho bráchou tu čest nedávno, naprostý blázen, na I. třídě přes 200, a to o dost <:-<
Ono je to v "pohode" kým mu raz oproti nepôjde rovnaký blázon.... potom už len dúfať, že nebudeš ten posledný, ktorého predbehol 8() /°b"\ <:-<
Odpovědět

Zpět na „Žvanírna“