Pamět závad - nalezena chyba P0134

dookees
Nováček
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: úte bře 12, 2019 10:39 am

Re: Pamět závad - nalezena chyba P0134

Příspěvek od dookees »

Zdravím,

vím že píši po delší době ale neměl jsem tolik času se tomu tolik věnovat a řešil jsem i jiné věci. Byl jsem ted i nějaký čas v nemocnici. Auto mám už celkem pořešené a dost se toho opravilo. Poslední byl servis LPG kde to kontroloval plynař zda to někdo i před tím nezkonil a do něčeho nezasáhl. bylo mi řečeno že LPG si signál z lambdy nebere a řídí se na základě spalování benzínu.

Auto by mělo být v celku hotové ale pořád mi svítí P0134 a to i na benzín což znamená že se to netýká plynu. Rád bych našel nějakého dobrého autodiagnostika komu bych auto svěřil a vyřešil to. neznáte někdo takového. Vím že když to někomu dám bude se v tom z 90 % hrabat a na nic nepřijde. P0134 hlásí chybu v obvodu a tak by to zřejmě chtělo celé proměřit a zkontrolovat. Ještě bych podotknul že mi připadá že auto nejede tak jak má jelikož to nemám jak porovnat. Bylo mi řečeno i od servisáka LPG že je to poněkud tupé s čímž souhlasím že by mělo být živější.


děkuji teda za doporučení někoho kdo se v tom vyzná a baví ho to , nerad bych lítal od servisu k servisu

díky
dookees
Nováček
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: úte bře 12, 2019 10:39 am

Re: Pamět závad - nalezena chyba P0134

Příspěvek od dookees »

Zdravím ,

tak díky za vaše neocenitelné rady. Vypadá to že závada je vyřešena , ale ještě to auto musím pořádně projet a ukáže to až čas. Zatím na volnoběh je to ok. Přitom to byla taková blbost
marenafouk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: ned pro 25, 2022 10:45 pm
Jméno a příjmení: Marek Fouček

Re: Pamět závad - nalezena chyba P0134

Příspěvek od marenafouk »

Zdravím,mám stejnou chybu.zajimalo by mě čím to bylo když to byla taková blbost.dekuji za odpověď
Odpovědět

Zpět na „IV. gen. BL/BP (03-09)“