Outback H6 3.0 - vyzsia spotreba

Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22545
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Outback H6 3.0 - vyzsia spotreba

Příspěvek od spm »

Jako nevim jestli se ten interval liší podle různých aut, ale když jsem teď před zimou řešil nestartujícího swifta a rozebírali jsme to, tak jsem při tom právě našel vzduchový filtr, který byl slušně eklhaft. A měnil jsem ho určitě po tom, co jsem to auto koupil, takže tam byl tak zhruba 35k km. A fakt byl už hnusnej. Takže když vezmu kolik to stojí, tak bych to s tím olejem měnil taky. (Na Outbacku jsem ho osobně ještě neviděl, ale myslim že už 2x byl měněnej taky a má o lehce vyšší nájezd).
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14702
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Outback H6 3.0 - vyzsia spotreba

Příspěvek od Tapan »

Vzduchový filtr stojí prd a vyměnit ho jsem uměl snad dřív, než přehodit letní kola za zimní bez zničení prahů :-) Takže není o čem, měním ho pokaždé s olejem. Stejně jako olejový, který někteří prý snad mění každou druhou výměnu, jsem někde četl...
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22545
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Outback H6 3.0 - vyzsia spotreba

Příspěvek od spm »

A nejlépe s intervalem výměny 30k km :-DDD Takových moderních aut na operáky už tu je... :-)
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
tembel
Nováček
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: stř led 30, 2019 4:12 am
Jméno a příjmení: Andrej Hacher

Re: Outback H6 3.0 - vyzsia spotreba

Příspěvek od tembel »

Zdravim... Tema je uz asi mrtva...
Posledne 2 mesiace, mi spotreba narastla uz neuveritelne, pod 14 l som sa nevedel dostat, proste som vymenil vsetky 3 lambdy, aj ked neukazovali ziadnu chybu, teraz jazdim na zimnych protektoroch Vranik, za 10.6 litra... podrbane Lambdy... diagnostika nic neukazala,emisie v poriadku, zapalovanie v pohode, nejak som sa rozhodol vymenit ich, boli v zlave v Nemecku a vysledok super,


Inak auticko ide ako hodinky... dostalo novy vzhlad, jemny nastrek do Raptoru, v rovnakej farbe ako bolo, len trosku chyba do 300 000 km... Este nove brzdy dostane, lebo su tiez z praveku a bude...
Odpovědět

Zpět na „Legacy, Outback“