Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odkud?

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Odpovědět
d2mac
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: čtv pro 27, 2018 6:29 pm
Jméno a příjmení: Su Baru

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od d2mac »

Nevadí, tak to nějak přežiju, zas nejsem pablb, abych si nezapamatoval na kolik féček je mi teplo. :) A pak se budu bavit na úkor ostatních :))
Aspoň že počítadlo atd je v Km.

Nedá se spíše připojit mobil resp obraz z mobilu na středový display? Já jezdím už jen s google mapama kvůli tomu, že jsou poslední dobou pořád nějaké opravy úpravy zácpy atd.

A když tak nad tím přemýšlím, úplně jsem zapoměl na dálkový start. Viděl jsem to v US recenzi s tím, že klíč k telestartu byl jiný jednodušší. Impexťák má dva standard klíče. Pokud to neumí, dá se doplnit? Zrovna tohle bych využil, parkuju si pod oknem a není nic příjemnějšího než vejít do vyhřátého auta s roztátým ledem na skle.
SWRT
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 595
Registrován: sob črc 10, 2010 7:09 pm
Jméno a příjmení: Daniel Docekal

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od SWRT »

To s tim startem nevim....po tom jsem nepatral...taky pouzivam navigaci v telefonu,ale nepodarilo se mi to sparovat na disply auta...to jeep co jsem mel tovice vychytal s jednotkama...kdyz jsem prepnul tachometr na km,tak se preplo vsechno na evropu...i stupne...ale co uz:)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49152
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od VDC »

Nojo protože Jeep už je celkem dlouho v evropských rukách.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
GordiK
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 179
Registrován: pon lis 20, 2017 9:34 am
Bydliště: Novohradský hory

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od GordiK »

@d2mac

Mozna by stalo za to si toho Otase 2,5 projet. Moje rejpani nemelo za cil vzbudit dojem, ze to nejede - jen jsem chtel rict, ze to neni auto pro zavodniky. A to urcite nebude ani ta 3,6. Moc zajimavej by byl nazor zdejsiho clena Kolbena, ten ma zkusenosti s Otasem 2,5, Forestrem XT a Superbem 2,0 TSI a nezda se, ze by byl se Superbem nespokojen... Ani by me moc neprekvapilo, kdyby superb mel sportovnejsi jizdni vlastnosti nez Otas, uz jen kvuli jejich zamereni (superb je "dalnicni expres", Otas je vylozene auto rodinny). Tim nerikam, ze si mas koupit Superba - jen rikam, ze na dynamickou jizdu po dalnicich jsou lepsi auta nez Otas a ze i zarytej Subarista dokaze prekvapive prezit auto jiny znacky...

A nebylo by salamounskym resenim se podivat na Levorga? Ten je trosku dynamictejsi nez Otas a hlavne za 750 jich je relativne hodne a budes mit i zaruku. Nejak nechapu, proc tak trvas na Outbacku - nezkejch aut za 750 tisic je mraky a vzled neni vse...

Dost by me zajimalo, jaky jsou zatim zkusenosti s posledni generaci Otase vs. Levorga. Nema k tomu nekdo neco?
Naposledy upravil(a) GordiK dne ned pro 30, 2018 10:36 am, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19080
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od hamoun »

hlavne to jsou uplne jine auta ...
velikosti i zamerenim ...
kdyz nekdo chce outbacka, nekoupi si levorga a opacne ...

Odesláno pomocí Tapatalk
škoda superb
ex WRX 2008
GordiK
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 179
Registrován: pon lis 20, 2017 9:34 am
Bydliště: Novohradský hory

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od GordiK »

Jasne, ze to jsou rozdilny auta. Jen hledam auto pro sportovne zalozenyho ridice - a k tomu mi vic pasuje Levorg.

Outback je pro me fakt rodinny auto s jistou davkou majestnatnosti a dynamiku ani svym designem rozhodne neslibuje.
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od romull »

GordiK píše:Jasne, ze to jsou rozdilny auta. Jen hledam auto pro sportovne zalozenyho ridice - a k tomu mi vic pasuje Levorg.

Outback je pro me fakt rodinny auto s jistou davkou majestnatnosti a dynamiku ani svym designem rozhodne neslibuje.
Tak pro opravdově sportovně založeného řidiče bych to u Subaru viděl na BRZ nebo STi. Levorg je spíš rodinné auto, i když určitá sportovnost se mu upřít jistě nedá, je to taky Subaru a tak ji má v genech. Horší je to už s motorizací a převodovkou, tam se o nějakém sportu moc mluvit nedá. Na okresce by i Outbacku 3,6 nejspíš ujel, na dálnici by to dopadlo zase opačně. Kouzlo Outbacku je v tom, že tě doveze kam potřebuješ, na chatu, na ryby, na lyže, na nákup i do kostela, zkrátka kamkoliv a to Levorg nezvládne ani náhodou, pro toho jsou vyhrazeny cesty s pevným povrchem a bez boulí ....

Jinak ti co vyřadili šmahem Forestara XT dělají trošku chybu, velikostně je na tom už hodně dobře a jízdně taky. Určitě bych ho alesúpoň vyzkoušel projet, oprpti OTB 2,5 je to úplně jiný svět, což potvrdí určitě i Kolben, který ta auta zná. Mě osobně moc překvapil a těšil jsem se, že by ten motor mohl být i v novém OTB, když předtím ukončili šestiválec. To se ale bohužel nestalo a pro nemalou část nadšenců to uzavřelo k Subaru cestu ......
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
d2mac
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: čtv pro 27, 2018 6:29 pm
Jméno a příjmení: Su Baru

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od d2mac »

mi se opravdu líbí outback a u auta u mě hrají prim vedle sebe - vzhled vnitřní i vnější a jízdní vlastnosti. ale přiznám se že převažuje jak to vypadá a jaké to má rozměry + jak si to poradí s offroadovými problémy kolem domu a nejen tam. po všech stránkách vyhovuje.
projížděl jsem si všechno možné v ceně 400-800k a jediné co se mi mimo outback opravdu líbilo a zaujalo bylo volvo v90 cross country na které nemám. a americké hranaté SUV jsou sice pěkné ale už úplně off jak cenově tak přemrštěnou velikostí.

pro mě není 160 po dálnici sportivní výkon ale standard který jsem jezdil i s grand cherokee. :) nejsem sportovec a blázen jinak bych jezdil F1. ale nesmířím se s tím že to nepředjiždí. V 3.6L věřím že to předjíždět bude. :) Ale asfalt trhat nepotřebuju.

jinak všechno co se mi líbí je staré a má max 4kvalt, proto jsem od toho upustil a vracet se nebudu. ale až budu mít jednou peníze, nechám si postavit něco na míru, něco ve smyslu Jeep XJ ale s V8, trochu modernějším vzhledem a superprotection ala volvo. jen těch 10-20mio ještě na auto nemám :)

vlastně srhnuto hledám crossover hranatého stylu, zvednutý pětimetrový kombík který uveze ale přitom bude na cestě více jako osobák než nemotorné SUV. :)

opravdu jsem za půl rok hledání nic zajímavějšího nenašel. :) a pokud si budou udržovat styl tak je možné že u subaru zůstanu.
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1295
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od PeteBiggy »

Tak ono tu jde asi hlavně o tu subjektivní stránku věci, a sice vzhled. Tady holt máme každý jiný vkus. Co se týče jízdních vlastností, tak tam to mluví právě spíš ve prospěch XTčka. Pro Oťu mluví trošku nižší stavba, pro XT zase nastavení podvozku. Ale motoricky to už je pak debakl ve prospěch XTčka vůči našemu Otovi, proti tomu americkému šestiválci už samo tolik nee. Tam to bude taková klidná síla, méně výbušnosti, bude to o takovém tom charakteru…
A Oťas je vůči Fozzymu co se týče interiéru prostornější v podstatě jen v délce kufru. Ty jednotlivé rozměry jak se uvádí v různých porovnávačích jsou vesměs jen v řádech jednotek cm ve prospěch Outbacku a v některých ukazatelích je Forester dokonce prostornější, jako např. v podélné délce interiéru o celý 1 cm :-D
Zkrátka, rozdíl v prostoru pro posádku je v podstatě zanedbatelný, kdežto u kufru to dělá na délku celých 18 cm, což už je teda znát.
Teď jsem si tady psal nedávno s jedním uživatelem, který vyměnil Levorga za Fozzyho XT právě především kvůli vnitřnímu prostoru, mají tři děti a v Levorgu to byl prý velký problém...Až mě to překvapilo, že v tom je údajně takový rozdíl, vždyť je Levorg o 10 cm delší, což teda není úplně málo...
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49152
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od VDC »

To mě vždycky baví, jak tu někdo poptává Outback 3.6, aby to byl zvýšený kombík a trochu to jelo, protože doposud jezdil v Jeepu. Ale po pár příspěvcích mu někdo chytře doporučí Porsche Carrera, protože to je taky 3.6, ale opravdu to jede...
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od romull »

d2mac se už evidentně rozhodl pro Outback a řeší už jen to jestli 3,6 a americkou verzi, nebo evropskou a 2,5. Obě varianty mají své plusy, ale i mínusy, a to si myslím že ne právě málo, ať už jde o servis, výkon, nebo cenu... Naproti tomu Forester XT má snad jen jeden mínus, a to kratší ložnou plochu v kufru, je to tam potřeba dávat víc na sebe, aleuvnitř je místa habaděj a vůbec to není nemotorné SUV, to ani náhodou a pěkný už jde koupit okolo půl míče. V tomto případě bych se já na Outback za nějakých 600 - 700 kkč, i když přiznám že se mi moc líbí, ani nedíval >:(.
Jenže to znám, taky jsem se vždycky v něčem vzhlédl a to ostatní odsunul stranou a ani nezkusil ......
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
Stekem
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: sob pro 03, 2016 2:23 pm
Bydliště: Západ

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od Stekem »

A co ještě zkusit Volvo Xc70, nebo V70 s T6? Výhledově mám právě v hledáčku Outbacka (byť jen s 2.5) a nebo Volvo. Je pravda, že zrovna Volvo s T6 je dost nedostatkové zboží, ale když je vůle dá se najít vše.
Subaru Outback 2.5i X Special Edition MY2019

Subaru Outback 2.5i Sport ES MY2015
Mondeo Mk4 r. 2012
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od emve »

Nějaké zajímavé XC70 bude mít na prodej spřízněná firma, právě T6, ještě v nějaké tovární úpravě, málo najeto, za zajímavé peníze.
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
Uživatelský avatar
Stekem
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 421
Registrován: sob pro 03, 2016 2:23 pm
Bydliště: Západ

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od Stekem »

A to mě zajímá. T6 rovnou s Polestarem =) Pokud je nějaký bližší info, kontakt, foto apod. prosím do SZ.
Subaru Outback 2.5i X Special Edition MY2019

Subaru Outback 2.5i Sport ES MY2015
Mondeo Mk4 r. 2012
d2mac
Nováček
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: čtv pro 27, 2018 6:29 pm
Jméno a příjmení: Su Baru

Re: Nákup OUTBACKu 2015+ 2.5L, 3.6L - do ca 750k Kč - a odku

Příspěvek od d2mac »

jinak 2.5 se zárukou jsem našel jen tuto ale ten nájezd a prý první majitel (uprostřed ve 40k je evidenčka), leda by si to odkoupil z leasingu.

https://www.sauto.cz/osobni/detail/suba ... oFrom=list

a ne Volvo se mi líbí až V90 cross country. To do r 2016 prostě není ono, nemám rád ten styl ala rovně useknutý zadek. :)
Prostě jsem puntičkář a auto se mi hledá špatně. :)
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“