Mazání a cenzura

Uživatelský avatar
Mráča
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1364
Registrován: ned srp 09, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Jiri Mraček
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazání a cenzura

Příspěvek od Mráča »

No kdyz to tu tak ctu,tak sem opet nasranej,at se name nikdo nezloby,ale mam nato vsechno svuj nazor.
Tady jde hlavne o Harryho a jeho prispevky a popripadne odpovedi.
Uz me to zacina srat,co se tu mistama deje,at jde o to ci ono.
Tady to je ma druha rodina a lidi se kteryma se moc rad poznavam,ale kazda mince ma dve stranky.
Muzete semnou souhlasit ci ne,ale konkretne z 10 prispevku Harryho je 9,kde je nejaka narazka at uz na Boba,ci Dora nebo Oziho a me uz to neba,mam toho plne zuby.(ikdyz s nekterymi jejich nazory nesouhlasim)
Predpokladam,ze se to vyresi na valne hromade a konecne se to uzavre a bude tu klid,pohoda a mir.Jinak sme mohly zustat na starem vebu.
WRX 08
Uživatelský avatar
Harry
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1517
Registrován: ned srp 02, 2009 12:00 am
Bydliště: Pražská 605, Dobřichovice

Re: Mazání a cenzura

Příspěvek od Harry »

Mráča píše:No kdyz to tu tak ctu,tak sem opet nasranej,at se name nikdo nezloby,ale mam nato vsechno svuj nazor.
Tady jde hlavne o Harryho a jeho prispevky a popripadne odpovedi.
Uz me to zacina srat,co se tu mistama deje,at jde o to ci ono.
Tady to je ma druha rodina a lidi se kteryma se moc rad poznavam,ale kazda mince ma dve stranky.
Muzete semnou souhlasit ci ne,ale konkretne z 10 prispevku Harryho je 9,kde je nejaka narazka at uz na Boba,ci Dora nebo Oziho a me uz to neba,mam toho plne zuby.(ikdyz s nekterymi jejich nazory nesouhlasim)
Predpokladam,ze se to vyresi na valne hromade a konecne se to uzavre a bude tu klid,pohoda a mir.Jinak sme mohly zustat na starem vebu.
Pokud to čtu já, tak to spíše vypadá, že se mě užší skupina uživatelů snaží zdiskreditovat, tím způsobem, že úmyslně jakýkoliv můj příspěvek sem, ať odborný, či obecný okamžitě kritisují jako mylný.
Cíl je demonstrativně otevřený
já osobně sem pro BAN a to jak MĚ tak HARRYMU a na furt !! http://subarufanclub.cz/forum/viewtopic ... %AD#p18007
Jak vidím, docela se jim to docela daří, zaseté semínko s má k životu....

Je štěstí, že jsou zde ještě také jiní členové, kteří posuzují věci s rozvahou a nezaujatě, a nepodléhají emocem.
Těm patří můj dík.

Kdo má, nebo nemá pravdu, to ukáže čas.

Pokud jde o mne, přeji tomuto klubu a webu, aby byl přínosem pro fandy Subaru.
To je vše.
Harry / Jindra
LEGACY II BG, H4 2,5/110 kW STW, model GX MY 96/97 AT
Veritas omnia vincit!
Doro
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4047
Registrován: ned zář 06, 2009 7:00 pm
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazání a cenzura

Příspěvek od Doro »

Slyšeli jsme slovo CML, CML díky :690: :690: :690: :690:

Mráčo, přesně tak :supeer: ...když s něčím nesouhlasím, nemusím to hned každému vnucovat a spisovat tuny textu s citacemi za svůj jiný nesmrtelně jediný správný názor ::-DDD: ::-DDD:
To už je tu pomalu na Chocholouška ::-DD: ::-DDD: ::-DDD: ::-DDD: ::-DDD:
Forester 2.0 SG Comfort 2003
Forester 2.0 SG Active 2003
Impreza combi 1,8 76kW, 1993 (zrušeno)
Uživatelský avatar
Albi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3160
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Albert Němčík
Bydliště: Železná Ruda / Praha

Re: Mazání a cenzura

Příspěvek od Albi »

a jeje, už se to zase mele :670: :845:
nesledoval jsem celé diskuze podrobně, jednak čas a přiznám, částečně jsem vám nevěrný :wink:
ale ...

já se přiznám, že z té cenzury a pocitu velkého bratra v pozadí nemám dobrý pocit; ačkoliv mne osobně se to moc netýká ... uvidíme :655:

k tématu "odborníci" ... také jsem "odborník" na něco a (jak již řekl Doro) nedovolím si vůbec říci že danému (a celému) oboru rozumím a všechno vím (spíše naopak, každou novou zkušeností se dozvím mnoho dalšího čemu zase nerozumím :845:); a žádný "laik" mi nemůže říci něco nového ...

věci nejsou černobílé, často jsou subjektivní, mnoho souvislostí ... a hlavně se tu kua chlapí už nehádejte ! :657: :unami:
Subaru Legacy 2.5 MT sedan '2004 | Kawasaki ZR-7S '2002 | Agados VZ-26 '2009 | Author A-RAY Plus '2008
EX: Subaru Legacy 2.2 MT kombi '1991 | Toyota Tercel 4WD kombi '1986 | Dacia 1310 TX sedan '1989
Vladimir_xh
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1534
Registrován: stř zář 02, 2009 6:21 pm

Re: Mazání a cenzura

Příspěvek od Vladimir_xh »

hetzer píše:Vladimir_xh: mladiku, vysvetlis mi jak volnobezky nisanu patrol souvisi s povodnemi? chce mi tu nekdo tvrdit ze to nebyla jen zaminka k dalsi hadce a vyrizovani osobnich uctu?

A já jsem napsal něco ohledně volnoběžek?
Jen jsem se připojil k tomu, že mi před měsícem zmizel příspěvek. Bylo to ve vlákně o olejích. (zřejmě kvůli tomu, že se někomu nezdál)
To že jsem to okomentoval ve vlákně o povodních, kde již další psali o ztrácení příspěvků, byl jen proto že se to tam začalo řešit.
Jen pro osvětlení problému.
Ex. Subaru Outback BR MY11 2,5 123Kw
Subaru Forester SG MY03 2,0 92Kw
CUCV M1009. V8 6,2D
ozawasan
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2356
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Lipová u Chebu

Re: Mazání a cenzura

Příspěvek od ozawasan »

Takže aniž bych uzamykal toto téma - znovu požádám dotčené, aby zbytečně nejitřili emoce. Dovedu pochopit naštvanost na jedné straně, neochotu ustoupit na straně druhé i spousty dalších motivů. To, že někdy dojde k pnutí na tomto webu a že k tomu dojde kvůli jedné osobě - to se bohužel dalo čekat.
Vezmu-li to natvrdo - mazání příspěvků kohokoliv bez dání do senkurvy je nežádoucí a předpokládám, že nebude opakováno - bohužel smazané příspěvky nejdou vracet - čímžto se za vedení klubu omlouvám dotčeným. Do budoucna by se nemělo stávat.

A teď otevřu další téma natvrdo - Ban na Harryho.

Harry je osoba, které si vážím, jako každého, kdo je tady a jako ostatních lidí. To je základ. Na počátku tohoto webu proběhla diskuze, zda sem Harrymu dát vůbec přístup. Bral jsem se za to, aby ano, přestože už tehdy proběhlo varování, že to dopadne stejně jako jinde.
Kupodivu stejný modus operandi vede ke stejným koncům. Měl jsem tu čest být poctěn některými příspěvky, po kterých jsem zkrátka přestal jeho příspěvky číst, což tento web umožňuje, ale to je řešení pro mne, ne pro web, pokud to pokračuje.
Bylo by velmi laciné, vyřídit si "osobní" účty teď tzv. na vlně. Proto jsem už kolegům psal, že jsem PROTI BANU na Harryho, pokud změní svůj styl komunikace. Pokud ne, může pokračovat na nějakém svém vlastním či určitý styl komunikace podporujícím webu.

Neocenitelnou schopností Harryho je najít spousty užitečných informací, na které ostatní nemají čas a dát je tzv. "do placu". To, co na způsobu jeho komunikace neakceptuji je to, jak svou, nepopiratelně nadprůměrnou inteligenci, využívá k povyšování se nad ostatní a neschopnost nadhledu a bez tzv. "posledního slova". Sebelepší "učitel" ponižující své nevědoucí žáky či se nad ně povyšující ztrácí své postavení, byť by byly jeho vědomosti sebelepší a všeobsahující, či byť by byl tzv. renezanční osobností, které věděly a znaly absolutně vše.

Takže zopakuji - pánové nereagujte na sebe, protože v případném dokazování si pravdy v tomto tématu vidím jen přilévání oleje do ohně, kterého ani jeden z Vás není hoden, v opačném případě dokazujete jen svou dětinskost.....
Počkejte na valnou hromadu.
Těm, kteří vidí BAN jako věc jistou a chtěli by přilévat - přečtěte si prosím znova pozorně výše napsané řádky.

Děkuji za to, že již nebudete reagovat v tomto tématu, přičemž ho záměrně nezamykám.

Díky

Honza
4hrnky hnané na 4 - takže 4x4
Subaru XV AT
ex Subaru Forester 2.0XT AT
ex Subaru Outback 2,5 AT 2002
ex Subaru Outback H6 AT 2007
ex Subaru Forester 2,5XT AT 2006
Uživatelský avatar
Rudolfo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1956
Registrován: stř srp 05, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Rudolf Weissbrod
Bydliště: Ostrava

Re: Mazání a cenzura

Příspěvek od Rudolfo »

Zcela souhlasím s Honzovým příspěvkem. Harryho problém je chování a komunikace na webu. Problém druhých je, že mu to s radostí vracejí, pokaždé, když to jen trochu jde. Harryho dohnaly jeho dluhy z minula. Na tomto webu vládne (zatím) duch přátelství a kamarádství. Do tohoto webu jsme investovali hodně peněz a mnoho svého osobního času, někdy na úkor svých blízkých a rodiny. Proto bychom neměli dopustit ničení toho, co jsme vybudovali.

Pokud nedojde k změně chování některých jedinců, bude muset vedení SFC a my členové přijmout odpovědnost a prosadit tvrdá a nekompromisní řešení.

Nezapomeňme na to, co nás spojuje a proč se zde scházíme ...
Mějte se Subarově

Ruda

__________________________________________________________
Subaru Forester 2.0 Atm., 5MT+redukce, BA95+LPG, oplechovaný spodek, Zvýšený 3 cm, Vyrobeno 2008 - model MY2009
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10667
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Mazání a cenzura

Příspěvek od Mira »

Hetzere, seš vedle jak ta jedle. Holt když někdo tak hlídá uhlazenou linii tohoto webu a usilovně maže, nemůže si pamatovat, že o těch vlonoběžkách jsem to připojil já a bylo to na konci mého příspěvku. Kdyby si smazal celej příspěvek, nebude to tak okatý, jako upravit ten můj. Víte že mě to dost štve, že si někdo v dnešní době dovolí mi cenzurovat text? To se mi nestalo ani na starým webu. To už je velká síla. Navíc, když si přečteš můj původní text, tak to bylo zcela smysluplné a já přeci nemůžu za to, že někteří musí mít pravdu za každou cenu, byť je to naprostý nesmysl. Po pravdě - víš o nějakém trefnějším přirovnání? A nebylo to proti pravidlům tohoto webu. Tak mi to vysvětlete.
ozawasan
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2356
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Lipová u Chebu

Re: Mazání a cenzura

Příspěvek od ozawasan »

Mira píše:Hetzere, seš vedle jak ta jedle. Holt když někdo tak hlídá uhlazenou linii tohoto webu a usilovně maže, nemůže si pamatovat, že o těch vlonoběžkách jsem to připojil já a bylo to na konci mého příspěvku. Kdyby si smazal celej příspěvek, nebude to tak okatý, jako upravit ten můj. Víte že mě to dost štve, že si někdo v dnešní době dovolí mi cenzurovat text? To se mi nestalo ani na starým webu. To už je velká síla. Navíc, když si přečteš můj původní text, tak to bylo zcela smysluplné a já přeci nemůžu za to, že někteří musí mít pravdu za každou cenu, byť je to naprostý nesmysl. Po pravdě - víš o nějakém trefnějším přirovnání? A nebylo to proti pravidlům tohoto webu. Tak mi to vysvětlete.
Míro - myslím, že si tady nemusíme mazat med kolem pusy - stala se chyba, která se stát neměla - už se nestane. Tvoje nasrání je na místě - chyba je na naší straně. Bohužel i nám "božským" moderátorům(nadsázka) se takové chyby stávají.Hetzer mohl být veden dobrým úmyslem a jak vidno potvrzuje se ono příslovečné - cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly.

Na druhou stranu doufám, že pochopíš, že to nebylo mířeno na Tvou osobu, ale bylo to vedeno jinými pohnutkami v dobré víře. Příslovečný popel na hlavu si sypat nebudu, protože mám kotel na elektriku a holit dráty nebudu.

Takže přijmi prosím omluvu ode mne za adminy. Tahle událost nám pomůže nastavit to dál a doufám, že líp.

Honza
4hrnky hnané na 4 - takže 4x4
Subaru XV AT
ex Subaru Forester 2.0XT AT
ex Subaru Outback 2,5 AT 2002
ex Subaru Outback H6 AT 2007
ex Subaru Forester 2,5XT AT 2006
Doro
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4047
Registrován: ned zář 06, 2009 7:00 pm
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazání a cenzura

Příspěvek od Doro »

Já zas myslím, že většina se dostává do stádia klidu - já to už beru spíše pro pobavení a pěkně sa u teho nasměju ::-DD: ::-DDD: ::-DDD: ::-DDD:
Já sem proti BANu, líp to prostě hned v zárodku celé vzít a přesunout třeba add. žumpa. Časem každý pochopí, jak je třeba psát - bude to sice náročné pro kontrolora (Honzo, nezávidím ti, že si nucený to číst, ani nikomu jinému :unami: ), ale systematicky by mělo být účelu dosaženo.

Míro, wee, já sa krotím a držím jak to jen de, Lajovu zásadu - přeskakovat většinu citací s tunami textu. Spíše jen podpořím toho, kdo bojuje a vím, že bojuje oprávněně, bo boj je to předem marný :657: , ale i tak jen decentně. Buď v klidu, bo nejsi v tom sám :pr:

Jinak mě to nijak neodradí od kvalitního bez - :banana: webu....příspěvků zdar, vy :banana: :banana:
Forester 2.0 SG Comfort 2003
Forester 2.0 SG Active 2003
Impreza combi 1,8 76kW, 1993 (zrušeno)
Uživatelský avatar
Rudolfo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1956
Registrován: stř srp 05, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Rudolf Weissbrod
Bydliště: Ostrava

Re: Mazání a cenzura

Příspěvek od Rudolfo »

Jen bych doplnil, že já jsem také proti mazání v diskusi a navrhuji přesun do žumpy - se stručným komentářem "korektora". Řada lidí je na slovo "cenzura" již alergická - preventivně :845: . Jednak to bude přehledné a nebudou dohady, zda to bylo, či nebylo k tématu. Když je to smazané, tak nikdo neví, kde byla pravda. V ŽUMPĚ to bude vždy a ať si pak každý udělá svůj názor na diskutující. Kdo nechce, nemusí to číst a ostatní to nebude obtěžovat.
Mějte se Subarově

Ruda

__________________________________________________________
Subaru Forester 2.0 Atm., 5MT+redukce, BA95+LPG, oplechovaný spodek, Zvýšený 3 cm, Vyrobeno 2008 - model MY2009
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10667
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Mazání a cenzura

Příspěvek od Mira »

Ozzy, díky.
Kdo tento příspěvek přečetl v původním znění, tak ať se nediví, že je jiný, protože teď to promáznu sám sobě, páč už jsem trochu vychladl a znovu a pořádně si Ozzyho omluvu přečetl a děkuju za ní, beru to a nechci to již dál jakkoliv rozvádět a hrotit.
Naposledy upravil(a) Mira dne stř srp 18, 2010 2:19 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
HAD
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1472
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vladimír Šitavanc
Bydliště: Liberec

Re: Mazání a cenzura

Příspěvek od HAD »

Haló lidi,

jakožto člen vedení souhlasím s Ozzym a jsem proti jakémukoliv mazání! Jak již bylo zmíněno více krát výše, od toho tu máme Senkrovnu. Pokud se pamatuji, taková byla i dohoda, dávat věci tam a nikoliv mazání, kterého jsme si užili jinde více než dost. A hlavně chlapci, chladnou hlavu.

Zdar :657:
HAD

Forester 2.0 XT AT, MY2014,
Obrázek
XV 2.0 iS e-boxer
Obrázek
ozawasan
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2356
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Lipová u Chebu

Re: Mazání a cenzura

Příspěvek od ozawasan »

Míro někdy se zkrátka stane, že je den blbec a jedna malá chyba vede, ve snaze ji napravit, k další, větší a dál a dál, až je z toho Černobyl. Pravděpodobně to vzniklo, jak píšeš a Ondrášovi jsem to psal už na chatu. Hetzer je v pohodě, jen možná tím, jak viděl pod tlakem chvilku subarověmodře, tak zmáčkl delete a čert pak vem Novej Zéland. Občas se to stane každému z nás. A je jenom dobře, že se to stane, abychom se z toho mohli v klidu poučit, než z toho dělat Gliwice.
4hrnky hnané na 4 - takže 4x4
Subaru XV AT
ex Subaru Forester 2.0XT AT
ex Subaru Outback 2,5 AT 2002
ex Subaru Outback H6 AT 2007
ex Subaru Forester 2,5XT AT 2006
Uživatelský avatar
hetzer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1785
Registrován: úte črc 28, 2009 12:00 am
Bydliště: u Prostejova

Re: Mazání a cenzura

Příspěvek od hetzer »

vy si krome quiklyho neuvedomujete, ze je uplne jedno jestli se to smaze, nebo presune, bo presunute prispevky stejne nebudou davat vubec zadny smysl. ale mate to mit :bp:
'ach 'a' jIH yIt vegh ngech vo'
QIb vo' Hegh
jIH DichDaq taHvIp ghobe' mIghtaHghach vaD SoH 'oH tlhej jIH
Odpovědět

Zpět na „Web, připomínky, dotazy, komentáře“