Petrův Outback 2.5, SF a SG

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Petrův Outback 2.5, SF a SG

Příspěvek od sima »

Ku.va ten je mocný teda :-D :-D jako já kdysi před mnoha léty, mé první auto s klimou a já furt proč klima nefunguje, no závada jak cyp- filtr totálně zasraný, mě přitom přišlo, že to furt slušně fouká :-D
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5143
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Petrův Outback 2.5, SF a SG

Příspěvek od petr »

tak dnes proběhla výměna olejíčku v automatu , mám radost, že nikde ani šponka tak snad je vše v cajku , olej vypadal jak nový , akorát ho vyteklo nějak málo cca 3,3L , nalil jsem tam asi 3,7L podle měrky je ho tam před i po výměně uplně stejně , asi těch pár deci navíc nehraje roli a na měrce to moc poznat nejde , nebo je to tím měřením to je opravdu dost o ničem i ten přístup k té měrce je opravdu super, hezky to vymysleli ti japončíci , to ty šikmé oči holt na to nevidí pořádně nebo fakt nevím :-D
mám radost , že ani v diferácích ani v motoru ani v automatu nejsou žádné otřepy nebo něco podobného tak snad to bude vše ok , do automatu jsem nalil teda Total fluide XLD FE, jsem zvědav jestli bude něco poznat, ale i před výměnou žádný problém nebyl tak snad to tak zůstane, stál pár kaček asi 120kč/l v motora.cz což bylo super, ještě mi 1l zbyl čekal jsem , že vyteče trochu víc
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Petrův Outback 2.5, SF a SG

Příspěvek od sima »

Petře, Totááál! (*_^) |,,,, :-) otevřeš si už taky dílnu, že bych k tobě jezdil, jen by jsi mě musel ještě lesníka vrátit :-)
Já teda v manuál převodovce měl opravdu mikro mírné otřepy, sem tam, mimořádně mě to škrkne ::-((( dělá to nejen převodovce, i mě zle :-) =) ale můžu za to já, musím si dávat na tohle větší pozor. Taky spojka už má pomalu dvěsta na hrbu...
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5143
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Petrův Outback 2.5, SF a SG

Příspěvek od petr »

jojo už si tu ze mě dělají všichni kolem srandu , že si mám otevřít subaru servis jak furt pod něma ležím :-D no neriskoval bych to já nevím jestli bych ti ho dokázal vrátit :-D jinak dnes jsem celý den uspěšně jezdil s totalem v automatu a zatím dobré tak snad to japonec přežije , řadí to uplně samo, trochu divné že když je to automat ;-D
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Petrův Outback 2.5, SF a SG

Příspěvek od sima »

Nj, máš taky už širší okruh zákazníků, navíc pamatuji tu tvou dobře rostlou jistou zákaznici, teda manželky zákazníka, nikdy nevíš, kde se vrátíš, tak vše dělej pořádně jak říkával jeden zedník u nás na chalupě... :-)
Nevím jaké má historicky japonec vztahy s frantíkem, ale věřím, že fantík oleje plejádu snad neurazí :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5143
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Petrův Outback 2.5, SF a SG

Příspěvek od petr »

no joo máš pravdu , máš pamět jako slon , to byl slovenský pár co jim hořely brzdy když jim je spravovali v subaru servisu na slovensku už si vzpomínám :-D byli tu u mě nakonec víckrát , ale už subaru nemají , jinak těch slováků jezdí ke mě víc, tady v horách má subaru dost lidí , akorát mé servisní schopnosti nejsou moc velké :-D
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Petrův Outback 2.5, SF a SG

Příspěvek od sima »

Jj pamatuji i tu slovenskou národnost, to jsem ale nenapsal...no sloveny no :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5143
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Petrův Outback 2.5, SF a SG

Příspěvek od petr »

tak dneska má outbeček novou TK a celkem bez problémů kupodivu , vše cajk i emise to jsem se i trochu divil , hlavně se technikovi líbil můj nástřik dinitrolem , vše hezky černé nic není vidět :-D nejdřív si dělal trochu srandu tak jsem se ani k tomu nepřiznával , že jsem to byl já osobně , ale pak se divil , že to dnes ještě někdo dělá a dokonce i pod těma různýma plastama tak chtěl vědět kdo se s tím dneska ještě tak sere , no raději jsem se neprozradil a řekl jsem , že jeden známý :-D
dokonce tvrdil , že v německu se prý můžou k nástřikům používat jen průhledné nástřiky aby bylo vidět co je pod tím , jestli to dojde časem k nám tak to může být trochu problém , hlavně pro nás tmelaře a kitovače ;-D
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48972
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Petrův Outback 2.5, SF a SG

Příspěvek od VDC »

No já myslím, že je to "jedna paní povídala". A že to není pravda s tím Německem. StandaB to rozhodně ničím průhledným stříkaný nemá a když jsem před dvěma lety viděl outbackovo Outbacka, tak si troufnu říct, že v Německu to není ani o píď přísnější než u nás, jen musíš stejně vybírat stk.

Jinak ti samozřejmě gratuluji k úspěšnému absolvování této administrativní buzerace. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3622
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Petrův Outback 2.5, SF a SG

Příspěvek od StandaB »

Pruhledny nastrik je blbost. <:-< Predstav si s tim 2 roky jezdit, Nebo dokonce 8 ....Co tam muze byt jeste pruhledneho??? :-D
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5143
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Petrův Outback 2.5, SF a SG

Příspěvek od petr »

díky díky, no jestli to tam mají jen někde, tak jen dobře, pokud by to bylo u nich nařízené tak za chvíli to můžem čekat i u nás, taky se mi to zdá trochu divné , ale já už se nedivím ničemu :-D
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Petrův Outback 2.5, SF a SG

Příspěvek od sima »

Petře gratuluji (*_^) |,,,, no a jinak nevím teda kde pán "žije" :-) Já vím jen tu ve valmezu a blízkém okolí- vedlejší ves je tak teď z plezíru minimálně o 4-5 lidech, co nástřiky dělají, neříkám jak kvalitně, čím apod, ale dělají. No a když to dělají dle něj v německu, tak proč se diví, že ještě tím tuplem u nás :-) ale to nic, asi si chtěl jen splknout no :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3622
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: Petrův Outback 2.5, SF a SG

Příspěvek od StandaB »

Petre, zapomel jsem ti pogratulovat, sorry. :-| Ten technik me " rozhodil", asi stal dlouho na slunci. :-DDD
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5143
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Petrův Outback 2.5, SF a SG

Příspěvek od petr »

díky , já jsem hlavně rád že to mám z krku, on byl celkem fajn , až na ten bezbarvý nástřik byl rozumný, nevím kde na to přišel , nevyptával jsem se zbytečně, člověk je rád když to tam má co nejdřív za sebou , drobnosti neřešil tak za mě celkem ok přístup , mohl mě podusit víc kdyby chtěl pár drobností by se našlo kdyby chtěl ;-D
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Petrův Outback 2.5, SF a SG

Příspěvek od sima »

Tj jasné, já to tak i beru.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“