radekn a jeho druhý Forestřík

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10660
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: radekn a jeho druhý Forestřík

Příspěvek od podvlada »

Já jsem taky rád, že to Radkovi vyhovuje. Aspoň nechce Forestera zpět. :-)
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20663
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: radekn a jeho druhý Forestřík

Příspěvek od námořník »

Ať jsi dále spokojenej Radku 👍.
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
RadekN
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2412
Registrován: stř úno 22, 2017 9:05 am
Jméno a příjmení: Radek Novák
Bydliště: Krupka u Teplic

Re: radekn a jeho druhý Forestřík

Příspěvek od RadekN »

podvlada píše: čtv led 27, 2022 8:53 am Já jsem taky rád, že to Radkovi vyhovuje. Aspoň nechce Forestera zpět. :-)
No to já jsem taky rád, že jsi rád, že jsem rád. Nedovedu si představit, že bych u tebe před barákem zvonil, brečel a ty bys mi poslušně a dobrovolně forestera vrátil ;-D . Btw mám tu ještě nějaké plasty z kufru, roletku kufru a 3. spz na nosič na kola.

A když jsme u těch emocí.. V těch starších autech jich je samozřejmě víc, třeba i ve swiftu před měsícem, když mi v pravotočivé zatáčce prdnul levý přední tlumič a přes protisměr jsem se podíval do pangejtu vedle silnice. To bylo docela přeemoceováno :-D .
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10660
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: radekn a jeho druhý Forestřík

Příspěvek od podvlada »

Vidíš to, plasty kufru. Myslim že jedna ta boční kapsa celá, rámečky k oběma. Roletka neni od věci i když to je zatmavený a že máš i RZ na nosič jsem ani netušil, ta se bude hodit, už jsem jednou přendaval když jsme vezli :-) Už "jen" se potkat :-D

No, to jsou teda zajímavý emoce. Hlavně že to dopadlo ještě dobře 8() :-)

Mimochodem už dlouho se chystam doplnit přídavný dálkový a kompresorovej klakson, ale nakonec to spojim ještě s úpravou potkávacích světel - bude retrofit projektorů do paraboly. Určitě to bude pro spoustu lidí zajímavej počin, protože to dělaj akorát u SvitLip za nezanedbatelný peníze :-) Nechci to zakřiknout, ale po výbrusu jen tankujeme a všechno zatím cajk ,,,,| (*_^) |,,,, Koukam, že už jsme najeli skoro 9 Mm od výbrusu a celkem asi 12 Mm co ho máme... =)
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20663
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: radekn a jeho druhý Forestřík

Příspěvek od námořník »

Radku, já nejspíš květen do Plzně pojedu, tak jestli na to nespechate, tak mi to hoď na sraz a já to Vláďovi odvezu 😁
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22764
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: radekn a jeho druhý Forestřík

Příspěvek od spm »

RadekN píše: čtv led 27, 2022 10:55 am A když jsme u těch emocí.. V těch starších autech jich je samozřejmě víc, třeba i ve swiftu před měsícem, když mi v pravotočivé zatáčce prdnul levý přední tlumič a přes protisměr jsem se podíval do pangejtu vedle silnice. To bylo docela přeemoceováno :-D .
Si tam měl před prodejem přehodit ty z toho mýho, tam byly přední tlumiče nový :-D

Jinak mě to moje malý skákadlo taky žere 6,něco a tam mi to přijde docela dost... ale je proti fabii combi menší a má jenom 57kW, takže to vážně je asi taky trochu moc :-DDD (zase na obranu s tím jezdím buď po ucpaným městě nebo jako prase nebo jako prase po ucpaným městě :-DDD)
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
RadekN
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2412
Registrován: stř úno 22, 2017 9:05 am
Jméno a příjmení: Radek Novák
Bydliště: Krupka u Teplic

Re: radekn a jeho druhý Forestřík

Příspěvek od RadekN »

spm píše: čtv led 27, 2022 2:18 pm Si tam měl před prodejem přehodit ty z toho mýho, tam byly přední tlumiče nový :-D

Jinak mě to moje malý skákadlo taky žere 6,něco a tam mi to přijde docela dost... ale je proti fabii combi menší a má jenom 57kW, takže to vážně je asi taky trochu moc :-DDD (zase na obranu s tím jezdím buď po ucpaným městě nebo jako prase nebo jako prase po ucpaným městě :-DDD)
Měl jsem už rok koupené nové tlumiče, jenže furt nějak nebyl čas na výměnu.... Njn. No autu se naštěstí nic nestalo, jen protrhlá manžeta homokloubu od toho prdlého tlumiče. Takže nakonec happyend ;-D ;-D .
námořník píše: čtv led 27, 2022 1:48 pm Radku, já nejspíš květen do Plzně pojedu, tak jestli na to nespechate, tak mi to hoď na sraz a já to Vláďovi odvezu 😁
Tak super, tak já ti to hodím, až pojedu na sraz. Jinak tě mohu na bowling rovnou hodit tam i zpět, pokud by sis chtěl dát pívo (*_^) |,,,, .
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20663
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: radekn a jeho druhý Forestřík

Příspěvek od námořník »

To je dobrá nabídka 😁👍
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10660
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: radekn a jeho druhý Forestřík

Příspěvek od podvlada »

Radku a Jirko díky :-)
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: radekn a jeho druhý Forestřík

Příspěvek od sima »

Já tu spokojenost malinko, trošičku teda i chápu, ale hlavně nechápu zároveň v tom, že poté co byl někdo nakažen subárem... těžko tomu pak porozumět. Jezdil jsem ve služebních fabkách a jezdím dál, slouží DOCELA dobře, i když žádný zázrak splolehlivosti to teda určitě taky není, no a tj tak asi vše mírně pozitivní, vše, jinak jen šíleně nudný deasign, auto se mě ani byť jen trošičku nelíbí, naopak je to těžká nuda, tohle by mě osobně vážně zabilo, dále-opravdu pražádné emoce, vše tak nějak šíleně gumové, neosobní, nečitelné, výkon neřeším, ten mě bohatě stačí i u mého rozježděného lesníka 2002, jen se to chce s ním se nemazlit a on se pak umí hýbat, sakra svižně, ne že ne, už tu o tom rozpohybování a potřebě šlapat lesníkovi na krk byla nejednou řeč- funguje to.
Ale jasně, když jsi Radku spokojen, není co řešit. Sorry, že jsem si ty své postřehy, žvásty neodpustil.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
RadekN
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2412
Registrován: stř úno 22, 2017 9:05 am
Jméno a příjmení: Radek Novák
Bydliště: Krupka u Teplic

Re: radekn a jeho druhý Forestřík

Příspěvek od RadekN »

Simo tak jsme tu na subaru klubu, to se dá čekat, že jít z Forestera do Fabie tu většina bere jako krok zpět. A ještě k tomu dobrovolně že :-).

Já si vybral trochu smůlu s černým Foresterem, byla to špatná volba, holt už moc ojetý kus, světlo na konci tunelu jsem neviděl, věnovat čas neustálému opravování starého auta jsem už také nechtěl, vysolit skoro milion za nové Subaru také ne ... Když bych tenkrát koupil třeba Forestera od Puschpulla, věřím, že bych ho ještě měl a byl bych spokojen, ale holt se to vyvinulo jinak.

Navíc jsem dospěl k tomu, že auto je pro mě prostě jen přesunovadlo, lopata, kterou potřebuji pro práci. A co si budeme povídat, k tomuto účelu je tahle tuctová fábka docela vhodná. Poměr cena/výkon, užitná hodnota, opravitelnost v každé vesnici... Toto mi dělá radost, že sednu, jedu, dojedu, nic neřeším. Pro někoho noční můra, pro mě, v aktuální životní etapě, je to ideální stav :-).
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24342
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: radekn a jeho druhý Forestřík

Příspěvek od sima »

Jasné!!!
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“