atomium, picatec atd

Odpovědět
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5142
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

atomium, picatec atd

Příspěvek od petr »

Zkoušel někdo z vás ty zázračné prostředky co prezentujou po autosalonu - atomium do motoru a picatec na karoserii?
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4852
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: atomium, picatec atd

Příspěvek od Makovica »

Nemaju tam aj unobtainium ?
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10622
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: atomium, picatec atd

Příspěvek od Mira »

Dyk je to obyčejnej telešoping. Jen Kurt jim tam chybí.
Nedávno jsem tady odkazoval na zázračný aditivum, po kterém motor omládne o 100.000km a ještě ušetříte balík, protože už nikdy nebudete muset měnit olej. A všichni servisáci umřou hlady, páč nebudou mít co opravovat.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5142
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: atomium, picatec atd

Příspěvek od petr »

mám možnost to mít skoro zadarmo ale spíš mám obavy aby se mi ten motor nerozsypal potom :-D asi to bude něco na způsob nanočástic u millers oil ne?
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48960
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: atomium, picatec atd

Příspěvek od VDC »

Petře to nevíme, jestli je to něco jako nanočástice u Millerse. Ale Petrovi Vejvodovi já věřím, když deklaruje nějaké vlastnosti Millers Oils. Idiotům z Autosalónu nevěřím ani dobrý den. Ti by ti doporučili i aby sis uřízl nohu, když si to někdo zaplatí. ;-D
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
martas
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2713
Registrován: sob lis 06, 2010 9:22 am
Jméno a příjmení: Martin Staněk
Bydliště: Most,Jílové u Děčína,

Re: atomium, picatec atd

Příspěvek od martas »

VDC píše:Petře to nevíme, jestli je to něco jako nanočástice u Millerse. Ale Petrovi Vejvodovi já věřím, když deklaruje nějaké vlastnosti Millers Oils. Idiotům z Autosalónu nevěřím ani dobrý den. Ti by ti doporučili i aby sis uřízl nohu, když si to někdo zaplatí.
,,,,| (*_^) |,,,, :-D
Martas
Subaru Outback 2.5 - MY 2002 - ex
Subaru Forestr 2.0D - MY 2010 - ex
Subaru Impreza Sport 2.0 - MY 2008 - ex
Subaru Impreza WRX STI 2.5 - MY 2011 - 12,8l
Subaru Forestr 2.0 XT - MY 2016 - 11,4l
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5142
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: atomium, picatec atd

Příspěvek od petr »

ok přesvědčili jste mě a moc práce vám to nedalo :-D , abych řekl pravdu ja takovým věcem nevěřím a to ani u millersoils, ale když je to zadarmo nebo skoro zadarmo tak jsem měl takové napady jestli to nezkusit no raději né
Hlavně mi nejde do hlavy proč by pak takové věci nepoužívaly firmy co dělají motorové a jiné oleje když by to fungovalo, nanočástice do oleje nedává nikdo pokud vím teda kromě millers oils což je taky podivné...
Uživatelský avatar
MrRichie
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 896
Registrován: pát čer 22, 2012 2:35 pm
Jméno a příjmení: Richie Smolda
Bydliště: Řeka
Kontaktovat uživatele:

Re: atomium, picatec atd

Příspěvek od MrRichie »

Pikatek je v kvalitě neznačkového vosku za cca 800 Kč s tím rozdílem, že toho je tolik, že to použijete 10x... Kamarád co dělá deatailing tak to zkoušel.

Atomium je opět jen drahá sranda bo potřebujou prachy na reklamu. Na zkušebně jsem to neměl, ale na legendách měli pěknou toyotku, kde byla sundaná vana a víko ventilů, bylo to bez oleje a auto celý den jelo. Vtip je v tom, že to je údajně jak suchá skříň domazávané a na volnoběh tohle přežije auto i bez těchle zázračných sranců....

Metabond - docela zajímavé, dost jsme si hráli s tou zkušebničkou, kterou to prezentují. Dávali jsme tam opravdu malá množství, aby byl rozdíl v náplních co nejmenší, zahřívali jsme to atd... Opravdu zajímavé výsledky, nakonec jsme to opravdu nalili do aut a je to pocitově znát, že motoru odlehlo a hlavně třeba z H6 se stane absolutně bezhlučný motor... Cvakání docela utichne...

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=zF1kmZvCkIc[/youtube]

Tenhle strojek byl zajímavý i na testování holých olejů, kde Castrol moc teda neuspěl, ten mě zklamal dost. :-/ Millers byl jeden z těch lepší, ale nejlépe vycházely nějaké kanadské oleje.
Subaru Outback BS 2.5 CVT
Subaru Outback BR 2.5 CVT
Subaru Impreza GF 2.0 M/T
Yamaha YZ450F

ex. Subaru Impreza GT ver.VI ´99
ex. Subaru Legacy BH GX 2.5 4AT AirSus
ex. Subaru Legacy BP 2.0R 121Kw
ex. Subaru Outback BR 2.5 CVT
ex. hodně aut různých značek, vždy zpátky
Odpovědět

Zpět na „Oleje, maziva, aditiva, Millers Oils, Morris Lubricants“