SPM - Outback H6

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7830
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od mnov »

Jendo, zkontroluj elektriku na vleku. Určitě nesvítí levé brzdové světlo a pravý blinkr.
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Uživatelský avatar
StandaB
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3659
Registrován: pát led 03, 2020 2:20 pm
Jméno a příjmení: Stanislav Becvar
Bydliště: Nürnberg

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od StandaB »

Jezisimarjaaa! Von uz zhuntoval i ten platak. :-DDD :-DDD
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22730
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od spm »

mnov píše:Jendo, zkontroluj elektriku na vleku. Určitě nesvítí levé brzdové světlo a pravý blinkr.
Sarkasmus? :-DDD brzdovy svetla jsem pravda nekontroloval, ale blinkry svitily oba :-D

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk

Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
mišus
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1496
Registrován: pon dub 27, 2015 8:12 pm
Jméno a příjmení: Michal

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od mišus »

To je špatně, mají přece blikat:D
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7830
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od mnov »

Když jsi odbočoval k benzínce, tak na autě to blikalo, ale vlek ne.
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22730
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od spm »

Tos byl ty to stribrny SGcko, co jsem zdrzoval? :-D

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk

Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7830
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od mnov »

Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22730
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od spm »

Tak to je dobry stesti :-DDD dik, na ty svetla kouknu. Priznavam, ze brzdovy jsem nekontroloval, jak se to v jednom dela blbe. Na blinkry jsem koukal minimalne jak jsem to kupoval a blikaly oba. Ted teda kdyz jsem to zaprahl v patek, tak jsem asi koukal jenom na svetla. Takze mi bud ohnil kontakt v zastrcce nebo praskla zarovka. Ale oboji je detail :-)

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk

Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49183
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od VDC »

Odtušil jsem, že transport dopadl dobře a soupravu jsi v pořádku dotáhl až domů ?
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22730
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od spm »

Jo, dojel jsem v pohodě. Vlek jsem po cestě ještě rovnou vyhodil v práci, domů už jsem dorazil jenom s autem :-D Já se o tom chtěl rozepsat, akorát jsem dojel v 10 večer a měl jsem všeho už plný zuby... takže jsem si otevřel Clocka a usnul :-DDD
20211128_212530.jpg
Ráno, když jsme vyjeli, to vypadalo úplně slibně. Doma bylo sucho a celkem nic, ale jak jsem vyjel, tak Štěpán psal: "Vybral sis fakt moc pěkné počasí." Netušil jsem, co tím myslí, než jsem se dostal na D3, kde to začalo vypadat nějak takhle :-DDD
WhatsApp Image 2021-11-29 at 07.40.48.jpeg
Na první jízdu s naloženým vlekem to počasí bylo vysloveně skvělý :-DDD Sjezd z dálnice jsem si musel proplužit sám a celkově tu prdel jsem měl staženou teda dost. Naštěstí, než jsme to naložili, tak to alespoň na těch cestách buď roztálo nebo to rozsolili, takže začalo být vidět alespoň značení :-DDD

Naložit jsme to naložili snad dobře, pač mi za celou cestu nepřišlo, že by to dělalo nějakou neplechu. V nerovnostech jsem cítil nějaký lehký škubání auta, jak kdyby mi to něj někdo vrazil, ale počítám, že když za 1,6 tunový auto dám 1,5 tunový vlek, že je to asi normální. Navzdory přehlídnuté sanitce jsem do toho zrcátka každou chvíli koukal alespoň po rozsvícené pozičce, jestli mi nemizí za autem, ale jelo to furt rovně. H6 se s tím poprala celkem vzorně, ikdyž ten náklad už cítit byl. Hlavně tedy když jsem to v Praze vyložil a měl jsem pak pocit, že sedím na raketě :-DDD Docela by mě zajímalo, jak outback dokázal tahat karavan s 2.5kou :-D Když jsem řídil já, tak mi to do kopců jelo fakt pomalu, když řídil tempomat, tak těch 80 jel i do kopce. Kopec to jako vyjelo na trojku (to jsem ve většině případů řadil už dopředu sám), ale jak ten tempomat tahá za lanko a hýbe tedy i plynovým pedálem, tak ten plyn byl až skoro někde u podlahy. Tam bych to nohou sešlápnout asi neměl srdce :-DDD Jinak jsem objevil novou zajímavou vlastnost - HOLD režim nezamyká nižší kvalty ani do kopce. Mít tam standardní D, tak to nepochyně tu rychlost zamkne, tady to zůstalo odemčený. To se hodí, pač mě občas štvalo, že ten blbec podřadí a zamkne, takže stejně do toho stoupání mám malý otáčky...

Z hlediska provozních údajů na tom jinak díky výše jmenovanému nejhůř byla teplota ATF. Tu jsem 2x po sérii stoupání dostal při té venkovní nulové teplotě až někam k 110°C. A vlastně po většinu doby byla ATF teplejší, než voda v motoru :-DDD Ta se naopak držela úplně v pohodě; při těch 80km/h i většinu stoupání jsem měl na vodě pod 90. Jenom v jednom to vylezlo na 93 a v Budějcích v nějakym 12% stoupání ve městě, kdy jsem to jel 40km/h, na 95. Jenže tam to zjevně chladila sahara, pač nápor vzduchu nestačil - bylo vidět, jak to vždycky vylezlo na 93 a pak spadlo na 88; v jednom případě než se to rozfoukalo, tak to vylezlo takhle.

No a jinak jsem teda odpanil kouli :-DDD Měl jsem jí takovou krásnou, černou, lakovanou... Teď vypadá takhle :-D
20211128_213128.jpg
Ještě k těm tlamám, ať nesviním Danovi vlákno dále :-D Fotil jsem si to, než jsem ten vlek sundal, vypadalo to takhle:
20211128_212646.jpg
Je to OK nebo blbě? :-DDD (Já vím, s křížkem po funuse...) Na živo mi teda přišlo, že ta koule tam byla zalezlá víc, fotka mi přijde děsivější... indikátor je jinak na plusku, těsně za tou hranicí (ta hranice ukazuje co, jak je moc opotřebovaná koule?)

Jinak mise tedy úspěšná. Já žiju, žena žije, auto to snad taky přežilo, náklad celý, co víc si přát :-DDD
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14844
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od Tapan »

Hlavně že jsi dojel. Soubor náhradních motorů na Justy jsi mi ze sousední vsi taky převezl, za což ti patří dík! Celkově to byla, myslím, podařená akce, i když v promočenejch rukavicích v tom mrazu jsem tě chvilkama trochu nenáviděl :-)
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49183
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od VDC »

Počasí se na takovouhle premiérovou přepravní akci vysloveně povedlo. :-) Zvládl jsi to skvěle. Koule je samozřejmě v pořádku.
Jinak ten pocit, že tě někdo šťouchá do zad, když máš za prdelí naloženou káru, je v pořádku. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7830
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od mnov »

To jsem zapomněl napsat. Souprava se ze zadního pohledu chovala naprosto stabilně. Vlek se vůbec nijak nekymácel. ,,,,| (*_^) |,,,,
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22730
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od spm »

Supr, tak to jsem moc rád :-) Ještě kdybych si neudělal tu ostudu se sanitkou a nefunkčním světlem... :-DDD

Jinak na cestě zpátky padlo malé jubileum - 360.000km na tacháči. Snad ty další kilometry budou méně bolestivé, než 35x xxx :-DDD A při tankování se dopočítala spotřeba 12,34l/100km (369km, z toho asi 160km s prázdnym vlekem, 190km s naloženym). Což mi přijde docela dobrý, čekal jsem to horší :-D
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20621
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: SPM - Outback H6

Příspěvek od námořník »

😁 koukám že jsi se nenudil 😏👍. Spotřeba skoro jako Levorg bez vleku 😂👍
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“