SUBARU FRIENDLY

Odpovědět
Uživatelský avatar
PetrC
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 510
Registrován: ned čer 02, 2013 10:11 am
Jméno a příjmení: Petr Celnar
Bydliště: Bučovice
Kontaktovat uživatele:

Re: SUBARU FRIENDLY

Příspěvek od PetrC »

jeste to malinko doladím to L s Y se mi moc nelíbí a udělém víc barevných návrhů ale mrknu na to až o vikendu jestli to nevadí, přes týden nemam bohužel čas.
1996 R33 Skyline GT-R V-spec [490 HP/650 N·m]
MY96 SUBARU IMPREZA WRX STi Type RA Version II DCCD - JDM [275 HP/319 N·m] - SOLD :-(
v rodině:
MY96 SUBARU IMPREZA GT 555 [300 HP/350 N·m] - na nukleární pohon
MY06 SUBARU FORESTER 2.5XT [230 HP/320 N·m]
Dolnovltavečák
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 295
Registrován: pát říj 09, 2015 6:14 pm
Jméno a příjmení: Petr Kondysek
Bydliště: Dolní Vltavice, Lipno
Kontaktovat uživatele:

Re: SUBARU FRIENDLY

Příspěvek od Dolnovltavečák »

Děkuji Ti Petře!!!
:pr:
www.pensioncalla.cz Ubytování na břehu Lipenské přehrady.
Uživatelský avatar
jazzhill
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: úte črc 20, 2010 6:56 pm
Jméno a příjmení: Ota Černý
Bydliště: Krkonoše

Re: SUBARU FRIENDLY

Příspěvek od jazzhill »

...asi by se nást tu pár našlo, co by užili i SUBARU NECESSARY ::-DDD:
Forester 2.0X MY05, Impreza 2.0R 110kW MY07
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5219
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: SUBARU FRIENDLY

Příspěvek od draconis »

V souvislosti s tématem mě toho napadá tolik negativního i pozitivního, že to sem radši ani psát nebudu, protože tolik času nemám... :-)

Nápad určitě šlechetný, ale ve zkratce - z obchodního hlediska to podle mě nic nepřinese. Samozřejmě v rámci komunity SFC už ano, takže spíš SFC friendly... :-)

Aktivní komunita SFC o sobě ví a nepotřebuje k tomu nálepku. Tím spíš když se tam jednou, nejlépe opakovaně udělá sraz, bude místo v povědomí všech.

Slovo Subaru a oficiální logo bych z toho z licenčních důvodů radši vypustil. A když pojede okolo neznámý Subarista, nálepku uvidí až zastaví na parkovišti a půjde dovnitř, takže ho tam určitě nepřitáhne odněkud z dálky. Pokud by se to mělo rozšířit a brát vážně, muselo by to být pod záštitou klubu SFC jako takového a ono to vlastně komunitně v podstatě už takhle funguje - reference si v rámci SFC už předáváme na servisy, restaurace a možná i něco dalšího. Akorát zatím bez nálepek... :-)

Takže abych to uzavřel, tak jsem to psal asi zbytečně, protože na to vlastně nemám názor... :-)
Dolnovltavečák
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 295
Registrován: pát říj 09, 2015 6:14 pm
Jméno a příjmení: Petr Kondysek
Bydliště: Dolní Vltavice, Lipno
Kontaktovat uživatele:

Re: SUBARU FRIENDLY

Příspěvek od Dolnovltavečák »

Draconis, jakýkoli příspěvek je dobrý..
SFC FRIENDLY se mi taky líbí. Za mě jsem to myslel tak, že mi bude ctí, dát vám slevu na ubytování.
Předávají se tady sice informace o podnicích, ale neexistuje mapa podniků, o kterých víme, že jsou fajn..
To byl záměr.
Když pojedu třeba na Hradec, přece nebudu hledat ve všech možných konverzacích, jestli tam náhodou není zmínka o nějakém pensionu, restauraci či servisu. Na srazy přece nejezdí všichni a ti co jezdí zase nejezdí na všechny a kamkoli.
O tom je tady ta debata, že bych chtěl znát vaše názory, protože jsem tu nováček...
Pokud nebude nikdo další, kdo by chtěl být SUBARU FRIENDLY, budu jediný v Čechách a na Slovensku.. A možná na světě ::-DDD:
Děkuji za vaše názory (jakékoli)
S úctou
Petr
www.pensioncalla.cz Ubytování na břehu Lipenské přehrady.
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5219
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: SUBARU FRIENDLY

Příspěvek od draconis »

Však jasně, já to vůbec nijak nehaním - to jen aby bylo jasno. Jen diskutuji.

Máš pravdu, že je to tu poschovávané v diskuzích a až se jednoho krásného dne bude někdo nudit (já to mám v plánu někdy v lednu), tak to z těch diskuzí vyseká a "píchne" do nějakého sticky vlákna, kde už to bude pořád a jen se to bude případně čas od času aktualizovat.

Ale k tématu - když si např. někdo z Tanvaldu bude chtít udělat výlet na jih a nebude věnovat čas tomu, aby si to případně našel v těch diskuzích, tak vyleze na Špičák, vezme si hvězdářský dalekohled a bude brousit od jednoho kraje Lipna k druhému dokud neuvidí samolepku Subaru Friendly? To si nějak neumím představit... :-)

Jako nápad to špatné není, ale pokud se to má brát vážně, je potřeba naťuknout nějaký koncept. Pokud jsi to myslel tak, že si prostě jen chceš vytisknout samolepku a nalepit si ji pro vlastní radost na dveře vašeho penzionu, tak to potom jo 8)

Jinak za tvoji nabídku pro SFC jsme samozřejmě moc rádi!

A jak jsme se bavili, až někdy pojedeš do ČB, tak zavolej a zastav se, rád tě poznám osobně! :wink:
Dolnovltavečák
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 295
Registrován: pát říj 09, 2015 6:14 pm
Jméno a příjmení: Petr Kondysek
Bydliště: Dolní Vltavice, Lipno
Kontaktovat uživatele:

Re: SUBARU FRIENDLY

Příspěvek od Dolnovltavečák »

::-DD: Já Tebe Taky velice rád poznám osobně!!! :783:
Měl jsem na mysli tu mapu, víš, že by tady místo jednoho vlákna byla mapa, na které by byly všechny ty podniky a potom když pojedeš třeba na Hradec, zadal by sis cestu a vyjely by Ti všechny ty podniky na ní...
Pro mě je to jen nápad, protože na zpracování takové mapy nemám hlavu, takže zatím to vypadá jen na tu samolepku, jak jsi psal 8)
Tu samolepku však nalepím až při srazu zde...
Jinak mi přišel dotaz, jestli k nám mohou i pejsci. Ano mohou jsme i PEJSEK FRIENDLY :bp:
www.pensioncalla.cz Ubytování na břehu Lipenské přehrady.
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4329
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: SUBARU FRIENDLY

Příspěvek od OZP »

Mapa s opichanejma friendly podnikama je urcite fajn napad. Do jiste miry je to i forma inzerce, imho docela prijatelna.
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5405
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: SUBARU FRIENDLY

Příspěvek od Kolben »

Me osobne se libi ten Drakovo napad na SFC FRIENDLY. Celou dobu co tahle diskuze vznikla sem si rikal, ze tohle by prece melo delat Subaru. Jako svoji propagaci a neco malo pro zakazniky. Vzhledem k tomu, ze nedela vubec nic, tak sem si rikal, ze ten nazev Subaru v nazvu (at ty auta mame radi) neodopovida tomu kdo to organizuje a stara se o to. Mohlo by to v lidech neznalych vzbuzovat dojem, ze Subaru se pekne stara o lidi kolem jejich aut. Takze za mne SFC FRIENDLY by bylo super nejvic nejlepsi.
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5219
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: SUBARU FRIENDLY

Příspěvek od draconis »

Mapa se "špendlíky" = místy "SFC friendly" už by asi smysl měla. O to mi šlo, naťuknout, jaká je konkrétní představa. Sice aby to fungovalo i jako nějaký plánovač, že to vysype místa na trase by bylo fajn, ale nemyslím si, že by se do toho někdo zdejší pustil to programovat (resp. kódovat). Nějaká klikací mapa by se asi dala. Možná by ve finále šlo i využít Google Maps nebo tak něco a ručně tam místa přidat - to by bylo prakticky bez práce a asi i s těmi trasami...
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5219
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: SUBARU FRIENDLY

Příspěvek od draconis »

Kolben: Jasně, kromě licenčních důvodů je to přece "naše" iniciativa, aktivita a případná práce s tím spojená. I to byl jeden z důvodů, proč jsem radši pro SFC a ne Subaru.

Ačkoli i když nechci pořád sejčkovat, jsem trošku skeptický ohledně toho, jak je reálné do toho zapojit potřebné subjektů, aby mělo smysl se tím zabývat. Ale třeba se pletu. Takže navrhuji udělat anketu v tomto tématu.
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4329
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: SUBARU FRIENDLY

Příspěvek od OZP »

Vzorem by nam mohlo byt: http://www.bofor.cz/mapa-bohemaku/.
Akorat by tam samozrejme byli podniky, ne Subaristi...

Resp. mapu subaristu bychom taky klidne mohli udelat, ale to uz by imho byl regulerni marketingovy nastroj...
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
M a r c e l
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 15410
Registrován: pát úno 05, 2010 2:58 pm
Jméno a příjmení: Martin Fabian
Bydliště: Středozem B-)
Kontaktovat uživatele:

Re: SUBARU FRIENDLY

Příspěvek od M a r c e l »

A nemysli si, ze moc dobrej, ono ne kazdy chce, aby cely svet vedel, kde bydli. Proto mam treba ja v popisu Kralupy a ne tu nasi malou diru...
M a r c e l B -)

FORESTER 2.0 XT SG AT 04 (iXTéčko)
FORESTER 2.0 Sturbo SF MT-R 00 LPG (TEJPRESTR)
OPEL TIGRA 1.6 KROSTIGRA
MULTICAR M25 4x2 MULA
IMPREZA 2.0 WRX STI 02 (BERUŠKA)
<Scenic 2.0<Felicia Combi 1.2LXI LPG<3x GARDE<120LS<110L<kolo<plastová Tatra<odrážedlo<kočárek
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4329
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: SUBARU FRIENDLY

Příspěvek od OZP »

Jasna vec, ja na ty mape klokanu taky nemam tu vlajecku primo na baraku :-)
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Dolnovltavečák
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 295
Registrován: pát říj 09, 2015 6:14 pm
Jméno a příjmení: Petr Kondysek
Bydliště: Dolní Vltavice, Lipno
Kontaktovat uživatele:

Re: SUBARU FRIENDLY

Příspěvek od Dolnovltavečák »

Hurá!!! Řešíme to!!!
Dávat každý Subaru do mapy jako klokany asi nemá smysl, ale ty podniky, kteří stojí o jejich návštěvu...
Máte pravdu s tím SFC, zatím všechny argumenty mne přesvědčují... Děkuji za ně!!!
Jen mne napadla další volovina, jestli neudělat SFFC, tedy SubaruFunsFootballClub... ::-DDD:
To bylo jen pro prdel, i když...
Hlavně vám kluci děkuji, že nad tím přemýšlíte, myslím, že by to opravdu mohlo mít pro nás všechny nějaký plus..
www.pensioncalla.cz Ubytování na břehu Lipenské přehrady.
Odpovědět

Zpět na „Klubové předměty“