Kenwood GX-204LE - Subaru Legacy/Outback BL/BP facelift

Uživatelský avatar
dracekvo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3178
Registrován: stř kvě 19, 2010 4:04 pm

Re: Kenwood GX-204LE - Subaru Legacy/Outback BL/BP facelift

Příspěvek od dracekvo »

Super, díky za info. Takže když člověk origo vestavěné rádio vyhodí, tak ho vlastně tyto funkce vůbec nezajímají.
Peugeot ION elektro (rv.12, najeto 100 tis)
Subaru Outback 2.5 LPG AT (rv. 07 najeto 320tis)
Subaru Outback 2.5 LPG AT (rv.99 najeto 350tis)
Peugeot 206 1.4i MT (rv. 99 najeto 270 tis)
Audi A4 Avant 1.9 TDI (rv. 97 najeto 260 tis)
Peugeot J5 obytná alkovna (2.5TD, rv.91 najeto 150tis)
Uživatelský avatar
burgerboy
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 138
Registrován: pon pro 05, 2016 1:50 pm
Jméno a příjmení: Kristian
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kenwood GX-204LE - Subaru Legacy/Outback BL/BP facelift

Příspěvek od burgerboy »

dracekvo píše:Super, díky za info. Takže když člověk origo vestavěné rádio vyhodí, tak ho vlastně tyto funkce vůbec nezajímají.
Presne tak. Ja budem vyhadzovať aj rádio, aj navigáciu, takže za mňa to je strata fakt nula nula nič Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Legacy BL EZ30 Spec.B (BLE) - Öhlins Road&Track, Kakimoto Regu.06&R, Raptor SC headers, Boost Products CAT - Obrázek
Uživatelský avatar
burgerboy
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 138
Registrován: pon pro 05, 2016 1:50 pm
Jméno a příjmení: Kristian
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kenwood GX-204LE - Subaru Legacy/Outback BL/BP facelift

Příspěvek od burgerboy »

Oživujem téma, viete niekto o nejakom ready-to-use výdechu miesto displeja navigácie do Legacy BL/BP, ktoré je rozšírené a pripravené aj s adaptérmi/rámikom na montáž 1DIN zariadenia miesto displeja pôvodnej navi? Rezať a stružlikať originál nechcem/neviem, potrebujem niečo čo zaplatím, dorazí, vyhodím ztama Kenwood displej aj s výdechmi, namontujem nový s širším otvorom a namontujem tam 1DIN. Ideálne... aby som nemusel montovať 2DIN dole mimo optimálny pohľad vodiča... :-()()-: Ďakovala!
Legacy BL EZ30 Spec.B (BLE) - Öhlins Road&Track, Kakimoto Regu.06&R, Raptor SC headers, Boost Products CAT - Obrázek
K25
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 04, 2014 10:01 am
Jméno a příjmení: Kamil Kuběna
Bydliště: Vyškov

Re: Kenwood GX-204LE - Subaru Legacy/Outback BL/BP facelift

Příspěvek od K25 »

burgerboy: v záložkách mám uložený tohle:
http://www.uklegacy.com/forums/index.ph ... h-mounted/

adaptér by na to měl být tenhle, originál od Subaru:
https://avojdm.com/single-din-console-p ... 0017AG920/

Vypadá to, že se ten adaptér vkládá místo přihádky mezi výdechy, kterou mají auta bez displeje (navigace). A ještě pokud si pamatuji z doby, kdy jsem to hledal, tak je tam málo místa na hloubku pro šasi rádia, tudíž se někde musí uříznout kousek nějakého plastu, ostatně na avojdm píší: "It can be made to work with overseas market Legacy & Outback but wil require some minor modifications to fit.
2000 - 2015: Subaru Impreza 2.0 GL 1996
2015 - ... : Subaru Legacy Outback 3.0R 2008
Uživatelský avatar
burgerboy
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 138
Registrován: pon pro 05, 2016 1:50 pm
Jméno a příjmení: Kristian
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kenwood GX-204LE - Subaru Legacy/Outback BL/BP facelift

Příspěvek od burgerboy »

K25 píše: stř dub 13, 2022 2:30 pm ...
adaptér by na to měl být tenhle, originál od Subaru:
https://avojdm.com/single-din-console-p ... 0017AG920/
...
Môžeš byť záchranca projektu? Hustý, AvoJDM mi ani nenapadlo omrknúť, vďaka moc za tip! ,,,,| (*_^) |,,,,
Legacy BL EZ30 Spec.B (BLE) - Öhlins Road&Track, Kakimoto Regu.06&R, Raptor SC headers, Boost Products CAT - Obrázek
Uživatelský avatar
burgerboy
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 138
Registrován: pon pro 05, 2016 1:50 pm
Jméno a příjmení: Kristian
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kenwood GX-204LE - Subaru Legacy/Outback BL/BP facelift

Příspěvek od burgerboy »

K25 píše: stř dub 13, 2022 2:30 pm ...
Tak Ti ešte raz ďakujem za tip, už aj dorazilo. Len to teraz nemám do čoho dať pre zmenu... :-D (auto šlo pod kudlu)

IMG_2416.jpeg
Legacy BL EZ30 Spec.B (BLE) - Öhlins Road&Track, Kakimoto Regu.06&R, Raptor SC headers, Boost Products CAT - Obrázek
K25
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 213
Registrován: stř čer 04, 2014 10:01 am
Jméno a příjmení: Kamil Kuběna
Bydliště: Vyškov

Re: Kenwood GX-204LE - Subaru Legacy/Outback BL/BP facelift

Příspěvek od K25 »

,,,,| (*_^) |,,,,

To ti přišlo za těch pár dní od AvoJDM z Japonska? To by byl slušnej fofr.

Jsem tedy rád, že díky mě projekt žije :-) a jsem zvědavej na výsledek. Máme víceméně stejný auta a asi i hodně podobný názor na tovární autorádio. Můj názor je takový, že co se týká dizajnu, tak tam bude výměna originálního autorádia vždy krokem k horšímu. Ne že bych ho měl za nějaký estetický skvost, ale marná sláva, ono to tam všechno tak nějak ladí k sobě. Knoflíky velikostí i barvou, dva displaye nad sebou, proto je mi líto na to vůbec šahat. Bohužel po stráce funkcí je doba někde jinde. Já mám doma už asi dva roky rámeček z eBaye na výměnu místo stávajícího autorádia, bohužel ale nejsem schopen si nějaké aftermarket rádio vybrat. Důvody snad ani vypisovat nebudu, na to není nikdo zvědavej :-D .
2000 - 2015: Subaru Impreza 2.0 GL 1996
2015 - ... : Subaru Legacy Outback 3.0R 2008
Uživatelský avatar
burgerboy
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 138
Registrován: pon pro 05, 2016 1:50 pm
Jméno a příjmení: Kristian
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kenwood GX-204LE - Subaru Legacy/Outback BL/BP facelift

Příspěvek od burgerboy »

K25 píše: úte dub 19, 2022 6:01 pm To ti přišlo za těch pár dní od AvoJDM z Japonska? To by byl slušnej fofr.
Áno, tiež ma to zaskočilo. Čistý čas od prevzatia v Tokyu až po doručenie zásielky = 3 dni <:-<

Akurát som zistil že potrebujem zohnať z vrakárny ešte ten bežný stredný kus, s hodinami a odkladacím, lebo po odstránení displeja navigácie tam ostane na spodnej časti - tam kde sú normálne tie hodiny - diera/medzera. A to teda nechcem. Takže teraz zistiť zkama k tým hodinám vedie kabeláž a či sa to dá zapojiť dodatočne do auta ktoré to nemalo...

Inak rádio prehodiť by nebol problém, sú na trhu rádia ktoré tam celkom aj sadnú povedal by som. Problém je so zladením vzhľadu/podsvietenia a funkcií ktoré požadujem a neide cez ne vlak :-D 2DIN panel mám tiež už asi rok doma, pôvodný plán bol hodiť tam 2DIN rádio so 7" displejom, ale čím ďalej som sa tam díval a predstavoval si to tam, tým viac mi to vadilo, je to proste nízko a nie je to tam pekné. Tak sa vymyslel plán B - nákladnejší, komplikovanejší, ale v konečnom dôsledku to bude pecka si myslím, až bude. Tak potom dám vedieť a ukážem ;)
Legacy BL EZ30 Spec.B (BLE) - Öhlins Road&Track, Kakimoto Regu.06&R, Raptor SC headers, Boost Products CAT - Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Elektronika a elektroinstalace vozu“