Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Odpovědět
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3092
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od Šaman »

Susede, měls přibrzdit u našich, mám v lednici už týden pár svijanů, mohl sis jich v nouzi vzít. Určitě by měly teplotu, která by postačila na transport k chalupě a okamžitou konzumaci. Gambáč (dry) piju enom já....:-)
Sis nemusel kaziť chuťově poháry géééčkem....
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24338
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od sima »

Díky, může se hodit tato lukrativní nabídka :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4329
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od OZP »

Trosku tohle zraci vlakno obohatim o jedno takove osobni pozorovani.

Prave do sebe laduji snidani zvici 6329kj, coz je krasnych 1500kcal, tedy poradna porce jidla.
Screenshot 2022-05-27 at 9.33.42.png
Kdyz jsem v lete 2019 zacinal hubnout, tak po tech prvnich par mesicich, kdy jsem kaloricky prijem snizoval postupne, jsem podobnych 6-7tisic kj snedl za cely den, aniz bych vlastne citil nejaky sileny pocit hladu. No a dneska takovou porci min. 2x do tydne snidam.
A jelikoz mam uz dnes za sebou 20km na kole a pres hodinu siloveho treningu, tak prestoze do sebe narvu takovouhle horu jidla, tak jsem realne v kalorickem deficitu, protoze podle hodinek uz mam spaleno uz 11220kj (2700kcal, v 9,45 rano =) ).
Odpoledne jeste ceka cesta na kole domu, tak si k obedu muzu naprosto bez vycitek zajit na burger a hranolky nebo dokonce pizzu (oboji samozrejme s polevkou) a dokonce si do kafe dam smetanu a dve lzicky cukru :-D. Kdybych pil alkohol, tak bych si klido mohl dat uplne bez (kalorickeho) problemu k tomu obedu 2 piva.

To musim rict, ze je na tom sportu krasne- nejen ty vyplavene endorfiny, nejen to zlepseni kondice, nejen ten sekac v zrdcadle a nejen ty prdelky na cyklostezkach... ale taky to, ze clovek vlastne muze zrat (skoro) co chce a (skoro) jak chce.

Skoda, ze mi trvalo tak dlouho, nez jsem to pochopil >:-&
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49211
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od VDC »

Ondřeji to je super !!
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3092
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od Šaman »

Dnes nebyl ve velkém obchodě moc výběr. Sáhl jsem po posledním Sumečkovi.
Takže rychlá večeře po práci na zahradě
Přílohy
IMG_20220527_195813.jpg
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24338
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od sima »

OZP píše: pát kvě 27, 2022 10:00 am Trosku tohle zraci vlakno obohatim o jedno takove osobni pozorovani.

Prave do sebe laduji snidani zvici 6329kj, coz je krasnych 1500kcal, tedy poradna porce jidla.
Screenshot 2022-05-27 at 9.33.42.png

Kdyz jsem v lete 2019 zacinal hubnout, tak po tech prvnich par mesicich, kdy jsem kaloricky prijem snizoval postupne, jsem podobnych 6-7tisic kj snedl za cely den, aniz bych vlastne citil nejaky sileny pocit hladu. No a dneska takovou porci min. 2x do tydne snidam.
A jelikoz mam uz dnes za sebou 20km na kole a pres hodinu siloveho treningu, tak prestoze do sebe narvu takovouhle horu jidla, tak jsem realne v kalorickem deficitu, protoze podle hodinek uz mam spaleno uz 11220kj (2700kcal, v 9,45 rano =) ).
Odpoledne jeste ceka cesta na kole domu, tak si k obedu muzu naprosto bez vycitek zajit na burger a hranolky nebo dokonce pizzu (oboji samozrejme s polevkou) a dokonce si do kafe dam smetanu a dve lzicky cukru :-D. Kdybych pil alkohol, tak bych si klido mohl dat uplne bez (kalorickeho) problemu k tomu obedu 2 piva.

To musim rict, ze je na tom sportu krasne- nejen ty vyplavene endorfiny, nejen to zlepseni kondice, nejen ten sekac v zrdcadle a nejen ty prdelky na cyklostezkach... ale taky to, ze clovek vlastne muze zrat (skoro) co chce a (skoro) jak chce.

Skoda, ze mi trvalo tak dlouho, nez jsem to pochopil >:-&
Ondrooo, moc moc výstižně jsi to vše popsal, je to ve všem přesně tak! I ty prdelky.
Proto se snažím sportovat, po svém teda, ale holt něco dělám, já teda spíš jen silově, jen jsem ubral z vah a jedu víc svižněji, s minimem pauz, kardio to furt není, ale vyhovuje mě to, taky ty klouby, úpony, svaly po už pomalu půl století nejsou co bývali, to prostě neojebeš, navíc neberu žádné výživové doplňky, to je trošku chyba, tím se dají klouby a ledaco povzbudit, poléčit, dáš pak víc a v klidu, ale holt nechávám tělo fungovat více méně na co má samo, teď jo. No a taky časově si už bohužel nedopřávám ideální dávky tréninku, jsem teď s počínající chalupářskou, zahradní sezonou rád za těch 2x týdně, když se podaří 3x jako jindy v roce je to pro mě super. Když jsem začínal s fitkem dával jsem si 4 i 5 týdně, to to rostlo jako blázen, tělo shodilo veškeré tuky, no pár let to šlo, teď momentálně ne a ani to nebude nejspíš už lepší. Samozřejmě kolo, jiný pravidelný sport je stejně super, nikdy bych neřekl, že já budu chodit jen do fitka, bavilo mě vše, u fitka mě drží pár věcí, no tj jedno, prostě je to tak.
Kdybych neměl tak rád pívo, jsem bez tuku, to jsem si jist, to vím, no bohužel, mám rád život a jeho vymoženosti kulinářské i ty chmelové.
Furt ve mě hlodá vysadit na měsíc, dva pívo, no konec snů :-)
Moje žena je na sebe teda krutopřísná, víc než kdy dřív byla a je to vidět, ráda si dá taky pivko a proto vše taky cvičí, sportuje, tancovala, teď to nějak nějde atd atd, je to dříč, nechápu co dokáže při svých kilech, hmotnosti. Kloubouk dolů musím říct, bere to maximálně poctivě, ale ne že by jí to nějak trápilo, protože musí, je v tom všem až po uši, jako já, je to droga, návyk, nedokážem si bez toho život už představit, začnem být bez toho všeho brzy nesví, nervní, moje žena teda už dopředu, ta je fakt jinde...
No a super bonus je při tom sprotování pravidelné setkávání s větším okruhem lidí, s některýma už léta letoucí, noví účastníci sebe "trýznění" se taky furt vynořují, i hodně mladí...plno keců, společné sdílení všehomožného, barvité názory, postoje vůči všemožnému, srandičky, zážitky, taky docela přehled co se kde děje, stalo...je toho moc co sportování přináší. Vylágruješ hlavu dokonale, endorfíny stříkají a odcházím jak znovuzrozený, i když jsem přicházel po práci jak poloviční mrtvola. Vyjdu na slunce a je mě tak blaze, dám si zmrzku, jsem totálně na bodu mrazu ohledně okolního běsnícího života, klidný jak želva, nádhera =) :-) to je taková krásná jistota tohleto, taky že můžu vždy a jak často a moc chci jen sám, tak nic končím, Ondro jsi dobrý, našel jsi se!!!

Šamane, tohle bych si teda dal, jednoduché a vynikající, jj to možu.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24338
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od sima »

Já nic nekuchtil, to má žena. Dělala si nějakou tu indii (vždy to teda chutná skvěle a je to i pěkně pálivé, všelijaké ty spešl koření a pasty či co) a zároveň prý jen tak k pívu šneky. Pečené v kachláčích, dva druhy, jedny zelňáčky- zelí ještě co jsem loni nakládal, ze sklípku z chalupy, slanina, listové těsto, koření, určitě jsem na něco zapomněl, no božíííí to je, úžasné musím říct, že jo. Šneky číslo dvě- listové těsto, čedar, šunka, potěr pizza kečupový základ, sezam koření a jiné koření, obojí šnečci potírané vajíčkem, trouby kachláčů pokud možno vytopeny na 190 C, v reálu tak 170 C, taky jsem opět určitě na něco zapomněl, jen jsem ochutnával, nekuchtil no. Nevím už co je lepší, není vítěze, sežral bych to všechno a hned :-/ :-)
Edit: no tak prý nějak mizí z talíře, nedá se no, jede mě to, být tu Hamoun věřím, že tak blbě nefilozofuje, vůbec se s tím nesere, nepáře a je to vše poklizeno :-)
No včil jsem došel z terasy a potřetí si konečně došel pro to co jsem šel- pro nějaký ten tabáček ke svijánkům, vždy jsem při degustaci šnečků na ten tabáček zapomněl...tož tak.
Přílohy
IMG_20220527_215710.jpg
IMG_20220527_223445.jpg
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19162
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od hamoun »

OZP: je to tak .. matematika přesně funguje ... !!
Jen se člověk musí najít ... a nějak to skloubit ..

Námořníku ... opět díky ... teď to sice nevychází , ale vím proč ... matika ...

Šíma, Šaman: nádhera ... nádhera .. nádhera :)

Odesláno z mého SM-G781B pomocí Tapatalk

škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
vita1kulisek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2304
Registrován: stř dub 13, 2016 9:18 pm
Jméno a příjmení: Víťa Kulíšek
Bydliště: Město Touškov 330 33

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od vita1kulisek »

sima píše: pát kvě 27, 2022 11:31 pm Já nic nekuchtil, to má žena. Dělala si nějakou tu indii (vždy to teda chutná skvěle a je to i pěkně pálivé, všelijaké ty spešl koření a pasty či co) a zároveň prý jen tak k pívu šneky. Pečené v kachláčích, dva druhy, jedny zelňáčky- zelí ještě co jsem loni nakládal, ze sklípku z chalupy, slanina, listové těsto, koření, určitě jsem na něco zapomněl, no božíííí to je, úžasné musím říct, že jo. Šneky číslo dvě- listové těsto, čedar, šunka, potěr pizza kečupový základ, sezam koření a jiné koření, obojí šnečci potírané vajíčkem, trouby kachláčů pokud možno vytopeny na 190 C, v reálu tak 170 C, taky jsem opět určitě na něco zapomněl, jen jsem ochutnával, nekuchtil no. Nevím už co je lepší, není vítěze, sežral bych to všechno a hned :-/ :-)
Edit: no tak prý nějak mizí z talíře, nedá se no, jede mě to, být tu Hamoun věřím, že tak blbě nefilozofuje, vůbec se s tím nesere, nepáře a je to vše poklizeno :-)
No včil jsem došel z terasy a potřetí si konečně došel pro to co jsem šel- pro nějaký ten tabáček ke svijánkům, vždy jsem při degustaci šnečků na ten tabáček zapomněl...tož tak.
Buď zdráv Šímo, si taky umíš žít! Takových dobrůtek. A pivíčko s tabáčkem ve finále. No těžko hledat chybu...
Tohle vlákno nenávidím, protože abych nepuk už po páté nejím. Před spaním jdu na fórum, kouknu tady a mám sliny, jak valach opratě a už jdu rabovat lednici. A je po dietě! A to všechno kvůli takovým, jako ty.
V dobrém zdraví
Víťa Kulíšek
Subaru Outback 2,5i, 124kW, 2022, Field
Subaru Impreza 2,0i, 115kW, 2018 Comfort
Subaru Forester 2.0i, 110kW, 2016 Comfort
Š100-120-Favorit- Lada 1300- Felicia-Fabia Combi-Rapid.
[WINNER]
Uživatelský avatar
cleo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 6347
Registrován: čtv lis 20, 2014 11:38 am
Jméno a příjmení: Pavel Klofáč
Bydliště: Poddžbánsko

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od cleo »

oběd připraven Obrázek
Řecké brambory s červenou řepou
Obrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
MY2020 Subaru Outback 2.5i Active - otouš Obrázek
ex 2016 Subaru Forester 2.0i-L Comfort CVT - modrásek
Goba
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1416
Registrován: pon kvě 28, 2018 11:07 am
Jméno a příjmení: Petr Gobernac
Bydliště: Pardubice

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od Goba »

Už jsem tu dlouho neviděl bůček ::-((( musim si zalistovat dozadu :-DDD

V těch bramborách to bude tvaroh nebo nějaký speciální sýr?
Forester SJ 2.0iCVT 2016
X-Trail T31 2.0Dci 2010
Uživatelský avatar
cleo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 6347
Registrován: čtv lis 20, 2014 11:38 am
Jméno a příjmení: Pavel Klofáč
Bydliště: Poddžbánsko

Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od cleo »

Je tam feta, baby špenát, zakysaná smetana, drcený česnek.
A takhle to vypadá naservírované.
Obrázek

Manželka si opět pochutnala, já také Obrázek.

Sent from my iPhone using Tapatalk
MY2020 Subaru Outback 2.5i Active - otouš Obrázek
ex 2016 Subaru Forester 2.0i-L Comfort CVT - modrásek
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14877
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od Tapan »

Bůček to není, ale pochutnal jsem si moc!
Přílohy
IMG_20220528_130320_290.jpg
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
cleo
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 6347
Registrován: čtv lis 20, 2014 11:38 am
Jméno a příjmení: Pavel Klofáč
Bydliště: Poddžbánsko

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od cleo »

Bodejť ne, čerstvé je to úžasné .


Sent from my iPhone using Tapatalk
MY2020 Subaru Outback 2.5i Active - otouš Obrázek
ex 2016 Subaru Forester 2.0i-L Comfort CVT - modrásek
Uživatelský avatar
Šaman
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3092
Registrován: úte zář 08, 2009 10:26 pm
Bydliště: Kateřinice

Re: Subaristický kulinářský institut aneb vaříme, pečeme atd...

Příspěvek od Šaman »

Tapan: hmmmmm, chobotnica v/Na Poli.....to muselo být dobré.....dostávám chuť na mořské bestie.....asi si dám na večeřu zeleninový salát :-D
Subaru Forester 2.0X MT SocialEdition z roku 2005 (Lesník) + Honda Vision - Soptík + SsangYong Tivoli 4wd (Ssasanka) no a Obluda (cétéem Scroll xpert 2020)
Odpovědět

Zpět na „Dům, dílna, zahrada“