Zajímavá nabídka na 2DIN navigaci Kenwood

Odpovědět
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5217
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Zajímavá nabídka na 2DIN navigaci Kenwood

Příspěvek od draconis »

Ahoj všem,

dnes u mě byl obchodní zástupce a dostali jsme celkem zajímavou nabídku na několik kousků vestavných 2DIN navigací. Jedná se generačně o cca dva roky starý nejvyšší model Kenwood DNN-9230DAB.

Bližší informace zde: http://kenwood.eu/car/navigation_multim ... NN9230DAB/

Jedná se o poslední zbytky na skladě, mezi nimiž je několik zcela nových přístrojů, několik rozbalených pro účely různých výstav a prezentací a pár dalších, které byly obchodními zástupci používány v řádu několika týdnů ve služebních autech k testování.

Proč považuji tuto nabídku za zajímavou - původní cena byla 39 990 Kč. Nyní bychom se pro klub dokázali dostat na nějakých 19 500 Kč s DPH. Je třeba však počítat s faktem, že v přístroji jsou mapy z roku 2013. Nicméně vyjednal jsem i lepší cenu na případný upgrade mapy - 2 990 Kč oproti běžným 3 890 Kč.

Na prodejnu tyto přístroje brát nebudeme (prodáváme již pouze nové modely), nicméně pokud by měl někdo zájem, dodání je možné během cca 2-3 prac. dnů.

Mimochodem nástupce tohoto modelu aktuálně stojí 36 990 Kč.

Jen připomenu, že Kenwood používá navigační software i mapy od Garminu. Tento model má kromě jiného navíc oproti běžné výbavě levnějších navigací DAB tuner, WiFi konektivitu a odnímatelný panel. Samozřejmostí je USB, AUX, druhá zóna, Bluetooth handsfree + audio streaming, 7" displej, RDS-TMC. Přístroje jsou poskytovány s plnou zárukou jako nové, tedy 24 měsíců.

Jen pro info - dnešní základní modely značkových výrobců se pohybují cca od 20 000 Kč nahoru, lépe vybavené okolo 30 000 Kč a výše.

Neberte to prosím jako reklamu, vůbec to není myšleno jako zviditelnění nebo pokus o komerci (to bych sem dával pořád něco, protože se v tomto segmentu stále něco děje a mění). Spíš mi to přišlo zajímavé, kdyby zrovna někdo uvažoval o vestavné navigaci. Prosím nijak zvlášť vehementně to nešiřte, cenu jsem nabídl takto zajímavou pouze pro zdejší osazenstvo.
suubaru
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1991
Registrován: čtv zář 08, 2011 2:19 pm

Re: Zajímavá nabídka na 2DIN navigaci Kenwood

Příspěvek od suubaru »

to asi neumi cist cd ze?
IMPREZA 2,0i cvt sport MY18 naše dvanácté subaru :-)
LEGACY kombi BPE H6 5AT MY2008 letní auto
Outback 2019 BS exec cvt 2,5i
93, RXL, LR series
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5217
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Zajímavá nabídka na 2DIN navigaci Kenwood

Příspěvek od draconis »

Samozřejmě je tam i CD/DVD mechanika (je schovaná pod displejem) :-)
Podporuje disky DVD±R/RW a CD-R/RW, formáty MP3, WMA, AAC, MPEG-1 a MPEG-2 a DivX.
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5217
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Zajímavá nabídka na 2DIN navigaci Kenwood

Příspěvek od draconis »

Uživatelský avatar
catana
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3258
Registrován: ned kvě 08, 2011 1:39 pm
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: Jizni Australie

Re: Zajímavá nabídka na 2DIN navigaci Kenwood

Příspěvek od catana »

Nevim jak moc je velky hw rozdil mezi timto strojem a tim co jsem mel, tedy Kenwood DNX 5280BT. Nicmene docela dlouho bych premyslel zda si koupit Kenwood znovu. Ono to nefungovalo zle, pokud se pouzivala bud navigace, nebo prehravani mp3 nebo handsfree. Jakmile se vsak seslo vic funkci najednou, tak se cela vec silene zpomalila do miry ze to neslo skoro ani ovladat. Zejmena prehravani mp3 a navigace to vytizilo tak, ze kdyz nekdo zavolal, nesel prakticky ani prijmout hovor.
Jit do aftermarket, tak bych dneska spis koupil head unit postavenou na Androidu. Zkusenosti jsou s tim dobre, cena do $500... a s aplikacemi pro Android tam muzes mit co chces vcetne navigace bez nesmyslne drahych map (viz moje tovarni Fujitsu Ten chce za nove mapy $250+... a ochrana map je prikladna, takze zatim neni ani znamy zpusob jak to ziskat jinak)
ex. Subaru Outback 3.6R Premium, MY2011
ex. Toyota GTS 86, 6MT, MY2014
ex. Subaru Impreza 2.0D XV, 6MT, MY2011
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5217
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Zajímavá nabídka na 2DIN navigaci Kenwood

Příspěvek od draconis »

Běžně na sklad bereme jen sedmičkovou řadu a vyšší a nikdy jsem tebou popisované problémy neregistroval. Základní pětková řada ale má slabší HW, tak to může být pravda. Ačkoli teď tu zrovna máme DNX5250, tak to můžu vyzkoušet i základu nejnovější řady.

Jinak já bych osobně šel do Zenecu (obzvlášť nová chystaná platforma vypadá fakt skvěle), z levnějších do Xzent. Zrovna s Androidem jsem se bohužel zatím nesetkal s žádným, který by fungoval dobře, resp. kde by fungovalo všechno normálně... :-)

Asi nejlíp na tom byl Road Rover, ale stejně to bylo jen "méně slabé". Ono je spíš problém, že z rozumných výrobců se tím prakticky nikdo nezabývá, takže je na výběr jen horší a lepší Čína. Alespoň tady v ČR.
Odpovědět

Zpět na „Navigace a mapy“