Videa

Odpovědět
Chorche
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2608
Registrován: ned úno 06, 2022 5:21 pm

Re: Videa

Příspěvek od Chorche »

pak prej že kitajský káry neprojdou kreštestama :-D

offroadforum.cz

Otloukánek = legacy outback BP 2004
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22756
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Videa

Příspěvek od spm »

Fábie byla taky ještě relativně vysoká... narozdíl od těch octavií, které na přejezdech nechávaly olejovou vanu :-D Pak to spadlo všechno, tou i20kou beru taky předkem úplně všechno, naštěstí je tam jenom guma a ještě jsem ji úplně neztratil :-DDD

Ohledně zbytku, máš skupinu lidí, co chtějí nový auto... občas i na dost neracionální požadavky (jako že znám někoho, kdo má to nový auto na operák, s nájezdem 7kkm ročně), ale nenaděláš nic :-D
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
dracekvo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3181
Registrován: stř kvě 19, 2010 4:04 pm

Re: Videa

Příspěvek od dracekvo »

Chorche píše: pon dub 03, 2023 1:02 pm a proč pak jezdit v suv? neni lepší se vrátit k břichoplazu? to mi příde daleko logičtější.
Problém je, že hledáš logiku tam kde není. Většině lidí by na popojížďky do města stačilo auto typu Peugeot 206, ale stejně paninky jezdí v SUV protože je to cool. I když pak z auta nevidí na cestu a přejedou někomu splašený děcko.
Peugeot ION elektro (rv.12, najeto 100 tis)
Subaru Outback 2.5 LPG AT (rv. 07 najeto 320tis)
Subaru Outback 2.5 LPG AT (rv.99 najeto 350tis)
Peugeot 206 1.4i MT (rv. 99 najeto 270 tis)
Audi A4 Avant 1.9 TDI (rv. 97 najeto 260 tis)
Peugeot J5 obytná alkovna (2.5TD, rv.91 najeto 150tis)
Chorche
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2608
Registrován: ned úno 06, 2022 5:21 pm

Re: Videa

Příspěvek od Chorche »

nojono, já prostě hledam logiku ve fšem... tůdle sem se snažil věřícímu albáncovi vysvětlit různý nelogičnosti a protimluvy z bible kerou považoval za jedinou pravdivou knihu na světě v domění, že na základě tvrdý logiky pochopí že ho fráterníci vojebali. Ale vodmítnul to pochopit. Stejně tak, že člověk může věřit něčemu jinýmu neš je a) křesťanství, b) islám, c) judaismus. Kdyš sem konstatoval že nejsem ani jedno, zeptal se jesli sem ortodox (pravoslavná církef), řek sem že ani to a tak sem v jeho očích zůstal ateistou. I dyš ateismus je fšechno jiný neš muj světonázor...
offroadforum.cz

Otloukánek = legacy outback BP 2004
Uživatelský avatar
Albi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3140
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Albert Němčík
Bydliště: Železná Ruda / Praha

Re: Videa

Příspěvek od Albi »

SUV bez 4x4 mi taky připadá jako hloupost, ale každý ať si vybere, proč ne ... kdyby byla možnost výběru!
nejhorší je že už téměř není, kvůli EU a emisím je nabídka se 4x4 omezená (zvyšuje je) i u těch SUV (jen vyšší a tedy drahé verze, aby se toho moc neprodalo) ... a kdo chce 4x4 ale ne SUV, tak téměř nic ... >:-f
Subaru Legacy 2.5 MT sedan '2004 | Kawasaki ZR-7S '2002 | Agados VZ-26 '2009 | Author A-RAY Plus '2008
EX: Subaru Legacy 2.2 MT kombi '1991 | Toyota Tercel 4WD kombi '1986 | Dacia 1310 TX sedan '1989
Chorche
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2608
Registrován: ned úno 06, 2022 5:21 pm

Re: Videa

Příspěvek od Chorche »

to neni kůli emisim Albi. To je jenom zástupnej argument. Je to kvůli OSN agendě 2030, která má původ ve WEFu v Davosu. Čim dříf si to lidi uvědoměj tim líp. Auta sou jen střípek z týdle mozajky. Velkym problémem bude CBDC a uměle vytvořenej nedostatek energií.
Nicméně dneska ještě pořád poctivý 4WD neSUV koupíš. Jen ho musíš dovíst z USA, což zatim ještě de. Případně z Ruska. Ale problém je jak dlouho to ještě pude provozovat pro běžnýho smrtelníka. Ve chvíli kdy na spalováky uvalej likvidační daně to nikdo normální uš neutáhne.
offroadforum.cz

Otloukánek = legacy outback BP 2004
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5168
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Videa

Příspěvek od petr »

Chorche píše: pon dub 03, 2023 1:12 pm pak prej že kitajský káry neprojdou kreštestama :-D

no pěkně se skutálel, asi to bude slušně uděláno , dopadl dobře
jinak ještě k tomu Dustrovi, i nový má protiprokluz vypínatelný, ta 1.3 turbo benzín jede jak čert , je to o dost lepší, interiér i výbava z mého pohledu uplně dostačující , pro mě je to adept na další auto , přijde mi jako slušný univerzál, na 6 jede parádně i na dálnici , moc nežere , neměl by reznout, nevidím na něm moc chyb, momentálně je drahý a nejspíš si bude držet cenu jako staré dustry, to je pro mě jediné mínus
subaru je fajn , ale z mého pohledu spíš ty starší modely, navíc mám strach z koroze po zkušenostech :-/
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22756
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Videa

Příspěvek od spm »

Otazka jestli to nema vypinatelny treba jenom 4WD...

Odesláno z mého SM-F926B pomocí Tapatalk

Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5168
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Videa

Příspěvek od petr »

má to přepínání 2wd, auto 4wd což je připínání zadku při prokluzu a lock 4wd to je jakože 4x4 "natvrdo" , už ten režim auto 4wd je celkem fajn a dost pohotový a funguje dobře , ten režim lock je super , ale má to omezení do určité rychlosti asi 30km/h pak to funguje v režimu auto , za mě to funguje parádně , mám na mysli v terénu , jak se chová systém 4x4 při rychlé jízdě třeba na sněhu to nevím , chovalo se to dle mě dobře, ale nejezdím stylem pořád bokem :-D
ten auto režim 4x4 funguje dost podobě jako systém4x4 na mém SG v automatu , když to zastaví v hlubokém sněhu má to taky tendence si hrábnout nejdřív předkem a pak se teprve připojí zadek což je často konec , v tom lock režimu je to na pohnutí z místa mnohem lepší , když je auto v pohybu tak je to celkem jedno , ten protiprokluz funguje podobně jako VDC na outbackovi , někdy je to fajn , ale někdy je to lepší vypnout a prostě se natvrdo vyhrabat
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24338
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Videa

Příspěvek od sima »

Tapan píše: pon dub 03, 2023 1:07 pm Ale ty tam furt hledáš nějakou logiku. Na logiku se vyser, nech si ji pro sebe a před lidma o ní nemluv. To se teďka nenosí.
:-D :-D ty jsi to opět rozsekl, vystihl, to se tedˇnenosí... lidi toho namelou, napřemýšlí šíleně ale šíleně mega moc, hromady sraček s odpuštěním, mele se furt dokola, ale rozum a logiku aby v tom člověk pohledal, všichni jsou chytří, nejchytřejší.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24338
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Videa

Příspěvek od sima »

petr píše: pon dub 03, 2023 7:05 pm no pěkně se skutálel, asi to bude slušně uděláno , dopadl dobře
jinak ještě k tomu Dustrovi, i nový má protiprokluz vypínatelný, ta 1.3 turbo benzín jede jak čert , je to o dost lepší, interiér i výbava z mého pohledu uplně dostačující , pro mě je to adept na další auto , přijde mi jako slušný univerzál, na 6 jede parádně i na dálnici , moc nežere , neměl by reznout, nevidím na něm moc chyb, momentálně je drahý a nejspíš si bude držet cenu jako staré dustry, to je pro mě jediné mínus
subaru je fajn , ale z mého pohledu spíš ty starší modely, navíc mám strach z koroze po zkušenostech :-/
Petře, taky jsem slyšel, že ta 1.3 jede jako čert a navíc prý je to velice i technicky zdařilý motor, taky ho vyvíjel, podílel se i mercedes, aspoň to mergl tvrdí :-) tak nad nebude špatný...má ho jeden známý, tento duster v plné možné výbavě co byla a tvrdí, že opravdu jede nádherně, já mu věřím naprosto, má totiž spousty jiných aut, opravdu slušně silné káry, třeba mergl 5vál turbo 2,7 ropu, tak má s čím srovnávat.
A jak říkáš, velice dobré zpřevodování, místo dnes obvyklé nezrychlující 6-tky, typicky na dálnici, tak tu to opravdu umí jet parádně pořád, to samé tvrdí i ten můj kolega.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
strider
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1281
Registrován: stř zář 05, 2018 2:07 pm
Jméno a příjmení: Jakub D.

Re: Videa

Příspěvek od strider »

Zajimave - STI dnes vydalo video s autem, ktere uz se 2 roky nevyrabi a neprodava. Asi reklama na rozpery a dalsi doplnky, ktere jim zustaly ve skladech a nikdo je nekupuje.. Ale je to hezky video!

WRX STI Active MY18
Forester XT Sport MY17
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20643
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Videa

Příspěvek od námořník »

Máš pravdu,je pěkný 😁
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Chorche
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2608
Registrován: ned úno 06, 2022 5:21 pm

Re: Videa

Příspěvek od Chorche »

ty japonský animáky sou prostě jiný :-) jako dítě sem v 70kách vyrůstal na seroši Mazinger Z a tehdá sem to hltal. Dneska mě to už nijak nebere.
offroadforum.cz

Otloukánek = legacy outback BP 2004
Makovica
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4942
Registrován: čtv dub 21, 2016 11:28 pm

Re: Videa

Příspěvek od Makovica »

Toto ma vzdy pobavi.

Tento je este lepsi.
Naposledy upravil(a) Makovica dne pát dub 07, 2023 8:57 pm, celkem upraveno 1 x.
Subaru Forester 2.0i CVT Comfort MY16 (G91F Rest in pieces Cooper Discovery ATT / SJ6 ,,,,| (*_^) |,,,,)
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Internet, média, foto, video“