Videa

Odpovědět
Chorche
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2487
Registrován: ned úno 06, 2022 5:21 pm

Re: Videa

Příspěvek od Chorche »

jináč je tam videí z tejdle sekce víc s různejma autama, ale věčinou už za sucha.
offroadforum.cz
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5143
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Videa

Příspěvek od petr »

ono to nejde z videa nikdy moc poznat, jednak klame sklon a navíc nikdo neví kolik jílu a kamení je v tom podkladu , jinak elektronika sice něco umí , ale někdy je taky lepší ji vypnout a šlápnout pořádně na to a hrabat, je to jak kdy , gumy samozřejmě dělají asi nejvíc, já jsem třeba dost nadšený z Dustra, je tam jednak schopná elektronika a navíc když je potřeba jde to vypnout , u outbacka sice elektronika je taky , ale nefunguje moc dobře je to takové nějaké pomalé , forester ji nemá a funguje dost často o dost líp , pokud se uplně nevykříží, pak je zas konec a elektronika chybí
u dustra chybí zase výkon nebo redukce , ten novější už má výkonu trochu víc ale furt by to chtělo ještě víc, podvozek má na víc než co zvládne motor
Chorche
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2487
Registrován: ned úno 06, 2022 5:21 pm

Re: Videa

Příspěvek od Chorche »

dustra zabili právě tim zdechlym motorem ze sekačky... přitom na ruskej trch se prodával ve dvoulitru a s automatem... měnič pobere víc neš jen pomalá jednička, kdyš tam neni redukce. A elektronika dělá jen to že přibržďuje protáčející kola, plnohodnotná špéra to neni. Ale to báwo mě fak překvapilo. Sem nad tim jejich x drive vohrnoval nos, ale uš sem viděl pár videí s miníkama, který taky projely nesmysl a todle mě dorazilo :-D
offroadforum.cz
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22554
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Videa

Příspěvek od spm »

petr píše:ono to nejde z videa nikdy moc poznat, jednak klame sklon a navíc nikdo neví kolik jílu a kamení je v tom podkladu , jinak elektronika sice něco umí , ale někdy je taky lepší ji vypnout a šlápnout pořádně na to a hrabat, je to jak kdy , gumy samozřejmě dělají asi nejvíc, já jsem třeba dost nadšený z Dustra, je tam jednak schopná elektronika a navíc když je potřeba jde to vypnout , u outbacka sice elektronika je taky , ale nefunguje moc dobře je to takové nějaké pomalé , forester ji nemá a funguje dost často o dost líp , pokud se uplně nevykříží, pak je zas konec a elektronika chybí
u dustra chybí zase výkon nebo redukce , ten novější už má výkonu trochu víc ale furt by to chtělo ještě víc, podvozek má na víc než co zvládne motor
U toho novyho to prej zase povypinat nejde... otec si loni koupil tu LPG predokolku a nadaval na to. ESP nevypinatelny, takze na kluzkym povrchu mu to ztlumi vykon motoru a konecna...

Odesláno z mého SM-F926B pomocí Tapatalk

Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Chorche
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2487
Registrován: ned úno 06, 2022 5:21 pm

Re: Videa

Příspěvek od Chorche »

popravdě řečeno nechápu proč si něgdo koupí suv bez 4WD... co tim sleduje? Takový auto pak stojí za hovno jak na silnici tak v terénu. Jinak to esp by mělo jít vypnout pojistkou.
offroadforum.cz
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22554
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Videa

Příspěvek od spm »

Cenu :-DDD ono je to tezky, ty auta za posledni dve dekady strasne zplacately, takze zatimco felicie projela alespon polnackou, kdyz nezapadla, tak s octavii nebyl problem skrtat prednim spojlerem o zem na rozbity okresce. Z tohohle pohledu se uplne nedivim, ze si nekdo koupi FWD "SUV" kdyz klasicky auto zustane viset na brichu na zeleznicnim prejezdu

Odesláno z mého SM-F926B pomocí Tapatalk

Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Chorche
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2487
Registrován: ned úno 06, 2022 5:21 pm

Re: Videa

Příspěvek od Chorche »

no, měl sem 10 let služební fóbiji a projel sem s ní docela dost při ježdění skratkama :-D Nezůstal sem viset nikdy. Jen jednou mě musela moje pani trochu potlačit. Co nevykřížíš to musíš holt přeskočit :-D Nicméně ten argument "cena" je pro mě stejně nepochopitelnej. Moch si koupit bazarovou s 4WD, nebo třeba bazarovou rafku. Prostě suv bez čtyřkolky mi příde jako nesmysl. Mě teda příde fšechno bez čtyřkolky jako nesmysl, ale to je jen moje subjektivní deformace :-D
offroadforum.cz
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14706
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Videa

Příspěvek od Tapan »

Jenže ona se většina těch SUV nepodívá mimo asfalt. Jenže SUV je kult a před sousedama seš méněcennej, když si pořídíš nový auto a není to ta "bezpečná" nafouklá krabice. Že je to FWD a nemá to světlou vejšku řešíš tak možná ty a pár dalších úchyláků tady na fóru, jako status symbol to musí bejt 1) nový, 2) SUV, 3) čím prémiovější značka, tím líp. Jo a henten barevnej šmatlací displej aby to mělo :-)
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Chorche
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2487
Registrován: ned úno 06, 2022 5:21 pm

Re: Videa

Příspěvek od Chorche »

nojo, jenže prachoffkou asi nikoho nevohromíš :-D ani novou. A to že si suv kupujou lidi kerý s tim plánujou jezdit jen po silnici mi právě nedává smysl. Protože jízdní vlastnosti suv sou na silnici výrazně horší neš u klasickejch břichoplazů.
offroadforum.cz
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14706
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Videa

Příspěvek od Tapan »

Paňmáma se v tom cítí bezpečněji a zatáčky stejně neřeže, protože je klidná řiťička. A v určitých sociálních kruzích je i novej Duster cool. To proto, že v Mladý Bolehlavi se ještě nedávno žádný SUV nevyrábělo a na X5 / Qněco plebs neměl, tak byl Duster jako vzatej na milost, přestože je to jen Dachna. Podpořily to i praktické zkušenosti těch, co 4x4 opravdu potřebují, že to auto není v terénu úplně marný. Rácio v tom nehledej. Teď se svět zase bude pár desetiletí otáčet podle emocí.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Chorche
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2487
Registrován: ned úno 06, 2022 5:21 pm

Re: Videa

Příspěvek od Chorche »

jaxe v boleslavi nevyrábělo suv? a co jeťák? :-D
offroadforum.cz
Uživatelský avatar
dracekvo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3148
Registrován: stř kvě 19, 2010 4:04 pm

Re: Videa

Příspěvek od dracekvo »

To je logický vývoj.
Pro lidi co jezdí v SUV stejně 4x4 nemá význam. Tak proč za to zbytečně utrácet a 365 dní v roce sebou tahat nevyužitou hnanou zadní nápravu.
Auto je levnější a míň žere.
Peugeot ION elektro (rv.12, najeto 100 tis)
Subaru Outback 2.5 LPG AT (rv. 07 najeto 320tis)
Subaru Outback 2.5 LPG AT (rv.99 najeto 350tis)
Peugeot 206 1.4i MT (rv. 99 najeto 270 tis)
Audi A4 Avant 1.9 TDI (rv. 97 najeto 260 tis)
Peugeot J5 obytná alkovna (2.5TD, rv.91 najeto 150tis)
Chorche
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2487
Registrován: ned úno 06, 2022 5:21 pm

Re: Videa

Příspěvek od Chorche »

a proč pak jezdit v suv? neni lepší se vrátit k břichoplazu? to mi příde daleko logičtější. Moje potřeba suv je daná spíš neš každodenim ježděnim mimo silnici potřebou mít "nohy v teple". Prostě kdyš tu čtyřkolku budu potřebovat, tak jí tam mám. Stejně jako proč mam v letadle padák, nebo proč nosim kvér. Tydle věci nepotřebuješ každej den, nebo možná ani jednou za život, ale lepší je mít neš nemít. Roky nosim u sebe záložní nožejček, roky sem ho nepoužil a pak sem skončil ve špitále 150km od domova s kotníkem namaděru. A k snídani ti daj rajče bez nože. A k večeři pomeranč, taky bez nože. Jak sem byl rád, že si to mam čim nakrájet :-) a litoval, že nenosim sebou i záložní žíci, poněvač k jogurtu mi k snídani žádnou taky nedali (měl sem to žrát za pomocí rohlíku)...
offroadforum.cz
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14706
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Videa

Příspěvek od Tapan »

Ale ty tam furt hledáš nějakou logiku. Na logiku se vyser, nech si ji pro sebe a před lidma o ní nemluv. To se teďka nenosí.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Chorche
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2487
Registrován: ned úno 06, 2022 5:21 pm

Re: Videa

Příspěvek od Chorche »

:-D děkuju za radu. Je f poctatě moudrá (to nemyslim ironicky).
offroadforum.cz
Odpovědět

Zpět na „Internet, média, foto, video“