TomTom START 25 Regional LIFETIME - nemáte někco zkušenost?

pleswi
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 757
Registrován: pát dub 11, 2014 7:50 am
Jméno a příjmení: Vít Pleskot
Bydliště: Turnovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: TomTom START 25 Regional LIFETIME - nemáte někco zkušen

Příspěvek od pleswi »

Musím se vložit, zkoušel jsem několik navigaci jak samostatných tak v mobilu. Vyhrála v mobilu. Používám Waze, mam aktuální mapy pořád v podstate. Mám online funkce na upozornění kolon, nehod, policajtu, jezdím s tím všude i do zahranici a vždy bez problémů. Horší je to s čísly popisnymi, ty zatím moc nehrajou, ale na druhou stranu většinou mi stačí ulice, protože pak stejně hledám parkování široko daleko. Je to zadarmo, umí to mluvit přes BT do repraku v autě přes HF nebo integrovaný systém, při volání mi to ukáže kdo volá, přes HF to příjmu a navigace se mi přepne hned zpátky takže vidím kam jedu. (nutno nastavit v nastavení) nevýhodu je, ze je to online, což je i výhodou. V ČR me to netrápí spotřeba dat malá. V zahraničí si stejně kvůli dalším věcem pořizuji datový roaming takže taky neřeším, ale chápu, že jiné může dost limitovat. Nicméně trasa se da přepočítat doma na WiFi a pak jet offline, i když to není sto procentní řešení a občas to zlobí, takže offline řešení to prostě není. Kdyby někdo chtěl více info rád se rozepisu ještě víc. Na ostatních navi mi nejvíce vadil další držák, další nabíječka, další displej, další věc, kterou nenechat v autě aby někoho nelakala apod. Nemluvě o potřebě krást mapy a nebo je platit vcelku draho, protože jak již někdo psal doživotní se často rychle změní na osekane.

Odesláno z mého Nexus 5 pomocí Tapatalk
Subaru Legacy 2.0i 101kw MY05 AT, šedá pastel, koupeno na 129tis km
suubaru
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1991
Registrován: čtv zář 08, 2011 2:19 pm

Re: TomTom START 25 Regional LIFETIME - nemáte někco zkušen

Příspěvek od suubaru »

Kolben píše:Tomtoma mam taky. Mam TomTom GO 930 Traffic...
Velke minusy jsou:
- velice stupidne vymysleny drzak na sklo, ktery musel vymyslet nejaky mega ultra tomtom idiot (na to ze to ve sve dobe byl top model)
- 1000,- kc cas od casu na zakoupeni update
- pripojeni Traffic dratu a …
toto vse vylepsily modely 740/750 resp 940/950. nenecham na ne dopustit, absolutne spolehlive. Dalsi 950 jsem si nedavno poridil z bazaru. Neznam lepsi.
IMPREZA 2,0i cvt sport MY18 naše dvanácté subaru :-)
LEGACY kombi BPE H6 5AT MY2008 letní auto
Outback 2019 BS exec cvt 2,5i
93, RXL, LR series
maur
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 268
Registrován: úte črc 24, 2012 10:16 pm
Jméno a příjmení: Martin Urban
Bydliště: Praha-Západ

Re: TomTom START 25 Regional LIFETIME - nemáte někco zkušen

Příspěvek od maur »

Garmont, pouzivam TomTom GO 730. Je to starsi model a misto ma omezene.
Interni pamet je 2GB velka a externi SD kartu muze byt max 4GB velka.
Vse mam nainstalovano na 4GB karte a jeste EVROPA se vejde na kartu.
Platim si update map a musim rict, ze vse funguje a vidim ten velky rozdil po updatu.
Po startu navigace dele potrebuje na nastartovat ale ano, je to starsi model. Muze byt ze i ten novy hardware ma lepsi procezor atd.
Co se tyce samotna navigace a nechat se navigovat nekam v cizine, tak jsem uplne spokolen. Navigace zna veskere male cesty napriklad v Chorvatsku.
Taky jsou dobre popsane silnice s jmenem.
Jednou po jednom upgradu map probehla samosebe i upgrade software. Layout se zmenil
a ted mi ukaze na kruhovem objezdu ktery vyjezd mam vyjed. Jsem absolutne spokojen a
za to rad zaplatim tu +/- 1.000.- za rok.
Vim ze jednou prijde ten moment, kdyz i ta externi 4GB karta je mala.
Ne u semaforu ale v zatáčce se potkáme
Subaru Forester, MY 2008 manuál s rozmazleným moturkem
Odpovědět

Zpět na „Navigace a mapy“