Johyyy dieselstory

Diskuse o vozidlech jednotlivých členů fóra na jednom místě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
johyyy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1296
Registrován: čtv zář 10, 2009 8:54 pm
Jméno a příjmení: Martin Johan
Bydliště: Luby u Chebu

Re: Johyyy dieselstory

Příspěvek od johyyy »

Klucí je to jen úhel pohledu , zase jsem ušetřil za "18 letní pneu protože jsem si myslel že už je letos dojedu :-DDD
Zatím to tak hrozné není, nicméně je to auto s kterým na dlouhý cesty nechceš neboť odejde jedna věc a stojíš, druhý bonus je absence druhovýrobních náhradních dílů ...
Ta sada trubiček k nádrži vyjde běžného smrtelníka kolem 17 000kč a jsou to dvě krabičky , veliké jako hrníček na čaj :-D
Forester SH Diesel power :-|
Subaru Outback 3.0 H6 05 LPG
Subaru Legacy II 2.2 '94 100Kw EX
Subaru Forester 03 2.0XT LPG R.I.P
Subaru Outback 2.5i 2007 LPG EX
Subaru Impreza GT 94 LPG EX
Subaru Impreza 97 R.I.P
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20666
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Johyyy dieselstory

Příspěvek od námořník »

Jsi masochista😂
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
Mong93
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 80
Registrován: pát čer 02, 2023 8:38 am
Jméno a příjmení: Jiří
Bydliště: Olomouc

Re: Johyyy dieselstory

Příspěvek od Mong93 »

Co bylo za problém s odathem od Uniqa? Mám tam taky pojistku, tak ať vím, na co se případně připravit :)

Při nehodě nebo živelné události je odtah v rámci ČR+SK bez omezení, ale teď koukám do podmínek a v případě poruchy je tam odtah pouze 50km, takže celkem bída :-/
Outback BS 2.5 2016

Obrázek

ex BMW E91 325i
Uživatelský avatar
johyyy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1296
Registrován: čtv zář 10, 2009 8:54 pm
Jméno a příjmení: Martin Johan
Bydliště: Luby u Chebu

Re: Johyyy dieselstory

Příspěvek od johyyy »

Mong93 píše: úte zář 26, 2023 2:04 pm Co bylo za problém s odathem od Uniqa? Mám tam taky pojistku, tak ať vím, na co se případně připravit :)

Při nehodě nebo živelné události je odtah v rámci ČR+SK bez omezení, ale teď koukám do podmínek a v případě poruchy je tam odtah pouze 50km, takže celkem bída :-/
To slovíčko "bez omezení " je ten problém, bez omezení znamená v podstatě že si bez omezení můžeš vybrat odtahovku za libovolnou cenu avšak je tam limit 15 000kč .... Potřeboval jsem odtah o víkendu a asistenční služba mě ani neměla v databázi! Tak mě nabídli řešení zaplať si sám (Milovice - Cheb 25 000kč) a pojišťovna ti to proplatí (do limitu 15k) takže u té společnosti postupně vše ruším ( obě auta , motorku,vlek , dům, životní no prostě všechno).
Pojištění o ničem, takhle to mají skoro všichni, vyzjistil jsem že Alianz a Kooperativa fungují, Allianz za auto roku 2004 chtěla přes 20k za rok takže všechno přesouvám ke Kooperativa ;o)(o;
Forester SH Diesel power :-|
Subaru Outback 3.0 H6 05 LPG
Subaru Legacy II 2.2 '94 100Kw EX
Subaru Forester 03 2.0XT LPG R.I.P
Subaru Outback 2.5i 2007 LPG EX
Subaru Impreza GT 94 LPG EX
Subaru Impreza 97 R.I.P
Mong93
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 80
Registrován: pát čer 02, 2023 8:38 am
Jméno a příjmení: Jiří
Bydliště: Olomouc

Re: Johyyy dieselstory

Příspěvek od Mong93 »

johyyy píše: úte zář 26, 2023 7:55 pm To slovíčko "bez omezení " je ten problém, bez omezení znamená v podstatě že si bez omezení můžeš vybrat odtahovku za libovolnou cenu avšak je tam limit 15 000kč .... Potřeboval jsem odtah o víkendu a asistenční služba mě ani neměla v databázi! Tak mě nabídli řešení zaplať si sám (Milovice - Cheb 25 000kč) a pojišťovna ti to proplatí (do limitu 15k) takže u té společnosti postupně vše ruším ( obě auta , motorku,vlek , dům, životní no prostě všechno).
Pojištění o ničem, takhle to mají skoro všichni, vyzjistil jsem že Alianz a Kooperativa fungují, Allianz za auto roku 2004 chtěla přes 20k za rok takže všechno přesouvám ke Kooperativa ;o)(o;
No hezký, zítra zkusím ještě jednou kouknout na podmínky, jestli tam najdu něco zajímavého ohledně toho odtahu bez limitu po ČR a SK. Já měl u předchozího auta Kooperativu a pak VZP, Kooperativa mi po prvním roce s bonusem pojistku zdražila, tak jsem přešel k VZP protože prostě po přepočtu vycházeli nejlevněji a ti mi po dalším roce bonusu pojistku sami slevnily. Teď na Subaru vyšla suverénně nejlevnějin Uniqa tak snad s nimi nebude také potřeba nic řešit
Outback BS 2.5 2016

Obrázek

ex BMW E91 325i
Uživatelský avatar
johyyy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1296
Registrován: čtv zář 10, 2009 8:54 pm
Jméno a příjmení: Martin Johan
Bydliště: Luby u Chebu

Re: Johyyy dieselstory

Příspěvek od johyyy »

Mong93 píše: úte zář 26, 2023 9:31 pm No hezký, zítra zkusím ještě jednou kouknout na podmínky, jestli tam najdu něco zajímavého ohledně toho odtahu bez limitu po ČR a SK. Já měl u předchozího auta Kooperativu a pak VZP, Kooperativa mi po prvním roce s bonusem pojistku zdražila, tak jsem přešel k VZP protože prostě po přepočtu vycházeli nejlevněji a ti mi po dalším roce bonusu pojistku sami slevnily. Teď na Subaru vyšla suverénně nejlevnějin Uniqa tak snad s nimi nebude také potřeba nic řešit
Já šel k Unice se vším a mají že mě dost peněz a o to větší zklamání....
Ve všeobecných podmínkách někde v zádu ty limity najdeš, malinkým písmem :-D Také jsem to tam hledal - lepší platit o 2k za rok více ale mít nějakou jistotu.
Forester SH Diesel power :-|
Subaru Outback 3.0 H6 05 LPG
Subaru Legacy II 2.2 '94 100Kw EX
Subaru Forester 03 2.0XT LPG R.I.P
Subaru Outback 2.5i 2007 LPG EX
Subaru Impreza GT 94 LPG EX
Subaru Impreza 97 R.I.P
Odpovědět

Zpět na „Vozidla členů SFC“